eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2017-2018 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
Online Durum: Offline
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 11:43
koray avcının sportif direktörlüğe geleceği yazılmaya başlandı ulusal basında
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 12:08
Alıntı yapılan ESmustafa

Bu sene beklentimizi düşürelim, sakin bir sezon geçirmeye çalışalım, eleştirilerileri ve biribirimizi yıpratmayı bırakalım. bu seneyi atlattıktan sonra, gerekli destek de kesilmezse önümüz açık İnşaAllah.

Kesinlikle katılıyorum.
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 12:09
Boffin ikinci devre çok kötüydü. Takıma olumlu hiç katkısı olmadı. Geleni geçeni yedi. Maaşallah bi yemeye başladımı da 3 den aşağı yemedi. İkinci devre kurtardığı tek maç yok. Göztepe maçına para almadan çıkmak istememesi de cabası. Tarık bal yapmayan arı. Bir tane golü, asistini bırakın bir tane düzgün ortasını gördünüz mü? Kısa boyunun arkasına kaçırdığı adamlar da cabası.
Çinemre hepimizin beğendiği adam. Lakin dikkat edin her maç kritik hatalarıyla oyunun kaderiyle oynadı. Çok iyi oynadığı maçlar da bile adam kaçırdı.
Bence arayacağımız tek isim kamil . Onu da hoca bi şekilde çözer.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 12:45
Evet defans hattımız değişti ancak Sergen hocanın katkısı ve forvet hattında Meye yerine Semih'in oynaması bizi geçen sene seviyesine getirebilir. Büyük beklenti ile takımı strese sokmamak gerek ancak hedef kesinlikle play-off olmalı, ligde kalmak değil.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 14:37
Alıntı yapılan EGELİ

Boffin ikinci devre çok kötüydü. Takıma olumlu hiç katkısı olmadı. Geleni geçeni yedi. Maaşallah bi yemeye başladımı da 3 den aşağı yemedi. İkinci devre kurtardığı tek maç yok. Göztepe maçına para almadan çıkmak istememesi de cabası. Tarık bal yapmayan arı. Bir tane golü, asistini bırakın bir tane düzgün ortasını gördünüz mü? Kısa boyunun arkasına kaçırdığı adamlar da cabası.
Çinemre hepimizin beğendiği adam. Lakin dikkat edin her maç kritik hatalarıyla oyunun kaderiyle oynadı. Çok iyi oynadığı maçlar da bile adam kaçırdı.
Bence arayacağımız tek isim kamil . Onu da hoca bi şekilde çözer.

Giden bütün oyuncular süper ligde ilk 5-6 ya oynayacak takımlara gitti.. Hakan dışında.. O da zaten takımımızın en mücadeleci sağlam defans oyuncusuydu..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 15:05
Bu sene takım olarak ciddiyetsizliğe yer vermememiz gerekiyor burada isim vermicem geçen sene olanlar tavırlar top oynamamalar oyundan alınınca tripler küsmeler olmamalı. Tek oyuncuya bel bağlamamalıyız her bölgede bir rotasyonumuz iyi ya da var Benim fikrim kilo vermesi gerekenler olabilir. Takım az maç yaptı çok üst düzey hazır değiliz sadece geri 5'li farklılaştı. Bu sene 2 yiyorsak 3 atmalıyız ama asla 4-5 yememeliyiz asılmalıyız daha doğrusu oyuncular asılmalı. En zor sezonumuz olabilir. Şimdiden hayırlı olsun başarılar.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
immense Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı immense Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 15:58
Geçen seneye göre kadroda kaybımız yok diyenlere şaşırıyorum, defansta yer alan tüm adamları kaybettik neredeyse, uğur, akaminko, bilal aziz ve Aykut'un geçen seneki performanslarını ne çabuk unuttunuz? Kayacan'ın Boffin'in yerini doldurup dolduramayacağını zaman gösterecek. Kısacası defans ve kale bu sene yumuşak karnımız hala şampiyonluğa oynarız diyen varsa da çok iyimserler, kendileri ligin 5. ya da 6. haftasında hayal kırıklığına uğrayabilirler. Olur da es kaza şampiyonluğa oynarsak burada memnuniyetle "siz haklıymışsınız, ben bir şey bilmiyormuşum" diye yazarım. Bu seneki hedefimiz öncelikle ligde kalıcı olmak, kadro yapısı oturtursak ve şansımız iyi giderse de ilk 6'yı kovalamak olmalı. Diğer yandan da yetenekleri gençleri parlatıp, kurumsal ve ekonomik yapımızı sağlamlaştırmalıyız. Büyük hayallerle lige başlayıp, sonra yeniden hayal kırıklığı yaşamayalım, geçen sene yeterince yaşadık zaten. Kombine satışları çok yavaş ilerliyor, bize yakışmıyor.
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 16:06
geçen seneki çok başarılı defans ve çok başarılı kalecimiz 44 gol yemiş
tarıkla boffinin yokluğunun çok fark ettireceğini sanmıyorum ama hakan gerçekten tekmeye kafa sokan adamdı ararsak onu ararız ama 44 golden fazlasını yiyeceğimizide pek sanmıyorum.
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 16:30
Açıkcası geçen sene Playoff'lara kalıp eleneceğimizi sezon başından beri düşünen en ender insanlardan biri benim bunun açıklamasını daha öncede yaptım Evet biz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ Takıma güvenmeliyiz inandım her fırsatta maça gittim ben üniversite okuyorum şehir dışında gidemediğim maçları da izledim. Defans geçen sene 44 gol yerken forvetimiz 62 gol atmış bulunmakta ne olmuş yani bu sene 60 gol yiyip 70 olamaz mı yada 40 gol yiyip 50 gol atamaz mıyız atarız Defans ve boffin geçen sene daha iyiydi bu sene risk daha büyük o yüzden daha çok mücadele gerekli. Ben bu senede zaten çıkma hedefimiz olduğunu düşünmüyorum ama tekrar ligte kalırsak bir sonraki sezon yine bir kadro oluşumuna giricez onun yerine çıkmak için oynamalıyız Rize hariç çok büyük rakip görmüyorum herkes denk birbiri ile rize de 1 tık önde sadece bu benim fikrim. Bi şekil burdan kurtulup gelir elde etmeliyiz seneye de süper ligte kalıcı olma planı kurulabilir. Dediğim gibi bu sene geçen seneye göre daha zor o yüzden gereksiz tavırlara yer yok
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2017 saat 16:56
Boffini de gömmeye ne çok meraklı adam varmış.
sayfasını açıp bakın en az 20 maç hakkında övgüler vardır. parasını alamayınca zorluk çıkarması doğal. bu sene parasını zamanında alacak Boffin bize fark yaratırdı. neyse artık
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır