eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 23:41
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan levos26

Bence ne kadar düzgün insan olursa olsun henüz futbol camiasında başkanlık yapacak kapasitede değildi. Ya da yazın başkanlığı kerhen kabul etti ve çabuk vazgeçti.

Katılıyorum. Kendisini şahsen tanımsakta futbol dünyasında başkanlık yapamayacak kadar dürüst ve karekterli bi insan...

En doğru yorum bu olsa gerek.Türk futbolu o kadar pisliğe batmış durumdaki dürüst adamın yapacağı bir iş değil maalesef.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Barbaros Hayrettin Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı Barbaros Hayrettin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2017 saat 23:46
Söz verdiğin primi yatıraydın keşke ha bi eksik bi fazla cebinden giden
barbar26
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:01
Beyler Sinan başkan verdiği bir tane sözünü tutmadı. Bu yıl bir şey değişecek personelin ve tüm futbolcuların paralarını ödeyeceğiz dedi önce Semih şimdi Erkan ve diğer futbolcular aylardır paralarını alamadıklarını ifade ediyor. Maçtan sonra prim sözü verdi onu da tutmamış. Yani bakıyorum lisans yüzünden -3 puan silme cezası alıyoruz,oyuncuların demeçlerine göre oyunculara para falan ödenememiş. 12 futbolcumuz serbest kalma aşamasında,-24 ile karşı karşıyayız afedersiniz bu adam 15 milyon tlyi nereye kime verdi ? Eskişehir tarihinde görülmemiş desteği arkasına aldı tüm taraftar başkanım senin gibi dürüst birini bulmuşuz kal amatöre kadar gitmeye razıyız mesajını verdi ama Sinan başkan 4 ay dayanamayıp kaçtı gitti. Şirketleşme Aş olacağız sözü,başınızı öne eğdirmeyeceğiz sözü verilen tüm sözler havada kaldı. Borç 197 milyon tl 15 milyon tl verdim diyor tamamen her şey soru işareti.

https://twitter.com/1965tenberi/status/938867450774544385

https://pbs.twimg.com/media/DQeN1iUW4AE4011.jpg:large

Ofeudu eşyalarını toplamış cuma günü gidiyormuş muhtemelen. Belki diyeceğim çok ağır ve acımasız olacak ama Sinan başkan tüm şehre adını duyurdu basket takımının başında. Eskişehirspor'da en ufak düzelme yok ama basket takımı Sinan başkana duyulan saygıdan dolayı baya ilgi görmeye başladı. Bu olanlardan sonra kötü düşünmeye net hakkım var diye düşünüyorum.
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:19
Hemen yargılamayın, durun bakalım iyice netleşsin herşey.

Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
sportage Liste gör
Yazar

cengiz
  Alıntı sportage Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:28
@suhabozkurt adlı kullanıcıya yanıt olarak

Neymis Sinan Baskan bir siyasi ile tartismis, federasyon ve ETİ ile arası bozulmus, arsa icin destek sözü almıs yerine getirmemisler,
Ya Bunlar gerçekse

Bizde bilirdik sözde 3 büyükleri tutmayı
2-3 senede bir şampiyonluk kutlamayı,
Ama yakıştıramadık kendimize;
Doğduğumuz ŞEHRİ satmayı !

Only ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 00:30
Gerçi haberi yaptıranlara bakıyorum bu yüzden yalan olma olasılığı da çok yüksek.
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 01:44
Adam burayı okusa kahrından ölür, yapmayın arkadaşlar.
Hele ki başımıza tüm gelenlerin sebebi belli iken...
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 02:11
Karalamaya erken başlamışlar bakalım bu prim olayı sonunda kim kahraman olacak.
O SENE BU SENE
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 02:26
Halil ve ekibinin ayak oyunu bunlar. Yemezler.
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2017 saat 06:58
Forumu bırakmıştım yine dayanamayıp bakayım neler söylenmiş. Şimdi giden oyuncuların dünkü antrenman fotoğrafları 7 Aralık Antrenman Günlüğü adı altında resmi site de paylaşılan fotoğraflar.

Ofoedu, Akaminko

Ofoedu

Felix, Akaminko koşu yaparken fotoğraf.

Kısacası ben şehri terk etsem. Sakatlandım der, ayrılırım veya her türlü terk edicem, niye antrenmana geleyim. Futbolcuları maaşları ödenmiştir, ödememiştir orasını bilemem ama bizim basının her haberine de inanmam. Karalama kampanyasına devam. Ben daha yokum. Hadi güle güle.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır