Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1.Lig 31.Hafta Eskişehirspor - Samsunspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4893
Yazdırma tarihi: 01/May/2024 saat 10:15
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1.Lig 31.Hafta Eskişehirspor - Samsunspor
Gönderen: TrakEs
Konu: TFF 1.Lig 31.Hafta Eskişehirspor - Samsunspor
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 20:04
http://hizliresim.com/nRdQpB">

KOLTUĞA BASMA !!

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yanıtlar:
Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 20:18
Mersin galibiyetiyle
TAKIMIMA KULÜBÜMË DESTEK...SAMSUN MAÇI İÇİN 10 kişilik biletlerden benden.

HERSEYIM ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 20:29
Samsunda cezalılar kim bilen varmı

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 20:36
Tribünlerimiz dolunca rakip takım yine gaza gelecek diye korkan başka taraftar yoktur sanirm :)))) Deplasman ile evimizde ki oyunumuzda çok bariz fark var ..Bunu cozersek rahat kazanırız

Gönderen: hikmetkara59
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 20:39
koltuklara basma basanları uyaralım.

-------------
hikmetkara

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:05
mustafa sevgiyi tribüne çağırmak gerekli bence, yeni stadımızda onore etmek bize yakışır

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: CK_26
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:07
Korkuyorum bu Eskisehirdeki maçlardan kalan 4 macida deplasmanda oynayam

Gönderen: fatih262626
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:21
Şehir dışında yaşadığım için ilk defa yeni stadyumumuzda maç seyrettim, çok güzel ve keyifli bir stadyum olmuş. Ancak bazı konular hala sorun. Birincisi numaralı olan kendi koltuğuma oturmak için 10 dk tartışmak zorunda kaldım, sonra bazı yerlerde koltuklara basılması gerçekten üzücü, ve son olarak çıkış bir kabustu. Bilmiyorum başka kapı varda bilerekmi açmadılar ama bizim evin kapısı kadar bir kapıdan çıkış yaptık. Arada çocuklar vardı, itiş kakış bir kaza bela olmadan çıktığımıza şükrettik.

Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:24
Alıntı yapılan fatih262626

Şehir dışında yaşadığım için ilk defa yeni stadyumumuzda maç seyrettim, çok güzel ve keyifli bir stadyum olmuş. Ancak bazı konular hala sorun. Birincisi numaralı olan kendi koltuğuma oturmak için 10 dk tartışmak zorunda kaldım, sonra bazı yerlerde koltuklara basılması gerçekten üzücü, ve son olarak çıkış bir kabustu. Bilmiyorum başka kapı varda bilerekmi açmadılar ama bizim evin kapısı kadar bir kapıdan çıkış yaptık. Arada çocuklar vardı, itiş kakış bir kaza bela olmadan çıktığımıza şükrettik.

Hocam kimsenin kendi koltugunda oturmayacagini taa stad ilk acildigi zaman söylenmişti.

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:28
 Bu maçın bilet satışları ne alemde? Hadi bakam Smile

Gönderen: fatih262626
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:41
Alıntı yapılan CK_26

Hocam kimsenin kendi koltugunda oturmayacagini taa stad ilk acildigi zaman söylenmişti.

Kategoriyi yazmayı unuttum, 1. Kategori koltuklarda böyle olmaması lazım. Kale arkası veya özel gruplarda olabilir.

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 21:54
Bu arada gbb maçının biletlerinin satışta olması çok saçma. Samsun maçı diye maraton alttan bilet almaya çalışanlar olabilir.

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 22:03
Alıntı yapılan CK_26

Yok öyle bir şey!Açıldığından beri kendi yerime oturuyorum ısrarda edeceğim.Herkes kendi yerine oturmalı her şeyde öncü olduğumuz gibi bunda da olmalıyız.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 22:18
Alıntı yapılan poyraz963

Mustafa sevgi : çok basit bi sarı kart gördü bugun. Bizim maçta oynamak istemedi sanırım.

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 22:24
Tutmayın bizi geliyoruz, sahada ki atmosfer ile 3 puan gelecek inşallah

Gönderen: erman26
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 22:54
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan poyraz963

Mustafa sevgi : çok basit bi sarı kart gördü bugun. Bizim maçta oynamak istemedi sanırım.

Mustafa sevgi ve ortasahada oynayan hasan cezalı duruma düştü.Bizim için iyi oldu ikiside iyi oyuncular.

-------------
biz Eskişehirliyiz...

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 22:56
Bizde cezalı var mı arkadaşlar?

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 28/Nis/2017 saat 23:14
Alıntı yapılan grezores

Bu arada gbb maçının biletlerinin satışta olması çok saçma. Samsun maçı diye maraton alttan bilet almaya çalışanlar olabilir.

Bu soru benim kafamı da çok kurcalıyor, inşallah altından bir çapanoğlu çıkmaz.

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 00:15
Samsun bugün yenseydi çok güzel olacaktı..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 00:31
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Hayır, yok.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 00:59
Deplasmandaki güzel galibiyetlerden sonra fazla havaya girmek gibi bir sorunumuz var ne yazık ki. Artık böyle bir lüksümüzün olmadığının farkında olarak çıkarsak kazanırız. Maçı kolay ve cepte görürsek yine tarihi bir hekime yaşayabiliriz. Bu durum kalan 4 maçın hepsi için geçerli. Ciddi olursak çok rahat galibiyetlerle Süper Lig i görürüz inşallah. Allah yardımcımız olsun...

-------------
Es - Es

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 01:14
Alıntı yapılan Curva_Eses

Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Hayır, yok.

Teşekkürler

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 01:15
Alıntı yapılan es_gokhan_es

Deplasmandaki güzel galibiyetlerden sonra fazla havaya girmek gibi bir sorunumuz var ne yazık ki. Artık böyle bir lüksümüzün olmadığının farkında olarak çıkarsak kazanırız. Maçı kolay ve cepte görürsek yine tarihi bir hekime yaşayabiliriz. Bu durum kalan 4 maçın hepsi için geçerli. Ciddi olursak çok rahat galibiyetlerle Süper Lig i görürüz inşallah. Allah yardımcımız olsun...

Katılıyorum

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 01:18
ofedeu ile özel görüşme yapılması gerekiyor. zor günlerde yanımızda değil açıkça görülüyor. eski ofedeu dan eser yok. Ayrıca meye de bu israr neden?
murat daha etkili oynar bana göre.

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 01:20
Kaan konusunda herkes hem fikir
artık yedek bile olmamalı.
bilal de kaan dan farksız değil.

hurriyet hakan olamiyor hiç kimse.

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 01:27
Samsun aslan kesilir şimdi bize

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 10:09

Boffin
Kamil      Akaminko   Hakan    Tarık

Hürriyet

H.Hüseyin   Ramazan

Erkan                         Ofeodu(meye)

Bruno

*Samsun gol yediğinde de attığında da panikleyen bir ekip,attığı gollerin çoğu duran top,karambol.Duran top kullanmalarına izin vermediğimiz,sürece maçı kazanırız.

Gönderen: eseslifirat
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 10:24
Samsun'u yeneriz yenmesine de... Sivas ve Malatya kazandığı sürece hiç bir anlamı yok.

-------------
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 10:28
Biz sadece önümüzdeki ilk maçı kazanmayı düşünelim. Gerisi kolay. Son haftaya bugunku puan durumuyla girersek şampiyon oluruz.

-------------

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 10:34
salı günü 4-12 vardiyası tribünde olamayacağım

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 11:30
Sivasla puanımız aynı olursa kim çıkıyor.Şuan puanlar aynı puan cetvellerinde hep biz üstteyiz.Yukarıda bir renktaşta sivas ve malatya kazandıkça anlamı yok yazmışta.Ondan soruyorum..

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 11:40
Alıntı yapılan Karadağlı

Sivasla puanımız aynı olursa kim çıkıyor.Şuan puanlar aynı puan cetvellerinde hep biz üstteyiz.Yukarıda bir renktaşta sivas ve malatya kazandıkça anlamı yok yazmışta.Ondan soruyorum..

Sivas çıkar. Puanı aynı 2 takım olur. Kendi aralarındaki maçlara bakılıyor.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 11:50
15.30 goztepe Malatya (bu maçi Malatya kazanamaz)

sivas goztepe (beraberlik)
Bandırma Malatya(beraberlik veya bandirma sürpriz yapar maçı alabilir)

Samsun maçı önemli. bizim sahamizda ve rakibi basite alan bir yapımız var 35.000 kişi olsakta oyuncularımız oynamadiktan sonra anlamı olmuyor.

erkan ve ofedeu düzelmesi lazım. dususe gectiler.

Gönderen: Abdullah Palaz
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 11:52
Sivas Malatya ve biz aynı puanda olursak üçlü averaj devreye giriyor ve bu durumda biz mutlaka çıkıyoruz.

Alıntı yapılan TrakEs

Alıntı yapılan Karadağlı

Sivas çıkar. Puanı aynı 2 takım olur. Kendi aralarındaki maçlara bakılıyor.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA

Gönderen: tg.26
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 12:07
Açıkçası geriye kalan 4 maç birbirlerinden daha zor olacak çünkü final yaklaştıkça stres kat sayısı yukarılara çıkıyor ve bu finali az hata yapan takımlar kazanacak...

Bugün Malatya-Göztepe maçı çok önemli çünkü olası bir Malatyanın puan kaybı lig sonu bize süper ligin kapısını açacaktır. Lig sonunda üç takım aynı puanda olursa biz direk çıkıyoruz (7 puan 0 averaj) Sivas(5 puan 2 averaj) ile Malatya(1 puan -2 averaj) arasındaki son maçın skoru bizi birinci ya da ikinci yapar.

Artık bu süreçte lig sonunu değil maç maç gitmek daha doğru olacaktır. Biz bu hafta Samsunspor maçına odaklanalım gerisine sonra bakarız.

-------------
EsEs

Gönderen: lokerenli-esesli
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 12:32
Bu macta Boffin Kamil alaminko Hakan Tarik/Bilal - hurriyet Hasan ramazan - erkan Bruno ofuedo/Tarik baslamaliyiz

-------------
ANTI BIZANS

Gönderen: musti1963
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 12:45

Boffin
     Kamil      Akaminko   Hakan    Tarık

Hürriyet

meye        H.Hüseyin   Ramazan Ofeodu(erkan)
                      semih

Gönderen: es_gokhan_es
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 12:47
Açıkçası diğer maçları çok önemsemiyorum. Onlar illa ki puanlar kaybedecekler. En azından bir maçları kendi aralarında. Şimdi bugün Malatya puan kaybetme hepimiz sevineceğiz.
Peki yakalanan bu avantajları değerlendirebilecek bir takımımız var mı? Bu soruyu soralım kendimize. Potansiyelimiz çok çok yüksek ama gerçeklere baktığımızda ürperiyorum ve hiç rahat değilim.

-------------
Es - Es

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 12:53
Tam yakaladık dediğimiz anda beklenmedik puanlar kaybediyoruz ama sanırım artık böyle lüksümüzün olmadığını futbolcular da görüyor. Bizim kendi evimizde kalan 2 maçta artık laylaylay yerine top bizdeyken ''saldır Eskişehir saldır'' ve top rakipteyken dehşet bir ıslıkla ve her faulde vs de hakemi baskı altına almakla ve erken golü bulmayı sağlamakla ilgili çalışmamız lazım. Ben iyimserim, ilk 2 den çıkacağız inşallah.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: private_boy
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 13:54
Alıntı yapılan ypeker

Tam yakaladık dediğimiz anda beklenmedik puanlar kaybediyoruz ama sanırım artık böyle lüksümüzün olmadığını futbolcular da görüyor. Bizim kendi evimizde kalan 2 maçta artık laylaylay yerine top bizdeyken ''saldır Eskişehir saldır'' ve top rakipteyken dehşet bir ıslıkla ve her faulde vs de hakemi baskı altına almakla ve erken golü bulmayı sağlamakla ilgili çalışmamız lazım. Ben iyimserim, ilk 2 den çıkacağız inşallah.

tam olarak bunu yapmalıyız. Sivasspor maçında bunu yapamadık Sivas çok tehlikeli atak yaparken bizim o muhteşem tribün liderimiz "saldır Eskişehir" diye bağırmmızı istiyor!! ne bir baskı ne bir geri adım atmasını sağlıyoruz rakibin. artık maçlarımızı basketbol maçımızdaymış gibi olmalıyız. top bizdeyken kısa takımı ateşleyici besteler söyleyip rakipteyken ıslık yuhalama vs. yapmalıyız... yeni stadımızı akıllı kullandığımız zaman neler olacağını gördük. ne bizim ne de takımın laubali olmamamız gerek maç esnasında.

fikstürümüz diğerlerine göre çok daha makul. bunu değerlendirmeliyiz.

-------------
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 14:40
koyacaz samsun

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 15:06
bu maça eniştemi ve yiğenımıde getırıyorum. gecen hafta enıstemı ılkkez getırdım. bu haftada yıgenımı ılk defa getırcem. herkes yanında bır ıkı kısı getırse bu stad hıc bos kalmaz.

-------------
sadece eses

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 15:17
stad 25.000 kişi oluyot kesin alırız maçı diyoruz mağlup oluyoruz veya berabere...

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 17:18
Göztepe ye bak ya amatör

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 20:49
Maraton üstte 6 blok kalmis

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 21:12
Malatya sivas kazandi

Samsun maçini alsak bile Malatya ve sivas puan kaybı yaşamasi lazım.

Sivas Göztepe maçında bugün goztepe yi izledim etkili son vuruş yapacak oyuncuları fazla yok sivas maçı alır.

Malatya da Bandırma yi yener. Bu salı çarşamba da çok bişey değişmez.

Samsun maçına özelikle meye kaan bilal ugur yedek olmalı.

Gönderen: Elbruz
Gönderi tarihi: 29/Nis/2017 saat 21:55
Kendimizi play offa hazırlasak mı yavaştan? Malatya bugün berabere kalsaydı son hafta için üçlü averaj umudumuz olurdu ama Malatyayı yakalamamız çok zor, Sivasla da eşitlikte altta kalıyoruz, maalesef ben pek umutlu değilim direk çıkmaktan yana. O kaybettiğimiz saçma sapan puanları arayacağız gibi geliyor bana. Evinde olmadık takımlara yenilirsen, en büyük rakibini yenemezsen deplasman lideri de olsan olmuyor. Malatyayla Sivasın evlerinde kazandıkları puanları kazanmış olsak iş bitmişti.

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 00:05
Alıntı yapılan Elbruz

Kendimizi play offa hazırlasak mı yavaştan? Malatya bugün berabere kalsaydı son hafta için üçlü averaj umudumuz olurdu ama Malatyayı yakalamamız çok zor, Sivasla da eşitlikte altta kalıyoruz, maalesef ben pek umutlu değilim direk çıkmaktan yana. O kaybettiğimiz saçma sapan puanları arayacağız gibi geliyor bana. Evinde olmadık takımlara yenilirsen, en büyük rakibini yenemezsen deplasman lideri de olsan olmuyor. Malatyayla Sivasın evlerinde kazandıkları puanları kazanmış olsak iş bitmişti.

Ben gecen hafta yazmistim play offlara hazirlanin diye. Onlar puan kaybetselerde bizimkilerde kaybeder yine ayni hesap olur zaten. Oynamadilar mi oynamiyorlar iste hepiniz biliyorsunuz bu futbolculari. Giderler samsunu denizliyi yenerler g.antebe yenilirler cok sacma bir takimimiz var

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 01:14
Kendimizi kandırmayalım, Playof a hazırlanalım diyecem de bu yaşlılar ordusunun sıcak havalarda birşey yapacağından da ümitli değilim, Takım şampiyonluğu kendi eli ile A.Demir maçında Pirimleri alamadık diye verdi.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 03:31
Bolu Göztepe'nin 2 puan gerisinde ve maç eksiği var. Göztepe playoff için Sivasspor'u yenmeli ya da puan almalı. Sivas evinde olsaydı kesin kazanır derdim fakat deplasmanlarda pek iyi değil. Ümitliyim.
Malatyaspor yüzde 90 ligi bitirdi 4 hafta kalmış 5 puan öndeler bu saatten sonra playoff a kalırlarsa o moralle zaten çıkamazlar

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderen: since65
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 09:25
Sivas son dört maçtan birinde puan kaybederse ya da Malatya ikisi deplasman son üç maçından birini kaybederse, Malatya-Sivas maçının sonucu ne olursa olsun bize yarar. Bandırma 'dan ümitliyim. Yeterki biz bütün maçlarımızı kazanalım.

-------------
since1965

Gönderen: Diriliş26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 09:30
İnşallah gene korku yasamayız.İcerdeki maçlar hep sıkıntılı geçiyor

Gönderen: malcomx26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 09:33
Bir arkadas kayacan erdoganin evini boyarken kendine nicin kendi sahasinda yenildiklerini sordugunda O da taraftarin baskisi altinda kaldiklarini rahat olamadiklarini kendilerinden cok sey beklenildigi icin strese girdikleklerini soylemis

-------------
ESKİŞEHİR SEN BENİM HERŞEYİMSİN

Gönderen: malcomx26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 09:35
Bandirmanin yenmesi iyi oldu malatya ve sivas buradan puan kaybedecekler

-------------
ESKİŞEHİR SEN BENİM HERŞEYİMSİN

Gönderen: Elbruz
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 10:43
Alıntı yapılan malcomx26

Bir arkadas kayacan erdoganin evini boyarken kendine nicin kendi sahasinda yenildiklerini sordugunda O da taraftarin baskisi altinda kaldiklarini rahat olamadiklarini kendilerinden cok sey beklenildigi icin strese girdikleklerini soylemis

O dediği Sivas maçını kazanamamaya mazeret olabilir, statta en çok taraftarın önünde en önemli rakibin karşısına çıktıkları maçta stresi olabilir. Ama Adana maçında neyin stresiymiş bu? Yenicen geçicen işte bu kadar. Hakikaten keşke iç saha maçlarını eski statta sadece kapalı tribünle oynasaymışız, hem ben de yürüyerek giderdim. Yeni stat bize değil rakiplere yaradı işe bak yahu!

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 10:52
Alıntı yapılan malcomx26

Valla bizde şaşırdık ne yapacağımızı. Gelmesen taraftar destek vermiyor diyorlar. Gelsen destek versen strese giriyorlar. Gelip biraz az bağırsan kalkın diye el hareketleri yapıyolar. Beyefendilerin keyfi ne istiyor anlayamadım.

-------------

Gönderen: efsanesk
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 11:38
Diğer maçlara bakmaya gerek yok Biz kendi maçlarımıza bakalım 4 te 4 yaparsak ilk 2 den çıkarız ama 4 te 4 önemli.
Samsun zor gol atıyor biz kolay. 3 tane atsak samsun ancak 1 tane atar. 3 puanı yaz.
Denizli bu hafta kazanırsa amaçsız kalacak zaten kendi evlerinde iyi değiller biz ise deplasmanda iyiyiz. 3 puanı yaz.
Bana göre en tehlikeli maç Gaziantep BB. Sahamızda azcık direnç gösteren takıma karşı bocalıyoruz topçular bir havaya girerse ki o maça kadar sivasın puan kaybedeceğini düşünüyorum bu maçtada 3 puanı alırız.
Son maç altınordu şu an play of potasında gözükse de altınordu o zamana kadar başkanları tarafından havlu attırılmış olur. 3 puanı yazar porsuk kenarında espark meydanda barlar sokağında kızılcıklı da kutlamalara başlar süper lig için transferleri konuşuruz.

Bazı arkadaşları karamsar görüyorum inanmak önemlidir. Siz bile karamsar olursanız futbolcular hiç oynamaz. Sivas maçında tribünlerin tedirginliği resmen futbolculara geçti. Biz iyiysek onlarda iyi. Sivas ve Adana Demir maçında tribün olarak ta kötüydük kimse laga luga yapmasın.

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 11:56
zor olacak ama yeneceğiz artık evimizde

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 12:33
Alıntı yapılan atlantis_es

Alıntı yapılan malcomx26

Valla bizde şaşırdık ne yapacağımızı. Gelmesen taraftar destek vermiyor diyorlar. Gelsen destek versen strese giriyorlar. Gelip biraz az bağırsan kalkın diye el hareketleri yapıyolar. Beyefendilerin keyfi ne istiyor anlayamadım.

Hep söylüyorum. Taraftar maçtan bağımsız olmayacak. Rakip sert oynadığında, oyunu gerdiğinde, hakem yanlı ve haksız karar verdiğinde, rakip bizim kale önünde top çevirdiğinde, frikik kullandında stad ıslık ve yuh sesinden yıkılacak. (Biz bu zamana kadar bunlar olurken alakasız besteler söyleyip video kayıdı yapmakla meşgul olduk) Bizim futbolcular iyi paslaştığında, pozisyon müsait olduğunda şut çektiğinde (şutun nereye gittiğine bakmaksızın), rakibe baskı yaptığında, tekmeye kafayı uzattığında, saha dışına topun çıkmaması için canını dişine taktığında alkış tufanı kopacak. Bu işleri yapan futbolcunun ismi haykırılacak. Maçın sonlarına doğru da tribünler sahadan gözünü ayırmadan keyfine bakacak.
Uzun lafın kısası; taraftar tribünde olacak. Ama takım için. Bu sene taraftar o kadar güzel işlere imza attı fakat takıma faydası olmadı. Yukarıda yazdıklarımı Göztepe maçında yaptık ve sonuç ortada. Bence son iki maçta başka takım taraftarına değil de takıma mesaj vermek yapılacak en doğru iş. Kendi sahamızda maç sonucunda takımla karşılıklı tezahürat yapmayı özledik artık.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 12:39
Zor olmayacak samsun maçıda rakibi dağıtacagımız bir maç olacak

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 12:47
Samsun u basit gözükse de hafife almamak lazim.

Samsun ikinci yarı daha güçlendi. ads gibi hafife alırsak hezimet yaşarız.

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 13:05
Alıntı yapılan EsArmaEs

Zor olmayacak samsun maçıda rakibi dağıtacagımız bir maç olacak
denizlispora saklayalım dagıtacaksak fazla asılmayalım

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 13:18
İMZA GÜNÜ ESPARK TA

renktaslar şimdi okudum gazetelerden 15.00 de espark ta bir çok oyuncumuzun katılımıyla imza günü olacakmış herkes formasıyla gelsin deniliyor

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 14:10
Maraton alt bileti olup maça gidemeyecek renktaşımız varsa maç bilet fiyatı karşılığında devir alabilirim.

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 17:33
Alıntı yapılan kagankayra

Hep söylüyorum. Taraftar maçtan bağımsız olmayacak. Rakip sert oynadığında, oyunu gerdiğinde, hakem yanlı ve haksız karar verdiğinde, rakip bizim kale önünde top çevirdiğinde, frikik kullandında stad ıslık ve yuh sesinden yıkılacak. (Biz bu zamana kadar bunlar olurken alakasız besteler söyleyip video kayıdı yapmakla meşgul olduk) Bizim futbolcular iyi paslaştığında, pozisyon müsait olduğunda şut çektiğinde (şutun nereye gittiğine bakmaksızın), rakibe baskı yaptığında, tekmeye kafayı uzattığında, saha dışına topun çıkmaması için canını dişine taktığında alkış tufanı kopacak. Bu işleri yapan futbolcunun ismi haykırılacak. Maçın sonlarına doğru da tribünler sahadan gözünü ayırmadan keyfine bakacak.
Uzun lafın kısası; taraftar tribünde olacak. Ama takım için. Bu sene taraftar o kadar güzel işlere imza attı fakat takıma faydası olmadı. Yukarıda yazdıklarımı Göztepe maçında yaptık ve sonuç ortada. Bence son iki maçta başka takım taraftarına değil de takıma mesaj vermek yapılacak en doğru iş. Kendi sahamızda maç sonucunda takımla karşılıklı tezahürat yapmayı özledik artık.
Maalesef taraftar da takımdaki bazı futbolcular gibi takıma değil kendine oynuyor, kendi reklamını yapacak işler peşinde. Bu bu seneye özgü bir şey de değil, bir kaç sezondur böyle. Aldığımız iç saha sonuçlarından da bariz belli bu durum.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 19:30
Espark AVM önünde düzenlen Eskişehispor Dergisi imza gününde, Bando Es ES bir gösteri yaptı. Taraftarlar meşale yakarken, futbolcularla fotoğraf çektirdi.

Uzun kuyrukların oluştuğu imza kampanyasında, Eskişehir Teknik Direktörü Mustafa Denizli, futbolcular Erkan Zengin, Tarık Çamdal, Semih Şentürk, Ruud Boffin, Hasan Hüseyin Acar, Hürriyet Gücer, Dorukhan Toköz, Uğur İnceman, taraftarların aldığı Eskişehir Dergisi’ni ve formaları imzaladı. Dergi satın alan ilk 500 kişiye Mithat Körler'in Eskişehirspor için hazırladığı son CD'si hediye edildi.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 20:24
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan kagankayra

Maalesef taraftar da takımdaki bazı futbolcular gibi takıma değil kendine oynuyor, kendi reklamını yapacak işler peşinde. Bu bu seneye özgü bir şey de değil, bir kaç sezondur böyle. Aldığımız iç saha sonuçlarından da bariz belli bu durum.

inşallah Samsun maçında düzeliriz..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 22:15
düşme hattı kızıştı, kendi sahamızda da iyi oynamıyoruz. Samsun ve Antep maçları zor görünüyor. Antepden çok çkinmiyorum Samsun maçı zor olacak. futbolcularımız inşaallah durumun ciddiyetini anlamışlardır.

-------------
ES-ES

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 22:34
Evimizde 3 puan şart, play-off stresi yaşamayalım.

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 22:50
göztepe sivastran en az 1 puan alamazsa ilk 6 ya zor girer

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 23:06
Samsun, sivas Malatya goztepe ve Giresun dan aldığı gazla diyeyim farklı oynayacaktir.

ilk 20 dk da 1 gol çok şeyi değiştirir biz hızlı hücum ve kontra atakla farka gideriz.

boffin
       ahmet hakan tarik
   dorukhan hurriyet hasan
     ofedeu bruno   erkan
             semih

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 23:20

Semih bu maçta oynamamalı. Geçen maçtaki kadro ile çıkarsak her türlü bizim maç.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderi tarihi: 30/Nis/2017 saat 23:23
Bu maç çok zor olucak gibi

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 00:50
Tarık direk kırmızı almıştı, cezası tek maç mı oldu? İnşallah Samsun maçında oynar.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: esesliasik26
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 01:34
Alıntı yapılan ypeker

Tarık direk kırmızı almıştı, cezası tek maç mı oldu? İnşallah Samsun maçında oynar.

Tarik direk kirmizi yemedi, iki sari karttan atildi yani sali günü kadroda olur büyük ihtimal

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 09:55
http://m.tr.beinsports.com/haber/sakatliklar-planlarimizi-bozdu-ama

Ümraniye mavi öncesinde böyle bir haber vardı sakatlari noldu bilen varmi acaba

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 11:31
Eskisehir uyuma yarın maçımız var

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 11:54
http://www.2eylul.com.tr/spor/3-eksikle-idman-h69859.html

kaan kanak sakatmis bu adam ne zaman maça çıkıyor da sakatlaniyor anlamak mümkün değil. meye den bile önce gönderilmelidir bu adam hep aynı taktik sakat olmadığı halde sakatim ayaklari

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 12:04
Adım adım süper Lig'e yaklaşıyor!

Kalan 4 maçta, Süper Lig'e çıkabilmek şehirdeki herkese görev düşüyor.

Taraftar alınan 3 puanın sevincini yaşıyor. Ancak Başkan Halil Ünal ve yöneticilerin kara kara düşündüğü bir konu var...

Yönetim sürekli kaynak arayışında...

Dönüyor, dolaşıyor aynı kapıları çalıyor.

Buraya kadar getirilmesi bile büyük bir mucize. Bundan sonra biraz daha destek gerekiyor...

İşte bu desteğin sağlanması için şehrin ileri gelenleri dün yemekli bir toplantıda buluştu...

Vali bey, Oda başkanları ve Eskişehir'deki sanayici ve iş adamları bir araya geldi.

Toplantıya katılan iş adamı sayısı beklenildiğinden düşük çıkmış.

Ancak, hepsi özverili davranmış...

Genel bir kampanya yapmak yerine “önce Mersin maçının galibiyet primini toplayalım” demişler. Kısa sürede, bu prim toplanmış...

Samsun maçının galibiyet priminin de nasıl toplanacağı kararlaştırılmış.

İki maçın priminin kısa sürede toplanmasıen azından yönetimin elini biraz rahatlatmışa benziyor....

Sanayiciler, tüccarlar, patronlar...

Eskişehirspor denildi mi ürküyor...

Özellikle geçen yıl toplanan paraların “çar çur” edildiği yönünde, sanayicilerde bir kanaat oluştuğu iddia ediliyor. Bu nedenle bir çoğu Es-Es'e mesafeli yaklaşıyor...

Ancak bu son yapılan toplantının diğer toplantılardan farkı var...

Bir önceki toplantıyı Bakan Nabi Avcı organize etmiş ve o zamanki kulüp başkanı da katılmıştı...

Son toplantıyı ise ETO Başkanı Metin Güler ile bazı iş adamları organize etti.Siyaset ve iktidar. Bu sene Eskişehirspor'a uzak!

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Darkevil_26
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 12:50
maç biletlerine ilgi çok düşük

-------------
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 13:12
Alıntı yapılan Darkevil_26

Maç saatıne kadar maraton biter güney kale arkası da %70-80 dolar yeter bile.Takım stres oluyor ben maça gitmeyecegim diyen bir hayli kişi var Tabi bu kişiler de dayanamayıp maç saatı kesın stad da olur :D

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 13:28
Büyükşehir Belediyesi kalabak suyu sakalarından gelen 2 milyon lirayı kulübe bağışlamış çok iyi oldu bu lig sonuna doğru. Kalabak suyu reklamıyla da 700 bin vermişti. 2.7 milyon yardım geldi büyükşehir belediyesinden. Bizde stadyumu dolduralim artik son 2 maçta

-------------
ES-ES

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 13:53
Hafta içi 14 bin rakamı gayet iyi bence. Bu mac 20de oynanaa 20 binleri bulurduk.

-------------
sadece eses

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 14:01
Olası puan kaybında playoff'a kalırız. Takım bunun bilincindedir umarım.

Göztepe ile Bandırma kendi sahalarında yenilmez en az beraberlik alacaklardır.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 14:43

Aman olmasın ya. 15 binin üstü sıkıntı. İnşallah geçemeyiz ama geçecek gibiyiz. Yarın iş durumuna göre stadyumdan bilet alacak binlerce kişi var bence...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 14:53
Ben hiç kulüpte duymadim taraftarlar çok oluyor ve strese giriyoruz diye.
Eğer başka ülkede duysalar artık nereleriyle gülerler bilmiyorum.

Gönderen: Mkhitarian
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 14:55
Erkan kac mactir dokuluyor umarim bu mac kendine gelir

Hoca hatasini anlayip ugur-hurriyet-hasan yerine hurriyet-ramazan-hasan tercihini kullanir

Meye yerine umarim ofoedu oynar

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 14:57
Alınan her maç bileti Eskişehirspor'un borcundan azalma demektir.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 14:59
hafta içi olmasına rağmen 15 bin küsür taraftar olucak maçta
kimde var böyle candan kalpler ?

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: es es 1973
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 18:26
muhtemel 18:30     Eskişehirspor - Samsunspor 1.25 4.00 6.40
çarşamba 16:00     Göztepe - Sivasspor     2.15 3.00 2.45

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 18:37
Erkan gözünü seveyim son 4 maç en iyi oyununu oyna kariyerinin maçlarını oyna. Sen oynarsan takımda oynuyor hadi KAPTAN sana sonuna kadar inanıyor güveniyoruz.

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 19:40
Alıntı yapılan Curva_Eses

Aman olmasın ya. 15 binin üstü sıkıntı. İnşallah geçemeyiz ama geçecek gibiyiz. Yarın iş durumuna göre stadyumdan bilet alacak binlerce kişi var bence...

15.000 rakamı maçı almak için yeterli. Fazlası bizim topçuları sıkıntıya sokuyor..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: KÖRFEZES
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 19:41
Güney üst daha açılmadı mı

Gönderen: SkyPlus
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 20:04
Alıntı yapılan KÖRFEZES

Güney üst daha açılmadı mı
Açılmaz bu maçta beklemeyin boşuna. Ama olası bir Şampiyonluk maçı olursa G.Antep maçında açılır. Maraton üstten alın hala yer var.

-------------
Dürüstlük - Saygı - Güven

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 20:16
Kimler Vardı O Toplantıda

Vali Azmi Çelik, kritik ve hassas süreçte Eskişehirspor’a, Halil Ünal’a destek olmak istedi.
Kritikliği son haftalarda olmamızdan dolayı. Telafisi mümkün olmayan haftalardayız.

Üç beş kuruş için ayağımıza kadar gelen Süper Lig fırsatını tepmeyelim. Çok kritik yani.

...

Vali Çelik, bir girişim yaptı.

Tasigo Otel’de toplantı düzenlendi.
Oda ve dernekler aracılığıyla 100’den fazla isme haber verildi. Toplantıya 16 kişi geldi.

Savaş Özaydemir, Metin Güler, Sinan Özeçoğlu, Gürdal Abacı, Celalettin Kesikbaş, Mert Kaya, Ekrem Bulur, İsmail Ilgaz, Mulla Şahbaz, Kazım Ay, Ali Rıza Artaş, İsmail Kunduracı ve Murat Kahya katıldı.

Vali, Ekrem Birsen ve Halil Ünal’ın danışmanını saymazsak 14 kişi katılmış oluyor...

http://anadolugazetesi.net/makale/tebrik-ediyorum.html

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 20:20
Arkadaş hadi hafta sonu süper lig maçlarıyla çakışmasın diye 20.00a maç vermiyorlar. hafta içi ne diye 18.30a maç koyarlar ayıptır ya. Bu arada ofeudu eski takımına karşı hırslı olur coşkulu olur mutlaka oynamalı bence. Bu maçı alalım çarşamba rahat rahat diğer takı maçlarını izleyelim.

Gönderen: kemalll
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 20:53
Maça gelmek isteyen arkadaşa Güney kale arkası biletimi aktarabilirim.

-------------
" Aşkımız armaya, formaya... "

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 22:40
Sayin Valimize
kulüp baskanimiza
ve katılım gösteren işadamlarına,
SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 22:57
Samsunda Kenan Karışık ve Burhan Arman sakat.
Mustafa Sevgi ve Hasan Kılıç da bilindiği uzere sari kart cezalısı.
Sosyal medya hasaplarinda orta saha merkezinde Gokay Iravul ve Caner Koca nin oynayacağı soyleniyor.
Bu ikili Samsunun as oyunculari değil umarız Rakibin orta sahadaki bu zaafiyetini degerlendirir rahat bir 3 puan aliriz.

Gönderi tarihi: 01/May/2017 saat 23:36
3 puan bizim renktaslarim FAKAT
tek sorun Malatya ve sivas ta puan aldığında keyifsiz oluyor.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com