eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 07:52
Alıntı yapılan oguzurkus

Abiler yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Resmi sitede yayınlanan "Yüksek Divan Kurulu Bilgilendirme" yazısında ben Sinan beyin ismini göremedim. Acaba bu liste farklı birşey mi yoksa Sinan beyin klüpte üyeliği falan mı yok anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Genel kurulun toplandığı gün yapılacak çalışmaların düzenlenmesi, toplantının sonuçlanması işleri "Yüksek Divan Kurulu" sorumluluğunda. Bu kurula yönetim adayları ve listesi normal şartlarda yazılmaz.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
oguzurkus Liste gör
Yeni Yazar

Oğuz ÜRKÜŞ
Yer: Y.bağlar
  Alıntı oguzurkus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 09:39
Yönetim adayları ve listelerinin yazılmasını zaten beklemiyorum abi, yanlış anladın sanırım. O liste ne listesi ya da Sinan bey o listede neden yok. Ben bunu sormak istemiştim
Yensen de, yenilsen de...
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 14:07
Divan Kurulu nedir?görevleri nedir?seçim nedir?zamanlaması nedir??????????
son 1- 1,5 ayda olanlar nedir?doğrumudur eğrimidir??
Yüksek Divan Kurulu diye birşey varmıdır?Yetkilimidir,?yoksa tavsiye kararı dışında bir hükümleri yokmudur?böyle bir Kurum oluşturup YÖNETİM üstü bir yapı oluşturma çabaları hala devam etmektemidir?????????????? daha bir sürü soru.

bunların cevapları nerededir biliyormusunuz?
ESKİŞEHİRSPOR KULÜP TÜZÜĞÜNDE.
hani Halil ve Yönetiminin geldiği gün apar topar Resmi Siteden kaldırdığı TÜZÜK'te.

ben daha ne anlatayım!
bulun okuyun Tüzük ne hale sokulmuş görün.116 milyon diye açıklanan borcun ne çıkacağını göreceğimiz gibi.........
27 milyon açıklanıp da 106 milyon çıktığını gördüğümüz gibi...........KONGRE'de
size hesapmı vereceğiz LAN lafını duyduğumuz gibi.............
Yüksek Divan Kuruluymuş;geçsinler  bunları.
Çift başlılık yaratma çabaları dışında formalite girişimlerdir.
Sistetemlerinin devam etmesi istemlerinin süslenmiş halidir.
Yukarı
ozzie Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: melbourne
  Alıntı ozzie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 17:03
Alıntı yapılan kartES

Divan Kurulu nedir?görevleri nedir?seçim nedir?zamanlaması nedir??????????son 1- 1,5 ayda olanlar nedir?doğrumudur eğrimidir??Yüksek Divan Kurulu diye birşey varmıdır?Yetkilimidir,?yoksa tavsiye kararı dışında bir hükümleri yokmudur?böyle bir Kurum oluşturup YÖNETİM üstü bir yapı oluşturma çabaları hala devam etmektemidir?????????????? daha bir sürü soru.bunların cevapları nerededir biliyormusunuz?ESKİŞEHİRSPOR KULÜP TÜZÜĞÜNDE.hani Halil ve Yönetiminin geldiği gün apar topar Resmi Siteden kaldırdığı TÜZÜK'te.ben daha ne anlatayım!bulun okuyun Tüzük ne hale sokulmuş görün.116 milyon diye açıklanan borcun ne çıkacağını göreceğimiz gibi.........27 milyon açıklanıp da 106 milyon çıktığını gördüğümüz gibi...........KONGRE'desize hesapmı vereceğiz LAN lafını duyduğumuz gibi.............Yüksek Divan Kuruluymuş;geçsinler  bunları.Çift başlılık yaratma çabaları dışında formalite girişimlerdir.Sistetemlerinin devam etmesi istemlerinin süslenmiş halidir.

Böyle güzel ifadeler ancak alkışlanır

Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 17:41
Hayırlı olsun kulübe. Kendisinden umutluyum ancak Mesut Hoşcan'dan ağzımız yandığı için bir süre nötr kalacağım. İnş başarılı olur.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 17:49
Hayırlı olsun Allah yüzünü kara çıkarmasın inşallah bizimdir artık yüzümüzün gülme vakti gelmiştir bugun tarihi dönüm noktası olur inşallah yapılacak is çok Allah yardımcın olsun başkanım
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 17:53
Nebi Hatipoğlu harika konuşuyor.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
vörös és fekete Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı vörös és fekete Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 18:21
hayırlı olsun
...
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 18:28
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 18:53
Yönetimdeki isimler oldukça genç ve dinamik. İşlerinde kendilerini ispatlamışlar. Kulübün artık profesyonelce yöneteceğinden eminim.
Sinan Bey konuşurken epey heyecanlıydı. Önceden hazırlamış olduğu bir metine bağlı kaldı. Yapılacak işler ve bu sezonki hedeflerle ilgili bilgi vermedi ama taraftara fazlasıyla güven verdi.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır