eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Liderlerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 10:13
Bence sezonun en iyi performansını taraftar, dün Samsunspor maçında verdi...

Beste ve tezahuratlar coşkulu ve yerindeydi... Takımı çok iyi ateşledik... Bu mantıkta hatta artırarak devam...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 10:25
taraftar dün gerçekten çok sağlamdı.toparlanmış gözüktük takımda bize ayak uydurdu.birde bu maçlar gece oynansa çok daha fazla motive olacağımız kesin.
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 10:58
kötü olduğumuz adana demir gibi maçlarda skor kötü olduğu için bi sessizliğe burunduk 15 dk da bir gol gelince sıkıntı olmuyor zaten
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
AlargA Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı AlargA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 13:51
Alıntı yapılan gogo26

taraftar dün gerçekten çok sağlamdı.toparlanmış gözüktük takımda bize ayak uydurdu.birde bu maçlar gece oynansa çok daha fazla motive olacağımız kesin.

Takımın bize ayak uydurduğunu düşünmüyorum. Daha öncede ben ve bazı arkadaşların dediği gibi maalesef takımı oyun anlamında etkileyebilen bir taraftar değil takımın oyunundan etkilenip havaya giren bir taraftarız. Takım dünkü maça çok çok iyi başladı. Baskılı ve istekli olunca rakibi daralttık, gücümüzü gösterdik. Böyle olunca da taraftar havaya girip çıldırdı. Eğer ilk golü yiyen biz olsaydık ve bir 15-20 dakika gol bulamasaydık sanmıyorum taraftarın takımı ayakta tutacağını. Maalesef bunun böyle olduğunu gördük bu sezon...
Yukarı
Erayovic26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Eray
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erayovic26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2017 saat 14:01
Alıntı yapılan AlargA

Alıntı yapılan gogo26

Takımın bize ayak uydurduğunu düşünmüyorum. Daha öncede ben ve bazı arkadaşların dediği gibi maalesef takımı oyun anlamında etkileyebilen bir taraftar değil takımın oyunundan etkilenip havaya giren bir taraftarız. Takım dünkü maça çok çok iyi başladı. Baskılı ve istekli olunca rakibi daralttık, gücümüzü gösterdik. Böyle olunca da taraftar havaya girip çıldırdı. Eğer ilk golü yiyen biz olsaydık ve bir 15-20 dakika gol bulamasaydık sanmıyorum taraftarın takımı ayakta tutacağını. Maalesef bunun böyle olduğunu gördük bu sezon...

Maçların genelinde bu dediğiniz oluyor.Fakat dünkü maçta geriye düşsek bile ben taraftarın baskı altına alıp maçı döndüreceğinden emindim.Maçın hafta içi olma sebebiyle tribünlerin genelinde; bağıran tayfa, maçla alakası olmayan taraftarlar mevcuttu.Hafta içi oynan maçların geneli böyle olmuştur bizde.
Hafta sonu oynanan maçlarda; çekirdekçi tayfa ve aile çoğunlukta olunca, onların bağırmadığı anlarda diğer tribünlerde de motivasyon düşüyor..
EsEs
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2017 saat 22:45

Lider? Tribün Lideri? Bırakın ya..

Kuklalıkla olmaz bu işler.

5 yiyen RUHSUZ futbol topçularını alkışla,
Elinden gelen her şeyi yapan fedakar ESKİŞEHİRSPOR SEVDALISI TARAFTARA SÖV.

Sonra çık Tribün Lideriyim diye gez :) Buna kimse inanmaz rantçılar hariç.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
cemege Liste gör
Yazar

Cemal
Yer: ankara
  Alıntı cemege Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2017 saat 23:54
AYDER gerisi hikaye....
ATAM İZİNDEYİZ
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2017 saat 00:14
sadece koreoeses var, gerisini geç çoğu forma bile giymeyen tipler
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2017 saat 07:53
Arkadaşlar son maçta yapılan GS bestesini uyarlama işini anlayabilen birisi varsa açıklayabilir mi acaba?

Rezil adamlar.. Bir de anlamadığım çoğu kişi katıldı bu Neferin saçmalığına..

Ne farkın kaldı Göztepe'den? Biz kendi bestemizi kendimiz yaparız.. Kimseyi tanımaz, örnek almayız!!!
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2017 saat 10:16
Yeni bir tribün kurmalıyız bu beceriksizlerden kurtulmalıyız
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır