Sayfayı yazdır | Close Window

2017-2018 Transfer Dönemi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4924
Yazdırma tarihi: 03/May/2024 saat 21:25
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2017-2018 Transfer Dönemi
Gönderen: ecayirli26
Konu: 2017-2018 Transfer Dönemi
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 18:56
Transfer tahtamız kapalı olduğu için kimse başlık açmamış sanırım . Seçilen yeni yönetim kurulu ve aldığımız duyumlarla birlikte transferlere başlayacağız gibi duruyor . Aldığım ilk duyumu forum ile paylaşayım o zaman stoper için düşünülen isim Hakan BALTA .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Yanıtlar:
Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 20:27
Hayırlı uğurlu olsun inş. özlemşim bu sayfayı....

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 20:33
Cidden özlemişiz. Bi ara Fransadan uçak geliyordu orada kaldım ben

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 20:40
Muhammet Demir'e gucumuz yetse keske...

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 20:40
Burhan Eşe, ömer şişmanoğlu benim.duyumlarimda bunlar

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 21:41
netlesen bişey yok daha adaylar var ama inşallah takimimiza yakışır oyncular olur.

2 oyuncu geçen seneden olacak hakan ve ofedeu
umarım anlaşma ücret konusunda anlaşılır. fakat biliyorsunuz ki bir anda ucretle anlasilamadiginda ikinci alternatifler degerlendirilir

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 21:54
transfer yasağı için gereken para 40m civarı + oyuncu transferi yaklaşık 50m. bu mevcut borcun nerdeyse yarısı demek. nasıl yapacaklar nasıl edecekler hiç bi fikrim yok ama bu cezayı kaldırıp transfer yaparlarsa harbiden büyük iş yapmış olurlar. bakalım nedense ben renktaşlarımın aksine bu konuda olumsuz düşünüyorum sanki transfer yasağı önümüzdeki sezonun ortasına kadar devam edecek gibi geliyor inş yanılırım da ait olduğumuz yere bu sene çıkarız.

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 21:55
Alıntı yapılan ecayirli26

Transfer tahtamız kapalı olduğu için kimse başlık açmamış sanırım . Seçilen yeni yönetim kurulu ve aldığımız duyumlarla birlikte transferlere başlayacağız gibi duruyor . Aldığım ilk duyumu forum ile paylaşayım o zaman stoper için düşünülen isim Hakan BALTA .

Uğur İnceman' ı tercih ederim

Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 22:02
suha bozkurt un tweet i

bu sezon sampiyonluk hedefleyen Kurtulusspor'da Baskan Gökhan Yıldırım, tecrübeli yıldız Abdul Kader Keita ile anlastı. İmza Salı günü...

şaka sandim ama gerçekmis

Gönderen: EGELİ
Bakan transfer yasağını kaldırtır merak etmeyin.

Gönderen: emirhan26
Sezgin Coşkun hakkında kimsenin bir bilgisi yok mu kendisi Eskişehir'de bir antrenör eşliğinde çalışmalar yapıyor.Anlaşma gibi bir durum olabilir mi bildiğim kadarıyla Ankaragücü ile sözleşmesi 1 yıldı.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 22:06
bu seneki en büyük transferimiz Meye yi göndermek oldu.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 01:08
ofedeu kesinlikle kalmalı

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 02:35
Ofoeduyla anlaşmak için ne bekleniyor anlamıyorum bu adam süper ligde dahil banko oynar

Gönderen: KÖRFEZES
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 07:38
G.birliğinin bu sene maçlarını stadımızda oynayacağı haberleri var.G.birliği hersene bir çok futbolcusunu kiralık olarak başka takımlara gönderiyor.Bu ilişkiden faydalanılarak gözden çıkardığı futbolcularla ilgilenilebilir.

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 09:39
Alıntı yapılan emirhan26

Sezgin Coşkun hakkında kimsenin bir bilgisi yok mu kendisi Eskişehir'de bir antrenör eşliğinde çalışmalar yapıyor.Anlaşma gibi bir durum olabilir mi bildiğim kadarıyla Ankaragücü ile sözleşmesi 1 yıldı.

geçen sezon çok sorun yaşadık defansta keşke gönderilmeseydi çok işimize yarardı. bence yine anlaşılmalı

-------------
ES-ES

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 11:29
Tff 1. ligde kadro sinirlama sayisi kactir bilmiyorum ama en azindan bu sezonluk vefa adina bizleri satip gitmeyen Ugur İnceman, Bilal Aziz ve Aykut Akgun un takimda kalmasini isterim.

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: selamiy26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 12:11
http://spor.mynet.com/akhisar-belediyespor/112577-ricardo-vaz-te-cine-transfer-oldu.html
Haberin sonunda Ofoeodu'nun adı geçmekte.

-------------
Fethi, Nihat, Ender,
Filelere Gönder!

Gönderen: Tevez32
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 16:53
Ben ofoedunun kalacagına cok inanmıyorum inşallah kalır, ama transfer yasagını dusununce kalkmama ihtimalinde bile bu lig için 1-2 yıl için yetecek bir kadro var iyi bir hoca ile play-off u zorlarız ama ben borcları eritip burda 2-3 yıl kalsamda gıkım cıkmaz.

insallah bu kadroyu koruyabiliriz transfer yasagından once:

Gönderen: HUSO
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 17:25
H.huseyin artık satılmalı hem bonservisinden gelir elde edilir satarkende altınordunun cengize yaptığı gibi yüzde 30pay ile anlaşılır

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 18:41
H huseyin kesinlkle satilmali dir hemfikirim.
şimdi yeni yönetim gelince hiç bir şeyden haberi yokmuş ayagi yapıyor.

zor zaman dostu değilmiş, fifa ve tff ye ben başvurmadim. Asgari ucrete çalışıp 11 ay maaş alamayanlarin sesi bile çıkmadi ama h huseyin şehri takımı güzel sattı. kaleci sinan dan çok farkı yok

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 19:27
Bence bu başlık kapatılmalı haybeye kimsede beklenti yaratmayın borç ilk hesaplamalarda 140 milyonmuş puan silme cezası almadan mevcut kadroyu koruyabilirsek ne ala

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 19:28
Hee birde unutmadan bu saatten sonra ben halil ünalıda mesut hoşçanıda bu klüb amatörede düşse stadda dahi görmek istemiyorum

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 20:31
Alıntı yapılan crales

Bence bu başlık kapatılmalı haybeye kimsede beklenti yaratmayın borç ilk hesaplamalarda 140 milyonmuş puan silme cezası almadan mevcut kadroyu koruyabilirsek ne ala

Arkadaşım madem bu yönetim kaynak bulup transfer yasağını kaldıramayacaktı, ne diye büyük beklentiyle seçildi? Ne diye Halil bertaraf edildi? Ne diye bakan devreye girdi? Ne diye yeni başkan hedef şampiyonluk dedi? Ne çok seviyorsunuz karamsarlığı? Madem bu yönetim küme düşmemeye oynatacak, madem transfer yasağını kaldıramayacak, kayyum da yönetirdi , sen de ben de.

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 21:50
Transfer yasağı kalkacak hiç merak etmeyin tahta açılacak o para hazır

-------------

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 21:51
Bencede hasan huseyin gitmeli zor zamanda takiminin yaninda olmayan bu arkadaş iyi gunde hiç olmasin

-------------

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 22:41
Alıntı yapılan olumune_eses

Bencede hasan huseyin gitmeli zor zamanda takiminin yaninda olmayan bu arkadaş iyi gunde hiç olmasin

defol sun gitsin kesinlikle katılıyorum

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 23:33
Hasan Hüseyin gitsin, o gitsin, bu gitsin diyenler çıkıp kendilerine oynayacak herhalde.
Süha Bozkurt'un az önce attığı twit: "Eskisehirspor devre arasına kadar transfer yapamayacak"
Önder Özen ve Mesut Bakkal ile yapılan anlaşmaların bozulması da bu sorundu bence. Umarım doğru değildir diyeceğim ama gidişata göre doğru gibi gözüküyor.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: latilES
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 23:45
İşler sarpa sarmaya başladı. Anlaşılan bu sene süper lige çıkmayı unutacağız.

-------------
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 23:54
Süha Bozkurt, devre arasına kadar transfer yapamıyacağımızı söylediği twitini silmiş.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 00:06
Alıntı yapılan esolimpiyates

Süha Bozkurt, devre arasına kadar transfer yapamıyacağımızı söylediği twitini silmiş.

Bildiğim kadaryla, transfer yasağı cezası alırsak 2 transfer sezonu birden ceza alıcaz. Bu sebeple ceza alırsak bir dahaki sene yaz transfer sezonuna kadar geçerli oluyor

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 10:37

Süha bu normaldirLOL

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 13:04
SUHA cık diyorum ben ona.bu kulubun bas hizipcisi.kulubun icini karistitmak ucin her turlu pisligu yapar bu.....

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 14:15
Alıntı yapılan ekinoks_26

Süha bu normaldirLOL

halil sil demiştir oda siler h.ü adamı

-------------

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 16:04
Halil beye göre 30 milyon borcu ödediğimiz de transfer tahtası açılıyordu.Hatta kendisinin büyük ikna kabiliyeti sayesin de bu borç daha aşağılara da çekilbelirdi.Yeni yönetimden özgür demirdaş'ın açıklamasına göre bu borç 42 milyon tl.Yeni yönetimin bu borcun altından kalkması mümkün değil.Muhtemelen bakan'ın bu borç için arayışları var.Bakan'dan haber bekleniyor.Dün başkan bu borcu kaldırabilmemiz için büyüklerimizin desteğini bekliyoruz demişti.Allah sinan başkan'a yardım etsin.

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 00:12
Ondan bundan kimseden fayda beklemeyin Altınordu gibi gençlerden takımı kurun oynasınlar canla başla işte o kadar

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 10:45
Kulübe Sisokko ve Pinto nun alacaklarının ödenmemesi ile ilgili Transfer Yasağı Halil Ünal zamanında UEFA tarafından yollanmış H.Ü. avukatları bu tebliği hasır altı etmiş. Sinan Başkanın yeni haberi oluyormuş. Yani geçen seneki oyunculara imza attırmaktan başka çare yok, onlar da kaçmazsa tabi. Transfer yasağını kaldırma işi zor gibi. Başkanın işi çok zor vesselam. http://www.eskisehir.im/hergun-ayri-bir-kriz/

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 12:21
Bu borça sebep olanlardan bu paralar yasal yollardan tahsil edilmeli. Bu kişilere şakşakçılık yapan sözde tribüncülerde kulüp kapısından içeri sokulmamalı..

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 13:04
Profesyonel futbolcularımız, Uğur İnceman, Hürriyet Gücer, Aykut Akgün ve Bilal Aziz Özer Eskişehirsporumuzla Bir yıllık sözleşmeye imza attılar.

Hasan Hüseyin Acar ise, mevcut sözleşmesini Bir yıl daha uzattarak 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Futbolcularımıza, Eskişehirspor forması altında kazanacağı zaferler için başarılar diliyoruz.

Gönderen: **eses-26**
Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 18:04
Chikeluba Francis Ofoedu sözleşmesini 1 sene uzattı. Hayırlı olsun.

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 19:07
Kimse acıtasyon yapmasın şuan çok iyi kadromuz var.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 21:26
Murat Uçar'a üzüldüm açıkçası Meye için harcadık bu çocuğu eminim Altınordu'da iyi işler yapacaktır . Yönetim işi bu kadar uzamasa yeni yönetim turardı bir şekilde .

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 21:34
kaan da geri dönüyormuş bence keşke dönmese malatyaya attığı imza iptal olmuş diyorlar

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 21:37
hakanla ilgilide lisans problemi varmış febe çıkarmamış deniyor çıkarsa gelebilirmiş

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 18/Tem/2017 saat 22:30
Kamil Ahmet kiralanabilir mi?Transfer yasağından etkileniyor mu?

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 00:10
Ömer Faruk Eskişehirspor'da kaldı

Eskişehirspor ile sözleşmesi sona eren yetenekli isim ile 5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
6 yıldır Eskişehirspor alt yapı takımlarında forma giyen ve genç milli takımlara da giden Ömer Faruk Canbirdi'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2017 tarihinde sona ermişti. Eskişehirspor yönetimi oyuncu ile bugün 5 yıllık bir sözleşme imzaladı. 18 yaşındaki oyuncu takımla birlikte çalışmalara da başladı...

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 00:39
Alıntı yapılan lejyonnn

Ömer Faruk Eskişehirspor'da kaldı

Eskişehirspor ile sözleşmesi sona eren yetenekli isim ile 5 yıllık resmi sözleşme imzaladı.
6 yıldır Eskişehirspor alt yapı takımlarında forma giyen ve genç milli takımlara da giden Ömer Faruk Canbirdi'nin sözleşmesi 31 Mayıs 2017 tarihinde sona ermişti. Eskişehirspor yönetimi oyuncu ile bugün 5 yıllık bir sözleşme imzaladı. 18 yaşındaki oyuncu takımla birlikte çalışmalara da başladı...

Yönetim iyi işler yapıyor başlangıç için. Şuan günün kurtarılması gerekli onu da gayet iyi yapıyorlar. Takımda tutulan oyuncular, sözleşme imzalandığı gibi peşinatların yatması, özellikle Ofoedunun kalması, yine genç ve yetenekli bir oyuncu Ömer Faruk (ki bu seneki transfer yasağına rağmen kadroda yer bulma potansiyeli olan bir oyuncu keza Andaç ve Hasan Ayaroğlu da öyle. Bu seneki yeni transfer niteliğinde oyuncularımız olabilirler.) Daha sonra etraflıca yeni t. direktör ve  borçtur, harçtır bu tarz işlerle ilgilenicekler muhtemelen. Düzlüğe çıktığımız zaman ise hep istediğimiz kurumsallaşmaya doğru güzel gelişmeler yaşayacağız inşallah.

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: mocol26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 00:53
Şu an transfer edebileceğimiz tek futbolcu Semih kaldı.Tarık ve Hakan Çinemrenin gelmesi kural gereği olanaksızmış.Yani Semih'in gelmesi ile transfer sezonunu kapatacağız. Allah yardımcımız olsun

-------------
senin sevgindir bizleri yaşatan!!!!

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 01:53
Alıntı yapılan flaneur2016

Profesyonel futbolcularımız, Uğur İnceman, Hürriyet Gücer, Aykut Akgün ve Bilal Aziz Özer Eskişehirsporumuzla Bir yıllık sözleşmeye imza attılar.

Hasan Hüseyin Acar ise, mevcut sözleşmesini Bir yıl daha uzattarak 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Futbolcularımıza, Eskişehirspor forması altında kazanacağı zaferler için başarılar diliyoruz.

Eli kolu bağlanmak istenen yeni yönetimimiz gerçekten güzel işler çıkarıyor.
Hepsini canı gönülden tebrik ediyorum.
İlerleyen zamanlarda daha da güzel işler yapacaklarını hissediyorum.

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 01:57
Meye gitti, dualarım kabul oldu.
Andaç'tan çok ama çok ümitliyim, en iyi transferimiz olabilir...

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 02:13
Alıntı yapılan lvntkrgl

Meye gitti, dualarım kabul oldu.
Andaç'tan çok ama çok ümitliyim, en iyi transferimiz olabilir...

Erkan ofedeu varken andaç yedek olur bir ara gol atmıştı iyide oyuncuydu ama sanırım kendisine bakmıyor

-------------

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 03:35
Gencler bu sezonu cok iyi degerlendirmeliler. Bu firsat birdaha kolay kolay gelmez.

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 08:46
Kamil Ahmet kiralanabilir mi?Transfer yasağından etkileniyor mu?

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 08:53

Eskişehirspor'a geçen sezon kiraladığı oyuncular için kötü haber geldi.

Geçtiğimiz sezon taraftarın gönlünde taht kuran Hakan Çinemre'nin tekrar geri gelmesini taraftarlar çok istiyordu. Ancak TFF kuralları gereği Hakan ve Tarık Çamdal'ın yeniden kiralanmasının söz konusu olmadığı öğrenildi. Eskişehirspor yönetimi gerekli girişimleri yapsa da kurallar gereği iki oyuncuyu da kiralayamayacak.

Kaynak : Net26.net

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 17:34
Başkan Sinan Özeçoğlu gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda geçtiğimiz sezon Eskişehirspor forması giyen ve bu sezon Evkur Yeni Malatyaspor ile anlaşan Kaan Kanak, yuvaya dönme konusunda ikna etti. Yapılan görüşmeler sonrasında Kaan'ın sözleşmesini fesh edip Eskişehirspor'a döneceği öğrenildi .

YeniGün

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 17:36
gereksiz herif oynat bi genç kaanı alacağına

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:21
Mehmet Ucarda dönecekmiş

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:26
KAAN KANAK VE MEHMET MURAT UÇAR ESKİŞEHİRSPORUMUZDA !
Daha önce Elazığspor Kulübü, oyuncumuz Chikeluba Ofoedu ile görüşme yapmasına rağmen, kulübümüzün almış olduğu transfer cezası nedeni ile bu görüşmeleri sonlandırması ve kulübümüze desteğinden dolayı başta Başkanı Sayın Sedat Karataş olamak üzere, yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz.

Beraberinde, Evkur Yeni Malatyaspor’da Elazığspor Kulübü ile aynı duruşu göstererek. Kaan Kanak ile sözleşme imzalamasına rağmen, sözleşmesini fesih edip Kulübümüze dönmeyi kabul eden Kaan Kanak’a ve buna imkân sağlayan başta Evkur Yeni Malatyaspor Başkanı Sayın Adil Gevrek’e, Teknik Direktörleri Ertuğrul Sağlam’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Bu bağlamda Mehmet Murat Uçar transferini gerçekleştirmesine ve imza attırmasına rağmen Altınordu A.Ş. Kulübü Başkanı Sayın Seyit Mehmet ÖZKAN ‘a Mehmet Murat Uçar ile sözleşmelerini fesih edip, Kulübümüze geri dönmesine olanak sağladığından dolayı teşekkür ederiz.

Eskişehirspor Yönetim Kurulu

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:31
Galiba Boffin ve Kamil Ahmet içinde girişimde bulunulmuş.Bunlar bizim geçen seneki sözleşmeli oyuncularımız olduğu için sözleşme yenileyebiliyoruz.Hakan Cinemre ve Tarık ise imkansız.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: ESES 26 ESES
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:32
hadi hayırlısı sıra kamil ahmet de inşallah

-------------
bu alemde ES ES imi tek geçerim

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:32
Yuh helal olsun başkana hem Mehmet Uçar hem Kaan geri döndü. Adamlar kulüpleriyle imzalayıp idmana bile çıkmışlardı. Bu azimle zaten Semih'i de kapıp gelecektir.

Boffin'le Kamil Ahmet'i de geri getirelim başkan

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:34
off süper haberler

hem KAAN KANAK hem de MEHMET MURAT UÇAR geri dönüyor, çok sevindim.
Klübümüze hayırlı olsun...

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:38
Kamil Ahmet gelebilir ama Boffin çok zor 1 milyon euroya yakın yani 4 milyon TL'ye yakın para alıyor . Fedakarlık yapıp gelirlerse helal olsun derim . İkisi de hedefi olan Süper Lig takımlarına gittiler .

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:44
Zor durumda klubümüze bu iyiliği yapan diğer takımlara teşekkür ederiz çok asil bir davranış
Trabzonunda esesle arasını düzeltmek için iyi fırsat,inşallah hata yapmazlar

Gönderen: ugur6666
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:47
oyunculara verecek parada sıkıntı yok şuan boffinde gelebilir ama Antalya bırakırmı

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 18:53
Manisa Meye ye lisans cıkardıgı ıcın geri dönemiyormuş bir teşşekkür de manisa yönetimine hak ediyor bence

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 19:01
Alıntı yapılan marcus

Manisa Meye ye lisans cıkardıgı ıcın geri dönemiyormuş bir teşşekkür de manisa yönetimine hak ediyor bence

-------------

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 19:05
Alıntı yapılan ES_Kadir

Kamil Ahmet gelebilir ama Boffin çok zor 1 milyon euroya yakın yani 4 milyon TL'ye yakın para alıyor . Fedakarlık yapıp gelirlerse helal olsun derim . İkisi de hedefi olan Süper Lig takımlarına gittiler .

Aslında ben Kayacan ın Boffin in yerini en azından bu lig için rahatlıkla doldurabileceğini düşünüyorum.Fakat sıkıntı şurada Kayacan a bir şey olsa yedek kaleci hedef için yeterli değil.Transferde yapamıyoruz.Zannediyorum Boffin bunun için isteniyor.

-------------

Gönderen: argonath
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 19:28
Boffin nasıl isteniyor anlamıyorum ? Boffin'in bilerek gol yediği ,Playofflarda Giresun maçından sonra Mado'da Antalya ile transfer görüşmesi yaptığı öğrenilip, gereken ayar verildiği söylenmedi mi ?

Gönderen: joeblack1973
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 19:44
Kamilde gelebilr, giderken çok üzüldü ancaaak TS de forma giyme ışığını görürse gelmez bu arada aldığı para da çok önemli bildiğim kadarıyla 1,2 milyon euro'luk anlaşma imzaladı.

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:11
Mehmet murat uçar gelmiyormuş açıklaması var

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:13
Bence kilit isimler hakan kamil ahmet eğer bunlar dönerse o zaman şampiyonluk gelebilir

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:21
Alıntı yapılan crales

Bence kilit isimler hakan kamil ahmet eğer bunlar dönerse o zaman şampiyonluk gelebilir

Hakan gelemiyor Kamil de Trabzon'u bırakıp gelmez. Hedef şampiyonluk filan değil ayrıca boşuna umutlanmayın. Takımın üstünde baskı oluşturmaya gerek yok, sonuçlarını geçen sene hep beraber gördük.
Eğer ceza almazsak ucundan playoff yapabiliriz. Ceza alırsak zaten hedef kümede kalmak.
Kendinizi seneye de burada olacakmış gibi hazırlayın derim ben. Asıl kadro seneye kurulur.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: KÖRFEZES
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:32
Transfer yasağı iki donemmi iki sene mi

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:33
Hakan ve tarik %100 gelemiyor arkadaşlar
hiç uzatmayalim

Gönderen: Mkhitarian
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:42
Alıntı yapılan crales

kamil ahmet trabzona gitti

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 20:44
Murat ucar gelmıyor arkadaslae acıklama yapmıs dönmeyecekmıs

-------------
sadece eses

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 21:32
Alıntı yapılan frk26

kaan da geri dönüyormuş bence keşke dönmese malatyaya attığı imza iptal olmuş diyorlar

gerçekleşmiş

-------------

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 22:18
Semih Şentürk'ten hala ses yok . Eğer gelmezse tek Bruno kalır elde çok sıkıntı yaşarız forvette . Bir an önce imza attırılsada iç transferi bitirsek .

Gönderen: **eses-26**
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 22:22
Benim anlamadığım süper lige çıksak yine transfer yasağı alacaktık. Halil ödememis zamanında parayı. Bu kadroyla Süper ligde zor tutunurduk. Ne planladılar acaba?   

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 22:54
Alıntı yapılan **eses-26**

Benim anlamadığım süper lige çıksak yine transfer yasağı alacaktık. Halil ödememis zamanında parayı. Bu kadroyla Süper ligde zor tutunurduk. Ne planladılar acaba?   

Almazdık gelirleri gösterip ordan burdan para çekerlerdi yasağı aldırmazlardı.

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 22:57
Kaan gelmese diyen arkadaslar varda elimizde sol bekte ve sol acikta oynayacak cok adam var sankide adam begenmiyoz hani transfer yasagi olmazda deriz gitsin sadece Bilal aziz var solda ben ortalarini begensemde gecen sene genel olarak begenilmiyordu tek basina solun yukunu cekemez ayrica sakatlansa cezali olsa kim oynayacak o bolgede sag ayakli bi futbolcu devsirmektense Kaan havaya girerse 10 numara oynar super ligte oynarken gayet basariliydi yeterki kafasi burda olsun basarili olur boyle bi durumda bizi yalniz birakmayan her futbolcu basimizin tacidir

Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:04
Alıntı yapılan alyans9999

Serkan kardeşim,Halil Ünal olsaydı ceza aldırmazdı demişsiniz de zaten Halil Ünal yönetimi ile devre arası hatırlayın ara transfer bile yapamadık.

Ayrıca 2 dönem transfer yasağı H.Ü zamanından kalma. YENİ YÖNETİMİN SUÇU YOKWink

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: essukru26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:10
Bu takim gecen sene para alamayinca maç seciyordu kafalarina gore maca asiliyorlardi bakin bu sene baskan duzgun paralarini yatirsin hani diyoruz ya hepsi super lig topcusu iste kalite farki simdi ortaya cikacak hani o begenmedigimiz kaan varya gelsin parasini duzgun alsin bakin o acmadigi ortalari nasil aciyor para hersey degil diyorlar ya para bazen hersey...

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 19/Tem/2017 saat 23:24
Alıntı yapılan ekinoks_26

Alıntı yapılan alyans9999

Serkan kardeşim,Halil Ünal olsaydı ceza aldırmazdı demişsiniz de zaten Halil Ünal yönetimi ile devre arası hatırlayın ara transfer bile yapamadık.

Ayrıca 2 dönem transfer yasağı H.Ü zamanından kalma. YENİ YÖNETİMİN SUÇU YOKWink

Yok abi yeni gelmedimi bu ceza kongreden 2 gün önce diyorlarya ,çıksaydık uğraşmadan bulurlardı para.Kongreden sonra gelseydi belki yine bir şekilde halledilirdi ama iş işten geçti.

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 07:23
Alıntı yapılan essukru26

Bu takim gecen sene para alamayinca maç seciyordu kafalarina gore maca asiliyorlardi bakin bu sene baskan duzgun paralarini yatirsin hani diyoruz ya hepsi super lig topcusu iste kalite farki simdi ortaya cikacak hani o begenmedigimiz kaan varya gelsin parasini duzgun alsin bakin o acmadigi ortalari nasil aciyor para hersey degil diyorlar ya para bazen hersey...

% 100 katılıyorum.

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 08:28
Su durumda en mantikli 11 söyle: kayacan dorukhan akaminko ugur inceman kaan kanak hürriyet hasan hüseyin Erkan hasan ayaroglu Ofoedu ve Bruno
Bunlarin Yani sira ilk 11 zorlayacak oyuncular olarak Aykut akgün bilal Aziz Felix gelirse semih sentürk enes andac ve feyzi yildirim olarak gözüküyor...

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 08:51
Ben bizim gençlere ve elimizde kalan topçularımıza sonuna kadar güveniyorum. Bizi bırakıp gitmeyenler zaten bu sene daha fazla performansla oynayacaklardır. Baskanın son yaptığı ödemeler düzgün olacak açıklaması çok önemli.Unutmayalım ki elimizdeki kadronun çogu finali oynamış ekip.

-------------

Gönderen: pelitahmet
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 09:12
Arkadaşlar sezona -9 ile başyacakmışız doğru mu?

-------------
http://twitter.com/pelitahmet

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:11
Alıntı yapılan essukru26

Sonuna kadar katıldığım ve benimde gözlemlediğim bir olay bu paralarını alsınlar it gibi oynarlar - puanla başlamamız da koymaz yeter ki paralarını alsın efendiler.

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:15
Alıntı yapılan pelitahmet

malesef doğru Renkdas

-------------

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:15
Alıntı yapılan pelitahmet

Bir kesinlik yok ama öyle olma ihtimali de yüksek.

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 12:17
Başkanın lafı zaten bahane bırakmaz...Biz zamanında paralarını vereceğiz onlarda toplarını oynayacak:D İnşallah bizleri başkan mahçup etmez ama en iyi transfer olabilir:))

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 14:12
Puan silme cezası neden gelebilir sorusuna Başkan Yardımcısı İsmail Ilgaz “FIFA’da devam eden dosyalarımız var. Bunlara yapılandırma yapılmış. Transfer yasağının gelmesinin sebebi ödenmeyen paralar bu saten sonra bu paraları ödeseniz bile cezayı kaldır- mayız. Ay sonuna kadar bu dosyalarla ilgili yapılandırmaları yapabilirsek yeni sezona normal başlayabiliriz. Yetiştiremezsek bu cezalar gelebilir. Çün-kü FIFA’daki dosyaların hepsi yabancı oyuncular. Menajeri ile görüşülecek sonra o futbolcuyla görüşe- cek. Para ödenecek. Bu rakam az 12-13 milyon civarında bedel” dedi.

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 14:18
Kamil ahmet için trabzonla anlaşılmış kendisinin kararı bekleniyormuş galiba.

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 17:31
kaana çok kızgındım geçen seneden bakalım inşallah bu sene oynar canla başla bana yedirir sözlerimi

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 18:27
Kaan parasini aldı yakinda sakatim diye başlar sonra beni göndersinler tazminatımi alayım diye pusuya yatar kimde unutmasin bu yazdıklarımı.

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 18:40
Demek ki neymiş, öyle her gidenin arkasından sallamayacakmışsın. O adam, bu en zor zamanda, anlaşmış olduğu takım olmasına rağmen döner, ne kadar ADAM olduğunu ispat edermiş. Tebrikler Kaan Kanak. Helal olsun sana!

-------------
Es - Es

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 18:40
Alıntı yapılan tolga_esk

Kaan parasini aldı yakinda sakatim diye başlar sonra beni göndersinler tazminatımi alayım diye pusuya yatar kimde unutmasin bu yazdıklarımı.

senin gibi takımın havasını bozmaya çalışanlara gelsin Kaan' ın bu sözleri;

Gönderi tarihi: 20/Tem/2017 saat 19:10
Murat uçar gelmiyormus dogrumu bu arkadaslar

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com