eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tribün Liderlerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
crazykarakas Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Rasim Karakas
Yer: Rheinberg/Alm.
Online Durum: Offline
  Alıntı crazykarakas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2017 saat 23:39
Cevabını alamadığım için tekrar soruyorum:

Tribünde neden cincon bestesi söyleniyor/söyletiliyor????
Çok rezil Bi durum, hele Göztepe bestemizi çalıyor dediğimiz günlerde!!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 18:32
Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan alesta07

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan AnkaES

KIZILCIKLI...

Ben bu eski ruhu görmek istiyorum, bu soytarıları değil.

Ewet KIZILCIKLI Ruhunu İstiyoruz Tribünlerde Facede böyle bir oluşum yapılabilir.

Kızılcıklı diyorsunuz da bilmediğimden soruyorum bu Kızılcıklı nerededir?Bu tribünü yöneten arkadaşlar kimlerdir?Şuan da Nefer de duran arkadaşlar değil mi bunlar?Bu adamlar sonuçta uzaydan gelmeyecek.

Vallah ben kisaca soyle diyeyim, kizilcikli, Eskisehirin namusuydu, onlar varken deplasman taraftarini korku sarardi ve yine onlar varken bizi hic bir taraftar bastiramazdi. Şimdi onlar yok tribunlerin tipik bir fb tribununden farki kalmadi. Ha simdi nerdeler? Malesef tribunleri biraktilar.

Toparlanacaklardır , toparlanmalıyız.

Kızılcıklı deyince aklıma bu gelir Silah çekildi taşlar atıldı her deplasmandan kafamıza saksılar yağdı bir basın çıktı bizi suçladı ESKİŞEHİR taraftarı hep yalnız kaldı şimdiki gibi siyah kırmı en büyük eses yoktu
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 17:27
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan alesta07

Alıntı yapılan EsArmaEs

Alıntı yapılan AnkaES

KIZILCIKLI...

Ben bu eski ruhu görmek istiyorum, bu soytarıları değil.

Ewet KIZILCIKLI Ruhunu İstiyoruz Tribünlerde Facede böyle bir oluşum yapılabilir.

Kızılcıklı diyorsunuz da bilmediğimden soruyorum bu Kızılcıklı nerededir?Bu tribünü yöneten arkadaşlar kimlerdir?Şuan da Nefer de duran arkadaşlar değil mi bunlar?Bu adamlar sonuçta uzaydan gelmeyecek.

Vallah ben kisaca soyle diyeyim, kizilcikli, Eskisehirin namusuydu, onlar varken deplasman taraftarini korku sarardi ve yine onlar varken bizi hic bir taraftar bastiramazdi. Şimdi onlar yok tribunlerin tipik bir fb tribununden farki kalmadi. Ha simdi nerdeler? Malesef tribunleri biraktilar.

Toparlanacaklardır , toparlanmalıyız.
AnTiBiZaNs
Yukarı
kızıl şimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Evren
Yer: Eskişehir
  Alıntı kızıl şimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 12:14
Konu tribün lideleri..."denizli şöyle, başakşehir coştu" çok anlamsız.

"Es-Es'i Es-Es yapan taraftarıdır" iddiası var mı yok mu. Peki bu büyük taraftarın liderliğine soyunmak iddiası olanlar üstüne abartıp biletleri seçecekelri adamalra ayırmadılar mı?

o andan itibaren tribündeki acizliğin sebebi sensindir.
adamsan başarısızlığını kabul edip gidersin.

Bana ne başakşehirden osmanlı'dan...büyüklük iddiasındaki taraftar elindeki 1-0 önde olduğu maçı tutabilecek atmosfer yaratamıyorssa, kaymağını yedğin egosunu yaşadığın böbürlendiğin bu iddianı bırakıp başarısızlığını kabul edip istifa edeceksin.
ES-ES
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 11:00
kızılcıklı ölmedi yaşıyor savaşıyor ...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 10:02
zaten taraftara laf atan yok taraftari yonetenler bu isi biraksin oncesinde bilet rezaleti her mac ayni besteler bilmem ne bugatti ile 100 yapabiliyorsan en fazla sen o arabayi surme
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 09:34
.

Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 08:58
Aynen öyle Muzaffer ağabeyim
Bu taraftar düzgün bir yönetim ve kurumsal, profesyonel yönetimi hakediyor. Önce buradan başlamalı. Ama biz fıstıkçılar, yiyiciler ve rezaletler yaşarken başkanı bile protesto edemedik. Suçun en büyüğü bizde. Şimdi nerede o aldığı biletleri bile satmayı beceremeyen kendi taraftarına saldıran, başkanın taraftarları? Sanki aynı takım taraftarı değiliz, beraber yenilmedik, beraber çıkamadık yada onlar kadar üzülemedik mi?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
eskikurt Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
Yer: Turkey
  Alıntı eskikurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2017 saat 00:21
Gençlerbirliği ,osmanlı,kasımpaşa,başakşehirin toplasan kaç taraftarı var ,iş taraftarla olsaydı bunlar yıllarca süper ligde nasıl tutunabilirlerdi,önemli olan kulubün iyi yönetilmesi ,doğru transfer ,doğru hoca seçimi ,sahada futbolcuda ruh yoksa ,hocan bunağın tekiyse ,taraftarın yapacağı hiç bir şey yok.
en büyük eses gerisi hikaye
Yukarı
Sipaly Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı Sipaly Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2017 saat 23:55
ŞU TARAFTARA SUÇ ATANLAR GITSIN ÖTEDE OYNASIN. TAMAM YANLIŞ ZAMANDA YANLIŞ BESTE GIRIYORUZ DOGRUDUR. SU ANDA TOPLASAN 500 TARAFTARI OLMAYAN BASAKSEHIR SUPERLIGDE NASIL 2. OLUYOR? TARAFTARI OLMAYAN COGU TAKIM SUPERLIGDE. FUTBOLCULARI DAHA BESTE DUYMAMIS ULAN? HE HE, MAC TARAFTARIN YANLIS BESTESINDEN GITTI. HE AYNEN MESALEDEN DOLAYI GITTI. HAY ALLAHIM YA..

Bu olaylarin gercek sorumlusu Mustafa Denizli'dir. Yanlis oyuncu ve kadro secimleri, mac icindeki gec gelen degisikliklerdir. Abicim taraftar mi yönlendiriyor oyunu? Yabanci ülkelerde de taraftari iyi olan tüm klüpler her alanda sampiyon öyleyse? Osmanli, Basaksehir falan da taraftarindan dolayi iyi gidiyor zaten dimi?
Sen Cansın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır