Sayfayı yazdır | Close Window

Hedef 26 bin kombine (2018-2019)

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4927
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 20:55
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Hedef 26 bin kombine (2018-2019)
Gönderen: furemen
Konu: Hedef 26 bin kombine (2018-2019)
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:26
İlk defa bir konu açıyorum.Umarım amacına ulaşır.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Yanıtlar:
Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:30
3 tane benden. kaldı 25997

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:40
DUYURU

En kisa surede st johnstone ile dostluk hazırlık maçı yapilsin. 25-30 tl maç bilet fiyatları ile 35.000 kişi maça kesin gelir maddi manevi destek olur kulübümüze. Bu durum hayata geçirilmeli. Saygilarimla

Gönderen: sportage
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:43
Benden de 2 adet kaldı 25995
Kombineleri Aldığım gün burada resimlerini paylaşacağım bu arada 2 adet de forma her sezon olduğu gibi

-------------
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !

Only ESES

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 00:53
Kombineler 50 tl kale arkası 100tl maraton olsun. Baya satarız biliyorum bu fiyatlar çok ucuz utanarak söylüyorum ama madem satılan biletlerin parası bize gelmeyecek bari biletleri ucuza satıp kapalı gişe oynayalım takımımıza etki edelim. Kombineler ne kadar çabuk çıkarsa o kadar iyi olur.

1 adet de benden bu arada.

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 02:09
1 Adet kuzey kale benden.
1 Adet de şu yeni gölgeli çubuklu formadan

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 02:12
Alıntı yapılan tolga_esk

DUYURU

En kisa surede st johnstone ile dostluk hazırlık maçı yapilsin. 25-30 tl maç bilet fiyatları ile 35.000 kişi maça kesin gelir maddi manevi destek olur kulübümüze. Bu durum hayata geçirilmeli. Saygilarimla

Bu da güzel bir proje. Kardeş kulüp müsaitmidir kabul ederler mi bilinmez.
Kamp dönüşü ligin başlamasına 1 hafta kala harika bir sezon açılışı olur. Başkana citlatnak lazım bu konuyu

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 02:36
ben ankara da yaşıyorum. çoğu maça gelmem cumartesi de çalışmam sebebiyle çok zor. ancak kombinemi alacağım. eskişehir de yaşayıpda kombineyi almamak bence yaşadığın şehre eskişehire ihanettir.

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 03:57
Alıntı yapılan AzTecK

Alıntı yapılan tolga_esk

DUYURU

Bu da güzel bir proje. Kardeş kulüp müsaitmidir kabul ederler mi bilinmez.
Kamp dönüşü ligin başlamasına 1 hafta kala harika bir sezon açılışı olur. Başkana citlatnak lazım bu konuyu

Güzel proje değil.st.johnstone küçük bir kulüp.O takımın İrlanda dan kalkıp buraya gelmesi,geri dönmesi,burda konaklamasının maliyeti ne kadardır acaba?Ülke içi basit bir deplasmanın bile maliyeti en az 150-200 bin lira iken bu adamların gelip gitmesi en az 500 bin liradır.
1.Bizim kulüp para kazanırken st johnstone ne kazanacak?Babasının hayrına mı gelip maç yapacak her şeyin para olduğu bir dünyada?
2.Geçtiğimiz sezonda şampiyonluğa oynarken en önemli maçlarda bile üstelik bilet fiyatları 5-10 tl iken dolmayan stad 25-30 tl bilet fiyatından bir hazırlık maçında nasıl 35000 kişi dolacak.
3.Daha öncede yazdım bir daha yazayım siz her maça geleni kendi fedakarlığınız ayarında mı sanıyorsunuz veya aynı maddi imkanlarda olduğunu mu düşünüyorsunuz?Yada her maça geleni şu forumda yazanlar kadar önemseyip düşündüğünü mü sanıyorsunuz?
Allah aşkına buraya yazıp çizerken biraz düşünelim.İyi niyetle yazdığınızı çok iyi biliyorum.Seyircisiz maça bilet kampanyası çok güzeldi ama taraftarın alabildiği bilet yanılmıyorsam 10 bin civarı.Geri kalan biletler kurumsal ve siyasiler tarafından alındı ve 26 bin zorla tamamlandı.Küçümsemiyorum çok da güzel oldu ama artık şehrin kapasitesini görelim.
Ha fantazi olarak çok güzel fikir bende çok isterim ama olacak şey değil.Her sezon başı aklına gelen st. johnstone ile maç yapalım diye yazıyor.Gelenek oldu galiba.

-------------

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 08:39
Alıntı yapılan furemen

Ülke içi basit bir deplasmanın bile maliyeti en az 150-200 bin lira iken bu adamların gelip gitmesi en az 500 bin liradır.

Allah aşkına buraya yazıp çizerken biraz düşünelim..

Yazıp çizerken düşünelim de deplasman maliyetleri biraz abarmış sanki hocam :)birer sıfır atsan rakamlardan anlaşılabilir :)

Gönderen: Sergüzeşt
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 10:59
+2

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 11:04
başkan da katılmış olaya :)
Eskişehirspor Bașkanı Sinan Özeçoğlu'ndan taraftara müjde.
Eskișehirspor’un geçirmekte olduğu zor günleri taraftarları ile birlikte atlatacağını söyleyen Bașkan Sinan Özeçoğlu, önümüzdeki hafta açıklayacağı kombine kart fiyatlarında, taraftarların sürprize hazır olmasını istedi.

Eskișehirspor’un geçirmekte olduğu zor günleri taraftarları ile birlikte atlatacağını söyleyen Bașkan Sinan Özeçoğlu, önümüzdeki hafta açıklayacağı kombine kart fiyatlarında, taraftarların sürprize hazır olmasını istedi. Eskișehirspor yönetimi, 2017-2018 sezonu kombine kart fiyatlarını, bir hafta sonra açıklayacak.

BORCU TARAFTARA YÜKLEMEYECEĞİZ

Eskișehirspor taraftarıyla birlikte, Eskișehirspor’un hikayesini yazacaklarını belirten Bașkan Özeçoğlu, “Herkesin bildiği gibi, bilet ve kombine kart gelirleri temlikli. Bu yüzden taraftarlarımızı mağdur edip, banka borcunu onlara yüklemek istemiyoruz."

FİYATLAR DÜȘÜK OLACAK

"Taraftarlarımıza tribünlerde ihtiyacımız var. Stadyumu doldurmalıyız. Bu yüzden yeni sezon kombine kart fiyatlarını düșük tutacağız."

BİZ VARIZ, SİZ DE VAR MISINIZ?

"Buradan taraftarlarımıza sesleniyorum. Kombine fiyatlarını elimizden geldiğince düșük tutacağız. Taraftardan elde edeceğimiz hasılata bakmıyoruz. Zor günleri hep birlikte atlatmalıyız. Taraftarlarımıza tribünlerde ihtiyacımız var. Eskișehirspor’un hikayesini hep birlikte yazalım. Biz varız, sizde var mısınız” dedi.

Gönderen: karamürsel-es
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 11:08
İstanbul başakşehirde yaşıyorum,maçlarına gidemesemde 2 adet kombine alacağım.Takım bizim kötü gününde yanında olmalıyız..Ben EsEs'den vazgeçmem..

-------------
karamürselden..

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 11:28
geçen sene çoğu is arkadaşım kombine almadı bu sene hepsi alacak bende 2 tane alıcam

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 11:39
Bir öneridir kombine ücretleri passoya sembolik bir üret 10 tl gibi yatırılsa geri kalan kısmı makbuz karşılığı elden kulübe verilse...en azından temliğe gitmez para..

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 11:47
Umarım geçen seneki gibi alt bitmeden üst açılmasın zart zurt muhabbetleri dönmeden bütün tribünler için aynı anda satış olur.

-------------
Eskişehir

Gönderen: TOZMAN5
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 11:54
- Kombine alıcam inşallah. Durumu zorlayıp Eskod'dan almayı planlıyorum. Bu sene gelir lazım. 

-"kombine geliri temlikli para bize gelmiyor" nasıl bir mantık? borcumuzdan düşüyorsa bize geliyor demektir. Hem stadı dolduracak hem de kulübe gelir yaratacak bir fiyat olmalı bence.

-------------
NE MUTLU ESKİŞEHİRLİYİM DİYENE

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:06
Geçen yıl olduğu gibi maratona amcalar girmesin , bağırmayan taraftar gitsin söylemleri olacaksa yeni yönetimden bir beklentim var.Aşağıda ki işaretlenmiş bölge aile ve çocuk tribünü olarak satışa çıkarılabilir . Evimiz de oynayacağımız her maç için belli okullardan çocuklar maçlara getirilerek Eskişehirspor bilinci aşılanabilir . Eskişehir basketten bildiğimiz üzere bunu salonumuzda ki maçlarda uyguluyorlardı , stadyuma da bunu taşıyacaklarını umuyorum .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:22
Ankara'dayım, her maça gelmem mümkün değil ama kombine alacağım. Koltuğum boş kalmasın diye de her maç öncesi, durumu olmayan bir renktaşıma biletimi transfer etmeyi düşünüyorum.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: **eses-26**
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:23
Alıntı yapılan TOZMAN5

- Kombine alıcam inşallah. Durumu zorlayıp Eskod'dan almayı planlıyorum. Bu sene gelir lazım.  -"kombine geliri temlikli para bize gelmiyor" nasıl bir mantık? borcumuzdan düşüyorsa bize geliyor demektir. Hem stadı dolduracak hem de kulübe gelir yaratacak bir fiyat olmalı bence.

Borcun faizine gidiyorsa pekte faydalı olmayabilir. Direk sıcak para en azından futbolculara ve diger masraflara kullanılabilir.

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 13:33
Alıntı yapılan esolimpiyates

Ankara'dayım, her maça gelmem mümkün değil ama kombine alacağım. Koltuğum boş kalmasın diye de her maç öncesi, durumu olmayan bir renktaşıma biletimi transfer etmeyi düşünüyorum.

Aynısını ben de yapacağım. Ben de İzmir'de oturuyorum bir kombine alır maçtan maça birine devrederim.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 14:24
Alıntı yapılan **eses-26**

Alıntı yapılan TOZMAN5

- Kombine alıcam inşallah. Durumu zorlayıp Eskod'dan almayı planlıyorum. Bu sene gelir lazım.  -"kombine geliri temlikli para bize gelmiyor" nasıl bir mantık? borcumuzdan düşüyorsa bize geliyor demektir. Hem stadı dolduracak hem de kulübe gelir yaratacak bir fiyat olmalı bence.

Borcun faizine gidiyorsa pekte faydalı olmayabilir. Direk sıcak para en azından futbolculara ve diger masraflara kullanılabilir.

Söyle düsünelim borcda faizide bir sekilde ödenecek, hem stad dolsun hemde borcun faizi ödensin

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 18:23
Eğer hedefe ulaşamazsak her türlü kampanyayi reklamı yapalım her ortamda yayalım gerekirse kapı kapı dolaşalım bu sene bu hedefe ulaşmalıyız

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: memoli26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 01:10
Bursada yaşıyorum benimde maçlara gelme şansım pek yok fakat kombine alıp hasta bir es es li olan babama hediye etmeyi düşünüyorum.Ne de olsa bize es es aşkını aşılayan odur.böyle bir hediyeyi hak ediyor

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 01:58
26 bin kombine kanımca imkansız kendimizi kandırmaya gerek yok. 10binin üzerine çıkarsak ben başarı sayarım biletlerle beraber yine geçen seneki ortalama olur diye umut ediyorum. şehir olarak kombine kültürümüz yok inş ben yanılırım en az 15bin satarız ama sanmıyorum yani zamanda az millet çıkardı sattı bitirdi kombineleri biz malum sebeplerden dolayı çok geç kaldık.

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 02:59
Alıntı yapılan 26

Umarım geçen seneki gibi alt bitmeden üst açılmasın zart zurt muhabbetleri dönmeden bütün tribünler için aynı anda satış olur.

Bu sene böyle saçmalıklar olmayacaktır.

Çünkü önümüzde geçmişe dair iyi bir referans var; Sinan Özeçoğlu basketbolda taraftar vb. konularda harika bir yönetim sergiledi.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 03:03
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan 26

Bu sene böyle saçmalıklar olmayacaktır.

Çünkü önümüzde geçmişe dair iyi bir referans var; Sinan Özeçoğlu basketbolda taraftar vb. konularda harika bir yönetim sergiledi.

Geçen yıl çok eleştirmiştim ama bence bu sistem sayesinde güzel görüntü oluşturduk tribünde de kavga falan çıktığını görmedim.

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 03:07
2 Vip 5 Kale Arkası 5 de Maraton Alacağım. Toplam 12 :) Çıksın Artık.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 12:55
Maraton alt üst ve alt katlar kombineye çıkmalı, kale arkası üstleri en azından yine kombineye açmamalıyız bence geçen sene gerçekten toplu durarak güzel görüntüler oluştu. ancak vip nin üst bölümünde 2,3 blokluk aile tribünü yapılabilir. Sabırsızlıkla bekliyoruz kombineleri artık bir an önce çıkarsınlarda alalım.

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 14:10
Alıntı yapılan kLaqE26

Maraton alt üst ve alt katlar kombineye çıkmalı, kale arkası üstleri en azından yine kombineye açmamalıyız bence geçen sene gerçekten toplu durarak güzel görüntüler oluştu. ancak vip nin üst bölümünde 2,3 blokluk aile tribünü yapılabilir. Sabırsızlıkla bekliyoruz kombineleri artık bir an önce çıkarsınlarda alalım.

En mantıklısı da bu zaten.. Herkes kendisine uyan yerden alsın.. Böylece maç izlicem diyende mutlu olur tezahürat yapıcam diyende..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 14:14
Alıntı yapılan kLaqE26

26 bin kombine kanımca imkansız kendimizi kandırmaya gerek yok. 10binin üzerine çıkarsak ben başarı sayarım biletlerle beraber yine geçen seneki ortalama olur diye umut ediyorum. şehir olarak kombine kültürümüz yok inş ben yanılırım en az 15bin satarız ama sanmıyorum yani zamanda az millet çıkardı sattı bitirdi kombineleri biz malum sebeplerden dolayı çok geç kaldık.

Giresun Maçı için 26.000 seyircisiz bilet satışı gerçekleştiren bu camianın 26.000  kombineyi satması hiç de zor değil.

Makul bir fiyat,  iyi bir gaz verme ve reklam bu işi çözer.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderen: sportage
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 15:58
Alıntı yapılan x camoka x

Alıntı yapılan kLaqE26

Giresun Maçı için 26.000 seyircisiz bilet satışı gerçekleştiren bu camianın 26.000  kombineyi satması hiç de zor değil. Makul bir fiyat,  iyi bir gaz verme ve reklam bu işi çözer.

Eskişehirspor‏ @26Eskisehirspor · 28 dk.28 dakika önce

Sinan Özeçoğlu: Hedef 26 bin ama biz 30 bin tane kombine bilet satmak istiyoruz. Ona göre de fiyatlandırma yapacağız #Eskişehirspor

-------------
Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !

Only ESES

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 17:10
26 bin kombine rakamı yerine tüm locaların ve vip tribüne ait koltukların tamamının kombine olarak satılması daha önemli.

bunları satabilirsek iyi para gelir.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 17:47
Sanırım kale arkaları 60-70 tl olacak.Daha düşüğünü düşünemiyom.

-------------

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 18:17
Kombine ve bilet paraları kulübe kalmadığı için yönetimin "ucuz kombine ful stat" stratejisini benimsemesi oldukça yerinde... Maraton 100 kale arkaları 50 tl olması 25 bin üstü kombine satılması için yeterlidir...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 18:19
bilet parası bankaya gitse bile, yapılan ödeme nispetinde bankadaki kredi limitiniz açılır.

bu yüzden bankaya giden parayı boşa giden para olarak örmemeliyiz.

düşük bilet fiyatı bu sene terkedilmeli.

bilet fiyatı asgari 20 TL olmalı.

-------------

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 18:24
Bana gore 60tl kale arkasi,100tl maraton,200tl vip ile rekor kırabiliriz.stadin her koltugunu acsinlar kombineye

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 19:11
Alıntı yapılan jaweil

Bana gore 60tl kale arkasi,100tl maraton,200tl vip ile rekor kırabiliriz.stadin her koltugunu acsinlar kombineye

Bence bu kadar uygun olmamalı. Hani kale arkaları 80, maraton 160, VIP 320 daha uygun olur.

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 21:26
Kale arkası üstler ve kuzey alta ilgi az oluyor buralar 75 TL , güney alt 100 TL , Maraton alt 200 üst 175 TL olabilir . VIP'te üst taraflar boş kalıyor bu bölgeler 300 , alt kısımlar 500-750 TL olarak çeşitlendirilebilir . Her kesime hitap eden arz talep dengesine göre bir fiyat politikası ile çok güzel rakam yakalarız inşallah .

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 21:37
26000 kombine hedefi koymuştuk. Sinan Başkan ın bu hedefi 30000 e çıkarması beni mest etti. Bu vizyonunun geniş olduğunu, her zaman bir sonraki adımı düşündüğünü, hep ileriye doğru atılımlar düşüneceği gösteriyor diye düşünüyorum.

Halil Ünal dan sonra Sinan Özecoğlu nu bünyemiz kaldırmayacak. biz alışkın değiliz böyle vizyonlu, güvenilir başkana.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 21:44
Çok yüksek ihtimalle 50-100-250 olacak. Başkan geçen seneden ucuz yapacağım dedi.

Bence 26 bin yakalanir bu fiyatlarla.

-------------
S.Ö.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 22:06
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Bence bu kadar uygun olmamalı. Hani kale arkaları 80, maraton 160, VIP 320 daha uygun olur.

5000i geçmez. Geçen yıl bile yeni stadımızla birlikte ligin en iyi en iddialı kadrosu bizdeydi. Kenetlenmiştik havaya girmiştik 75tl ve 200tlden satılan kombineler vardı fakat satılan kombine sayısı 5000di. Bu yıl kadromuz daraldı daha iddialı takımlar var -15 puan söz konusu taraftarda hava kayboldu dediğiniz fiyatlardan bence çok kombine satamayız. 50tl ve 100tl civarı olacak muhtemelen kombineler. Dediğiniz fiyatlar da geyet ucuz bizim bitirmemiz lazım dediğiniz fiyatlarda ama gerçekçi olursak geçmiş yıllara bakarsak çok kombine satamayız. O yüzden 50tl kale arkası 100tl maraton ideal fiyatlardır.

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 22:20
Fiyat uygunluğu cazibeli şekilde olmalı ,

Mesela aynı aile içinde 2 yetişkin kombine alındığında çocuk kombinesi daha indirimli olmalı .

Ya da basit şekilde Maraton, misal veriyorum 150 TL ise öğrenciye 100 TL olmalı.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 22:23
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

5000i geçmez. Geçen yıl bile yeni stadımızla birlikte ligin en iyi en iddialı kadrosu bizdeydi. Kenetlenmiştik havaya girmiştik 75tl ve 200tlden satılan kombineler vardı fakat satılan kombine sayısı 5000di. Bu yıl kadromuz daraldı daha iddialı takımlar var -15 puan söz konusu taraftarda hava kayboldu dediğiniz fiyatlardan bence çok kombine satamayız. 50tl ve 100tl civarı olacak muhtemelen kombineler. Dediğiniz fiyatlar da geyet ucuz bizim bitirmemiz lazım dediğiniz fiyatlarda ama gerçekçi olursak geçmiş yıllara bakarsak çok kombine satamayız. O yüzden 50tl kale arkası 100tl maraton ideal fiyatlardır.

Burada poliyanlacılık oynamak istemem ama taraftarda eski hava yok demişsin çevre çevreni çok ıyı analız edemmıssın bu sene ben gecen seneden daha heyacanlı buluyorum taraftarı
1-oyuncuların vefaları-
2-yeni yönetime destek çabaları
3-ve yeni yönetimin taraftar politikası bunda etkili olucak 15 bin civarı kombine en az bekliyorum bekleyip göreceğiz ben şahsım adıma erkan ıcın alıcam

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 23:26
Gurbetde bir sürü taraftarimiz var kendileri her maca gelemiyor pekala 90 dakka Takimi destekleyecek maddi imkani olmiyan ögrenci kardeslerimize kale arkasindan imkan dahilinde kombine alabiliriz, ben öyle yapacagim.

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 23:43
Fiyattan ziyade gecen sene kombine satilmamasinin nedeni stadyumun parsellenmis olmasi ve insanlarin belli yerlerden kombine almaya zorlanmasi...

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 00:08
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Geçen sene forumda 25bin kombine satarız diyenlere 7-8 bin satabilirsek çok ama çok iyi bir rakam olur demiştim.Haklıda çıktım.Yanlız bu sene bir fark var.Pazarlama stratejisi!Kombinede iyi bir rakam yakalamak için ki bence 20 bin çok çok iyi bir rakamdır;sadece fiyat indirimi yetmez.Bu yönetimin bilet fiyatları ayarlamasının yanında çeşitli tanıtım, organizasyon,kampanya ve firmalardan çalışanlarına kombine desteği başta olmak üzere bir çok yola başvuracağını düşünüyorum.Bunda da başarılı olacakları şu ana kadar yaptıklarından belli.Gönül 25-30 bin ister gerçekte ise 20 bin şu an bizim için çok iyi bir rakam.Ben en az 15 bin kombine satılacağını geçen seneyi ise kesin geçeceğine eminim.Bekleyip görelim.
Not Hayatım boyunca il dışında olduğumdan hiç kombine almadım.Geçen sene sadece iki maça gelebildim.Senede 2-3 maça giden yeğenime kombine alacağım.

-------------

Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 00:19
Alıntı yapılan marcus

Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan jaweil

Burada poliyanlacılık oynamak istemem ama taraftarda eski hava yok demişsin çevre çevreni çok ıyı analız edemmıssın bu sene ben gecen seneden daha heyacanlı buluyorum taraftarı
1-oyuncuların vefaları-
2-yeni yönetime destek çabaları
3-ve yeni yönetimin taraftar politikası bunda etkili olucak 15 bin civarı kombine en az bekliyorum bekleyip göreceğiz ben şahsım adıma erkan ıcın alıcam

Aynen öyle.. Geçen yıl maça ara sıra gelen adamlar bile bu yıl kombine alacağım diyor.. Herkes HÜ pisliğinden takımın kurtulmasını bekliyormuş..

Buna polyannacılık mı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama daha satışa çıkmamış kombine için milletin hevesini kıracak yazılar yazmayalım.. Daha sonra ben demiştim demek veya ben gerçekleri yazıyorum demek kimseye birşey kazandırmaz.. Bazen bir şeyleri abartmak iyidir.. Almayacak adamı da gaza getirir.. 1 kişi 1 kişidir bizim için..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 00:33
Geçen sene 6-7 kişi maçlara hep beraber gidiyorduk, hiç birimizde kombine yoktu ama bu sene hepimizde kombine almayı düşünüyoruz. Ucuz fiyatla 26 bin rakamına ulaşabiliriz.

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 00:53
geçen sene bende almamıştım kombine ama bu sene babam ,ben ve 2 arkadaş alacaz.

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 00:58
Geçen sene maç yayınları da bedavaydı, ne kadar geçte başlasa.Bu sezon yayında ücretli.Kombine sayılarına etkisi olur inşallah.

-------------
EsEs

Gönderen: profnuri
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 14:01
bence 50-100-200 olsun yanındada bu sene bütün taraftarın giyeceği reklamlı forma almak mecbur direk klübe fayda sağlayacak gelir amaçlı tek fiat 50tl gibi buna kimse itiraz etmez sanırım

Gönderen: EgoEs
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 14:17
Kombine fiyatları açıklansın kampanya başlatalım. Durumu olmayan yada maçları takip eden öğrencilere kombine alalım. 26bin bulunmayacak sayı değil. Hatta klüp yararına hatıra kombine satılsın. Pasolige yüklenen haricinde diriliş kombinesi basılsın. Kaliteli Diriliş forması yaptırılsın enaz 100lira dan satilsın. Elim oğlu bizim için sözleşmesini iptal ediyorsa bizim daha fazlasını yapmamız lazım

-------------
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 22/Tem/2017 saat 15:09
Fiyatlar kale arkası 70, maraton 160 olacak büyük ihtimalle. Başkan geçen seneye göre ucuz yapacağız demişti. ama şöyle bir durum var fiyatlar böyle olursa ve yine sene içinde 6-11 tlden bilet satışı olursa kombine satışı tabi ki az olur. şu sistemi bir oturtamadık şehirde.

Bence kale arkası kombinesi 50tl bileti 7tl, maraton kombinesi 150 tl bileti 15tl olmalı.

Gönderen: Sergüzeşt
Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 17:10
Ne oldu kombineler ? Bugün belli olacaktı.

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: slayer_26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 17:29
Bence kombine fiyatlarını azaltarak normal bilet fiyatlarını pahalı hale getirmek yani kale arkası 5 değilde 15 mesela maraton 50 gibi kombine sayısında artışa gidilebilir, tabiki bu benim şahsi fikrim bunu yöneticiler daha iyi kararlaştıracaklardır, normal bilet fiyatlarından misafir tribününe gelen rakip taraftar geliride 3 kat artacaktır haliyle.

Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 17:46
Ne zaman çıkacak kombineler ?

Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 17:48
Alıntı yapılan grezores

Ne zaman çıkacak kombineler ?

Sanki 150 kişilik deplasman bileti kovalar gibi Passo sitesini yeniliyorum hadi artık

-------------

Gönderen: Tevez32
Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 18:10
İstanbulda yasamama ragmen 4 tane de ben alacagım eşime 2 cocuguma ve kendime

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 18:30
Alıntı yapılan Tevez32

Bunu yapmayın bence. Bırakalım herkes kendi kombinesini alsın. Bu yapıldığı zaman stadyumda 2-3 bloğa varacak boşluklar oluşuyor her maç. Çünkü herkes fiyatı uygun diye takıma destek olmak için kombine alıyor. Alıyor ama maça gelmiyor. Özellikle şehir dışında yaşayanlar. Kombinelerini devretmek de zor gelince her maç maratonun sağı solu 2 blok boş kalıyor biletler tükense de. Bunu yapacaklar en azından kale arkasından alsın bari kombinesini. Yayında çok kötü gözüküyor. Veya ne bileyim maraton üst falan.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 18:33
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan Tevez32

Bunu yapmayın bence. Bırakalım herkes kendi kombinesini alsın. Bu yapıldığı zaman stadyumda 2-3 bloğa varacak boşluklar oluşuyor her maç. Çünkü herkes fiyatı uygun diye takıma destek olmak için kombine alıyor. Alıyor ama maça gelmiyor. Özellikle şehir dışında yaşayanlar. Kombinelerini devretmek de zor gelince her maç maratonun sağı solu 2 blok boş kalıyor biletler tükense de. Bunu yapacaklar en azından kale arkasından alsın bari kombinesini. Yayında çok kötü gözüküyor. Veya ne bileyim maraton üst falan.

Bence son güne kadar bekleyip boş yerlerden alsınlar.. Hepimiz için istiyoruz bunu..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Tevez32
Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 18:52
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan Tevez32

Bence son güne kadar bekleyip boş yerlerden alsınlar.. Hepimiz için istiyoruz bunu..

Kardesim merak etmeyin ben ve bir cocugum her maca geliyoruz kalan kombineleri de mac oncesi eskisehirden durumu olmayan arkadaslara devrediyorum bazı maclara 4 kişi geldigimiz de oluyor

Gönderi tarihi: 24/Tem/2017 saat 23:01
Eskişehirspor'da kombineler ile ilgili açıklama yarın 11.00'de yapılacak.
Fiyatlar muhtemelen geçen sezonun hemen hemen aynısı olacak.

Aytaç Ersoy

-------------

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 00:05
geçelim ucuz kahramanlıkları...........
bir yılda 100 Milyon yok.kombine ne olsun?100-200-500.......
çarp ne olur?
100 Milyon yok.gerçeğimiz BU.
başka bir başlıkta aman dikkat demiştim.uzaktan yağlamalar,buketle gelenleri karşılamalar,90+3 çülerle muhattap olunursa sonuç aynı olur demiştim.
aynı şeyi söylüyorum.

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 00:38
Maç bileti 11tl olsa 11×15=165tl eder. Tamam kombine alacağım 500tl olsa da alacağım kulübe katkı olsun. Ama taraftarımız 200tl vermez iddia ediyorum. Maç biletleri de geçen yıldan pahalı olursa stad zaten boş olur. Geçen yılki gibi olsa ekonomik anlamda kombine almak mantıksız olacak. Kombine fiyatlari 50tl 100tl olmalı zaten 2 mac cezamiz var daha da ceza aliriz. Taraftarimizi bilirim 50tlnin hesabini yapar. Yapin kombineleri ucuz millet alsin.

11×15=165tl maraton mantıken 165tlden ucuz olmalı.

6×15=90 kale arkası da 90tlden ucuz olmalı.

Kombineler

Kale Arkası 50tl
Maraton 100tl
Vip 200tl

Maç biletleri

Kale Arkası 5tl
Maraton 10tl
Vip 30tl

Olmalidir.

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 00:49
Alıntı yapılan grezores

Maç bileti 11tl olsa 11×15=165tl eder. Tamam kombine alacağım 500tl olsa da alacağım kulübe katkı olsun. Ama taraftarımız 200tl vermez iddia ediyorum. Maç biletleri de geçen yıldan pahalı olursa stad zaten boş olur. Geçen yılki gibi olsa ekonomik anlamda kombine almak mantıksız olacak. Kombine fiyatlari 50tl 100tl olmalı zaten 2 mac cezamiz var daha da ceza aliriz. Taraftarimizi bilirim 50tlnin hesabini yapar. Yapin kombineleri ucuz millet alsin.

11×15=165tl maraton mantıken 165tlden ucuz olmalı.

6×15=90 kale arkası da 90tlden ucuz olmalı.

Kombineler

Kale Arkası 50tl
Maraton 100tl
Vip 200tl

Maç biletleri

Kale Arkası 5tl
Maraton 10tl
Vip 30tl

Olmalidir.

Bence yönetim haftalık maç ücretlerini de açıklayacak ;
Kale arkası 20
Maraton 50
Vip 150 gibi
Ve bu şekilde taraftarı kombine almaya teşvik edecektir fiyatlar çok uygun geçen yıl olduğu gibi.

-------------

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 01:28
Fiyatlar geçen seneyle aynı.

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 02:12
kaynak net 26 kombine ler geçen sene ile ayni sayılır 26bin kombine asla olmaz maraton 200 kale arkası 75 Vip 1000 yarın ogleden sonra açıklanacak hatta satışa bile çıkabilir

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 08:45
Ne olursa olsun hedefi yakalamak için çaba göstermeliyiz

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 08:56
Maraton kombinesi neden 200 tl? Zaten 15 maç var ve biletler 10 tl maç maç alsak 150 tl ye geliyor.

O zaman maraton biletlerini 15-20 tl ye satacaklarını açıklasınlar ki kombine almak mantıklı hale gelsin. Kale arkaları da kısmen aynı durumda.

Bence 50-100 olmalıydı eğer hedef 26 binse. 75-200 olursa maksimum 15 bin satılır.

-------------
S.Ö.

Gönderen: eseslimurat
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 09:19
Arkadaşlar sizleri anlamak çok zor.
Yılmaz Büyükerşen'e geçiririz, takıma yardım etmiyor diye,
Ahmet Ataç'a laf sokarız, takıma yardım etmiyor diye,
Eskişehir'deki sanayicilere kızarız, neden taşın altına elinizi sokmuyorsunuz diye,
vs..........

Sıra bize gelince maraton 100 lira olsun, kale arkası efendim şu kadar olsun.

Kaç maç seyredeceğiz? maç biletleri 10 lira olsun, yok efendim 5 lira olsun.

Bence hiç biri olmasın, sadece YAZIKLAR olsun.

Maraton 400
Kale arkası 200 olsun
taraftarda bir zahmet üstüne düşeni yapsın.

Sakın bu parayı herkes veremez demeyin.

Param yok diyenlerin ellerinde IPhone,
ceplerinde Marlboro var,

Şehrin ileri gelenlerinden ne kadar sorumluluk duymalarını istiyorsak
bizlerin iki kat daha fazla sorumluluk duymamız gerekiyor.

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 09:28
Alıntı yapılan eseslimurat

Eskişehir'deki sanayicilere kızarız, neden taşın altına elinizi sokmuyorsunuz diye,
vs..........

Bence hiç biri olmasın sadece YAZIKLAR olsun.

Maraton 400
Kale arkası 200 olsun

ceplerinde Marlboro var,

aynen katılıyorum...
1 aylık sigara parası bile degil...
lafa geldi mi mangalda kul bırakılmıyor...
futbolculara binlerce lira alacagı icin denmedik laf bırakılmıyor...
ama 200tl kombine pahalı geliyor...

bu arada kombine gelirleri yonetim icin onemli degil ama en azından bankada kredi borcunu kapatıyor delik kuculuyor...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 09:47

ucuz bilet politikasına bu sene son verilmeli. en ucuz bilet asgari 20 TL olmalı.

kentin ileri gelenleri loca ve vip kombine almalı. para buradan gelecektir.

-------------

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 10:02
Malesef bu fiyatlar ile 26 bin kombine hayalden öteye gitmez. Gecen sene bile maraton 11 lirayken dahi 24 25 bin kisi oldugumuz mac sayisi sayılı.
Ben sahsen bilet fiyatlarina karsi degilim ancak, yuregigle arma icin gelen futbolcularimizin 30 33 binlerin onune cikmasini cok isterdim. Bunun icinde kombine maks 150 olmaliydi tabi insanlar kart yenileme ucretlerinide kombineye dahil dusunup hareket ediyor. Taraftarin her kesim ve dusuncesine hitap etmek icin fiyatlar daha asagida olmaliydi. Bu benm dusuncem umarim 26 bini buluruz. Ancak zor

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 10:12

vs..........

Bence hiç biri olmasın, sadece YAZIKLAR olsun.
Maraton 400
Kale arkası 200 olsun

ceplerinde Marlboro var,

Söylediklerinizde çok haklısınız ama taraftar yoruldu be abicim.
Sms kampanyası,seyircisiz maça bilet,takvim, piyango çekilişi, personel maaşı için kampanya vs derken herkes anladı ki bizim vereceğimiz 150 tl ile 200 tl ile olacak iş değil.
Bizim münferit olarak yapabileceklerimiz kısıtlı malesef.
Tabii önceki senelerde pazarlaması reklamı yapamadığımız için de satışlarda çok zayıftık.
Ne yaptıysa taraftar kendi kendine yaptı.
Tribün gruplarına genel anlamda güvensizlik,yönetime güvensizlik,takımın içinde bulunduğu borç batağı, passolig faktörü ve passoligin saçma sapan ücretlendirmesi vs insanları biraz da olsun soğuttu.
Satılan kombine ile kulübe sıcak para girmeyeceğini de biliyoruz burada amaç sadece tribünlerin dolu olup takıma destek vermesi olmalı ve fiyatlar biraz daha makul olmalıydı.(75-150-250 gibi)
Hem maddi hem manevi anlamda yorulduk, çabalıyoruz elimizden geleni yapıyoruz ama ne bilet-kombine parası kulübü doğrudan rahatlatıyor ne de store gelirleri.
Geçen sene forma çıkmadı satışa, bu sene ne olacağı belli değil.
Her anlamda amatör yönetildik, bu sene her şey daha farklı olacak Sinan Özeçoğlu güvenilir ve camia tarafından desteklenen bir isim ancak dediğim gibi benim düşünceme göre taraftar da çok yıprandı.
Ve kulübe direkt olarak sıcak para sağlamadığını bildiğimiz için çok fazla motive olamıyoruz satışalara.

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...

Gönderen: eseslimurat
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 10:45
Alıntı yapılan skipper

Sms kampanyası,seyircisiz maça bilet,takvim, piyango çekilişi, personel maaşı için kampanya vs derken herkes anladı ki bizim vereceğimiz 150 tl ile 200 tl ile olacak iş değil.
Tabii önceki senelerde pazarlaması reklamı yapamadığımız için de satışlarda çok zayıftık.
Tribün gruplarına genel anlamda güvensizlik,yönetime güvensizlik,takımın içinde bulunduğu borç batağı, passolig faktörü ve passoligin saçma sapan ücretlendirmesi vs insanları biraz da olsun soğuttu.
Satılan kombine ile kulübe sıcak para girmeyeceğini de biliyoruz burada amaç sadece tribünlerin dolu olup takıma destek vermesi olmalı ve fiyatlar biraz daha makul olmalıydı.(75-150-250 gibi)
Hem maddi hem manevi anlamda yorulduk, çabalıyoruz elimizden geleni yapıyoruz ama ne bilet-kombine parası kulübü doğrudan rahatlatıyor ne de store gelirleri.
Her anlamda amatör yönetildik, bu sene her şey daha farklı olacak Sinan Özeçoğlu güvenilir ve camia tarafından desteklenen bir isim ancak dediğim gibi benim düşünceme göre taraftar da çok yıprandı.
Ve kulübe direkt olarak sıcak para sağlamadığını bildiğimiz için çok fazla motive olamıyoruz satışalara.

Sengili renktaşım çok haklısın.
Taraftar yoruldu, ümitsiz, güvensiz, her şey var.
Sana sonuna kadar katılıyorum.
Ancak yorulan taraftar sensin, benim ve saf duygularla Eskişehirspor sevgisi yaşan taraftar.

Sinan Özeçoğlu'nu hiç tanımam. Sanırım tanıyan pek az kişi var.
Yorumlar genelde hep olumlu. Eskişehir Baskette elde ettiği başarı da ortada.
Şöyle bakıyorum da Eskişehirspor'a yakışan bir başkan gibi gözüküyor.
Gözüküyor diyorum çünkü hiç bir bilgim yok.
Burada Halil Ünl'ı Mesut Hoşcan'ı çok eleştirdik. Kimi zaman sahip çıktık.
Çünkü Eskişehirspor ortak payda.

Şimdi son şansımız. Sinan Özeçoğlu'na ve Eskişehirspor'a sahip çıkma zamanı.
Köprüden önce son çıkış gibi bir yerdeyiz.

Taraftar olarak sakin ve sabırlı olmamız lazım.

Üstümüze düşen görevi yapmalıyız.

Bu sene süperlige çıkamadık diye yönetimi suçladık, hocayı suçladık, bazı futbolcuları suçladık. Ama kendimizi yani taraftarı hiç suçlmadık.

Eğer düştüğümüz sene stadı yakmayıp ceza almasaydık seyircisiz oynadığımız o maçları taraftar önünde oynayacak en az 3-4 puan fazla kazanacaktık.
Bence en büyük hata buradaydı.

Ama seninde dediğin gibi bunlar hep o yorgunluğun ortaya çıkarttığı isyandı.

Bu sene çok zor bir sene. Bu sene düzeltemez isek bazı şeyleri her şey biter.
O nedenle son kez de olsa destek olmak gerekiyor.

Açıkçası ben şampiyon olmaktansa, kulübümüzün kültürel olarak gelişmesini tercih ederim.

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 10:49

Alıntı yapılan skipper

Sengili renktaşım çok haklısın.
Taraftar yoruldu, ümitsiz, güvensiz, her şey var.
Sana sonuna kadar katılıyorum.
Ancak yorulan taraftar sensin, benim ve saf duygularla Eskişehirspor sevgisi yaşan taraftar.

Sinan Özeçoğlu'nu hiç tanımam. Sanırım tanıyan pek az kişi var.
Yorumlar genelde hep olumlu. Eskişehir Baskette elde ettiği başarı da ortada.
Şöyle bakıyorum da Eskişehirspor'a yakışan bir başkan gibi gözüküyor.
Gözüküyor diyorum çünkü hiç bir bilgim yok.
Burada Halil Ünl'ı Mesut Hoşcan'ı çok eleştirdik. Kimi zaman sahip çıktık.
Çünkü Eskişehirspor ortak payda.

Şimdi son şansımız. Sinan Özeçoğlu'na ve Eskişehirspor'a sahip çıkma zamanı.
Köprüden önce son çıkış gibi bir yerdeyiz.

Taraftar olarak sakin ve sabırlı olmamız lazım.

Üstümüze düşen görevi yapmalıyız.

Bu sene süperlige çıkamadık diye yönetimi suçladık, hocayı suçladık, bazı futbolcuları suçladık. Ama kendimizi yani taraftarı hiç suçlmadık.

Eğer düştüğümüz sene stadı yakmayıp ceza almasaydık seyircisiz oynadığımız o maçları taraftar önünde oynayacak en az 3-4 puan fazla kazanacaktık.
Bence en büyük hata buradaydı.

Ama seninde dediğin gibi bunlar hep o yorgunluğun ortaya çıkarttığı isyandı.

Bu sene çok zor bir sene. Bu sene düzeltemez isek bazı şeyleri her şey biter.
O nedenle son kez de olsa destek olmak gerekiyor.

Açıkçası ben şampiyon olmaktansa, kulübümüzün kültürel olarak gelişmesini tercih ederim.

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum abim saygılarımla.
Sonuna kadar desteğe devam çünkü bizim yapmamız gereken bu.

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:30
Kale arkası: 60
Maraton: 150
Vip: 500

-------------

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:34
Alıntı yapılan atlantis_es

#26BinKombine için uygun fiyatlar

-------------

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:36
Haydi 26 bin kombine alalim

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:37
Alıntı yapılan ecayirli26

Alıntı yapılan atlantis_es

#26BinKombine için uygun fiyatlar

Bu fiyatlarla 26 binin asilmasi gerek.

-------------

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:39
resmi açıklama geldi mi?

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:40
Alıntı yapılan ati26

resmi açıklama geldi mi?

Başkan kendisi açıklama yapmış hedefimiz 30 bin satmak demiş.

-------------

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:43
Tahminim kombine 6-7 bin civarında kalacaktır. Bence fiyat çok uygun, evet herkes alsın ama olmuyor işte.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:46
1.000 TL'lik vip kombineleri satmalıyız. belediyeler, odalar, Eskişehir barosu, hastaneler, banka bölge müdürlükleri vs. vs. vip kombineleri satabilirsek sıcak paraya kavuşuruz.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 11:47
Alıntı yapılan EnviEn

Tahminim kombine 6-7 bin civarında kalacaktır. Bence fiyat çok uygun, evet herkes alsın ama olmuyor işte.

Gecen seneki gibi insanlari belli yerlerden, birilerinin yanindan kombine almaya zorlamazlarsa bence 30 bin rakami bulunur.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:00
Alıntı yapılan kayılı

1.000 TL'lik vip kombineleri satmalıyız. belediyeler, odalar, Eskişehir barosu, hastaneler, banka bölge müdürlükleri vs. vs. vip kombineleri satabilirsek sıcak paraya kavuşuruz.

Vip bile 500 lira oradan hatrı sayılır kombine satılır.

-------------

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:02
Erken haber yapma derdinde olanların yüzünden ortada yalan yanlış bilgiler dönüyor.

Maraton kombine:150 TL
Kale arkası 60 TL
Vip 500 TL

Gönderen: ES0626
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:16
Bu sezon maçların TRT'den yayınlanmayacağı LİG TV'den yayınlanacağından çoğu taraftarın haberi yok, bu bilgi sık sık paylaşılırsa, kombinelere ilgili artar.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:20
Alıntı yapılan oğuz26

Erken haber yapma derdinde olanların yüzünden ortada yalan yanlış bilgiler dönüyor.

Kale arkası 60 TL
Vip 500 TL

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:25
yıllardır kombine almayan tanıdığım aradı. arkadaşlarıyla vip ten kombine alacakmış

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:27
ne zaman satışa çıkıyor

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:29
Alıntı yapılan meliheses

ne zaman satışa çıkıyor

Bugün 13.00

-------------

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:30
Alıntı yapılan EnviEn

Zafer 26 bin zor ama 10 bin çok rahat olacaktır eminim.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:34
Alıntı yapılan EnviEn

2-3 gün sonra 6-7 bini geçmiş oluruz. Hedef 26 bin ama bence 15 bin civarinda satacağız.

-------------
S.Ö.

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 12:39
26 bin çok iddialı bir rakam. Bizim taraftar bu kombine işine nedense uzak. Konuşurken "almak lâzım" diyor fakat kombineyi almaya sıra gelince almıyor. Bir takım organizasyonlar yapılırsa 15 bin belki zorlanır ama 26 bin neredeyse imkansız. Bu arada gücü yetmesine rağmen bu fiyatlarla kombine almayan hiç ortalıkta "Eskişehirsporluyum" diye dolaşmasın.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 13:00
Alıntı yapılan oğuz26

Kale arkası 60 TL
Vip 500 TL

Tribün liderleri bu sabah devreye girmese görürdüm ben seni. Allah'tan tribün lideri sabah Başkan ile bir görüşme yaptı da fiyatlarda indirime gidildi.

Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 13:11
Alıntı yapılan oğuz26

Kale arkası 60 TL
Vip 500 TL

net26 denen sitenin 10 haberinden 8'i uydurma zaten resmi açıklamaya kadar çok fazla itibar etmemek gerekiyor bu tarz sitelere . İbrahim Üzülmez de %90 bitmişti Semih pazartesi geliyordu

-------------

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 13:12
Alıntı yapılan akif_26

Alıntı yapılan oğuz26

Kale arkası 60 TL
Vip 500 TL

Tribün liderleri bu sabah devreye girmese görürdüm ben seni. Allah'tan tribün lideri sabah Başkan ile bir görüşme yaptı da fiyatlarda indirime gidildi.

Gayet iyi olmuş şimdi de hepsi Nefer+Altes+Efeler 3000 kombine alma sözü vermeli.Tribunden öncülük yapsınlar şehri hareketlendirsinler.

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 25/Tem/2017 saat 13:12
VIP niye 500.00 TL? Ayrıca Eski kapalı dediğimiz tribünün köşesindeki koltuk nasıl VIP olur?

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com