Sayfayı yazdır | Close Window

Sinan Özeçoğlu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4921
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 02:20
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sinan Özeçoğlu
Gönderen: Curva_Eses
Konu: Sinan Özeçoğlu
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:32

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:33
Allah utandırmasın.

Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:35
Bugünkü görüşme trafiğinde listesini bizzat görme şansım oldu. Sanırım tarihimizin en radikal yönetim kurulu değişikliği olacak.

-------------

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:35
Hayırlı olsun umarım kulübü hem sportif hem idari anlamda üst seviyeye çıkartır . Mesut ve Halil gibi aymazlardan sonra kim olsa desteklemek gerekir.Kombineler bir an önce çıkmalı .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: cresadur
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:36
Eskişehir baskette cok güzel işler yapti darısı futbola

-------------
DSİ Es Es

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:37
Hayırlı Olsun Başkanımıza. Eskisehirspor da hem kurumsal hemde futbol olarak basarilarini bekliyoruz. Güveniyoruz. Cok şükür.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:45
Alıntı yapılan cresadur

Eskişehir baskette cok güzel işler yapti darısı futbola

Kesinlikle.

Sinan Başkan; basketbol yönetimindeki kafa yapısıyla çıkartın biran önce şu kombineleri de, cümle aleme gösterelim gücümüzü.

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:50
ismail ilgazda sinan başkanın listesindeymiş yani eski yönetime göre çok güçlü bir yönetim geliyor

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:50
Arkadaşlar sizlere 17.00 gibi normalde müjdeyi vermiştim.

Fakat inanan inanmayanlar oldu fakat herkese hak veriyorum. talan dolan haber çok oldu.

Sonuç olarak Rabbim sn.sinan ozecoğlu nu utandirmasin. çok fazla detay yazmaya gerek yok.

EN BUYUKKKKK ESESESSEEESSSSSSSSSSS

Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:52
Eskişehir Basket başkanlığı ile Eskişehirspor başkanlığını aynı anda mı yürütecek şeklinde çok soru geliyor. İkisini aynı anda götürmeyi deneyecek fakat yorulduğu taktirde basketbol başkanlığını ekibinden birisine devretmesi gündemde. Fakat yine beyin Özeçoğlu olacak tabii ki. Takımın Facebook ve Twitter sayfasından resmi duyuru yapıldı bu arada.

-------------

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 21:58
Hayirli olsun...
Dibe vurmadan cikis olmazmis...
Tribunlere el atmayi unutma sayin baskan..

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:02
Hayırlı uğurlu olsun..

İnşallah herşey çok güzel olur.. Dürüst bir yönetim olur..

Önce güven ekibi geldiğinde de böyle çok sevinmiştik.. Biraz temkinli olmak çok güvenmemek lazım ama yeni yönetime var gücümüzle destek olmak da şart..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:11
Hayırlı uğurlu olsun inşallah beklediğimiz efsane başkan olur, hepimizin istediği ve güvendiği bir isim inşallah bizleri yanıltmaz

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:12
tribün lideri denilen murat diri (halilin mesutun ve m.akman in adamıdır) kesinlikle tribün liderliği yapmaması lazım. sn sinan bey gelecek diye yapmadığı kalmadı. tesisler de kendisi ile kısa bir sohbetimiz oldu sn.sinan bey haricinde rek basarılı isim halilmis.

murat diri kesinlikle uzaklaştırmali. tribünlere takıma zarar verdiren adam olur baska bişey olmaz

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:14
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bugünkü görüşme trafiğinde listesini bizzat görme şansım oldu. Sanırım tarihimizin en radikal yönetim kurulu değişikliği olacak.

Listesi güçlü mü:))

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:17
hayırlı olsun. uzun zamandır beklediğim haberdi. üzerimizden büyük bir yük kalktı. herşekilde daha iyi olacaktır. umarım kurumsallıkla beraber şirketleşmede bir an önce gerçekleşir. tebrikler.

Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:20
Alıntı yapılan ProblemES?

Görünürde güçlü de Mesut Hoşcan'ın listesi de güçlüydü ama sonuç malum... Bir de Özeçoğlu'nun listeye sallayanlar çok erken başlamış mesaiye gördüğüm kadarıyla. Dikkat edin hepsi Halil Ünal'a yakınlığıyla bilinen isimler. Özeçoğlu Halil Ünal ve Begiter team ile mücadeleye girecek gibi geliyor bana sanki. Bu çok kötü olur işte. Nabi Avcı bu akşam bu yüzden çağırdı Zaten Ünal ve Hoşcan'ı. Halil Ünal çok kızgın bırakmaya zorlandığı için. Bu işi tadında bırakması lazım güzel şeylerle anılması gerekiyor. Umarım bir delilik yapmaya kalkmaz.

-------------

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:30

Görünürde güçlü de Mesut Hoşcan'ın listesi de güçlüydü ama sonuç malum... Bir de Özeçoğlu'nun listeye sallayanlar çok erken başlamış mesaiye gördüğüm kadarıyla. Dikkat edin hepsi Halil Ünal'a yakınlığıyla bilinen isimler. Özeçoğlu Halil Ünal ve Begiter team ile mücadeleye girecek gibi geliyor bana sanki. Bu çok kötü olur işte. Nabi Avcı bu akşam bu yüzden çağırdı Zaten Ünal ve Hoşcan'ı. Halil Ünal çok kızgın bırakmaya zorlandığı için. Bu işi tadında bırakması lazım güzel şeylerle anılması gerekiyor. Umarım bir delilik yapmaya kalkmaz.

Kardeşim "temkinli olmak lazım, önce güven ekibine de güvenmiştik" dediğim için beni kastederek yazmışsan, ben H.Ü Karaktersizini günahım kadar sevmem.. Ama M.H. da ondan aşağı kalır değildi.. H.Ü gitti diye çok sevinmiştik.. Onu kastettim sadece..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 11/Tem/2017 saat 22:35
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Kardeşim "temkinli olmak lazım, önce güven ekibine de güvenmiştik" dediğim için beni kastederek yazmışsan, ben H.Ü Karaktersizini günahım kadar sevmem.. Ama M.H. da ondan aşağı kalır değildi.. H.Ü gitti diye çok sevinmiştik.. Onu kastettim sadece..

Yok hocam size yazmadım yahu. Forumdaki kimseyi kast etmedim daha doğrusu. Sözlerim sözüm ona bazı "gazeteci"lere. Bizim yerel basın bu şehrin kanseri yıllardır ne yazık ki.

-------------

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 10:22
Hayirli olsun umarim başarili olursun başkan. Allah yar ve yardimcimiz olsun

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: EMRE 26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 10:45
İnşallah sayın başkan ilk seçildiğinde radikal kararlar alarak çarşı grubuna müdahele eden Fikret Orman kararlılığında olur ve taraftar liderlerinin hegemonyasına son verir. Bize bu süreçte çok büyük bir yük düşüyor. İnşallah yönetime gerekli desteği taraftar olarak veririz ve onlar da sözde güven ekibinin hatalarına düşmeden bu desteğe karşılık verir.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 10:55
Önümüzdeki yıllarda ilk amaç mutlaka borcu sıfırlamak olmalı. bunun için gerekli potansiyel var. Sinan Bey in gelişiyle de gerekli güven ortamı oluştu diye düşünüyorum.

Sinan Özeçoğlu farklı bir sinerji oluşturur ve kombineler hızla tükenirse daha olumlu tablolar görebiliriz.

ayrıca hazır radikal kararlar alınıyorken Nefer in de maraton da ayrılması hepimiz için doğru karar diye düşünüyorum. Maraton da maçın sürekli içerisinde olacak rakibe baskı yapacak( top rakipteyken ıslık, uğultu vb.) taraftar profili olmalı.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 12:31
ne çekmişsiniz şu neferden bee :)

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 12:33
Yeni başkandan tek isteğim tribün liderlerinin oyuncağı olmasın yeter

Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 13:28
Alıntı yapılan kLaqE26

ne çekmişsiniz şu neferden bee :)

Laf kalabalığı yapma varsa antitezin söyle koca sezonu 2-3 beste ile hiç ettiler top rakıpteyken dünyanın en gereksız eskı bestelerini söylediler nefer 200 bılemedın 250 demiyeceğim cunku taş çatlasan 200 kişiden oluşmuş bir topluluk yarısıda ergen ve koskaca maratona çok küçük kalıyorlar tribün liderleri tam bir fiyaskoo keza altesde

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 15:36

Sinan bey yarin Başkanligi resmilleşsin hayirlayalim. Imkan olsaydi yarin kongreye katilmak isterdim fakat gönlümüzden geçen başkan adayi belli.

Yeni Baskani ve yönetimin kisa bir sürede yogun bir gündem bekliyor umarim boş durmayib biraz

ön hazirlik yapmişlardir.

Transfer yasagi ile ilgili borclarin ödenmesi, Transfer yasaklarinin kaldirilmasi.

Hala klübte kalan ve yeni yönetimi bekliyen oyuncularin borçlarinin ödenmesi, anlaşma yenilenmesi.

Yeni T.D ve teknik ekibin oluşturulmasi.

Gerekli bölgelere transferlerin yapilmasi.

Bilet fiyatlarinin belirlenmesi kombinelerin satişa cikarilmasi ( Eger gelecekte http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4504&PID=1303424#1303424 - Eskişehir Basket SK

ile Eskişehirspor bir altinda düşünülüyorsa Eskişehirspor taraftar potansiyeli ortak bir kombine çikartilarak faydalanilabilinir.)

Gönlümden geçen bu possolig karti artik hayatimiza girdi bir sponzor bulunarak ögrenci tarftarlarimiza yönelik passolig karti ve kale arkalarina bir mac yükleme gibi kampanya yapilabilinir. Bizim gibi bir Futbol şehrinde bu sayinin 100 binin altinda olmasi yakişmiyor.

Birde bu yönetime her türlü destegi verenler , verecekler kimler sayilar telaffuz edilmesede olur bunlari resmi sitede yayinlasinlar Eskisehirsporlular bunlari bilsin ona göre bu kisi ve kuruluşlardan alişverini yapsin.

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: avazba
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 15:49
Alıntı yapılan Waddle

Yeni başkandan tek isteğim tribün liderlerinin oyuncağı olmasın yeter

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 15:59
tribün liderlerinin oyuncağı hiç bir başkan olamaz zaten. ama başkanlar tribün liderlerini kendi çıkarları için kullanırlar

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 16:08
Alıntı yapılan meliheses

tribün liderlerinin oyuncağı hiç bir başkan olamaz zaten. ama başkanlar tribün liderlerini kendi çıkarları için kullanırlar

Bu sayfanın bu hatıralarla kirlenmesini istemezdim fakat göztepe maçında çektiğimiz bilet çilesini hatırlatıp yönetimi kim kullandı hatırlatmak istedim

Murat Diri ''Maraton alt kısıma sadece bağıracak taraftarımızı alacağız kimse gönül koymasın. Bu yüzden maraton alt bölümün satışını biz yapacağız. Açık ve net söylüyorum samimiyetimize dayanarak kimse aramasın bu maç geziye gidilen bir maç değil 90 dakika tribün yapacak arkadaşların listesini yapıp parasını toplayıp komple kapatacağız.''
Açıklamadan sonrası malum zaten sinirleniyorum hatırladıkça

Gönderen: oguzurkus
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 17:21
Abiler yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Resmi sitede yayınlanan "Yüksek Divan Kurulu Bilgilendirme" yazısında ben Sinan beyin ismini göremedim. Acaba bu liste farklı birşey mi yoksa Sinan beyin klüpte üyeliği falan mı yok anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

-------------
Yensen de, yenilsen de...

Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 17:21
Resmi sitede yayınlanan "Yüksek Divan Kurulu Bilgilendirme" yazısında ben Sinan beyin ismini göremedim. Acaba bu liste farklı birşey mi yoksa Sinan beyin klüpte üyeliği falan mı yok anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

-------------

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 17:54
Yaşanan onca bilgi kirliliğinden sonra inanmak zor geliyor yarın resmilessin de rahatlayalim

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: gravityes
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 18:45
Alıntı yapılan oguzurkus

Hayır sinan bey kulüp delegesi ama bu 22 temmuzda yüksek divan kurulu muhabbetini ben de anlamadım

-------------
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 18:53
Sinan Özeçoğlu'nun listesinde kimler olacak acaba dün gece Eskişehir Basket resmi sayfası bile Sinan Özeçoğlu başkan ES-ES şampiyon diye duyurdu gelişmeyi . Fakat Sinan başkanın ağzından 1 kelime bile duymadık henüz . Yarın kongre var inşallah herşey yolunda giderde artık yolumuzu çizeriz .

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 19:35
Hayırlı olur inşallah. Yarından itibaren yönetimin ilk işi tribün gruplarının tamamını kale arkasına postalayıp, tribün liderleriyle belli bir mesafe koysunlar bu sene şampiyon oluruz biz.

Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 20:36
Alıntı yapılan gravityes

Alıntı yapılan oguzurkus

Hayır sinan bey kulüp delegesi ama bu 22 temmuzda yüksek divan kurulu muhabbetini ben de anlamadım

Sinan beyin ismi Hazirun listeside mevcut Büyük ihtimal Yüksek Divan Kurulu yönetimsiz sürec hakkinda divan kuruku üyelerine resmi bir bilgilendirme yapacak.

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 20:47
Eğer başkan seçilirseniz -ki öyle görünüyor-

Lütfen teknik kadro ve oyuncu transfer imza törenlerinde o kişilerin boyunlarına Nefer ,Altes,Efeler gibi atkı atılmasına izin vermeyin

Bu takımın adı  Nefer,Altes ya da Efeler değil

Anlı şanlı ESKİŞEHİRSPOR'dur

Eğer o kişiler kendi grup reklamlarını yapmak için orada değillerse ESKİŞEHİRSPOR atkı ve flamalarıyla orada olurlar...

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 21:23
Ee oyuncu transferi olduğunda burdan bi kaç kişi çıkar tesise gelir boynuna atkıyı da takar, biri demiş laf ebeliği yapma falan ben geçen sene burada güzel bir dille insanları maratona çekmeye çalıştım herkesle saygı çerçevesinde tartıştım vs. açın yazılarımı okuyun. ama siz burada hala bizlere sallamaya devam ediyorsunuz. yok 200 kişi yok kale arkasına postalayın yok bilmem ne sizler böyle yazdıkça yanlış anlamayın da daha çok içerlersiniz. nedense uzak deplasmanlarda o beğenmediğiniz nefer, altes, efeler tribünleri hariç bi Allahın kulunu görmüyoruz. ama olur mu en büyük sizsiniz. bu başlık altında bunların konuşulması hoş değil ama madem başlattınız sizler için üzülerek söylüyorum bizler yine bu sene maratondayız, yine deplasmandayız. belki klavyenizle birlikte bi urfa deplasmanı yaparsınız bu sene.

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: alesta07
Gönderi tarihi: 12/Tem/2017 saat 21:36
Kimse kimseye sen şuraya gir sen buraya gir diyemez fakat girdiğin tribünün de hakkını vermelisin.Ben geçen sene Altesi daha çok beğendim daha çok coşkulu geldi bana

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 00:15
Yarın büyük gün,umarım hayırlısı olur

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 07:52
Alıntı yapılan oguzurkus

Genel kurulun toplandığı gün yapılacak çalışmaların düzenlenmesi, toplantının sonuçlanması işleri "Yüksek Divan Kurulu" sorumluluğunda. Bu kurula yönetim adayları ve listesi normal şartlarda yazılmaz.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 09:39
Yönetim adayları ve listelerinin yazılmasını zaten beklemiyorum abi, yanlış anladın sanırım. O liste ne listesi ya da Sinan bey o listede neden yok. Ben bunu sormak istemiştim

-------------

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 14:07
Divan Kurulu nedir?görevleri nedir?seçim nedir?zamanlaması nedir??????????
son 1- 1,5 ayda olanlar nedir?doğrumudur eğrimidir??
Yüksek Divan Kurulu diye birşey varmıdır?Yetkilimidir,?yoksa tavsiye kararı dışında bir hükümleri yokmudur?böyle bir Kurum oluşturup YÖNETİM üstü bir yapı oluşturma çabaları hala devam etmektemidir?????????????? daha bir sürü soru.

bunların cevapları nerededir biliyormusunuz?
ESKİŞEHİRSPOR KULÜP TÜZÜĞÜNDE.
hani Halil ve Yönetiminin geldiği gün apar topar Resmi Siteden kaldırdığı TÜZÜK'te.

ben daha ne anlatayım!
bulun okuyun Tüzük ne hale sokulmuş görün.116 milyon diye açıklanan borcun ne çıkacağını göreceğimiz gibi.........
27 milyon açıklanıp da 106 milyon çıktığını gördüğümüz gibi...........KONGRE'de
size hesapmı vereceğiz LAN lafını duyduğumuz gibi.............
Yüksek Divan Kuruluymuş;geçsinler  bunları.
Çift başlılık yaratma çabaları dışında formalite girişimlerdir.
Sistetemlerinin devam etmesi istemlerinin süslenmiş halidir.

Gönderen: ozzie
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 17:03
Alıntı yapılan kartES

Divan Kurulu nedir?görevleri nedir?seçim nedir?zamanlaması nedir??????????son 1- 1,5 ayda olanlar nedir?doğrumudur eğrimidir??Yüksek Divan Kurulu diye birşey varmıdır?Yetkilimidir,?yoksa tavsiye kararı dışında bir hükümleri yokmudur?böyle bir Kurum oluşturup YÖNETİM üstü bir yapı oluşturma çabaları hala devam etmektemidir?????????????? daha bir sürü soru.bunların cevapları nerededir biliyormusunuz?ESKİŞEHİRSPOR KULÜP TÜZÜĞÜNDE.hani Halil ve Yönetiminin geldiği gün apar topar Resmi Siteden kaldırdığı TÜZÜK'te.ben daha ne anlatayım!bulun okuyun Tüzük ne hale sokulmuş görün.116 milyon diye açıklanan borcun ne çıkacağını göreceğimiz gibi.........27 milyon açıklanıp da 106 milyon çıktığını gördüğümüz gibi...........KONGRE'desize hesapmı vereceğiz LAN lafını duyduğumuz gibi.............Yüksek Divan Kuruluymuş;geçsinler  bunları.Çift başlılık yaratma çabaları dışında formalite girişimlerdir.Sistetemlerinin devam etmesi istemlerinin süslenmiş halidir.

Böyle güzel ifadeler ancak alkışlanır

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 17:41
Hayırlı olsun kulübe. Kendisinden umutluyum ancak Mesut Hoşcan'dan ağzımız yandığı için bir süre nötr kalacağım. İnş başarılı olur.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 17:49
Hayırlı olsun Allah yüzünü kara çıkarmasın inşallah bizimdir artık yüzümüzün gülme vakti gelmiştir bugun tarihi dönüm noktası olur inşallah yapılacak is çok Allah yardımcın olsun başkanım

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 17:53
Nebi Hatipoğlu harika konuşuyor.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: vörös és fekete
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 18:21
hayırlı olsun

-------------
...

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 18:28
https://hizliresim.com/pW63pL">

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 18:53
Yönetimdeki isimler oldukça genç ve dinamik. İşlerinde kendilerini ispatlamışlar. Kulübün artık profesyonelce yöneteceğinden eminim.
Sinan Bey konuşurken epey heyecanlıydı. Önceden hazırlamış olduğu bir metine bağlı kaldı. Yapılacak işler ve bu sezonki hedeflerle ilgili bilgi vermedi ama taraftara fazlasıyla güven verdi.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: eSeS eSeR
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 18:59
Sinan Bey'den bir isteğim var, o da taraftarın görüş ve önerilerinin de dinlendiği bir yönetim tarzı sergilemeleri. Öncelikle forumdaki "görüş ve önerilerimiz" başlığında oldukça güzel fikirler bulmak mümkün. Lütfen forumu takip etsinler. Ve ayrıca "Yeni Yönetimden Taleplerimiz" adı altında forumda ayrıca bir başlık açılabilir mi? Teşekkür ederim.

-------------
!..BKŞ..!

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 19:15
Hayirli ve ugurlu olsun ben umutluyum bugün üzüntüm ve karamsarligimin bittigini hissetim.
Sinan bey ve Yönetimini tebrik ederim, ateşten bir gömlek giydiler, Allah yar ve yardimcilari olsun. Sira Taraftara geldi en kisa zamanda kombineleri satişa cikarsinlar.

Nebi başkanada konuşmasi ve Vecibenin ne anlama geldigini hatirlatmasi bakimindan teşekkürler.

-------------
O SENE BU SENE

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 19:25
https://hizliresim.com/gWOMdR">

-------------
O SENE BU SENE

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 19:38
https://hizliresim.com/N1ZRgL">

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 19:58
Tüm kalbimle sonsuz başarılar diliyorum Başkanım, inşallah sevdamiz için hayırlı olur. Bu büyük taraftar arkanızda, destek icin dört gözle kombineleri bekliyoruz.. Tek ricamiz sizden, sizden önceki iki başkanın yaptığı hatayı yapmayıp bu taraftarın sesine her zaman kulak vermenizdir, Allah utandirmasin, Hayırlı olsun. .

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 22:37
Hayırlı olsun başkan şampiyon yap bizi sana yürekten inanıyoruz isteklerimizi cevap verecek kişi olduğunu biliyoruz

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 22:46
degerli Başkanımız ile ilgili bir çok bilgi paylaştım. çok sukur artık yonetimdeler.
destek veren herkese teşekkür ederim

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 23:22
göztepe maçından beri içimdeki burukluk, umutsuzluk bu gün itibariyle yerini tekrar umuda ve heyecana bıraktı...

Öncelikle kendisine başarılar diliyorum... Olağanüstü kurul kararı alındığında kendisinin şehirin dinamiklerini harekete geçirecek tek kişi olacağını burada yazmıştım... Umarım kendisine umut bağlayanları yanıltmaz ve sağlam adımlarla hedefimize doğru bizi götürür... O üstüne düşeni iyi şekilde yaptıktan sonra, biz taraftarlar üstümez düşeni en iyi şekilde yaparız...

Yeniden Doğuş sezonu başlasın.....

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 13/Tem/2017 saat 23:24
Hayırlı olsun başkanım. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık eylesin. Yolun sonu şampiyonluklar olsun inşallah. Fazla popülist olmadan (taraftarın dolduruşuna gelmeden) ehil insanların kuracağı iddialı ama mütevazı bir kadro ile umarım güzel günler yaşayacağız senin önderliğinde başkanım. Eskişehirspor'un en zor gününde sorumluluk alman nedeniyle Allah senden razı olsun.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: EgoEs
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 00:36
Bugünkü heyecanına bakıp hafife almayın. Sert ve otoriter bir karaktere sahip, ciddi birisi bildiğim kadarıyla. Dediğinin olmamasına aşırı sinirlenirmiş

-------------
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.

Gönderen: aftor
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 02:57
Hayırlı olsun

Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 10:11
öncelikle hayırlı olsun. camiamıza yeni bir heyecan yeni bir umut oldu.

Başkanın yapacağı çok iş var hepsini de başarıyla yerine getireceğine inanıyoruz.

en önemli işlerinden biriside doğru teknik adamla anlaşmak. geçen sene yaptığımız tercih yanlışlarını bu sene tekrarlamamız lazım. umarım doğru tercihi yapar.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: erkin
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 13:08
Öncelikle Sinan Özeçoğlu'na hayırlı olması dileğiyle; bulunduğumuz durumu özetleyen blog yazımı adminlerine affına sığınarak link paylaşıyorum.

http://erkin.org/sinan-ozecoglu-hayirli-olsun-artik-eskisehirsporlu-olma-vakti.html - “Sinan Özeçoğlu” hayırlı olsun, artık Eskişehirsporlu olma vakti!

Geçtiğimiz sezonun üzerine kızgınlık, öfe, üzüntü dolu 1000lerce kelimeler yazabiliriz ama şuan bize bir katkısı yok artık hatalardan ders alma vakti. Peşinen yazının başında belirtmek istiyorum eğer bu yazıyı Eskişehirspor formasıyla değil Halilci ya da Hoşcancı formasıyla okuyorsanız peşinen kapatabilirsiniz..

Bayramdan bu zamana delegelerimizin bir araya gelememesi sebebiyle seçim yapılamadı ( Sponsor çıksa uçak kaldırıyoruz St. Johnstone ile maç yapacağız isim yazdırın deseler acaba ne olurdur? ) Yoğun uğraş sonucunda bu iş için kimsenin itiraz etmediği bir isim çıktı “Sinan Özeçoğlu”. Öncelikle yeni başkanımızın görevi hayırlı olsun ve başarılarla olsun diyerek yazımıza başlayalım.

Sinan Özeçoğlu kimdir?

Eskişehir Basket’te ki başarıları ve kurumsal yönetimiyle Eskişehir Basket’e ilk başlarda karşı olanları bile salona çekmeyi başarmıştır. Çok senelerdir basketbolun “B” sinin olamadığı bir kentte bunu başarmak ciddi başarıdır. 40 yaşında hem genç hem de tecrübeli bir yaşta bu sebepledir ki kulüp yönetiminde başarı olmuştur.

İki geceden beri twitter üzerinde SİNAN ÖZEÇOĞLU BAŞKAN, ESES ŞAMPİYON yazılmaya başlandı ki gündemde ilk sıralara çıktı sanal alemde. Taraftarın ve şehrin bu kadar karamsar olduğu bir ortamda motivasyon harika oldu fakat acaba yine mi çok acele ediyoruz?

Geçen sezonun başına dönelim; imzalar arkaya arkaya gelmiş şehir öyle bir hava sokulmuştu ki 26. haftada bu iş biter Süper Lig’e çıkarıza kadar gelmişti. Fakat araba ne kadar süratli olursa olsun yeri gelince sürücü kabiliyeti ve fren yapmayı gerektirir. Biz bunu unutmuştuk takımın defansı ve teknik direktörü ne takımı ne bizi anladı..

Gelecek için sabırla doğruyu yapmak
Sinan Özgeçoğlu gerçekten zor bir görevi aldı 100 mio+ TL üzerinde borcu olan, transfer yasağı tehlikesi olan, şehirden doğrudan maddi az destek alabilen bir kulübü büyük beklentilerle bakalım nerelere götürecek. Hepimizin hayali Süper Lig’den de öte ağzında bir tutam bal gibi kalan Avrupa kupaları hayallerimiz..
Başarı sadece tribünle olmuyor, tribünle olsa bugün Avrupa’ya ilçe takımları değil biz, Bursa, Konya, Kocaeli, ADS vb. giderdi. Farklı örnek olsun İngiltere de her sene Liverpool, ve İspanya da Atl. Bilbao şampiyon olurdu. Endüstriyel futbol gerçekleri ve daralan ekonomiyi unutmamak adına sabırla doğru adımları atmamız lazım. Bunlar ne olacak;

Geçmişten ders ve kurumsallık: Kurumsallık kelimesi bizde sakız gibi oldu ama geçmişten dersleri alarak Eskişehirspor’un kesinlikle kişilere ve siyasete değil kendi yağında kavrulmalı. Ajax’ın, Dortmund’un Arsenal’in başkanın adını en çok futbolla ben ilgilenirim diyen 100 kişiye sorsanız 90 tanesi bilemez çünkü bunlar kişilere bağlı değiller, bir sistem var. Örnek uzağa gitmeyelim önümüzde Altınordu örneği var 5-6 yıl sonra Milli Takım oyuncularının yarısı bu kulüpten çıkacak. Bizde 10 yıl sonra halen Alper Potuk ve Hasan Hüseyin deriz bu kafa ile gidersek..

Kulübü bilen teknik ekip ve Eskişehir’li alt yapı: Kurumsallık sadece şefaf olmak ve show yapmak olarak anlaşılmamalı. Her sezon sonunda futbolcular 1-2 gün üzüldükten ve daha sonrasında üzüntülerini Antalya-Bodrum sahillerinde atıyorlar.. Sezon başı herşey unutulmuş olmamalı ve taraftara çağrı değil taraftarın kendisi sıraya girecek işlere imza atılmalı.

Bu da tabi ki bu şehri bilen bir teknik ekip ve Eskişehir’in çıkarları doğrultusunda hareket eden il merkezi ve ilçelerde ki tüm amatör kulüpleri kapsayacak scout ekiplerinin oluşturulması ve bu insanlara gerçekten iyi maaşlar verilmesi gerekli. A takım 5 yıldızlı otelde konaklarken evde ekmek derdi düşünen adamdan alt yapıda özveri beklemek saçma olur..

Sabit gelir yaratılmalı: Belediyelerden, iş adamlarından her seferinde destek istemekle bu parasal sorunlar çözümlenmez. Evet ciddi borç içindeyiz ama bol keseden harcayanların borcu başkalarına yüklemek çözüm değil. Bol keseden konuşmak kolay biliyorum, kurumsallık geldikçe bu gelirler gerek alt yapı oyuncularını satışı gerekse projelerle olacaktır.

Alt yapının masrafları basit teknolojik yeniliklerle çözümlenebilir, örnek Eskişehirspor Dergisi’ni ele alalım. Zorla hatır satışları dışında satışı yok denecek kadar az çünkü Türkiye insanlar kitap, gazete, dergiyi berber dışında okumuyor. Mobil app. üzerinden tamamen ücretsiz ve kaliteli içerkle hizmet verecek bir Eskişehirspor Dergi’si en az 100bin abone yapacaktır. 100bin aboneye kim reklam vermek istemez?

Kulüp ve şehirin kültürü aktarılmalı: 1960’lar ve 1970’lerde tribünde olan Eskişehirspor taraftarları en şanslılardır, özellikle 1980 doğumlular için lise yıllarına kadar neredeyse Eskişehirspor’un ismi bu şehirde silinmek üzereyken Nebi Hatipoğlu ve ekibi sağolsun bu şehire tekrar Eskişehirspor’u kazandırmış ve yeniden Eskişehirspor algısı kuvvetlenmiştir. Bu kültürü sonra ki nesillere aktarmanın yolu onları stadyuma çekmekten geçiyor. Bazı taraftarlarımız ufak yaşta arkadaşlarımızı sevmiyor ama kendileri de bir zamanlar o yaşta bedava amcalarının, abilerinin yanında giriyorlardı  Sinan Özeçoğlu’unda bu konuda çok umutluyum çünkü Eskişehir Basket’te harika bir aile tribünü oluşturmuştu.

Anadolu Efsanesi sıradan bir sıfat değil: Anadolu Efsanesi, Kırmızı Şimşekler, ESES bu lakaplar kolay kazanılmamıştır, bunlar hep başarılar ve taraftarın özgün olmasıyla gelmiştir. Rakip takım ile uğraşmak ve takılmak maç öncesi ve sonrası elbette olur ama biz sanal ortamda o kadar çok rakip takımla uğraşıyoruz ki maça odaklananların sayısı yok denecek kadar az. Finalin biteli 1 ay olmuş halen Aliağaspor yazıyoruz, artık önümüze bakmamız lazım..

Yazacak çok maddelerimiz var ama Eskişehirspor sadece bir tane.. Eleştirelim ama yapıcı olalım, Sinan Özeçoğlu’na elbette destek olacağız ama Halilci, Mesutcu gibi değil sadece Eskişehirspor formasıyla. Sinan Özeçoğlu ciddi bir yük aldı arkasında değil kombineler, formalarla yanında olmalıyız. Günü değil Eskişehirspor’u kurtarmak ve hak ettiği yerde görmek için sabırlı olmamız lazım.

-------------
eRkin.org - Kişisel B'şey!

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2017 saat 23:24
Umarım her şey gönlümüzce olur ve yıllardır kulübü borçlandırıp, en ufak bir güven vermeyen yönetimlerden sonra Başkan Sinan Özeçoğlu ve ekibi bizi hak ettiğimiz başarılara kavuşturur.

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 12:34

DEV KADRO

Eskişehirspor’un yeni yönetimi kongre üyeleri tarafından takdir topladı. Sinan Özeçoğlu önderliğinde oluşan listede, iş dünyasının başarılı isimleri yer alıyor. Oldukça güçlü bir yönetimin ortaya çıkmasının ardından camia başarıya inanıyor.

Spor Hit: 195 / Yorum: 0 / 14 Temmuz 2017 20:40
DEV%20KADRO
-A +A

Başkan Sinan Özeçoğlu: 1967 Eskişehir doğumlu olan Sinan Özeçoğlu, evli ve 2 çocuk babası. 25 yıl sanayicilik yapan Sinan Özeçoğlu, NSK ARMATÜR ve ÖZNUR PRES A.Ş. şirketlerinin yönetim kurulu başkanlığını yürüttükten sonra, şirketlerini 2016 yılı başında İspanyol şirketi ROCA’ya devretmiştir. Başarılı iş adamı, MANDARINS GAYRİMENKUL şirketinin ve Eskişehir Basket kulübünün yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

Celalettin Kesikbaş: 1968 yılında Eskişehir de doğdu. LAVA Metal Döküm Sanayi Ticaret, LANDE Endüstriyel Ürünler Sanayi Ticaret’in sahibi. 2012 yılında ALFAFONET Sanayi Ticaret A.Ş. firmasını kurdu. Bu şirket fiber-optik alt yapı malzemeleri üretiyor. Dünyanın 20 ülkesine ihracat yapıyor. Bu üç şirket de bugün Türkiye'de kendi dallarında lider durumdalar. Dünya genelinde de ilk 10 marka arasındalar. İyi derecede ingilizce bilen Kesikbaş evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

Özgür Fetih Demirdaş: 25 Ağustos 1974 doğumlu Özgür Fetih Demirdaş, ES GROUP Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Basın ve medya sektöründe başarılı bir iş adamı olarak bilinen Demirdaş’ın ES Group bünyesinde ES TV, Anadolu Gazetesi, Yenigün Gazetesi, Sonhaber Gazetesi, Follow Dergisi, Pusula Medya yer alıyor. Genç iş adamı daha önce Eskişehirspor yönetiminde görev almış ve halen Eskişehir Basket Kulübü’nün de başkan yardımcılığı görevini yapmaktadır. Demirdaş evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

Yavuz Tuna: Anadolu Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri Fakültesi / İletişim Tasarımı Ve Yönetimi Bölümü / İletişim Yönetimi Anabilim Dalı’nda Yardımcı Doçent görevini yapmaktadır. Ayrıca Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in damadı olan Tuna, iki yıldır Eskişehir Basket Kulübü’nün basın sözcülüğü görevini yürütmektedir.

İsmail Ilgaz: Eskişehirspor’da uzun yıllar yöneticilik yapan İsmail Ilgaz, Siyah Kırmızılı kulüpte yer edinmiş bir isim. Ilgaz Şirketler Grubu’nda yönetim kurulunda görev yapan İsmail Ilgaz inşaat sektöründe başarısıyla adından söz ettiriyor. İsmail Ilgaz son olarak Eskişehir Basket Yönetim Kurulu’nda da görev yapıyordu.

İlhan Yener: 25.01.1967 Eskişehir doğumlu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Eskişehir’de, Üniversite eğitimini İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesinde yapmıştır. Bir dönem özel bir şirketin Rusya temsilciliğini yapmış olup aktif iş yaşamına devam etmektedir. Halen Eskişehir Basketin yönetim kurulu üyesi olup evli ve Rusça bilmektedir.

Bülent Ayva: Bülent Ayva 1973 yılında Eskişehir Sivrihisar ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. 2004 yılında Sanovit markası ile vitrifiye sektöründe lavabo ve özel tasarım mobilya uyumlu lavabo üretiminin temellerini attı, 2005 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bolgesinde faaliyetlerine hızla devam ettirdi. 2015 yılında kurduğu yeni işletmesinde Lucco markasıyla inşaat sektörüne hitap eden prestijli modeller ile sektöründe devam ediyor. Bülent Ayva evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ersin Tekgöz: 09.01.1987 Eskişehir doğumludur. Orta öğrenimini Eskişehir'de tamamlamış olup, lisans eğitimini de Girne Amerikan Üniversitesi’nde İşletme üzerine görmüştür. İngiltere'de bulunan Canterbury School of Economics 'de de 2010 yılında eğitim hayatını tamamlamıştır.  Enerji, İnşaat,Gayrimenkul, Hizmet sektörü, Gıda ve Turizm  sektörlerinde faaliyet gösteren Özlem Şirketler Grubu'nda çalışmaya başlamıştır. Ticari hayatının yanı sıra, Şehrin önemli bir STK'sı olan ESGİAD yönetim kurulunda da görev yapmaktadır. 2013 yılında evlenmiş olup şu anda bir çocuk babasıdır.

Metin Arslanoğlu: 14.05.1977 Doğumlu. Kocatepe İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme mezunu olan Arslanoğlu. Artaş Arslanoğlu Ticaret AŞ. Yönetim kurulu Başkan yardımcılığı görevini yürütüyor. ESGİAD Yönetim Kurulu üyesi olan Arslanoğlu evli bir erkek çocuk sahibi.
Hüseyin Patel: 06.07.1981 doğumlu olan genç iş adamı Hüseyin Patel Atatürk Meslek Lisesi mezunu. Patel İnşaat olarak 20 yıldır Eskişehir’de faaliyet gösteren şirkette Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yapıyor. Patel ayrıca ESGİAD yönetim kurulu üyesi. AK Parti İl Yönetimi üyesi ve Arge Başkan Yardımcılığı görevini yapıyor. Patel, evli bir oğlan çocuğu babasıdır.

Hasan Baysal: ESBAY Spor Tesisleri sahibi olan Hasan Baysal 1980 Eskişehir doğumlu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi mezunu… Ticaret Odası Komite Başkanlığı halen yürütmektedir. Ayrıca Yeşil Ay Yönetim Kurulu üyesi. AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütüyor. Evli ve iki çocuk babası…

Murat Sürel: 12.01.1971 doğumlu olan Murat Sürel, Eskişehir doğumlu. Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Destekli İngilizce Muhasebesi bölümünden mezun olan Sürel, eğitim başarısını iş dünyasında da devam ettirdi. Sürel Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Sürel, ayrıca Profesyonel Tenisçi. Sürel, Eskişehir Basket’in yönetim kurulu üyeliğini de yapıyor.

Şerafettin Törü: 20.11.1963 Eskişehirli doğumlu. 1994 yılından bu yana Eskişehir’de faaliyet gösteren Yıldız PVC’nin sahibi. Ayrıca yeni şirketi Ay Yıldız İnşaat ile inşaat sektöründe başarılı bir şekilde işler yapmaktadır. Törü, Huzursevenler Derneği ve Günışığı Yardımlaşma Derneği Üyesi.

Refik Karaçay: 29.04.1971 Mihallıkçık doğumlu. Porsuk İş Sağlığı ve ART Otomotiv, Budget Araç Kiralama firma ortağı. ESGİAD Yönetim Kurulu üyesi ve Eskişehir’i Düşünme Platformu Derneği’nin üyesi. Karaçay evli ve iki çocuk babasıdır. 

Ömer Benli, 1974 Eskişehir doğumlu evli ve iki çocuk babasıdır.İlk-orta okul, lise öğrenimini Eskişehir’de tamamlayarak, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. Ömer Benli, 1990 yılından sonra şu anda 50 yıllık geçmişi bulunan Benli Geri Dönüşüm ’ün bayrağını devralmıştır.Ömer Benli, Benli Geri Dönüşüm Makine Sanayi ve Tic. A.Ş şirketinde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 12:40
İşte bu, Dillere destanTakımın Dillere destan Kültürlü,dil bilen,ülkenin sanayi ve Üretimine katkı sağlayan en önemlisi DÜRÜST bir yönetimi oldu.
Sıkı dur Bizans sadece Takım ve Taraftarımızla Değil Yönetimizle de Geliyoruz.
hemde medyanızla, iş adamlarınızla kumpasla Elimizden çaldığınız Şampiyonluğu almaya geliyoruz.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 13:09
Sayın Başkan ve Yönetim Kurulumuz, Sözleşme ve İmza törenlerinde ES ES imizin Orjinal armalı atkı kullanılması istanbul Basınının zaman zaman kullanacağı görüntüler ve Amigo Orhan'ın biz Torunları açısından önemli. Lütfen.

-------------

Gönderen: neandertal
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 16:20
Sinan Bey Eskişehir'i arkasına almışken, Nebi Hatipoğlu da konuşmasıyla kendisine yol göstermişken, borçların nasıl yapıldığını teker teker gün yüzüne çıkarması gerek! Bu fırsat bir daha elimize geçmez. Hesap sorulmazsa, ESES'i soyanlar cezasını çekmezse, kendileri ne kadar dürüst, iyi, başarılı kişiler olsa da kendilerinden sonra gelecek yönetimin ESES'in kasasını tekrar boşaltmayacağının garantisi yok! Bu yüzden önceki kişilerden hesap sorulup gelecekteki yönetimlere de gözdağı verilmesi şart!

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 19:32
Alıntı yapılan esgun

İşte bu, Dillere destanTakımın Dillere destan Kültürlü,dil bilen,ülkenin sanayi ve Üretimine katkı sağlayan en önemlisi DÜRÜST bir yönetimi oldu.Sıkı dur Bizans sadece Takım ve Taraftarımızla Değil Yönetimizle de Geliyoruz.hemde medyanızla, iş adamlarınızla kumpasla Elimizden çaldığınız Şampiyonluğu almaya geliyoruz.

kalbimizden geçenleri yazmışsınız tebrikler..

inşallah bu yönetimin görev aldığı 3 yıl süresince çok iş başarmış bir kulup olacağız...

artık kimsenin mazereti kalmadı şimdi destek zamanı

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 19:33
Sayın başkanım siz boşverin camianın beklentilerini şuanda yapılacak en akıllı iş mevcut kadro korunup puan silme cezası almadan bu takımı bu sezon ligde tutmaktırönümüzdeki sezonlara bakarız

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 19:40
Sn baskanim ve değerli yönetim kurulu üyelerine....

116 trilyon olarak açıklanan borç 200 trilyon dan fazla. suan bile 140 trilyon olarak yönetim olarak sizler açıkladiniz fakat 200 trilyon borc çıkacak. bunu çok önceden de yazmıştım.

Teknik heyete görev yapan ama ayrılan birisi ile bir sohbetimiz de açıkladı. ben 100 trilyon borc olarak biliyordum kendisi bana suan borç 200 trilyonu aştı demişti.

sn Başkanımızdan bunu denetim şirketinden sonra yasal yollar ile Halil unal ve mesut hoşçan dan tahsil edilmesi hususunda kesinlikle girişimlerde bulunulması gerekiyor.

bir örnek : 222 de restoran da 5bin tl Heap neden 15 bin tl olarak fatura edildi küçük bir örnek bu. rakamlar çok yüksek olabilir. bend sadece örnek verdim. neden 5 yerine 15 bin tl yada 25 bi tl hesap 40 bun tl oldu.

Daha bunun gibi neler vardir Rabbim bilir. kulüp neden bu hallerde görüyoruz

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 20:25
Yeni yönetim pırıl pırıl insanlardan oluşuyor. İşleri kolay değil ama öncekilere göre güven veriyor. Temennim kurumsal yapıyı kendi firmalarında olduğu gibi EsEs'imize de monte etmeleri. Klübe alınacak çivinin dahi bir onay merciinden geçeğeni düşünüyorum artık inşallah yanılmam. Başarılar diliyorum ve taraftar olarak üzerime düşeni kombine+forma olarak yapacağım.

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 22:45
başkanım işin çok zor allah yardimcin olsun ama sen her bakımdan başarılı olacağına yürekten inanıyorum en basit örneği işlerin yürüyüşü basketi sevdiren süper lige çıkaramadım taraftara değer veren reklamı iyi yapan birisin

-------------

Gönderi tarihi: 15/Tem/2017 saat 22:46
Alıntı yapılan Güray26ES

başkanım işin çok zor allah yardimcin olsun ama sen her bakımdan başarılı olacağına yürekten inanıyorum en basit örneği işlerin yürüyüşü basketi sevdiren süper lige çıkaran taraftara değer veren reklamı iyi yapan birisin

-------------

Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 00:37
böyüg başgan he!alın size böyüg başgan.
daha yazacağım da balık hafızalılara son bir yılı yazayım.
Mesut Hoşcan Yönetimi 92 Milyon borçla devir ettimi?ETTİ.
alanlar 40 milyon sıcak para temin ettik dedilermi?DEDİLER.
şu anda ucu açık 140 milyon borçtan bahsediliyormu?EDİLİYOR.
biraz toplama,çıkartma bilen şu sonuca varır.bir yılda minimum 88 milyon YOK OLMUŞ.
böyüg başgan he alın size ..........böyüg başgan.
dahası,devamı olacak.taaaaa Nebi'nin devir teslim törenin de "gözüm üzerinizde olacak"deyipte 27 milyon açıklanıp 110 milyon çıkan borca sessiz kalması,şimdi geçmiş araştırılsın kahramanlığına soyunması gibi nüanslardan bahsedeceğim.

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 03:40
Halil Ünal bu abi 27 milyon borçla devrediyorum der 110 milyon çıkar, 110 milyon borçla devrediyorum der 140 milyon çıkar, ki daha son bıraktığının hesabı tam çıkmamış hesaplar devam ediyormuş 180 diyen de var 200 diyen de. Nebi'nin zamanında da böyle olmuştu. Nebi 4 milyonla bırakıyorum demişti ertesi gün 8 milyon olmuştu, sonra 12 milyon olmuştu, daha sonra 16 milyon olmuştu anlamamıştık ne kadar olduğunu. Bu kongrede öğrendik doğruyu 8 milyonmuş aradan 9 yıl geçtikten sonra :)

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 17:43
Artık bu saatten sonra Destek Olacağız
Yok şu borç bu şöyle falan deme evrelerini geçtik
Küçükten büyüğe herkes SON DİRENİŞ sloganı gibi Son Fedakarlıklarını verecek

Gönderi tarihi: 16/Tem/2017 saat 23:17
Alıntı yapılan banner

Halil Ünal bu abi 27 milyon borçla devrediyorum der 110 milyon çıkar, 110 milyon borçla devrediyorum der 140 milyon çıkar, ki daha son bıraktığının hesabı tam çıkmamış hesaplar devam ediyormuş 180 diyen de var 200 diyen de. Nebi'nin zamanında da böyle olmuştu. Nebi 4 milyonla bırakıyorum demişti ertesi gün 8 milyon olmuştu, sonra 12 milyon olmuştu, daha sonra 16 milyon olmuştu anlamamıştık ne kadar olduğunu. Bu kongrede öğrendik doğruyu 8 milyonmuş aradan 9 yıl geçtikten sonra :)

sevgili Müjdat.
o devir teslim gününü,yaşananları çok net hatırlıyorum.bir gece önce Nebi ile Halil pazarlıklarını bitirmişlerdi.bizler yine de Takımı Süper Lige taşımış bir Başkanın görevi terk etmemesi görüşündeydik.Gar düğün salonundaydı Kongre.Nebi Yönetimi 4 Milyon borç açıkladı ve ibra edildi.sonra kendisi özel nedenlerini öne sürerek (Vali Çalışıcı oralardaydı)ayrılmak zorunda olduğunu beyan etti.

mantıksızdı ama olabilirdi.nihayetinde kendi kararıydı.........ama 4 Milyonluk bir ibradan geçmişti.sunmuş ve kabul görmüştü.
arkasından"ben bu Makamdan ayrılıyorum ama yeni gelecek yönetimin tüm icraatlarını yakından takip edeceğim"mealinden bir konuşma yaptı ve gitti.

kongre bitti yaklaşık 2-3 saat sonra bir kanalda Şükrü Oytan'ın konuğuydu yeni başgan.kafadan borç 4 Milyon değil 8 Milyon dur dedi.haydaaaaaa yahu 3 saat önce her ikinizde 4 Milyon dediniz,biriniz aklandı diğeriniz kabul ettiniz bu ne şimdi?

işte bu rezalet O GÜN;bu Camia tarafından sorgulanmadığı için bugün bu hallerdeyiz.biz O GÜN bittik ama birileri O GÜN zengin oldu.
kimse bana masal okumasın.Kongre salonlarında ucuz kahramanlıklara soyunmasın.önce şu anlattiklarımın cevabını versin.diğerinden bahsetmiyorum bile.
bir başka şehirden tanıdığım bir büyüğüm(Pancar Koop ile ilgisinden dolayı tanıyor)bana demiştiki"yahu Allah verdiğini alamıyor ondan nasıl Başkan yaptınız onu işiniz çok zor çok"
HAKLIYMIŞ.

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 00:38
Sn başkan Özelikle bir konuda bilgi paylaşımı yapmak istiyorum size.

Halıl suan yeni yönetime karşı gücsuz ve bu işi yapamaz diye girişimler içinde. Bununla. çoğu köşe yazarı gazetecinin yorumlarından anlamak mümkün.

özelikle suha bozkurt bu konuda tweet lerine bakıldığında anlamak mümkün.

suan halile ve mesut a karşı kesinlikle uzak durulmalıdır ve mahkemeye halil ve mesut hakkında davalar açılmalıdır.

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 01:06
Sinan başkanım,hesap kitap işlerini güvendiğin profesyonellere ver herkuruşu takip etiğinde bu yiyicilerede ulaşacaksın emin ol.Hepsinin ipliğini pazara çıkar dışarı çıkamasın haysiyet yoksulları

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: br_65
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 08:01
biz bu takımı futbolcusuyla taraftarıyla yönetimiyle el birliği ile hepberaber çıkarırız. yeter ki medya ve taraftar bu yönetimin üzerinde oynanacak oyunlara alet olmasın

Çok uğraşacaklar bu yönetimle çok. adamlar tetikte bekliyor. ilk mağlubiyette çökecekler sosyal medya tv gazete aracılığı ile. görecez.

zaten transfer yasağını ben kaldıracaktım dedikodusunu yaydı. şimdi ekonomik bi kadro kurulduğunda bu takım düşer falan filan sesleri çıkmaya başlar. bi de stoch dedikodusu var ortada. ilk mağlubiyette her takımın borcu var falan diyecekler.

bu yönetimin yapacağı şey mesut hoşcan gibi şuurunu kaybetmesin yeter. çünkü paniğe sürükleyecekler o dönemdeki gibi.

bir yerlerde yazılmış transfer son iş diye. ben de katılıyorum. transfer son iş bu takım devre arasına kadar fifadaki borçlar vs. halletsin. devre arasına kadar iyi kötü gelelim. devre arasında sanki yeni sezona başlarmış gibi başlasak bile bu takımı hep beraber çıkarırız. benim şüphem yok. yeter ki medya ve taraftar bu yönetimin üzerinde oynanacak oyunlara alet olmasın

öyle bir dönem gelir ki takım ard arda 2-3 maç kazanır bi bakarsın play off potasına girersin. bu lig son 10 haftaya kadar 7.nın bile çıkıp şampiyon olabileceği bi lig. yeter ki güçsüz profilde bir hoca yerine daha hırslı gerektiğinde medyayla çıkıp kavga edebilecek lafını esirgemeyen takımla sinerji oluşturabilecek bir hoca gelsin.

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 08:52
Lig başlayacak hala muamma olan durumlar can sıkıcı.
Sinan başkan güvenimizi kırma,
Bu yıl olmasa bile uzun vadede kulübümüzüe iyi anlamda ciddi etkiler bırakacagını düşünüyorum.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 09:06
Alıntı yapılan br_65

biz bu takımı futbolcusuyla taraftarıyla yönetimiyle el birliği ile hepberaber çıkarırız. yeter ki medya ve taraftar bu yönetimin üzerinde oynanacak oyunlara alet olmasın

Çok uğraşacaklar bu yönetimle çok. adamlar tetikte bekliyor. ilk mağlubiyette çökecekler sosyal medya tv gazete aracılığı ile. görecez.

zaten transfer yasağını ben kaldıracaktım dedikodusunu yaydı. şimdi ekonomik bi kadro kurulduğunda bu takım düşer falan filan sesleri çıkmaya başlar. bi de stoch dedikodusu var ortada. ilk mağlubiyette her takımın borcu var falan diyecekler.

bu yönetimin yapacağı şey mesut hoşcan gibi şuurunu kaybetmesin yeter. çünkü paniğe sürükleyecekler o dönemdeki gibi.

bir yerlerde yazılmış transfer son iş diye. ben de katılıyorum. transfer son iş bu takım devre arasına kadar fifadaki borçlar vs. halletsin. devre arasına kadar iyi kötü gelelim. devre arasında sanki yeni sezona başlarmış gibi başlasak bile bu takımı hep beraber çıkarırız. benim şüphem yok. yeter ki medya ve taraftar bu yönetimin üzerinde oynanacak oyunlara alet olmasın

öyle bir dönem gelir ki takım ard arda 2-3 maç kazanır bi bakarsın play off potasına girersin. bu lig son 10 haftaya kadar 7.nın bile çıkıp şampiyon olabileceği bi lig. yeter ki güçsüz profilde bir hoca yerine daha hırslı gerektiğinde medyayla çıkıp kavga edebilecek lafını esirgemeyen takımla sinerji oluşturabilecek bir hoca gelsin.

bu yazı burda mutlaka bulunmalı ve hatırlamak için sabah akşam okumalıyız.

belirli grup algı operasyonlarına erken başlayacak gibi duruyor. yeni yönetime sonuna kadar destek olmalıyız. anahtar kelime de belli bu yönetimde Mesut Hoşcan gibi şuurunu kaybetmesin yeter.

bu girdaptan hep beraber çıkarız. şu an virüsler temizleniyor. her dönüşüm sancılı olur. vazgeçmeyecez. sonuna kadar destek.

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 14:41
Sinan Başkan klübe zarara uğratanları mahkemeye verecek.

Nebi Hatipoğlunun dediği gibi.

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 15:17
Es-Es Başkanı Sinan Özeçoğlu, 2Eylül’e özel açıklamalarda bulundu Transfer cezası alabileceklerini dile getiren Özeçoğlu, bu sebeple hiçbir hocanın anlaşmaya sıcak bakmadığını söyledi

Başkan Sinan Özeçoğlu göreve gelmesiyle birlikte şu anda bulunan transfer yasağını kaldırmak için gece gündüz çalışıyor. Siyah-Kırmızılı ekibin yeni Başkanı Özeçoğlu, 2Eylül’e özel açıklamalarda bulundu Özeçoğlu” Önder Özen ile görüşme yaptık. Düşüncelerimizi paylaştık. Ortada transfer yasağı var. Bu ortamda Sportif Direktör ile anlaşma doğru olmayabilir” dedi.

YÖNETİM KURULU TOPLANACAK
Transfer cezasıyla karşı karşıya olduklarını söyleyen Özeçoğlu “Transfer cezası alabiliriz. İki dönem transfer yapamayabiliriz. Böyle bir ortamda hiçbir hoca anlaşmaya sıcak bakmıyor. Ortada belirsizlikler var. Bu akşam yönetim kurulu toplantısı yapacağız. Alacağımız kararla nasıl bir yol izleyeceğimizi belirleyeceğiz” diye konuştu.

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 15:37
sn yeni yönetim ve bunun dışında kim verebiliyorsa halil ve mesut hakkında geç kalınmadan suç duyurusunda bulunulmalı.

bu şekilde sessizlik ve sec duyurusunda bulunmamak herşeyi kabul etmek anlamına geliyor.
geç kalınmaması gerekiyor.

Gönderen: Nejmet28
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 19:01
Başkanım Ofi mutlaka bu takımda tutulmalı ve 3 yıllık iyi para verilip takımda tutulmalıdır. Ofi gelmezse küme düşmemeye ofi gelirse ilk 6 ya oynarız bu kadar net. Bana kalırsa bu takımdaki en iyi oyuncudur. Yönetimin ilk işi hemen dialog kurup elden kaçırılmamalıdır. Ne istiyorsa verilmelidir.

-------------
Her zaman her yerde en büyük Eses

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 20:12
aldığım duyumlar,yüzeysel tespitlere göre borcun 200 Milyona ulaşmakta olduğudur.
yeni Yönetimin çıldırmak üzere olduğudur.bu cümleler giriş olsun.

şimdi gelelim buralarda hala şerefsizlik yapmaya uğraşanlara.hani Mesut-Halil çorbası kaynatıp hırsızı saklamaya uğraşanlara.ben bu satılık güruha değil vicdan sahiplerine sesleneceğim.
Süper lige çıktığımız yıl yapılan anlamsız Başkan ve Yönetim değişikliğinden başlıyalım.Nebi gitti Halil geldi değilmi?4 Milyon borç denildi akşam 8 Milyon oldu.Halil ve ekibiyle devam edildi((Süper Ligin inanımaz imkanlarıyla) taaaa nereye kadar?bir yıl önce gidişattan memnun olmayarak "ÖNCE GÜVEN"sloganıyla adaylığını koyan Mesut Hoşcanın ortaya çıkmasına kadar.

Sanırım 2013 Kongresiydi.27 Milyon borç açıklandı hayır daha fazla denilenlere "SİZE HESAPMI VERECEĞİZ LAN"diyenler tehdit edilerek ibra tamamlandı.bu arada Divan'ın da kulaklarını çınlatayım.
sonra Seçime geçildi ve Mesut Hoşcan Başkan oldu.öncelikli icraatı bu Kulübün gerçek borcu nediri tespit ettirmek oldu.netice 110 Milyon.........
yani 4 yıda Süper Ligin bereketi,Alper,Tarık,Veysel vs...vs.....satış gelirleri yok olmuş geriye bu enkaz kalmış durumu.

Mesut Hoşcan bazı Kurumsal hareketler yaptı.en önemlileri şuydu;Kulübün mali yapısını kontrolünü denetimini Uluslararası Bağımsız Kuruluşlarca denetlenmesini,Yönetim Kurulunun sayısının azaltılmasını,şartlarını zorlaştırsa da her sevdalının Kulübe üye olmasını........vs vs sağlamak için Tüzük değişikliğine gitti ve gerçekleştirdi.

ancak bu tasarruflar birilerini rahatsız etmeye başladı ve karalama kampanyaları ve hakaret içerikli bir ortam oluşturulmaya başlandı.bu Camiayı tekrar Kongre ye götürme ihtiyacına götürdü.ne oldu?tezgahtar başı açılacak sandıklar varken Kongre salonundan defolup gitti.O GÜN şunu anladı.bu sandıktan bana ekmek yok.

işte oradan sonra büyük bir medya,sosyal medya aklınıza ne gelirse toplu bir saldırı kampanyası başladı.İnsanların tüm Kutsallarına hakaretler,karalamalar içeren bir kampanya.bıraktırmak zorunda bırakan bir kampanya.başarılı olundu mu?olundu.

yani;4 Milyon borçtan 110 Milyon borç a ulaştıran,üç yıl sonra bu borcu 92 Milyon'a indirip teslim eden ve sadece bir yıl içinde bu borcu 200 Milyonlara ulaştıran zihniyetleri aynı kefeye koyup Hırsız aklamaya çalışanlara şunu söylüyorum.Allah belanızı versin leşçiler beleşçiler.

yeni Yönetimimizde şunu rica ediyorum.
son on yılın hesapları didik didik edilsin.yalan beyan varsa İBRA geçerli değildir.her belge Adalet önüne ulaştırılsın.sportif başarı umurumda değil.BİZ ÖNCE KENDİMİZLE bir hesaplaşalım.bu yapılırsa biz tekrar BİZ oluruz.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 20:43
Haklısın Erkan abi yemişim başarısını Süper Lig'ini acilen yönetim hesapları didik didik etmeli ve elde edeceği deliller ile beraber mahkemeye gitmelidir Halil Ünal sen ne tür bir leşsin be . 1 senede hem de PTT'de bu borcu nasıl yaptın şeref yoksunu adam . Bu adama efsane başkan diyin sözde reisler tribün liderleri siz de adam değilsiniz . Yediniz bitirdiniz koca kulübü . Bu yönetim bu kadar borcu nasıl ödesin . Tepetaklak amatörü boylamazsak iyidir .

Gönderen: Nejmet28
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 20:48
Başkanım Ofi mutlaka bu takımda tutulmalı ve 3 yıllık iyi para verilip takımda tutulmalıdır. Ofi gelmezse küme düşmemeye ofi gelirse ilk 6 ya oynarız bu kadar net. Bana kalırsa bu takımdaki en iyi oyuncudur. Yönetimin ilk işi hemen dialog kurup elden kaçırılmamalıdır. Ne istiyorsa verilmelidir.

-------------
Her zaman her yerde en büyük Eses

Gönderen: ugur6666
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 21:22
Abi incelensin diyosunda ortada evrak Yok defter yok geçen Yıl kulübü inceleyen vergi müfettişiyle görüştüm 30 milyon ceza çıkmış uzlaşma vs bi şekilde halletmişler müfettiş dediki hiç evrak yok dernekler kanununa tabi olduğu için mali müşavir vs de yok ellerindeki şifreyle hikayeden gelir gider bildirmişler yani kısaca evrak durumu bu

Gönderen: joeblack1973
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 21:25
Tamamen hissiyatımdır, 15 güne kalmaz istifa edecekler.
İnşallah böyle birşey olmaz, işte o zaman gerçek felaketimiz olur.

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 21:44
yapma be Uğur.
sen 2014 de Tüzük değiştirmiş hesaplar"Bağımsız Denetim Kurullarınca Denetlenecek"demişsin.Kongren onaylamış.bittiiiiiiiii.Bağımsız Denetime belge sunmazsan bu sunmayanın sorunudur.ya da Dernekler Kanunun daki harcama yetkisi dışında yapılmışsa o da onun sorunudur.yani ben Başkan olayım sülaleme ev araba alayım dönüp kıçımı gideyim Camia ödesin.olurmu böyle bir şey?

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 21:55
1-) Levent Karaca bakmış Eskişehirspor'un avukatları yurt dışına çıkıp CAS'dı FİFA'ydı koşturmuyor. Sezon ortasında transfer yasağı gelince gidip sormuş, soruşturmuş. Başarmışta. Eskişehirspor yönetimi ile görüşmüş. Eskişehirspor'dan vekalet yazısı alıp gerekli görüşmeleri yapabildiğince yapmış. Deniz Topçu dosyası yapılandırılmış. Aldığımız bilgiye göre de bu taksitler ödenmiş ve dosya kapanmış. Yani Levent Karaca cebinden para vermemiş. Eskişehirspor'un "ayak işlerini" yapmış.
2-) Bu haberleri paylaşıp insanları bilgilendirince "Kaos'dan besleniyorsunuz" yorumları yapılmış. Bugün paylaşılan haberlerin hepsi Eskişehirspor yönetimi tarafından %100 teyit edilmiş bilgilerdir. Yarın Eskişehirspor yönetimi bir basın toplantısı yapacak ve tüm bu yazdıklarımızı belgeleri ile açıklayacak. Yani bugün biz yazmasak yarın zaten öğrenecektiniz.
3-) Bizim yazdığımız bilgi kirliliği oluşturmaz. Aksine bilgi kirliliğini önler. Çünkü bugüne kadar Süha Bozkurt abimizin yazdığı ve daha sonra sildiği bir twit nedeniyle her kafadan başka bir ses çıkıyordu. Bu paylaşımlarla herkes aynı şeyi konuşmaya başladı. Demek ki bilgi kirliliğinin önüne geçmiş olmuşuz.
4-) Bazı arkadaşlar bu haberler nedeniyle transfer edilecek oyuncuların ve hocaların gelmek istemeyebileceğinden bahsetmiş. Ortada bir transfer yasağı var. Zaten oyuncular isteseler de gelemiyorlar. Hocalar zaten anlaşsak da durumu öğrenince vazgeçiyorlar. Daha 2 gün önce bir örneğini yaşadık.
5-) Yeni yönetimi suçlayan arkadaşların amacı ne hala çözemedik? Vardır herhalde bir bildikleri...
6-) ETT'yi bir türlü sevemeyen ama her paylaşımı alıp Instagram ve diğer sosyal ağlarında kullanan insanlar var. Tamam meyve veren ağaç taşlanır da biraz daha aklı başında yorumlar yapın. İstesek bir görselimize telif aldıktan sonra paylaşır. Siz paylaşınca da mahkemeye verir. İstediğimiz kadar tazminat alırız. Da ne gerek var bunlara.
Arkadaşlar artık bir birimizi yemeyi bırakalım. Bir birimizin açığını aramayı bırakalım. Bu takım hepimizin ortak değeri. Kimse kimseye sallamaya çalışmasın. Biz bu kafa ile devam edersek uğruna savaşacağımız bir Eskişehirsporumuz olmayacak.Yeni yönetime güvenin. Ceplerindeki nakit paradan akıllarındaki planlara kadar biz biliyoruz. Güvenin onlara. Sizden sadece destek istiyorlar. Bırakıp kaçacak insanlar da değil onlar.

Kaynak:Eskişhirspor Taraftar Topluluğu(ETT)

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 22:00
Ayrıca Murat Diri bu sayfanın bir paylaşımına açık açık yazıyorum admın affetsın Siktirin gidinn yalancılar ve uzun bir yorum yazdı bu sayfa belgeyi gösterince babam gibi dediği Halil ünal bizide kandırdı demiştir ve özür bile dilemeden yorumunu silmiştir

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 22:03
olan biten her şey ile ilgili basın toplantısı yapılmalı bu taraftar işkence haberlerden bıktı gerçek neyse öğrenmek en doğal hakkımız yasaksa yasak para yoksa yok borçsa borç her sey açıklanmalı asıl en önemli şey olan zaman akıp gidiyor bir an evvel bir hoca bulunup eldeki futbolculardan en yüksek verim alınmalı ne olursa olsun armanın peşindeyiz elbet karanlık aydınlığa kavuşur yeter ki yöneticilerimiz dürüstlükten vazgeçmesin

-------------

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 22:06
ha bu arada Başkan ve Yönetiminin zamanı,benim de şu düştüğümüz durumlardan dolayı tahammülüm kalmadığı için zorunluluk hissettim.geçmiş şahidimdir.

Sevgili Başkan;
şu andaki çıkmazınızı gerçek Eskişehirspor Taraftarı anlıyor.Allah kolaylık versin.naçinaze bazı hatırlatmalarda bulunacağım.şu anı çözsenizde çözmesenizde başınıza gelecek.
İnanın şu anda adları,grup,oluşum,dernek adları,hepsi sözde kurtarıcı birsürü yapı teyakkuzda.bunların buketleri ve tepsi içinde baklavaları HAZIR.

kim önce sızacak telaşı içindeler.ha bunların medyaları da hazır.hele bir yol verin "kuyruk koptu toza bak"

bir ay içinde çalışanlarınız,futbolcularınız.
iki,üç ay içinde Teknik Heyetiniz.
üç beş ay içinde Yönetiminizin bir oranı yok olur gider.

ben uyarayım da Gerçek Camia ŞAHİT olsun

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 22:10
Bahsi geçen 200 milyon borç rakamları doğruysa şayet hiç 1 dakika bile zaman kaybetmeden yönetim olarak istifa etsinler. Bu borcun kapanmasına heleki ptt liginde borcun erimesine imkan yok. Kayyuma devretsinler, kimler yaptıysa bu borcu onlar ödesin. Boşu boşuna kendilerini yıpratmasınlar, sağlıklarıda bozulur bu kadar borcun altından kalkıcaz derken.

Gerçek tabloyu gördükten sonra devam kararı alırlarsada klübü uzun süreliğine bırakmamalılar. Mesut hoşcan'ın 100 milyon borcu azaltıcam derken yönetim olarak verdikleri emekler 1 senede heba olmuş durumda. En azından borcu azaltmak için çaba harcıycaklarsa ilerde bu çabaların heba edilmesininde önüne geçicek bir formül muhakkak bulmalılar.

Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 22:32
Alıntı yapılan €s€s

Bahsi geçen 200 milyon borç rakamları doğruysa şayet hiç 1 dakika bile zaman kaybetmeden yönetim olarak istifa etsinler. Bu borcun kapanmasına heleki ptt liginde borcun erimesine imkan yok. Kayyuma devretsinler, kimler yaptıysa bu borcu onlar ödesin. Boşu boşuna kendilerini yıpratmasınlar, sağlıklarıda bozulur bu kadar borcun altından kalkıcaz derken.

Gerçek tabloyu gördükten sonra devam kararı alırlarsada klübü uzun süreliğine bırakmamalılar. Mesut hoşcan'ın 100 milyon borcu azaltıcam derken yönetim olarak verdikleri emekler 1 senede heba olmuş durumda. En azından borcu azaltmak için çaba harcıycaklarsa ilerde bu çabaların heba edilmesininde önüne geçicek bir formül muhakkak bulmalılar.

kesin katılıyorum.Mesut Hoşcan 27 denilip de 110 Milyon çıktığında bunu yapmadığı için başına gelmeyen kalmadı.çok iyi niyetli ama beceriksiz bir dönem yaşadı/yaşattı.ama o gün ben yokum bu Camia kandırılmıştır ben ve yönetimim bunu altından kalkamayız deseydi;sağlığı da konumu da farklı yerde olurdu.
ben Mesut Hoşcan'ın hırsız olmadığına kefil olurum.ama gerçek hırsıza HIRSIZ derim.

Gönderen: ugur6666
Gönderi tarihi: 17/Tem/2017 saat 22:51
Geçen yıl dediğim halil ünalın bırakıp mesut hoşcanın geçtiği zaman Halil ünalın dönemi incelenmiş yani o dönemde evraklar yok Mesut'un dönemini bilmiyorum

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com