eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinan Özeçoğlu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 50>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı atlantis_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 21:58
Hayirli olsun...
Dibe vurmadan cikis olmazmis...
Tribunlere el atmayi unutma sayin baskan..
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:02
Hayırlı uğurlu olsun..

İnşallah herşey çok güzel olur.. Dürüst bir yönetim olur..

Önce güven ekibi geldiğinde de böyle çok sevinmiştik.. Biraz temkinli olmak çok güvenmemek lazım ama yeni yönetime var gücümüzle destek olmak da şart..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:11
Hayırlı uğurlu olsun inşallah beklediğimiz efsane başkan olur, hepimizin istediği ve güvendiği bir isim inşallah bizleri yanıltmaz
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
tolga_esk Liste gör
Yazar

Tolga
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı tolga_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:12
tribün lideri denilen murat diri (halilin mesutun ve m.akman in adamıdır) kesinlikle tribün liderliği yapmaması lazım. sn sinan bey gelecek diye yapmadığı kalmadı. tesisler de kendisi ile kısa bir sohbetimiz oldu sn.sinan bey haricinde rek basarılı isim halilmis.

murat diri kesinlikle uzaklaştırmali. tribünlere takıma zarar verdiren adam olur baska bişey olmaz
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:14
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bugünkü görüşme trafiğinde listesini bizzat görme şansım oldu. Sanırım tarihimizin en radikal yönetim kurulu değişikliği olacak.

Listesi güçlü mü:))
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:17
hayırlı olsun. uzun zamandır beklediğim haberdi. üzerimizden büyük bir yük kalktı. herşekilde daha iyi olacaktır. umarım kurumsallıkla beraber şirketleşmede bir an önce gerçekleşir. tebrikler.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:20
Alıntı yapılan ProblemES?

Bugünkü görüşme trafiğinde listesini bizzat görme şansım oldu. Sanırım tarihimizin en radikal yönetim kurulu değişikliği olacak.

Görünürde güçlü de Mesut Hoşcan'ın listesi de güçlüydü ama sonuç malum... Bir de Özeçoğlu'nun listeye sallayanlar çok erken başlamış mesaiye gördüğüm kadarıyla. Dikkat edin hepsi Halil Ünal'a yakınlığıyla bilinen isimler. Özeçoğlu Halil Ünal ve Begiter team ile mücadeleye girecek gibi geliyor bana sanki. Bu çok kötü olur işte. Nabi Avcı bu akşam bu yüzden çağırdı Zaten Ünal ve Hoşcan'ı. Halil Ünal çok kızgın bırakmaya zorlandığı için. Bu işi tadında bırakması lazım güzel şeylerle anılması gerekiyor. Umarım bir delilik yapmaya kalkmaz.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:30

Görünürde güçlü de Mesut Hoşcan'ın listesi de güçlüydü ama sonuç malum... Bir de Özeçoğlu'nun listeye sallayanlar çok erken başlamış mesaiye gördüğüm kadarıyla. Dikkat edin hepsi Halil Ünal'a yakınlığıyla bilinen isimler. Özeçoğlu Halil Ünal ve Begiter team ile mücadeleye girecek gibi geliyor bana sanki. Bu çok kötü olur işte. Nabi Avcı bu akşam bu yüzden çağırdı Zaten Ünal ve Hoşcan'ı. Halil Ünal çok kızgın bırakmaya zorlandığı için. Bu işi tadında bırakması lazım güzel şeylerle anılması gerekiyor. Umarım bir delilik yapmaya kalkmaz.

Kardeşim "temkinli olmak lazım, önce güven ekibine de güvenmiştik" dediğim için beni kastederek yazmışsan, ben H.Ü Karaktersizini günahım kadar sevmem.. Ama M.H. da ondan aşağı kalır değildi.. H.Ü gitti diye çok sevinmiştik.. Onu kastettim sadece..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2017 saat 22:35
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Kardeşim "temkinli olmak lazım, önce güven ekibine de güvenmiştik" dediğim için beni kastederek yazmışsan, ben H.Ü Karaktersizini günahım kadar sevmem.. Ama M.H. da ondan aşağı kalır değildi.. H.Ü gitti diye çok sevinmiştik.. Onu kastettim sadece..

Yok hocam size yazmadım yahu. Forumdaki kimseyi kast etmedim daha doğrusu. Sözlerim sözüm ona bazı "gazeteci"lere. Bizim yerel basın bu şehrin kanseri yıllardır ne yazık ki.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2017 saat 10:22
Hayirli olsun umarim başarili olursun başkan. Allah yar ve yardimcimiz olsun
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 50>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır