eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Liderlerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 12:14
Konu tribün lideleri..."denizli şöyle, başakşehir coştu" çok anlamsız.

"Es-Es'i Es-Es yapan taraftarıdır" iddiası var mı yok mu. Peki bu büyük taraftarın liderliğine soyunmak iddiası olanlar üstüne abartıp biletleri seçecekelri adamalra ayırmadılar mı?

o andan itibaren tribündeki acizliğin sebebi sensindir.
adamsan başarısızlığını kabul edip gidersin.

Bana ne başakşehirden osmanlı'dan...büyüklük iddiasındaki taraftar elindeki 1-0 önde olduğu maçı tutabilecek atmosfer yaratamıyorssa, kaymağını yedğin egosunu yaşadığın böbürlendiğin bu iddianı bırakıp başarısızlığını kabul edip istifa edeceksin.
ES-ES
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 17:27
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan alesta07

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan AnkaES

KIZILCIKLI...

Ben bu eski ruhu görmek istiyorum, bu soytarıları değil.

Ewet KIZILCIKLI Ruhunu İstiyoruz Tribünlerde Facede böyle bir oluşum yapılabilir.

Kızılcıklı diyorsunuz da bilmediğimden soruyorum bu Kızılcıklı nerededir?Bu tribünü yöneten arkadaşlar kimlerdir?Şuan da Nefer de duran arkadaşlar değil mi bunlar?Bu adamlar sonuçta uzaydan gelmeyecek.

Vallah ben kisaca soyle diyeyim, kizilcikli, Eskisehirin namusuydu, onlar varken deplasman taraftarini korku sarardi ve yine onlar varken bizi hic bir taraftar bastiramazdi. Şimdi onlar yok tribunlerin tipik bir fb tribununden farki kalmadi. Ha simdi nerdeler? Malesef tribunleri biraktilar.

Toparlanacaklardır , toparlanmalıyız.
AnTiBiZaNs
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 18:32
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan alesta07

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan AnkaES

KIZILCIKLI...

Ben bu eski ruhu görmek istiyorum, bu soytarıları değil.

Ewet KIZILCIKLI Ruhunu İstiyoruz Tribünlerde Facede böyle bir oluşum yapılabilir.

Kızılcıklı diyorsunuz da bilmediğimden soruyorum bu Kızılcıklı nerededir?Bu tribünü yöneten arkadaşlar kimlerdir?Şuan da Nefer de duran arkadaşlar değil mi bunlar?Bu adamlar sonuçta uzaydan gelmeyecek.

Vallah ben kisaca soyle diyeyim, kizilcikli, Eskisehirin namusuydu, onlar varken deplasman taraftarini korku sarardi ve yine onlar varken bizi hic bir taraftar bastiramazdi. Şimdi onlar yok tribunlerin tipik bir fb tribununden farki kalmadi. Ha simdi nerdeler? Malesef tribunleri biraktilar.

Toparlanacaklardır , toparlanmalıyız.

Kızılcıklı deyince aklıma bu gelir Silah çekildi taşlar atıldı her deplasmandan kafamıza saksılar yağdı bir basın çıktı bizi suçladı ESKİŞEHİR taraftarı hep yalnız kaldı şimdiki gibi siyah kırmı en büyük eses yoktu
Yukarı
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2017 saat 23:39
Cevabını alamadığım için tekrar soruyorum:

Tribünde neden cincon bestesi söyleniyor/söyletiliyor????
Çok rezil Bi durum, hele Göztepe bestemizi çalıyor dediğimiz günlerde!!
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2017 saat 23:54
Alıntı yapılan crazykarakas

Istanbul takımlarının bestelerine bende karşıyımda forumda galatasarayın diye bahsedilen alayına inadina ölümüne Eskişehir betesiyse bunu çoğu tribün söylüyor. gs,bjk,fener,sakarya,ag ilk aklıma gelenler. Seni sevmeyen ölsünü söylemektense bunu tercih ederim.
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2017 saat 00:07
KI KI KIZICIKLI!
Yaşasın şehrine ihanet etmeyen ANADOLU!
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2017 saat 17:39
Alıntı yapılan crazykarakas

gese nerede bu alayına inadına bestesini söylemiş, eğer 4 sene üstüste şampiyon olduk bestesini diyorsanız. bu ülkede sözü değiştirilerek söylenen binlerce beste var ki. bizim söylediğimiz Esesim bak işte taraftarın her zaman ki yerinde bestesi tamamen Kocaelinindir. ona neden bir şey söylemiyorsunuz.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2017 saat 22:26
Kızılcıklı diyorsunuz ama öyle bişey olmaz...kızılcık tayfanın yarısı neferde şu an zaten diğer has tayfada efeler tribününde maçını izliyor yada tribünleri bıraktı . Bende özlüyorum kızılcıklı zamanlarını (yağmalar hariç) çocukluğumu o tribünde geçirdim ama şu an neferdeyim sesim kısılasıya kadar bağırıyorum.. zaten hali hazırda 3 tane grup var nasıl dahada güçlü tribün yaparız onu tartışalım bence
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ender_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2017 saat 23:35
Önemli olan isim değil hocam, 3 tribün grubunun olmasıda değil önemli olan.Kızılcıklı gelsin demiyoruz, Kızılcıklı ruhu gelsin istiyoruz.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2017 saat 00:47
Alıntı yapılan jack_sparrow

Kızılcıklı diyorsunuz ama öyle bişey olmaz...kızılcık tayfanın yarısı neferde şu an zaten diğer has tayfada efeler tribününde maçını izliyor yada tribünleri bıraktı . Bende özlüyorum kızılcıklı zamanlarını (yağmalar hariç) çocukluğumu o tribünde geçirdim ama şu an neferdeyim sesim kısılasıya kadar bağırıyorum.. zaten hali hazırda 3 tane grup var nasıl dahada güçlü tribün yaparız onu tartışalım bence

Çok basit nefer altes Efeler birlessin tek grup kale arkasında toplansin
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 13141516>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır