Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. Lig 2017-2018 Sezonu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4934
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 01:26
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. Lig 2017-2018 Sezonu
Gönderen: matt
Konu: TFF 1. Lig 2017-2018 Sezonu
Gönderi tarihi: 29/Tem/2017 saat 07:34
Forumumuzda TFF 1. Lig 2016-2017 sezonunu
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4787 - http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4787
adresinde yeralan konu basligi altinda tartismis, yorumlamistik.
TFF 1. Lig 2017-2018 sezonunu da bu baslik altinda konusalim.

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 29/Tem/2017 saat 07:42
Yeni sezonda takımlar maç kadrolarında 18 değil, 21 kişi bulundurabilecek:
http://www.fanatik.com.tr/2017/07/28/goksel-gumusdag-mac-kadrolari-21-kisi-olacak-1309780 - http://www.fanatik.com.tr/2017/07/28/goksel-gumusdag-mac-kadrolari-21-kisi-olacak-1309780

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 30/Tem/2017 saat 03:13
Takip edebildiğim kadarıyla Ç. Rize kadrosunu korudu. Geçen yıl ki Sivas gibi ligin en ağır topu. Kadro değeri yaklaşık 18 milyon Euro.Başlarında deneyimli bir isim olan Hikmet Karaman var. Ha keza Adanaspor da iyi ve sıkıntısız bir durumda. Yalnız yönetim ile taraftar arasında ciddi problemler var Hoca olarak Kemal Kılıç ile anlaştılar.
Geçen yıl play off yapan Giresun ve Bolu kadrolarını koruyup iyi takviyeler yaptılar. Bolu Fuat Çapa ile devam ediyor Giresunspor Metin Diyadini getirdi.
Yeni çıkanlardan BB Erzurum ve Ankaragücü arkalarına aldıkları siyasi destekle çok transfer yaptılar ve kağıt üstünde iyi futbolcular getirdiler.Özellikle Erzurumspor. Yalnız ikisininde td konusu soru işareti. Erzurum Osman Ozkoylu Ankaragücü İsmail Kartal.
Ümraniye,Altınordu mütevazi kadrolarını koruyup bir kaç takviye yaptılar. Ümraniye td değişikliği yaptı.
Geçen yıl düşme hattında olan Samsun ve Ads henüz elle tutulur ilerleme kaydetmediler. Samsun bir kaç sağlam isimle görüşüyor. Takımı bu yıl geçen senede bizi çalıştıran Alpay çalıştıracak.
Denizlispor kadroyu korudu, transfer yasağı var.Puan silme alabilir
Balıkesirspor sıkıntıları atlatmış. Transfer yasaklari kalktı. Kadroyu korumayı başardılar bir kaç önemli isim harici. Yeni sezonda Baltok Balıkesirspor ismi ile mücadele edeceklermiş. Bu isim sponsorlugu işinden kasalarına 5 milyon TL girdi.
Manisaspor iki gün önce şok bir kararla sarsıldı. Transfer yasağı geldi. Yeni transferlerin lisanslarini cikaramiyorlar. Kadroları zayıf. Puan silme cezası gelebilirmis.
Ligin yeni takımı İstanbulspor soru işareti.
Elazığspor maddi olarak kendini düzeltti. Baya transfer yaptılar. Geçen yılki puan silme cezalari gibi bir dertleride yok. Supriz ilk 6 adayım.
Gazisehir FK.Adi kirli işlere bulaştı. Geçen ay 30 milyon TL gibi bir bütçe açıkladılar ama şike olayı yayilinca biraz geri adım attılar. Pek ahım şahım transferleri yok. Başlarında tecrübeli kurt Huseyin Kalpar var.
Gaziantepspor ligin en zor durumdaki takımı. İflasın esigindeler, en büyük düşme adayı.

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 30/Tem/2017 saat 05:26
bence manisaspordan sonra bir yabancı takımla maç yapsak hazırlık maçı paralı iyi olur St. Johnstone FC veya ligi başlamayan takımla manisa maçında yeni stadta kombine satışları yapılsın

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 07:55
TFF 1. Lig 1. Hafta Programı:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=27574 - http://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=27574

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 08:26
Kadromuz şampiyonluğu oynamaya müsait değil ama bir aksilik olmaz ise ilk 10 içinde kalıp 6 yı zorlarız inşaallah. Orta sha ve forvet hattı iyi ama malum defans ve kale soru işareti. birde antremanlara geç başlama ve bu nedenle form tutma sürecinin uzaması da uzun sürecek gibi. Bu sene beklentimizi düşürelim, sakin bir sezon geçirmeye çalışalım, eleştirilerileri ve biribirimizi yıpratmayı bırakalım. bu seneyi atlattıktan sonra, gerekli destek de kesilmezse önümüz açık İnşaAllah.

-------------
ES-ES

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 10:41
Bence şampiyonluğa oynamaya gayet müsait geçen seneden çok fazla eksiğimiz yok ve takımdakilerde bu ligi öğrendi artık belki geçen seneki üstünlük hissi olmayınca başarı gelir

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 10:59
Geçen seneden ne farkımız var da şampiyonluğa oynayamıyacak mışız? Defans hattı değişti sadece, o da değişsin zaten ligin en fazla gol yiyen takımlarındandık. Boffin kamil Hakan ve Tarık gitti. Çok da iyi oldu gittikleri. Geçen sene hocasız yaptıklarımızı bu sene daha da geliştirebiliriz.

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 11:29
Bence de neden şampiyonluğa oynayamayacağız? Neden böyle karamsar ve inançsız yorumlar yapıyorsunuz? Takımız hiç transfer yapmamış olmamıza rağmen çoğu takımdan daha kaliteli bence.Hedefimiz şampiyonluk.Geçen seneye göre teknik heyet katkısı olursa, ki ben olacağına inanıyorum.Daha iyi bir sezon geçireceğimize inanıyorum.

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 11:32
Alıntı yapılan EGELİ

Geçen seneden ne farkımız var da şampiyonluğa oynayamıyacak mışız? Defans hattı değişti sadece, o da değişsin zaten ligin en fazla gol yiyen takımlarındandık. Boffin kamil Hakan ve Tarık gitti. Çok da iyi oldu gittikleri. Geçen sene hocasız yaptıklarımızı bu sene daha da geliştirebiliriz.

Boffin-Kamil-Hakan daha ne olsun. üçü de fark yaratan adamlar
Bu adamların üçünü de süperlig takımları kaptı

geçen sene defans hattının sorunlu olma nedeni olan adamlar bunlar değil zaten. bunların dışında kalan değişen adamlar ve o sorunlu adamlar (Uğur- Akaminko-Bilal-Aykut) hala duruyor yanlarına gençler gelecek. gönül isterki geçen seneden daha iyi olsun ama pek akla yatkın gelmedi bana. -9 unda gündemde olduğu bu senede şampiyonluk umudu ile başlarsak 8-9. haftalarda tribünler boşalmaya başlar. beklentimizi düşük tutalım ki oluşacak olumsuzluklara dayanabilelim.
yani önümüzü kış tutalım yaz çıkarsa bahtımıza demek istedim.

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 11:43
koray avcının sportif direktörlüğe geleceği yazılmaya başlandı ulusal basında

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 12:08
Alıntı yapılan ESmustafa

Bu sene beklentimizi düşürelim, sakin bir sezon geçirmeye çalışalım, eleştirilerileri ve biribirimizi yıpratmayı bırakalım. bu seneyi atlattıktan sonra, gerekli destek de kesilmezse önümüz açık İnşaAllah.

Kesinlikle katılıyorum.

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 12:09
Boffin ikinci devre çok kötüydü. Takıma olumlu hiç katkısı olmadı. Geleni geçeni yedi. Maaşallah bi yemeye başladımı da 3 den aşağı yemedi. İkinci devre kurtardığı tek maç yok. Göztepe maçına para almadan çıkmak istememesi de cabası. Tarık bal yapmayan arı. Bir tane golü, asistini bırakın bir tane düzgün ortasını gördünüz mü? Kısa boyunun arkasına kaçırdığı adamlar da cabası.
Çinemre hepimizin beğendiği adam. Lakin dikkat edin her maç kritik hatalarıyla oyunun kaderiyle oynadı. Çok iyi oynadığı maçlar da bile adam kaçırdı.
Bence arayacağımız tek isim kamil . Onu da hoca bi şekilde çözer.

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 12:45
Evet defans hattımız değişti ancak Sergen hocanın katkısı ve forvet hattında Meye yerine Semih'in oynaması bizi geçen sene seviyesine getirebilir. Büyük beklenti ile takımı strese sokmamak gerek ancak hedef kesinlikle play-off olmalı, ligde kalmak değil.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 14:37
Alıntı yapılan EGELİ

Boffin ikinci devre çok kötüydü. Takıma olumlu hiç katkısı olmadı. Geleni geçeni yedi. Maaşallah bi yemeye başladımı da 3 den aşağı yemedi. İkinci devre kurtardığı tek maç yok. Göztepe maçına para almadan çıkmak istememesi de cabası. Tarık bal yapmayan arı. Bir tane golü, asistini bırakın bir tane düzgün ortasını gördünüz mü? Kısa boyunun arkasına kaçırdığı adamlar da cabası.
Çinemre hepimizin beğendiği adam. Lakin dikkat edin her maç kritik hatalarıyla oyunun kaderiyle oynadı. Çok iyi oynadığı maçlar da bile adam kaçırdı.
Bence arayacağımız tek isim kamil . Onu da hoca bi şekilde çözer.

Giden bütün oyuncular süper ligde ilk 5-6 ya oynayacak takımlara gitti.. Hakan dışında.. O da zaten takımımızın en mücadeleci sağlam defans oyuncusuydu..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 15:05
Bu sene takım olarak ciddiyetsizliğe yer vermememiz gerekiyor burada isim vermicem geçen sene olanlar tavırlar top oynamamalar oyundan alınınca tripler küsmeler olmamalı. Tek oyuncuya bel bağlamamalıyız her bölgede bir rotasyonumuz iyi ya da var Benim fikrim kilo vermesi gerekenler olabilir. Takım az maç yaptı çok üst düzey hazır değiliz sadece geri 5'li farklılaştı. Bu sene 2 yiyorsak 3 atmalıyız ama asla 4-5 yememeliyiz asılmalıyız daha doğrusu oyuncular asılmalı. En zor sezonumuz olabilir. Şimdiden hayırlı olsun başarılar.

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderen: immense
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 15:58
Geçen seneye göre kadroda kaybımız yok diyenlere şaşırıyorum, defansta yer alan tüm adamları kaybettik neredeyse, uğur, akaminko, bilal aziz ve Aykut'un geçen seneki performanslarını ne çabuk unuttunuz? Kayacan'ın Boffin'in yerini doldurup dolduramayacağını zaman gösterecek. Kısacası defans ve kale bu sene yumuşak karnımız hala şampiyonluğa oynarız diyen varsa da çok iyimserler, kendileri ligin 5. ya da 6. haftasında hayal kırıklığına uğrayabilirler. Olur da es kaza şampiyonluğa oynarsak burada memnuniyetle "siz haklıymışsınız, ben bir şey bilmiyormuşum" diye yazarım. Bu seneki hedefimiz öncelikle ligde kalıcı olmak, kadro yapısı oturtursak ve şansımız iyi giderse de ilk 6'yı kovalamak olmalı. Diğer yandan da yetenekleri gençleri parlatıp, kurumsal ve ekonomik yapımızı sağlamlaştırmalıyız. Büyük hayallerle lige başlayıp, sonra yeniden hayal kırıklığı yaşamayalım, geçen sene yeterince yaşadık zaten. Kombine satışları çok yavaş ilerliyor, bize yakışmıyor.

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 16:06
geçen seneki çok başarılı defans ve çok başarılı kalecimiz 44 gol yemiş
tarıkla boffinin yokluğunun çok fark ettireceğini sanmıyorum ama hakan gerçekten tekmeye kafa sokan adamdı ararsak onu ararız ama 44 golden fazlasını yiyeceğimizide pek sanmıyorum.

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 16:30
Açıkcası geçen sene Playoff'lara kalıp eleneceğimizi sezon başından beri düşünen en ender insanlardan biri benim bunun açıklamasını daha öncede yaptım Evet biz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ Takıma güvenmeliyiz inandım her fırsatta maça gittim ben üniversite okuyorum şehir dışında gidemediğim maçları da izledim. Defans geçen sene 44 gol yerken forvetimiz 62 gol atmış bulunmakta ne olmuş yani bu sene 60 gol yiyip 70 olamaz mı yada 40 gol yiyip 50 gol atamaz mıyız atarız Defans ve boffin geçen sene daha iyiydi bu sene risk daha büyük o yüzden daha çok mücadele gerekli. Ben bu senede zaten çıkma hedefimiz olduğunu düşünmüyorum ama tekrar ligte kalırsak bir sonraki sezon yine bir kadro oluşumuna giricez onun yerine çıkmak için oynamalıyız Rize hariç çok büyük rakip görmüyorum herkes denk birbiri ile rize de 1 tık önde sadece bu benim fikrim. Bi şekil burdan kurtulup gelir elde etmeliyiz seneye de süper ligte kalıcı olma planı kurulabilir. Dediğim gibi bu sene geçen seneye göre daha zor o yüzden gereksiz tavırlara yer yok

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 16:56
Boffini de gömmeye ne çok meraklı adam varmış.
sayfasını açıp bakın en az 20 maç hakkında övgüler vardır. parasını alamayınca zorluk çıkarması doğal. bu sene parasını zamanında alacak Boffin bize fark yaratırdı. neyse artık

-------------
ES-ES

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 17:56
bu ligde kalıcı olmak nedir ya böyle hedef koyan arkadaşlara şaşırıyorum. geçen yıl altınordu gençlerle ilk 6 ya giriyordu. ligin seviyesi belli çok ama çok kötü bir ligdeyiz. 2008 yılındaki tff 1.ligi çok kaliteliydi bizim o zamanki kadromuz süper lig seviyesindeydi zor çıkmıştık. O zamandan bu yana çok değişmiş. geçen yıldan boffin ve hakan haricinde kaybımız yok bana göre. ne tarık ne de kamil hiçbir katkı sağlamadılar hatta hakan çinemre bile ligin sonlarına doğru açıldı başlarda o da kötüydü. önemli bir kayıp yaşadığımızı düşünmüyorum üstelik geçen yıl beraber oynayan uyumlu bir kadromuz var. geçen yıl dramatik bir şekilde çıkamayışımız futbolcuları daha da hırslandırmış olabilir. transfer yasağı olmasının bize avantajları bile olabilir 1-2 tane genç yetenekli futbolcu çıkabilir.

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderen: immense
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 18:47
Bu sene ligin kalitesi çok daha yüksek, hem üstten gelen takımlar hem de alttan gelen takımlar iyi kalitede. Buradaki önemli nokta bence kayacan, felix ve akaminko'nun performansı, tabii hücum hattının iyi performans sergileyeceğini varsayıyoruz hep. Geçen sene 44 gol yedik ancak bu 44 golün 12'sini 3 maçta yedik,kalan 31 maçtaki gol ortalamamız:1. Önemli olan sadece kaç gol yediğiniz değil maçlara göre dağılımıdır, her maçta gol yemektense 3 maç 3-4 gol yemek, 3 maç gol yememek daha yeğdir.

Biz ne dersek boş, maç sahada kazanılıyor, 5-6 hafta içerisinde gidişatımız ve hedefimiz netleşir, sezon içerisinde işlerimiz iyi giderse ilk 6'ya oynayabiliriz, daha kaç puan ceza yiyeceğimiz bile belli değil iken şampiyonluğa oynuyoruz dememiz için biraz erken. Bu sene artılarımız futbolcuların inançlı oynayacağı yönündeki umudumuz, akıllı teknik direktör ve hedef takım olmamaktır. Gençlerden de verim sağlayabilirsek şansımız artar.

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 18:50
Polyanaciliga hiç gerek yok. Geçen sene cikamadiysak sıfır transfer 4 ilk 11, 2 yedekten giren totalde 6 oyuncu eksikligiyle bu sene işimiz daha zor. Dorukhan sakatlandiginda sag bek kim olacak? Hürriyet, Akaminko, Kayacan cezalı olduğunda yerlerine kim oynayacak? Bunlari dusunmek lazim koca lig 11 kişiyle oynanmıyor. Bu takima net 5-6 transfer lazımdı şampiyonluk için.

Ayrica minimum - 3 maksimum -9 puan silme gelecek bunu kimse düşünmemiş. Bizde isteriz fark atıp lige çıkalım ama bu sene çok zor. Bence transfer cezası geldiği gün bütün hesaplar seneye ertelendi. Ha 6. Siradan playoff olur göztepe gibi zarları düşeş atar super lige çıkarız o ayrı şans işi.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 19:25
cas tan kesinleşen sadece -3 puanımız ve bir dönem transfer yasağımızdı ...

sonrasında ortalık karıştı -15 ve iki dönem tarnsfer yasağı konuşmaya başladık...

düşüncem lige -3 ve bir dönem transfer yasağı ile başlarız (hatta onunla ilgili mahkeme sürecini başlattık haberi vardı yeterli süre varsa belkide iptal bile ettirebiliriz )

ligin ilk yarısında alabildiğimiz her puanı toplayıp ligi devre arasında iyi yerde bitirmek öncelikli hedefimiz olur ve lig arasında açılan transfer tahtamızla da gerekli takviyeler yapılıp en kötü playofftan süper lige çıkmak ta ikinci hedefimiz olur ...

ben karamsar değilim en azından boffinden kurtulduk diye düşünüyorum ama hakanı çok arayacağımız kesin

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 19:54
Şampiyonluk bu sene çok zor eğer defans hattımıza özelliklede duran top hastalığımıza çare bulamassak bu takım alacağı eksi puanlarla anca düşmemeyeoynar

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 19:58
Alıntı yapılan hahuki

cas tan kesinleşen sadece -3 puanımız ve bir dönem transfer yasağımızdı ...

sonrasında ortalık karıştı -15 ve iki dönem tarnsfer yasağı konuşmaya başladık...

düşüncem lige -3 ve bir dönem transfer yasağı ile başlarız (hatta onunla ilgili mahkeme sürecini başlattık haberi vardı yeterli süre varsa belkide iptal bile ettirebiliriz )

ligin ilk yarısında alabildiğimiz her puanı toplayıp ligi devre arasında iyi yerde bitirmek öncelikli hedefimiz olur ve lig arasında açılan transfer tahtamızla da gerekli takviyeler yapılıp en kötü playofftan süper lige çıkmak ta ikinci hedefimiz olur ...

ben karamsar değilim en azından boffinden kurtulduk diye düşünüyorum ama hakanı çok arayacağımız kesin

Boffin'den harbi kurtulduk eleştirmeye korkuyordum millet anında tepki veriyordu daha çok sinirleniyordum. Bi Denizli maçı var Denizli kalecisi maçı aldı bizim Boffin ise verdi. Gbb maçı Boffin yine bir şey yapamadı. Ads maçı Sivas maçı bunlar hep kritik maçlardı beyler ve Boffin bunların hepsinde hata yaptı. Ligden düştüğümüz sezon ve geçen yıl resmen gol yeme rekoru kırdık. Hele 2 yıldır duran toplardan rekor düzeyde goller yememiz var o daha sinir bozucu. Boffin penaltılar kurtardı pozisyonlar da çok kurtardı ama nedense ben sevemedim ve gitmesi bizim için süper oldu. Boffini Antalya'da görürüz.

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 20:11
kadro kısıtlı, beğensenizde beğenmesenizde geçen seneden 5 oyuncu kaybettik, bunların 4ü direk ilk 11 oynayan isimler. bu sene bu kadroya direk 11 oynayacak bir kaç genç yetenek çıkartırsak seneye tahta açılırsa eksikleri tamamlayıp süper lige çıkmak için mücadele etmeliyiz. ben çok bi iyimser düşünemiyorum açıkcası.

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 21:11
Sergen hoca 3 oyuncuyu daha U21 Takımını gönderdi. Ömer Faruk Canbirdi ve Furgan Polat isimlerinin u21 takımına gönderilmesi herkesi şaşırtırken, 17 yaşındaki Talha Erdoğan ise normal karşılandı.

Net26.net

Biz Furgan, Ömer ve Feyzi'den patlama bekliyoruz Hocamız A2 ye gönderiyor.. Haydi hayırlısı bakalım..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: squall
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 21:21
Bu sezon maclarin hangi kanalda yayinlanacagi belli oldu mu?

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 21:34
Alıntı yapılan squall

Bu sezon maclarin hangi kanalda yayinlanacagi belli oldu mu?

Digiturk

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 04/Ağu/2017 saat 21:53
bu sezonki beklentimiz öncelikle takımı strese sokmamak olmalı.

geçen sene skor olarak geriye düştüğümüzde çeviremedik. (ilk hafta Balıkesir maçı haric)

bunda hocanın tecrübesizliği ve bizim tribündeki sabırsızlığımız da etkili oldu.

Adana Demir e 4-2 yenildiğimiz maçta skor 2-2 iken bu strese devam edersek yeniliriz demiştim.

bu sezon daha sakin daha mantıklı bir szeon geçirmek zorundayız. diğer takımları da gözümüzde büyütmeyelim. birlik ve beraberliği sağladığımızda güzel günler bizi bekler.

sezon içinde çok puan kaybının yaşanacağı favorisi olmayan bir sezon bekliyorum. kimse puan farkını açıp ilerleyemez diye düşünüyorum.

bu sezon sene başında yaşadığımız sıkıntıları unutmadan kenetlenmiş bir şekilde ligi bitirmemiz lazım.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2017 saat 09:08
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Sergen hoca 3 oyuncuyu daha U21 Takımını gönderdi. Ömer Faruk Canbirdi ve Furgan Polat isimlerinin u21 takımına gönderilmesi herkesi şaşırtırken, 17 yaşındaki Talha Erdoğan ise normal karşılandı.

Net26.net

Biz Furgan, Ömer ve Feyzi'den patlama bekliyoruz Hocamız A2 ye gönderiyor.. Haydi hayırlısı bakalım..

Bunda hiç şaşırılacak bir durum yok ing almanyada klupden içeri sokmazlar sıfır kendini geliştirme erkut cok yetenekliydi ne oldu yok neden FİZİK FİZİK FİZİK kardeşim insan utanır ya onca elinde imkan var üflesen yıkılıcak adamlar

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2017 saat 11:21
Alıntı yapılan marcus

Net26.net

Bunda hiç şaşırılacak bir durum yok ing almanyada klupden içeri sokmazlar sıfır kendini geliştirme erkut cok yetenekliydi ne oldu yok neden FİZİK FİZİK FİZİK kardeşim insan utanır ya onca elinde imkan var üflesen yıkılıcak adamlar

Uğur kardeşim tespitlerin çok doğru ki buna Murat Uçar'ı da eklemek istiyorum.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2017 saat 17:09
bu yıl maçlar kolaydan zora gidiyor geçen sene malatyasporun gibi güzel puanlar toplarsak avantajlı oluruz

Gönderen: esesfatih
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2017 saat 18:46
bu sene futbolcular kadar taraftarında fedakarlık yılı.Futbolcu gecen sezon parasını alamadığı halde takımda kalmış.Yönetim 200 milyon borc+yeni sezon giderleri+haciz temlik nedeniyle sıfır gelir olmasına rağmen takıma sahip çıkıp görev üstlenmiş.SERGEN kendi kurmadığı takıma başarı için gelmiş.Başarısızlık olursa herkesin bir bahanesi var.Üst lige çıkmak harici bence başarısızlıktır.O yüzden; futbolculara,yönetime ve sergene karşı daima sabırlı ve hoşgörülü olup daima tam destek olmalıyız.Başka çaremizde yok.Herkes birbirini motive etmeli,başarıya ve hedefe inandırmalı.Vazgeçmek,usanmak,karamsar olmak bizi hedeften uzaklaştırır.Hep birlikte inanalım ve inandıralım.Biz bu sene bu ligden üst lige çıkmalıyız vede çıkacağız.

-------------
eskişehir sen bizim herşeyimizsin.

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 05/Ağu/2017 saat 21:01
Alıntı yapılan esesfatih

bu sene futbolcular kadar taraftarında fedakarlık yılı.Futbolcu gecen sezon parasını alamadığı halde takımda kalmış.Yönetim 200 milyon borc+yeni sezon giderleri+haciz temlik nedeniyle sıfır gelir olmasına rağmen takıma sahip çıkıp görev üstlenmiş.SERGEN kendi kurmadığı takıma başarı için gelmiş.Başarısızlık olursa herkesin bir bahanesi var.Üst lige çıkmak harici bence başarısızlıktır.O yüzden; futbolculara,yönetime ve Sergene karşı daima sabırlı ve hoşgörülü olup daima tam destek olmalıyız.Başka çaremiz de yok.Herkes birbirini motive etmeli,başarıya ve hedefe inandırmalı.Vazgeçmek,usanmak,karamsar olmak bizi hedeften uzaklaştırır.Hep birlikte inanalım ve inandıralım.Biz bu sene bu ligden üst lige çıkmalıyız ve de çıkacağız.

Sizler gibi düşünen taraftar kitlesi olması ne kadar güzel.Clap

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 06/Ağu/2017 saat 08:32
TFF 1. Lig'in ilk haftasında İstanbulspor ile Eskişehirspor arasında oynanacak olan karşılaşmanın 12 Ağustos 2017 Cumartesi günü saat 21:00'de oynanacağı açıklanmış, stadyum ile ileri bir tarihte açıklanacağı belirtilmişti. TFF'den yapılan açıklamaya göre ligin ilk hafta maçı 15 bin kapasiteli Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda oynanacak.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 07/Ağu/2017 saat 00:04
Alıntı yapılan ekinoks_26

Alıntı yapılan marcus

Net26.net

Uğur kardeşim tespitlerin çok doğru ki buna Murat Uçar'ı da eklemek istiyorum.

Söylediklerinize ben de katılıyorum, Sergen'i eleştirmek için söylemiyorum.. Transfer yasağımız varken yeni yeteneklere ihtiyacımız var.. Ve Furgan'dan özellikle çok umutluydum ben bu sezon.. Hocamızın gözünde yetersiz demek ki.. Yapacak bir şey yok o bizden daha iyi anlıyor tabiki..

Fizik meselesine gelince, Cengiz Ünder de de yok fizik ama adam uçtu gitti.. Keza Emre Mor da öyle.. Daha bir çok örnek var, fiziği çok iyi olmayıp parlayan.. Fizikten önce kafa yapısı önemli galiba.. Hırs, çalışkanlık ve oyun zekası fizikten daha ön planda.. Neymar örneği çok uç bir örnek, az sayıda gelen yeteneklerden ama Santos da oynarken fiziğin F si yoktu çocukta..

Sonuç olarak inşallah A takımda kalan Hasan Ayaroğlu veya Semih Güler gibi çocuklardan birini bile kazansak büyük kazanç olacak bizim için.. Geçen yıl Dorukhan, Hasan Hüseyin ilaç olmuştu.. Bu yılda çıkar belki bir veya iki genç..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2017 saat 00:41
Mustafa çevik isminde bir yazar, esesin devre arasında transfer yasağını kaldırabilecegini yazmış. Ben cexamiz kesin diye biliyorum.

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2017 saat 00:48
fizik belki futbolun daha üst seviyede oynandığı ve hakemlerin maçları futbol oyun kuralları dahilinde yönettiği liglerde çok önemli olmayabilir. ancak bizim tff 1. ligde her futbolcu hem sağlam yapılı olmalı hem de biraz olsun güreşten anlamalı. geçen yıl bizim takım hep yerlerde dolanıyordu, fizik olarak bir iki maç hariç hep rakiplerinden zayıf kalıyordu. o bir iki maçta da fark yaptık zaten. işine saygısı olan U 21'de de kendini geliştirir. bence ne kadar şaşırsak da sergen hocayı bu konuda eleştirmeyelim.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: turan1923
Gönderi tarihi: 07/Ağu/2017 saat 04:49
Neden mesala Hasan Ayaroğlu A2 takıma gitmedi ? Çünkü fiziği yerinde ve bu ligi kaldırabilir.Uğur İnceman yerine de 10 numara tercih olur.Sergen futboldan anladığı için bunlar sorun olmaz gereğini yapar.Tek canımızı sıkan nokta ceza.Ne kadar alacağız belli değil.Herkes bir şeyler söylüyor.Lige az kaldı bakalım göreceğiz.

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 10/Ağu/2017 saat 15:38
Melih Gökçek a*karagücü 'ne iş adamlarından destek alarak topladığı 9 trilyonluk yardım ile transfer yasağını kaldırmış.

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 08:01
TFF 1. Lig'de 2017-2018 sezonunda maçlara ev sahipliği yapacak statlar ve kapasiteleri şöyle:
- Adana Demirspor >> 5 Ocak Fatih Terim (16.095)
- Adanaspor >> 5 Ocak Fatih Terim (16.095)
- İstanbulspor >> Necmi Kadıoğlu (7.500)
- Balıkesirspor >> Balıkesir Atatürk (15.800)
- Boluspor >> Bolu Atatürk (8.881)
- Altınordu >> Bornova (6.041)
- Denizlispor >> Denizli Atatürk (15.427)
- Elazığspor >> Elazığ Atatürk (12.514)
- Büyükşehir Belediye Erzurumspor >> Erzurum Kazım Karabekir (23.700)
- Eskişehirspor >> Eskişehir Yeni (34.930)
- Gaziantepspor >> Gaziantep (33.502)
- Gazişehir Gaziantep >> Gaziantep (33.502)
- Giresunspor >> Giresun Atatürk (12.191)
- Manisaspor >> Manisa 19 Mayıs (16.597)
- MKE Ankaragücü >> Ankara 19 Mayıs (19.209)
- Ümraniyespor >> Ümraniye Belediyesi Şehir (1.601)
- Çaykur Rizespor >> Yeni Rize Şehir (15.485)
- Samsunspor >> Yeni Samsun 19 Mayıs (33.019) 
**
Kulüplerin satışa sunduğu kombine bilet fiyatları ise şöyle:
- Adana Demirspor: Kapalı (315), Maraton (150), Kuzey Kale Arkası (70)
- Balıkesirspor: 1. Kategori (1000), Kapalı (225), Maraton (125), Kale Arkası (100)
- Boluspor: Numaralı (600), Kapalı (200), Maraton (öğrenci) (100), Kale Arkası (150)
- Çaykur Rizespor: Protokol (3300), VIP (400), Maraton (150), Kale Arkası (50)
- Denizlispor: 1. ve 2. Kategori (300), 3. Kategori (150), 4. Kategori (75)
- Eskişehirspor: 3. Kategori (515), 4. Kategori (160), 5. Kategori (70)
- Giresunspor: 1. Kategori (1020), 2. Kategori (415), 3. ve 4. Kategori (160), 5. Kategori (85)
- Manisaspor: VIP (200), Kapalı Alt (100), Tarzan (50)
- MKE Ankaragücü: VIP A-C (1000), Özel A-B (500), Kapalı sol-sağ (250), Maraton (200), Kale Arkası (150)
- Samsunspor: Batı Üst (515), Doğu Alt (315), Kuzey-Güney Alt (210)
**
Kaynak: http://www.gaziantep27.net/tff-1-lig-16-stadyumda-oynanacak-506624h.htm - http://www.gaziantep27.net/tff-1-lig-16-stadyumda-oynanacak-506624h.htm

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 19:38
A.gücü maçı 20.00 da başlıyor.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 19:52
Erzurum deplasmanda kazanırsa sürpriz olmaz benim için.Umarım da öyle olur...

-------------
__oldcity__

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 20:18
Ankara çomarları balina çağırarak sezona merhaba diyor..

Gönderen: Stark
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 20:19
Yayın kalitesi super digiturk un bu sene maçları vermesi güzel

-------------
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 20:20
Nerden izliyorsunuz?

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 20:29
A.Gücü de Erzurum da şu ana kadar bize rakip olabilecek güçte gözükmüyor. Özellikle A.Gücü fazla abartılmış.

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:16
erzurum cok daha ıyı oynuyor ankaragucu defanssı cok kotu acık verdi

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:20
Maç Digitürk te hangi kanalda acaba?

Gönderen: Stark
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:28
Digiturk 81. kanal yarın bizim maçta bu kanalda

-------------
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:29
Ankaragücü-Erzurumspor maçında seyirci sayısı 6490

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:31
A.Gücü seyircisi Es Es li (muhtemelen küfürlü) tezahürat yapıyor.

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:35
Yayn kalitesi güzel ama trt den sonra iyi oldu
0-0 biter inşallah

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:39
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

A.Gücü seyircisi Es Es li (muhtemelen küfürlü) tezahürat yapıyor.

Yok küfürlü değil o tezahürat. Ama korktular kaçtılar bizi görünce Ankaragüçlüler geliyor diye bi besteleri var. Beste de bir kaç il sayıyorlar içinde Eskişehir'de var.

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 21:40
Bilgilendirme için sağol kardeşim.

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 22:01
Erzurum son dakikalarda iyi bastırdı ama atamadi, bu sene lig geçen seneye göre daha zor geçecek gibi duruyor. .

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 22:06
Bu hafta yurtdışındayım, Digitürk aboneliğinde internet üzerinden izleyememek çok kötü, Süper Lig maçlarında seç izle alternatifi var, maç satın alınabiliyor ama TFF 1.Ligde bu alternatif yok. Yurtdışında olanlar için iyi olmadı bu Digitürk işi.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 22:55
Ankaragucu 0 Erzurum 0 maç bitti iyi oldu sonuç

-------------

Gönderen: merhaba26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 22:55
merhaba,
   goygoycu basının abarttığı Ankaragücü'nü seyrettik,
   böyle basına yazıklar olsun,sunucular dahi Ankaragücü şovmeni
gibi anlatım içerisindeler,
   dersiniz ki Ankaragücü kendi kendine oynuyor,kardeşim onun karşısında da
Erzurumspor diye bir takım var ve onlardan çok daha bilinçli top oynadılar.
   bizim takım ayarında değiller,ilk 10'a girerlerse dua etsinler.
   bizim lehimize bir oyun ve sonuç.
   iyi akşamlar.

-------------
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2017 saat 23:55
Alıntı yapılan ypeker

Bu hafta yurtdışındayım, Digitürk aboneliğinde internet üzerinden izleyememek çok kötü, Süper Lig maçlarında seç izle alternatifi var, maç satın alınabiliyor ama TFF 1.Ligde bu alternatif yok. Yurtdışında olanlar için iyi olmadı bu Digitürk işi.

Aylık olarak satın alabilirsiniz aylık spor extra paketi 13 lira.

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 00:53
Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan ypeker

Aylık olarak satın alabilirsiniz aylık spor extra paketi 13 lira.

Teşekkürler, bakacağım.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 01:26
SON DAKİKA - Samsunspor, transfer tahtasının kapalı olması nedeniyle lisans 5'i yabancı 13 yeni futbolcusunun lisanlarını çıkartamadı!
twitter.com/TDLig

-------------

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 12:09
Mac ozetlerini nerden izleyebiliriz?

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 12:59
Çaykur Rizespor da Kweuke takımdan ayrılmak için gün sayıyor.Kweukenin Osmanlı spor a gitme durumu var.Bu bizim için iyi bir haber.Rize nin yarısı bu adam.

-------------

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 13:30
Objektif olamayacağım için bizi koymadım. Bence kadro kalitelerine baktığımızda lig sonunda sıralama buna benzer olacak.

1- Rize
2- Bolu
3- Adana
4- Altınordu
5- Elazığ
6- Giresun
7- GBB
8- Adana Demir
9- Ümraniye
10-Ankaragücü
11-Samsun
12-Balıkesir
13-Erzurum
14-Denizli
15-İstanbul
16-Manisa
17-Gaziantep

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 13:59
Bizcim kadromuz en az diğerleri kadar iyi. Yeteri maaşlar zamanında ödesin. Geçen sene gibi olmasin

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 14:05
Bir erkan,semih,ofeudu,akaminko,Kaan kimde var. Daha diğerlerini yazmadım. Sergen şartı maaşların zamanında odenmesiymis. Başkan da söz vermiş. Puan silme çabası min. olursa biz bu işi götürürüz. Benim görüşüm

Gönderen: merhaba26
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 18:14
[QUOTE=akahraman57] Bir erkan,semih,ofeudu,akaminko,Kaan kimde var. Daha diğerlerini yazmadım. Sergen şartı maaşların zamanında odenmesiymis.....

merhaba,
   sevgili Kahraman57 hemşehrim,
   ifadeniz çok güzel,bir gerçeği yazmışsınız,
   ilavesi;
   Dorukhan,H.Ayaroğlu ve H.Hüseyin,
   bu üçlü bence şu an 1.ligin üstün de bir orta saha,
   dediğinize eşlik edeyim, bunlar hangi takım da var ?...
   taraftarımıza selam olsun.

-------------
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 18:56
Rize'de tribünler neredeyse bomboş. Manisa'da Meye ilk 11' de. Özellikle Rize'yi merak ediyorum. Görüşlerimi de paylaşmaya çalışıcam burdan.

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 19:07
Özgür Çek frikikten attı 1-0
Sonrasında 2. golde geldi 2-0 oldu. Rize forse etti oyunu daha dk 6.  Zaten kafaya oynayacakları da belliydi ama bu kadar çabuk maçın kopacağını da düşünmemiştim. Ama rakipte Manisa son derece zayıflar.

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 19:29
Hiç beğenmediğim Özgür Çek neler yaptı.

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 19:30
Rize kadroyu hiç bozmamış bu senenin favorisi bence inşAllah bizde bu sene takım olmayı başarırız

-------------

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 19:34
Meye penaltıyı aaldırdı sonra kaçırdı dönen topta süper bir rövaşatayla attı.

Gönderen: çapkınkuş
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 19:37
Meye kaçırdığı penaltıyı röveşatayla tamamladı bu sene çok penaltı aldırır :)

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 19:43
Özgür'ün her vurduğu rakibe çarpıp gol oluyor 😁

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 20:21
Meye karşı karşıya kaçırdı.

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 20:27
Rize 4 oldu gol gene özgür çek

-------------

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2017 saat 20:28
Özgüre bak be!! Frikikten çaktı

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 02:28
Meye röveşata golü atmış. İzlerken gözlerime inanamadım.Cidden acayip bu çocuk. Adana ve Rize kalitelerini daha ilk haftadan belli ettiler. Manisa ve Denizli çok sıkıntı çeker bu yıl, Özellikle Manisa.
Biz treni geçen sezon kaçırdık maalesef.
Gelecek olan cezalar ve daralan kadroyla birlikte mümkün değil yarış içinde olamayız.Yinede şükür iyi toparladik, Gaziantep ile aynı kaderi paylasabilirdik

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 12:29
Meye ilk haftadan penalti yedirdi hakeme. Bundan sonra sezon sonuna kadar ayagini kirsalar penalti vermezler...

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 13:25
Meye nin ilk hafta penaltı aldırması bir de rövaşata gol atması çok iyi oldu.Sonuçta her takım rakibimiz.Meye nin ne olduğunu anlayana kadar sezon bitecektir.Bu da bizim işimize gelir.

-------------

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 20:02
Giresunspor çok akıllı transferler yapmış ve tehlike arz ediyor.Mevcut iyi oyuncuların üzerine nokta transferler yapmışlar.Şu an mağlup durumdalar ama maçı çevirebilecek görüntü veriyorlar.

-------------
__oldcity__

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 20:23
Samsunspor stadı açılış maçında durum bu. Kale arkaları hemen hemen tamamen boş.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 21:29
Bolu-giresun Samsun-Antep berabere bitti bizim için iyi sonuç.

-------------

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 13/Ağu/2017 saat 22:24
Bu sene geçen seneden çok daha zor olacak belli Adana ile Çaykur Rize fena, Giresun'da hücum hattını epey güçlendirmiş ama defansları tırt. Daha bunun Erzurum'u var, Ankara'sı var, dün İstanbul bile benim tahminimden çok daha iyi oynadı. Bence bu sene hedef ligde kendimizi sağlama almak olmalı, play off gelirse ne ala.

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 02:28
İlk hafta itibariyle deplasmandan 1 puanı kaptık. Eğer - puan silme cezamız olmasaydı ilk 6 içinde olacaktık ilk hafta itibariyle. İnşAllah -3 puan ceza alırız ve bunu telafi edip ilk 6ya gireriz. Yalnız beni korkutan İstanbulspor ve Galatasaray maçları. Çok acemice hatalar yapıp acayip derecede pozisyon verdik. Yapmamız gereken önümüzdeki 3 haftada 6 puanı kapmak. 5. haftadan sonra sazı taraftar eline alacaktır. İçerde 3 3 gitmemiz lazım. -9 -15 falan gelecekse play offu falan unutalım hedef direk kalma olmalı.

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 09:17
bu hafta da belli etti ki bu lig de çoğu takım denk güçte. bu da beraberliklerin çok olmasına sebep oluyor.

kendini biraz öne atabilen bir seri yakalayabilen kendini bir anda üst lig de bulur. geçen sene Malatya ilk yarı da ve ikinci yarı da 5 er maçlık seriler yapmıştı ve ilk 2 ye girdi.

bizim yapmamız gereken strese girmeden sessizce derinden ilerlemek. takımımız ritim tutarsa farklı şeyler konuşuruz. eksi puan açıklandıktan sonra daha net tablo ortaya çıkar.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 10:38
İstikbal Gazetesi Sergen'e, takıma, oyunculara sallamaya ilk maçtan başlamış.. Bu adamlar anlaşılan yeni yönetimin üstüne oynayacaklar.. Bazı yerel gazeteciler de hala alttan alttan HÜ propagandası yapan yazılar yazıyor..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 13:40
20 Ağustos Pazar:
 19.45 Eskişehirspor-Elazığspor (Yeni Eskişehir)

-------------

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 15:45
Maç zaten seyircisiz. Oynat p.tesi ya da cuma

Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 16:13
Yani...Amaç üzüm yemek değil ki.Ben bu planlamaların düşünülerek yapıldığına inanmıyorum.

-------------

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 17:35
Rizespor hocası ekonomik durumu kadrosu ile bu ligi zirvede bitirir. Inisler çıkışlar olabilir ama lider adayım Rizespor.

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 22:03
Altınordu deplasmanda Elazığ ı yendi.0-2.M.Murat uçar ilk asistini yaptı.Bu çocuğu boşuna elimizden kaçırdık.

-------------

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 14/Ağu/2017 saat 22:47
Murat uçarı çok Sprinter bir oyuncu bu adamı Alpay ve mal Denizli küstürdü...
Gelde şimdi yanma....

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 15/Ağu/2017 saat 00:19
Bu Altınordu, Rize ile beraber kopar gider.

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 15/Ağu/2017 saat 03:55
Alıntı yapılan Ercan26HH

Murat uçarı çok Sprinter bir oyuncu bu adamı Alpay ve mal Denizli küstürdü...
Gelde şimdi yanma....

Murat ıyı bır kanat oyuncusu ama ofedeu erkan kesebılecek fızıkte yetenekte degıl kendısıde yedek kalacagını bıldıgı ıcın gelmek dahı ıstemedı oynamak ıstıyor cocuk ama hangısını kesebılır

-------------

Gönderi tarihi: 15/Ağu/2017 saat 09:00
Gaziantep, Manisa, Elazığ, Denizli bu sene zorluk çekecek takımlara benziyor. -9 dan fazla puan silme alırsak bizde de işler karışabilir. İnşaallah sorun yaşamayız ki takım form tutabilirse ilk 6 ya gireriz inşaallah

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 17/Ağu/2017 saat 17:37
Elazığspor telafi peşinde
TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'da kulüp basın sözcüsü Cengiz Gülaç, geçen haftaki mağlubiyeti Eskişehirspor maçıyla telafi etmek istediklerini söyledi.
Kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, Gülaç, ligin ilk haftasında iyi bir oyun ortaya koymalarına rağmen Altınordu'ya yenildiklerini vurgulayarak, içlerine sinmeyen sonuçtan dolayı camiaya özür borçlu olduklarını dile getirdi.
Gülaç, ligin ikinci haftasında oynayacakları Eskişehirspor maçını kazanmak istediklerini belirterek şunları söyledi:

''Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyorduk, olmadı. Ancak güzel tarafı her halde en çok gol pozisyonuna giren takım bizdik. Geçen sezonda benzer sıkıntılar yaşanmıştı. Güzel ve baskılı bir oyun vardı, ilk 15 dakikası dengede giden bir maçtı. Açık ara Elazığspor iyi top oynadı, iyi mücadele etti. Ama bazen olmadı mı olmuyor. Geçen haftaki mağlubiyeti telafi etmek istiyoruz. Umarım bu haftayla birlikte bir çıkış yakalarız."

trtspor.com.tr

-------------
İyi günde, kötü günde!

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com