eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 31.Hafta Eskişehirspor - Samsunspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
Online Durum: Offline
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 14:40
koyacaz samsun
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 15:06
bu maça eniştemi ve yiğenımıde getırıyorum. gecen hafta enıstemı ılkkez getırdım. bu haftada yıgenımı ılk defa getırcem. herkes yanında bır ıkı kısı getırse bu stad hıc bos kalmaz.
sadece eses
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 15:17
stad 25.000 kişi oluyot kesin alırız maçı diyoruz mağlup oluyoruz veya berabere...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 17:18
Göztepe ye bak ya amatör
Belki Bir Gün!
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 20:49
Maraton üstte 6 blok kalmis
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 21:12
Malatya sivas kazandi

Samsun maçini alsak bile Malatya ve sivas puan kaybı yaşamasi lazım.

Sivas Göztepe maçında bugün goztepe yi izledim etkili son vuruş yapacak oyuncuları fazla yok sivas maçı alır.

Malatya da Bandırma yi yener. Bu salı çarşamba da çok bişey değişmez.

Samsun maçına özelikle meye kaan bilal ugur yedek olmalı.

Yukarı
Elbruz Liste gör
Yazar

Engin
Yer: Afyonkarahisar
  Alıntı Elbruz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2017 saat 21:55
Kendimizi play offa hazırlasak mı yavaştan? Malatya bugün berabere kalsaydı son hafta için üçlü averaj umudumuz olurdu ama Malatyayı yakalamamız çok zor, Sivasla da eşitlikte altta kalıyoruz, maalesef ben pek umutlu değilim direk çıkmaktan yana. O kaybettiğimiz saçma sapan puanları arayacağız gibi geliyor bana. Evinde olmadık takımlara yenilirsen, en büyük rakibini yenemezsen deplasman lideri de olsan olmuyor. Malatyayla Sivasın evlerinde kazandıkları puanları kazanmış olsak iş bitmişti.
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2017 saat 00:05
Alıntı yapılan Elbruz

Kendimizi play offa hazırlasak mı yavaştan? Malatya bugün berabere kalsaydı son hafta için üçlü averaj umudumuz olurdu ama Malatyayı yakalamamız çok zor, Sivasla da eşitlikte altta kalıyoruz, maalesef ben pek umutlu değilim direk çıkmaktan yana. O kaybettiğimiz saçma sapan puanları arayacağız gibi geliyor bana. Evinde olmadık takımlara yenilirsen, en büyük rakibini yenemezsen deplasman lideri de olsan olmuyor. Malatyayla Sivasın evlerinde kazandıkları puanları kazanmış olsak iş bitmişti.

Ben gecen hafta yazmistim play offlara hazirlanin diye. Onlar puan kaybetselerde bizimkilerde kaybeder yine ayni hesap olur zaten. Oynamadilar mi oynamiyorlar iste hepiniz biliyorsunuz bu futbolculari. Giderler samsunu denizliyi yenerler g.antebe yenilirler cok sacma bir takimimiz var
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2017 saat 01:14
Kendimizi kandırmayalım, Playof a hazırlanalım diyecem de bu yaşlılar ordusunun sıcak havalarda birşey yapacağından da ümitli değilim, Takım şampiyonluğu kendi eli ile A.Demir maçında Pirimleri alamadık diye verdi.

KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
ouzhannov26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ouzhannov26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2017 saat 03:31
Bolu Göztepe'nin 2 puan gerisinde ve maç eksiği var. Göztepe playoff için Sivasspor'u yenmeli ya da puan almalı. Sivas evinde olsaydı kesin kazanır derdim fakat deplasmanlarda pek iyi değil. Ümitliyim.
Malatyaspor yüzde 90 ligi bitirdi 4 hafta kalmış 5 puan öndeler bu saatten sonra playoff a kalırlarsa o moralle zaten çıkamazlar
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır