eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıHedef 26 bin kombine (2018-2019)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 12:45
Alıntı yapılan kLaqE26

neyse ben bu tarz fikirlerimi başka tribün forumlarında yazıyım bari burası tribün formu olmaktan uzaklaşmış sanırım :)
Evet sen başka yerde yaz burası tribün değil taraftar forumu zaten ;)

bence tribünlere bi standart gelmesi lazım passolig olayı güzel bu anlamda ama şimdiye kadar hep tribün kapatma oldu onca kamera vs varken hala neden kişilere ceza kesilmiyor anlamıyorum

tribünlerde ki görsel şovlar elbetteki futbola büyük renk katıyor , ama 2 saat güzel vakit geçirip takımını desteklemek için gelen insalarıda böyle saçma sapan tribün vandallığı ile rahatsız etmek doğru değil

bizim tribünlerimizin meşaleye felan ihtiyacı yok zaten ülkedki en güzel en anlamlı koreografileri yapacak potansiyelimiz var
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 13:11
Alıntı yapılan kLaqE26

neyse ben bu tarz fikirlerimi başka tribün forumlarında yazıyım bari burası tribün formu olmaktan uzaklaşmış sanırım :)

Bizler taraftariz ama once insan ve vatandaşiz!!!
Devletimizin trilyonlar harcayarak insa ettigi stadyumlara zarar vermek, orda insanlari rahatsiz etmek kimsenin hakki degil...
Benim kanaatim bu tur davranislarda bulunanlara yonelik mac esnasinda tribune girilip gozaltina alinmadigi surece bu isler bitmez...
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 13:26
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan kLaqE26

Bizler taraftariz ama once insan ve vatandaşiz!!!
Devletimizin trilyonlar harcayarak insa ettigi stadyumlara zarar vermek, orda insanlari rahatsiz etmek kimsenin hakki degil...
Benim kanaatim bu tur davranislarda bulunanlara yonelik mac esnasinda tribune girilip gozaltina alinmadigi surece bu isler bitmez...

Özgürlüğün sınırları bellidir. Benim özgürlüğüm sana zarar verdiğim yerde biter. Bu kural herkes için geçerlidir. Adam sırf meşale yakıp zevk alacak, gösteriş yapacak diye diğer insanların nefes almasını engelliyorsa, yangın ve yaralanma gibi sonuçları olacak faaliyetlerde bulunuyorsa ona izin verilmez.
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 13:26
her zaman eskiler övülür ya tribünler söyleydi böyleydi diye o zamanlar fazla geriye dönmeden bundan 10 - 12 sene önce tribün içinden birini polis almaya çalışsa herkes vermemek için elinden geleni yapardı şimdi maç esnasında göz altıyı savunmak ne bilim bana çok garip geliyor neyse bu konuda farkı düşünüyoruz abiler konu amacından çıkmasın.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 13:48
Alıntı yapılan kLaqE26

her zaman eskiler övülür ya tribünler söyleydi böyleydi diye o zamanlar fazla geriye dönmeden bundan 10 - 12 sene önce tribün içinden birini polis almaya çalışsa herkes vermemek için elinden geleni yapardı şimdi maç esnasında göz altıyı savunmak ne bilim bana çok garip geliyor neyse bu konuda farkı düşünüyoruz abiler konu amacından çıkmasın.

Hazırlık macına gelmedin galiba teyzeler çocuklar hatta bebekler vardı gerizekalılar küçücük çocugun yanında torpil patlattılar sen bu adamı nasıl savunucaksın o dediğin olay ateşli bir maç olur tamam derim bunlar su katılmamıs gerizekalı sonra aile tribünü yapalım nasıl gelsin o adam bir daha maça ailesi ile ...
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 14:17
Koltuk üstünde zıplamakla, ses bombası atmakla, meşale yakmakla tribün olmaz. Bu aklı başında adamları staddan uzaklaştırmaktan başka hiç bir şeye yaramaz. 60 yaşındaki babamı Antalya için zar zor ikna etmiştim. Bir daha tövbe gitmem final maçlarına diyor. Kimin ne hakkı var buna? Meşalesiz tribün nasıl yapılır güzel bir örnektir bu video ;
https://www.youtube.com/watch?v=jr39XjX37II
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 15:31
Alıntı yapılan kLaqE26

Maalesef..
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 15:45
Alıntı yapılan kLaqE26

aynen öyle. bu yüzden de hiç bi zaman ateşli tribünler yaratamayacağız. sanki her maç 100 meşale yakılıyor da anasını satayım yok astımı varmış ölüyormuşmuş da. benim de astımım var ve antalyada da hiç birşey olmadı. abartmayı çok seviyorsunuz. tribün dediğin tutkudur. öyle çekirdek çitlemekle olmaz. meşale çok fazla olmadıkça sıkıntı çıkarmaz. adam gibi yakılır ve söndürülür.
Sen Cansın
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 15:46
Alıntı yapılan kLaqE26

her şey günümüz türkiyesiyle ilgili, iyice çirkinleşti insanlar. herkes rant ve birilerine yaranma, birbirini şikayet edip kahraman olmak peşinde.
Sen Cansın
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 10/Ağu/2017 saat 16:28
Alıntı yapılan Sipaly

Alıntı yapılan kLaqE26

aynen öyle. bu yüzden de hiç bi zaman ateşli tribünler yaratamayacağız. sanki her maç 100 meşale yakılıyor da anasını satayım yok astımı varmış ölüyormuşmuş da. benim de astımım var ve antalyada da hiç birşey olmadı. abartmayı çok seviyorsunuz. tribün dediğin tutkudur. öyle çekirdek çitlemekle olmaz. meşale çok fazla olmadıkça sıkıntı çıkarmaz. adam gibi yakılır ve söndürülür.

Bizde gençtik kardeşim.Zamanı gelince sende çitlersin o zaman ne dediğimi daha iyi anlayacaksın.Ha şunu da söyleyeyim söylediklerim şahsına karşı değil ancak biz gençken yaşlı amcaların üzerine yürüyüp bağırsana lan diye küfür etmiyorduk.Herkes sizin fantazi dünyanızda düşündüğünüz yada kurguladığınız gibi davranmak zorunda değil.Ama herkes kurallara uymak zorunda.Antalya da hiçbir şey olmadı demişsin.Televizyondan o kadar iğrenç gözüküyordu ki anlatmaya kelimeler yetmez.Hoşçakal.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır