eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıHedef 26 bin kombine (2018-2019)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eren26 Liste gör
Yazar

eren
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2017 saat 19:47
Kombine almak amacıyla bilet alır gibi passolig kartima para yükledim ancak koltuk seçimini yaptıktan sonra kart bilgileri bölümü geldi paso kartı bilgilerini girdim tahminime göre internet alışveriş i kapalı olduğu için kombinemi kartın içinde para olduğu halde alamadım dizce ne yapmalıyım?
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2017 saat 23:38
geçen sene 5 bın kombıne satıldı ama hep 20 bınlerde oynadık, kombıne kültürumüz yok ama takım sevgısı ve trıbün kültürümüz var 7 bın yada 15 bın kombıne satılsın farketmez 20 bınden asagıya oynamayız bız maçları
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
twenty6 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 02:14
Son yıllarda taraftar profilimiz değişti. eskisi gibi ateşli değiliz malesef. puan silme cezasından büyük ihtimalle ağır bi darbeyle ligi bitiricez. yani sözün kısası bu sene orta sıra takımı olacak gibiyiz ki futbolumuzda zaten tat vermiyor. E haliyle taraftarda başarı-sonuç odaklı olduğu için geçen seneki ortalamayı yakalayacağımız hiç zannetmiyorum. (umarım yanılırım)
Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 09:39
Alıntı yapılan eren26

Kombine almak amacıyla bilet alır gibi passolig kartima para yükledim ancak koltuk seçimini yaptıktan sonra kart bilgileri bölümü geldi paso kartı bilgilerini girdim tahminime göre internet alışveriş i kapalı olduğu için kombinemi kartın içinde para olduğu halde alamadım dizce ne yapmalıyım?

Passolig Kartlarınız ile 17 Ağustos 2017’den sonra internet alışverişlerine devam edebilmeniz için SMS ile SANAL yazıp bir boşluk bırakarak kart numaranızın son dört hanesini 6033’e göndermeniz gerekmektedir.

https://www.passolig.com.tr/internetten-alisveris
Yukarı
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 11:24
Alıntı yapılan €s€s

Alıntı yapılan eren26

Passolig Kartlarınız ile 17 Ağustos 2017’den sonra internet alışverişlerine devam edebilmeniz için SMS ile SANAL yazıp bir boşluk bırakarak kart numaranızın son dört hanesini 6033’e göndermeniz gerekmektedir.

https://www.passolig.com.tr/internetten-alisveris
O SÜRE ARALIK2017 YE KADAR UZATTILDI
ŞİMŞEK
Yukarı
eren26 Liste gör
Yazar

eren
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 11:40
Zar zor fırsat bulup stadyuma gidip gişelerden halletim yine de teşekkürler
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 12:27
28 ağustosta kombine satışı son diye duydum facebook ra da paylasilmis doğru habermi ben eylül başında alacaktim durumum o zaman musait bilen biri varmı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
efsanesk Liste gör
Deneyimli Yazar

Seçkin
Yer: Budapeşte
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 12:38
Renkdaşlar kampanyalar tanıtımlar bişeyler yapalım kombine için. Şehir de heryere insanları gaza getirecek el ilanları vs dağıtalım. Gerekirse kalemi kuvvetli birisi manifesto yazsın yapılanları nasıl yalnız bırakıldığımızı göttepe çıktığında sosyal medyada ki 4 eziklerin taraftarlarının yazdıklarını falan. Yahu bursalılar 20 bini geçmiş kombine de ayıptır yakıştıramıyorum. Feda sırası bizde Ben yurtdışında olmama rağmen kombine aldım her maç çevreme dağıtmayı planlıyorum mümkün olursa da maçlara gelmeye çalışacağım haftasonları bu sene
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2017 saat 22:42
Alıntı yapılan Güray26ES

28 ağustosta kombine satışı son diye duydum facebook ra da paylasilmis doğru habermi ben eylül başında alacaktim durumum o zaman musait bilen biri varmı

Böyle bir durumda başkan sert bir eleştiriyi hak eder. 5. hafta ilk iç saha maçımıza kadar satışlar yapılmalı. Özellikle ilk iç saha maçının haftası çok kombine satılır. 11 22tl biletleri gören taraftar kombineye yüklenecektir. 6312 kombine satılmış durumda. İlk iç saha maçına kadar 10binleri görecektir. Şahsi olarak satışlardan memnunum. Ama 28 ağustos son olursa yanlış yapılmış olur.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2017 saat 00:09
Kombine uzatılmalı ve en azından 10 bini geçmeliyiz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50