eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2017-2018 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2017 saat 19:07
Kimse acıtasyon yapmasın şuan çok iyi kadromuz var.
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2017 saat 21:26
Murat Uçar'a üzüldüm açıkçası Meye için harcadık bu çocuğu eminim Altınordu'da iyi işler yapacaktır . Yönetim işi bu kadar uzamasa yeni yönetim turardı bir şekilde .
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2017 saat 21:34
kaan da geri dönüyormuş bence keşke dönmese malatyaya attığı imza iptal olmuş diyorlar
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2017 saat 21:37
hakanla ilgilide lisans problemi varmış febe çıkarmamış deniyor çıkarsa gelebilirmiş
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2017 saat 22:30
Kamil Ahmet kiralanabilir mi?Transfer yasağından etkileniyor mu?
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 00:10
Ömer Faruk Eskişehirspor'da kaldı

Eskişehirspor ile sözleşmesi sona eren yetenekli isim ile 5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
6 yıldır Eskişehirspor alt yapı takımlarında forma giyen ve genç milli takımlara da giden Ömer Faruk Canbirdi'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2017 tarihinde sona ermişti. Eskişehirspor yönetimi oyuncu ile bugün 5 yıllık bir sözleşme imzaladı. 18 yaşındaki oyuncu takımla birlikte çalışmalara da başladı...
Yukarı
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 00:39
Alıntı yapılan lejyonnn

Ömer Faruk Eskişehirspor'da kaldı

Eskişehirspor ile sözleşmesi sona eren yetenekli isim ile 5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
6 yıldır Eskişehirspor alt yapı takımlarında forma giyen ve genç milli takımlara da giden Ömer Faruk Canbirdi'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2017 tarihinde sona ermişti. Eskişehirspor yönetimi oyuncu ile bugün 5 yıllık bir sözleşme imzaladı. 18 yaşındaki oyuncu takımla birlikte çalışmalara da başladı...

Yönetim iyi işler yapıyor başlangıç için. Şuan günün kurtarılması gerekli onu da gayet iyi yapıyorlar. Takımda tutulan oyuncular, sözleşme imzalandığı gibi peşinatların yatması, özellikle Ofoedunun kalması, yine genç ve yetenekli bir oyuncu Ömer Faruk (ki bu seneki transfer yasağına rağmen kadroda yer bulma potansiyeli olan bir oyuncu keza Andaç ve Hasan Ayaroğlu da öyle. Bu seneki yeni transfer niteliğinde oyuncularımız olabilirler.) Daha sonra etraflıca yeni t. direktör ve  borçtur, harçtır bu tarz işlerle ilgilenicekler muhtemelen. Düzlüğe çıktığımız zaman ise hep istediğimiz kurumsallaşmaya doğru güzel gelişmeler yaşayacağız inşallah.
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
mocol26 Liste gör
Yazar

Aziz KILIÇ
Yer: Dominican Republic
  Alıntı mocol26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 00:53
Şu an transfer edebileceğimiz tek futbolcu Semih kaldı.Tarık ve Hakan Çinemrenin gelmesi kural gereği olanaksızmış.Yani Semih'in gelmesi ile transfer sezonunu kapatacağız. Allah yardımcımız olsun
senin sevgindir bizleri yaşatan!!!!
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 01:53
Alıntı yapılan flaneur2016

Profesyonel futbolcularımız, Uğur İnceman, Hürriyet Gücer, Aykut Akgün ve Bilal Aziz Özer Eskişehirsporumuzla Bir yıllık sözleşmeye imza attılar.

Hasan Hüseyin Acar ise, mevcut sözleşmesini Bir yıl daha uzattarak 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Futbolcularımıza, Eskişehirspor forması altında kazanacağı zaferler için başarılar diliyoruz.

Eli kolu bağlanmak istenen yeni yönetimimiz gerçekten güzel işler çıkarıyor.
Hepsini canı gönülden tebrik ediyorum.
İlerleyen zamanlarda daha da güzel işler yapacaklarını hissediyorum.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2017 saat 01:57
Meye gitti, dualarım kabul oldu.
Andaç'tan çok ama çok ümitliyim, en iyi transferimiz olabilir...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır