eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıHedef 26 bin kombine (2018-2019)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 21:44
Çok yüksek ihtimalle 50-100-250 olacak. Başkan geçen seneden ucuz yapacağım dedi.

Bence 26 bin yakalanir bu fiyatlarla.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 22:06
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Bana gore 60tl kale arkasi,100tl maraton,200tl vip ile rekor kırabiliriz.stadin her koltugunu acsinlar kombineye

Bence bu kadar uygun olmamalı. Hani kale arkaları 80, maraton 160, VIP 320 daha uygun olur.

5000i geçmez. Geçen yıl bile yeni stadımızla birlikte ligin en iyi en iddialı kadrosu bizdeydi. Kenetlenmiştik havaya girmiştik 75tl ve 200tlden satılan kombineler vardı fakat satılan kombine sayısı 5000di. Bu yıl kadromuz daraldı daha iddialı takımlar var -15 puan söz konusu taraftarda hava kayboldu dediğiniz fiyatlardan bence çok kombine satamayız. 50tl ve 100tl civarı olacak muhtemelen kombineler. Dediğiniz fiyatlar da geyet ucuz bizim bitirmemiz lazım dediğiniz fiyatlarda ama gerçekçi olursak geçmiş yıllara bakarsak çok kombine satamayız. O yüzden 50tl kale arkası 100tl maraton ideal fiyatlardır.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 22:20
Fiyat uygunluğu cazibeli şekilde olmalı ,

Mesela aynı aile içinde 2 yetişkin kombine alındığında çocuk kombinesi daha indirimli olmalı .

Ya da basit şekilde Maraton, misal veriyorum 150 TL ise öğrenciye 100 TL olmalı.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 22:23
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Bana gore 60tl kale arkasi,100tl maraton,200tl vip ile rekor kırabiliriz.stadin her koltugunu acsinlar kombineye

Bence bu kadar uygun olmamalı. Hani kale arkaları 80, maraton 160, VIP 320 daha uygun olur.

5000i geçmez. Geçen yıl bile yeni stadımızla birlikte ligin en iyi en iddialı kadrosu bizdeydi. Kenetlenmiştik havaya girmiştik 75tl ve 200tlden satılan kombineler vardı fakat satılan kombine sayısı 5000di. Bu yıl kadromuz daraldı daha iddialı takımlar var -15 puan söz konusu taraftarda hava kayboldu dediğiniz fiyatlardan bence çok kombine satamayız. 50tl ve 100tl civarı olacak muhtemelen kombineler. Dediğiniz fiyatlar da geyet ucuz bizim bitirmemiz lazım dediğiniz fiyatlarda ama gerçekçi olursak geçmiş yıllara bakarsak çok kombine satamayız. O yüzden 50tl kale arkası 100tl maraton ideal fiyatlardır.

Burada poliyanlacılık oynamak istemem ama taraftarda eski hava yok demişsin çevre çevreni çok ıyı analız edemmıssın bu sene ben gecen seneden daha heyacanlı buluyorum taraftarı
1-oyuncuların vefaları-
2-yeni yönetime destek çabaları
3-ve yeni yönetimin taraftar politikası bunda etkili olucak 15 bin civarı kombine en az bekliyorum bekleyip göreceğiz ben şahsım adıma erkan ıcın alıcam
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 23:26
Gurbetde bir sürü taraftarimiz var kendileri her maca gelemiyor pekala 90 dakka Takimi destekleyecek maddi imkani olmiyan ögrenci kardeslerimize kale arkasindan imkan dahilinde kombine alabiliriz, ben öyle yapacagim.
O SENE BU SENE
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 23:43
Fiyattan ziyade gecen sene kombine satilmamasinin nedeni stadyumun parsellenmis olmasi ve insanlarin belli yerlerden kombine almaya zorlanmasi...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2017 saat 00:08
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Geçen sene forumda 25bin kombine satarız diyenlere 7-8 bin satabilirsek çok ama çok iyi bir rakam olur demiştim.Haklıda çıktım.Yanlız bu sene bir fark var.Pazarlama stratejisi!Kombinede iyi bir rakam yakalamak için ki bence 20 bin çok çok iyi bir rakamdır;sadece fiyat indirimi yetmez.Bu yönetimin bilet fiyatları ayarlamasının yanında çeşitli tanıtım, organizasyon,kampanya ve firmalardan çalışanlarına kombine desteği başta olmak üzere bir çok yola başvuracağını düşünüyorum.Bunda da başarılı olacakları şu ana kadar yaptıklarından belli.Gönül 25-30 bin ister gerçekte ise 20 bin şu an bizim için çok iyi bir rakam.Ben en az 15 bin kombine satılacağını geçen seneyi ise kesin geçeceğine eminim.Bekleyip görelim.
Not Hayatım boyunca il dışında olduğumdan hiç kombine almadım.Geçen sene sadece iki maça gelebildim.Senede 2-3 maça giden yeğenime kombine alacağım.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2017 saat 00:19
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Burada poliyanlacılık oynamak istemem ama taraftarda eski hava yok demişsin çevre çevreni çok ıyı analız edemmıssın bu sene ben gecen seneden daha heyacanlı buluyorum taraftarı
1-oyuncuların vefaları-
2-yeni yönetime destek çabaları
3-ve yeni yönetimin taraftar politikası bunda etkili olucak 15 bin civarı kombine en az bekliyorum bekleyip göreceğiz ben şahsım adıma erkan ıcın alıcam

Aynen öyle.. Geçen yıl maça ara sıra gelen adamlar bile bu yıl kombine alacağım diyor.. Herkes HÜ pisliğinden takımın kurtulmasını bekliyormuş..

Buna polyannacılık mı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama daha satışa çıkmamış kombine için milletin hevesini kıracak yazılar yazmayalım.. Daha sonra ben demiştim demek veya ben gerçekleri yazıyorum demek kimseye birşey kazandırmaz.. Bazen bir şeyleri abartmak iyidir.. Almayacak adamı da gaza getirir.. 1 kişi 1 kişidir bizim için..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2017 saat 00:33
Geçen sene 6-7 kişi maçlara hep beraber gidiyorduk, hiç birimizde kombine yoktu ama bu sene hepimizde kombine almayı düşünüyoruz. Ucuz fiyatla 26 bin rakamına ulaşabiliriz.
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2017 saat 00:53
geçen sene bende almamıştım kombine ama bu sene babam ,ben ve 2 arkadaş alacaz.
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır