eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıHedef 26 bin kombine (2018-2019)

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2017 saat 13:33
Alıntı yapılan esolimpiyates

Ankara'dayım, her maça gelmem mümkün değil ama kombine alacağım. Koltuğum boş kalmasın diye de her maç öncesi, durumu olmayan bir renktaşıma biletimi transfer etmeyi düşünüyorum.

Aynısını ben de yapacağım. Ben de İzmir'de oturuyorum bir kombine alır maçtan maça birine devrederim.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2017 saat 14:24
Alıntı yapılan **eses-26**

Alıntı yapılan TOZMAN5

- Kombine alıcam inşallah. Durumu zorlayıp Eskod'dan almayı planlıyorum. Bu sene gelir lazım.  -"kombine geliri temlikli para bize gelmiyor" nasıl bir mantık? borcumuzdan düşüyorsa bize geliyor demektir. Hem stadı dolduracak hem de kulübe gelir yaratacak bir fiyat olmalı bence.

Borcun faizine gidiyorsa pekte faydalı olmayabilir. Direk sıcak para en azından futbolculara ve diger masraflara kullanılabilir.

Söyle düsünelim borcda faizide bir sekilde ödenecek, hem stad dolsun hemde borcun faizi ödensin
O SENE BU SENE
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2017 saat 18:23
Eğer hedefe ulaşamazsak her türlü kampanyayi reklamı yapalım her ortamda yayalım gerekirse kapı kapı dolaşalım bu sene bu hedefe ulaşmalıyız
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
memoli26 Liste gör
Yazar

Engin BAYHAN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 01:10
Bursada yaşıyorum benimde maçlara gelme şansım pek yok fakat kombine alıp hasta bir es es li olan babama hediye etmeyi düşünüyorum.Ne de olsa bize es es aşkını aşılayan odur.böyle bir hediyeyi hak ediyor
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 01:58
26 bin kombine kanımca imkansız kendimizi kandırmaya gerek yok. 10binin üzerine çıkarsak ben başarı sayarım biletlerle beraber yine geçen seneki ortalama olur diye umut ediyorum. şehir olarak kombine kültürümüz yok inş ben yanılırım en az 15bin satarız ama sanmıyorum yani zamanda az millet çıkardı sattı bitirdi kombineleri biz malum sebeplerden dolayı çok geç kaldık.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Çınar Liste gör
Deneyimli Yazar

Çınar
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 02:59
Alıntı yapılan 26

Umarım geçen seneki gibi alt bitmeden üst açılmasın zart zurt muhabbetleri dönmeden bütün tribünler için aynı anda satış olur.

Bu sene böyle saçmalıklar olmayacaktır.

Çünkü önümüzde geçmişe dair iyi bir referans var; Sinan Özeçoğlu basketbolda taraftar vb. konularda harika bir yönetim sergiledi.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 03:03
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan 26

Umarım geçen seneki gibi alt bitmeden üst açılmasın zart zurt muhabbetleri dönmeden bütün tribünler için aynı anda satış olur.

Bu sene böyle saçmalıklar olmayacaktır.

Çünkü önümüzde geçmişe dair iyi bir referans var; Sinan Özeçoğlu basketbolda taraftar vb. konularda harika bir yönetim sergiledi.

Geçen yıl çok eleştirmiştim ama bence bu sistem sayesinde güzel görüntü oluşturduk tribünde de kavga falan çıktığını görmedim.
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 03:07
2 Vip 5 Kale Arkası 5 de Maraton Alacağım. Toplam 12 :) Çıksın Artık.
Belki Bir Gün!
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 12:55
Maraton alt üst ve alt katlar kombineye çıkmalı, kale arkası üstleri en azından yine kombineye açmamalıyız bence geçen sene gerçekten toplu durarak güzel görüntüler oluştu. ancak vip nin üst bölümünde 2,3 blokluk aile tribünü yapılabilir. Sabırsızlıkla bekliyoruz kombineleri artık bir an önce çıkarsınlarda alalım.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2017 saat 14:10
Alıntı yapılan kLaqE26

Maraton alt üst ve alt katlar kombineye çıkmalı, kale arkası üstleri en azından yine kombineye açmamalıyız bence geçen sene gerçekten toplu durarak güzel görüntüler oluştu. ancak vip nin üst bölümünde 2,3 blokluk aile tribünü yapılabilir. Sabırsızlıkla bekliyoruz kombineleri artık bir an önce çıkarsınlarda alalım.

En mantıklısı da bu zaten.. Herkes kendisine uyan yerden alsın.. Böylece maç izlicem diyende mutlu olur tezahürat yapıcam diyende..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır