eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıHedef 26 bin kombine (2018-2019)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 17:27
Alıntı yapılan kLaqE26

abi bu kadar da acımasız olmayın ya. hazırlık maçı hepi topu 2 tane meşale yakılmış. kim yaktı kim etti tanımam etmem ama sahaya atmadığın sürece meşale konfeti vs. bunlar kanımca tribünde olması gereken şeyler. futbol tribünlerin görselliği ile güzel. pasolig denen illet yüzünden sistematik olarak eriyoruz tribünlerde yakında ingiltere gibi oturduğumuz yerden izleyeceğiz ki ülkemizdeki futbol da öyle çok kaliteli bi futbol değil yani oturup izleyesin. orada ceza alan cocuklar yine bizim abilerimiz, kardeşlerimiz bilmiyorum ben sizlerden farklı düşünüyorum bu konuda. sahaya etki etmediği sürece meşale yanı versin yani ne var bunda.

Sizlerin o görsel diye nitelediğiniz meşaleler değil tribünleri sahayı
KOCA ŞEHRİN HAYALLERİNİ YAKTı...

Göztepe maçı,son 3 dk.,rakip takım çökmüş taraftarları tribünleri terk ediyor.Atılan meşaleler ( görsellik ya) maç uzatmada gol ve Eskişehirspor yine PTT.ligde
Yine aynı maç cezası 2 maç seyircisiz.

Görsellik dediniz evet görsellik
Şu an Süper ligde bizim yerimize Göztepe var,süper ligi ancak görselde tv de izlersiniz,
İlk 2 maçımız cezalı,Eses'imizi saha yerine görselde (TV) de izler alkışlarsınız.

3-5 kişi meşale yakacak mutlu olacak diye bu şehrin sevdası Eskişehirspor'umuzu maddi ve manevi olarak yakamazsınız.

Görsellik anlayışınızın cezası olarak süper lig yerine PTT lig izlemek istemiyor bu taraftar
Görsellik anlayışınızın cezası olarak iç saha maçlarımızı stadyumda izlemek ve takıma destek vermek yerine TV'de izlemek istemiyor bu vatandaş.

Kişilerin değil bu şehrin takımıdır ESKİŞEHİRSPOR.

KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 17:36
Burası bu konuyu konusabileceginiz bir yer deil hedef 26 bin kombine yazıyor okumanız yazmanız varmi
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 17:46
Alıntı yapılan eses_erkann

Burası bu konuyu konusabileceginiz bir yer deil hedef 26 bin kombine yazıyor okumanız yazmanız varmi

Evet,okumamız yazmamız var.
Sizlerde lütfen birkaç sayfa öncelerini okursanız bu tribün anarşisinin seyirci sayımızı etkilediği,
ilk maçlar cezalı diye pasolig satışlarını azalttığı,
kulağının dibinde patlayan maytaptan ürken,yakılan meşalelerle üzerleri delik değişik olmuş,saçlarına düşen ateşlerden çekinen bayanların da
çocuklarıyla maça gelecek ailelerin de
bu tür olaylar azaldıkça
tribünleri doldurup pasolig artışımza vesile olacağı anlatılıyor...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 19:37
5 adet Kombinede benden.
Gurbette o güzel tribünlere eslik edememenin buruklugunu yasiyoruz. Ögrenci kardeslerimizin bizi en güzel sekilde temsil edecegine eminim. Imkani olan Eseslilerin en az bir Ögrenci kardesimize kombine alib dolmiyan kale arkalarinin dolacagina inaniyorum.
Ayrica vakit ayirib bana bu konuda yardimci olan Hakan Üresin beye cok tesekkür ederim.
O SENE BU SENE
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 19:54
Belki astımım var. Belki çocuğumu götürdüm maça, o etkilenecek. Sen meşaleyi yakacan diye benim hakkımı, sagligimi gasp edemezsin
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 02:07
abiler bu meşaleyi sadece biz mi yaktık göztepe de yaktı bak onlar süper ligde. senin teknik hocan değişiklik hakkını adam akıllı kullansa zaten bişey olmucaktı o atmosferi orada olanlar bilir bildiğin 6 saat adamlarla çatıştık, öyle bir ortamda meşalede yanar torpil de atılır yani yapmayın etmeyin gözünü seveyim. tv den çok iğrenç geldi demiş biri o maç şuan sağda solda gelmiş geçmiş tribün açısından seyir zevki en yüksek maç olarak gösteriliyor. işte diyoruz ya herkesin tribünden bekleyişi farklı kimisi için sahada oynanan oyunu izlemek anlık tepki vermek önemlidir, kimisi için sahayla işi olmadan 90 dk tribün yapmak önemlidir kimse aynı değil herkes EsEs içinde o stata gitse herkesin tribünlerden beklentisi farklı yani. bende o zaman çekirdekçi abilere sitem ediyim sizler oturuyorsunuz destek vermiyorsunuz diye takım yenildi falan diyim olacak iş mi bu. ben sesim kısılmadan maçtan çıktığımı hatırlamıyorum çok nadir olmuştur belki, golleri çoğu zaman göremiyorum hatta, sok beni arjantin tribünlerine o sisler, o meşaleler, o havai fişekler benim için dünyadaki cennet orası benim beklentim de bu yani abiler nabıyım :) ama her ne olursa olsun renktaşım ceza alsın diye uğraşmadım, ceza alsın diye dua da etmedim, büyük konuşmamak lazım da etmem yani. her sene kombine mi alırım bu senede 1 de çıktı fabrıkada ilk molada hemen kombine mi cebime koydum. Aslanlar gibi 3 tane de yiğenim var kombineli yaşları 20 14 ve 11. arkamızdan geliyorlar az kenara duralım desem bile yok abi yürü kalabalığın içine diyorlar sanırım ailenin genlerinden gelen bişey ekşını seviyoruz yani :) dediğim gibi herkesin görüşü kendine ama tribün deyince akla ilk gelecek şeydir yani meşale o yüzden bizi de düşman bellemeyin abiler bizde böyle seviyoruz nabalım.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 12:30
Bu meşale olayının görsellikle filan alakası yok tamamen insan sağlığına ve sporcu sağlığına zararlı bir madde.Bunları atmakta vandallıktan başka bir şey değil.İllaki trübünde görsellik yaratmak istiyorsanız bakın geçmişte bu taraftar nelere imza atmış. Meşale yakmak kendini tatmin etmekten çevreye zarar vermekten başka bir şey değil.
   Göztepe maçına gelince de golden sonra aklı başında taraftar atmayın yapmayın diye yalvardı resmen çevresine ama biz de taraftar kendine taraftar takımı maçı düşünen yok o 6-7 dakikalık duraklama olmazsa belki 2. golü atacaktık belki her şey farklı olacaktı.Ama olmadı sanki oraya savaşa gelmiş gibi hareket eden bir grup vandal yüzünden hem süperligi kaçırdık hem de bu sene 2 maç ceza aldık.Hala amam ne meşale yaktık diyen tipler var yazıklar olsun.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 15:00
Alıntı yapılan kLaqE26

abiler bu meşaleyi sadece biz mi yaktık göztepe de yaktı bak onlar süper ligde. senin teknik hocan değişiklik hakkını adam akıllı kullansa zaten bişey olmucaktı o atmosferi orada olanlar bilir bildiğin 6 saat adamlarla çatıştık, öyle bir ortamda meşalede yanar torpil de atılır yani yapmayın etmeyin gözünü seveyim. tv den çok iğrenç geldi demiş biri o maç şuan sağda solda gelmiş geçmiş tribün açısından seyir zevki en yüksek maç olarak gösteriliyor. işte diyoruz ya herkesin tribünden bekleyişi farklı kimisi için sahada oynanan oyunu izlemek anlık tepki vermek önemlidir, kimisi için sahayla işi olmadan 90 dk tribün yapmak önemlidir kimse aynı değil herkes EsEs içinde o stata gitse herkesin tribünlerden beklentisi farklı yani. bende o zaman çekirdekçi abilere sitem ediyim sizler oturuyorsunuz destek vermiyorsunuz diye takım yenildi falan diyim olacak iş mi bu. ben sesim kısılmadan maçtan çıktığımı hatırlamıyorum çok nadir olmuştur belki, golleri çoğu zaman göremiyorum hatta, sok beni arjantin tribünlerine o sisler, o meşaleler, o havai fişekler benim için dünyadaki cennet orası benim beklentim de bu yani abier nabıyım :) ama her ne olursa olsun renktaşım ceza alsın diye uğraşmadım, ceza alsın diye dua da etmedim, büyük konuşmamak lazım da etmem yani. her sene kombine mi alırım bu senede 1 de çıktı fabrıkada ilk molada hemen kombine mi cebime koydum. Aslanlar gibi 3 tane de yiğenim var kombineli yaşları 20 14 ve 11. arkamızdan geliyorlar az kenara duralım desem bile yok abi yürü kalabalığın içine diyorlar sanırım ailenin genlerinden gelen bişey ekşını seviyoruz yani :) dediğim gibi herkesin görüşü kendine ama tribün deyince akla ilk gelecek şeydir yani meşale o yüzden bizi de düşman bellemeyin abiler bizde böyle seviyoruz nabalım.
Kardeş sen aniye anlamakta zorluk çekiyosun, bu böyle kola içmek sağa sola çöp atmak gibi bişey değil , binlerce insanın ortasında ateş yakmak meşale yakmak insan hayatıyla oynamak , kural kuraldır (nabıyım ) ne demek ? bu aynen şuna benziyor , alkollü araç kullanıyorsun adam eziyorsun ve sonra çıkıp ben alkol seviyorum nabıyım diyorsun , yazdıklarının hiç bir mantığı yok , sen birşeyi seviyorsun diye insanlar bundan zarar göremez , madem çok seviyorsun sokakta yak boş alanda yak ama stadda yakma!
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 23:18
Bizim taraftar şu uğursuz 117. bloğa ES yazmış

[/IMG]
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2017 saat 23:30
Şimdi bu görseli bozmamak için kimse ordan bilet almaz.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır