eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
oguzurkus Liste gör
Yeni Yazar

Oğuz ÜRKÜŞ
Yer: Y.bağlar
Online Durum: Offline
  Alıntı oguzurkus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 17:21
Abiler yanlışım varsa düzeltin lütfen.
Resmi sitede yayınlanan "Yüksek Divan Kurulu Bilgilendirme" yazısında ben Sinan beyin ismini göremedim. Acaba bu liste farklı birşey mi yoksa Sinan beyin klüpte üyeliği falan mı yok anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.
Yensen de, yenilsen de...
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 17:54
Yaşanan onca bilgi kirliliğinden sonra inanmak zor geliyor yarın resmilessin de rahatlayalim
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
gravityes Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Bursa
  Alıntı gravityes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 18:45
Alıntı yapılan oguzurkus

Resmi sitede yayınlanan "Yüksek Divan Kurulu Bilgilendirme" yazısında ben Sinan beyin ismini göremedim. Acaba bu liste farklı birşey mi yoksa Sinan beyin klüpte üyeliği falan mı yok anlamadım. Aydınlatırsanız sevinirim.

Hayır sinan bey kulüp delegesi ama bu 22 temmuzda yüksek divan kurulu muhabbetini ben de anlamadım
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 18:53
Sinan Özeçoğlu'nun listesinde kimler olacak acaba dün gece Eskişehir Basket resmi sayfası bile Sinan Özeçoğlu başkan ES-ES şampiyon diye duyurdu gelişmeyi . Fakat Sinan başkanın ağzından 1 kelime bile duymadık henüz . Yarın kongre var inşallah herşey yolunda giderde artık yolumuzu çizeriz .
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 19:35
Hayırlı olur inşallah. Yarından itibaren yönetimin ilk işi tribün gruplarının tamamını kale arkasına postalayıp, tribün liderleriyle belli bir mesafe koysunlar bu sene şampiyon oluruz biz.
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 20:36
Alıntı yapılan gravityes

Alıntı yapılan oguzurkus

Hayır sinan bey kulüp delegesi ama bu 22 temmuzda yüksek divan kurulu muhabbetini ben de anlamadım

Sinan beyin ismi Hazirun listeside mevcut Büyük ihtimal Yüksek Divan Kurulu yönetimsiz sürec hakkinda divan kuruku üyelerine resmi bir bilgilendirme yapacak.
O SENE BU SENE
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 20:47
Eğer başkan seçilirseniz -ki öyle görünüyor-

Lütfen teknik kadro ve oyuncu transfer imza törenlerinde o kişilerin boyunlarına Nefer ,Altes,Efeler gibi atkı atılmasına izin vermeyin

Bu takımın adı  Nefer,Altes ya da Efeler değil

Anlı şanlı ESKİŞEHİRSPOR'dur

Eğer o kişiler kendi grup reklamlarını yapmak için orada değillerse ESKİŞEHİRSPOR atkı ve flamalarıyla orada olurlar...
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 21:23
Ee oyuncu transferi olduğunda burdan bi kaç kişi çıkar tesise gelir boynuna atkıyı da takar, biri demiş laf ebeliği yapma falan ben geçen sene burada güzel bir dille insanları maratona çekmeye çalıştım herkesle saygı çerçevesinde tartıştım vs. açın yazılarımı okuyun. ama siz burada hala bizlere sallamaya devam ediyorsunuz. yok 200 kişi yok kale arkasına postalayın yok bilmem ne sizler böyle yazdıkça yanlış anlamayın da daha çok içerlersiniz. nedense uzak deplasmanlarda o beğenmediğiniz nefer, altes, efeler tribünleri hariç bi Allahın kulunu görmüyoruz. ama olur mu en büyük sizsiniz. bu başlık altında bunların konuşulması hoş değil ama madem başlattınız sizler için üzülerek söylüyorum bizler yine bu sene maratondayız, yine deplasmandayız. belki klavyenizle birlikte bi urfa deplasmanı yaparsınız bu sene.
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
alesta07 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı alesta07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 21:36
Kimse kimseye sen şuraya gir sen buraya gir diyemez fakat girdiğin tribünün de hakkını vermelisin.Ben geçen sene Altesi daha çok beğendim daha çok coşkulu geldi bana
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Tem/2017 saat 00:15
Yarın büyük gün,umarım hayırlısı olur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır