eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 23.Hafta Boluspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 414243
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 20:01
İlk yarı urfayı yenebıldık mı yok manısayı yenebıldık mı yok elazıgı yendık mı evet 9 kısı falan kaldılardı sanırım öle yenmıstık. Umranıyeyı yendın mı yok boluyu yendın mı yok yanı pek fazla bısey degısmedı ıkımcı yarıda aynı cızgıde gıdıyoruz elazıg macını cıkarırsak. Transfer sarttı bu takıma ne yapıp edıp transferı actırcaklardı..
sadece eses
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 20:28
Alıntı yapılan erkaneses2626

İlk yarı urfayı yenebıldık mı yok manısayı yenebıldık mı yok elazıgı yendık mı evet 9 kısı falan kaldılardı sanırım öle yenmıstık. Umranıyeyı yendın mı yok boluyu yendın mı yok yanı pek fazla bısey degısmedı ıkımcı yarıda aynı cızgıde gıdıyoruz elazıg macını cıkarırsak. Transfer sarttı bu takıma ne yapıp edıp transferı actırcaklardı..

Kulübe tebliğ edilmiş her hangi bir transfer yasağımız yok. Doğal olarak açtırmamız gereken bir yasakta yok. İmkan yoktu, transfer yapılamadı.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 21:22
Yarn sivas yeni malatya kaybederse haftayı en karlı kapatan biz mi olucaz şimdi😂
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
Yer: Turkey
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 21:32
Boffin iki golde de hatalıydı hele ilk gol çok basit goldü
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 22:04
Yedigimiz goller tam bir facia.her duran top tehlike .boffenin defans oyuncularını uyarması ve yerleştirmesi lazım.ikinci yediğimiz gol amatorde anca yenir.bir türlü su yan topları toplayaniyoruz.uğur yerinde çok verimsiz o bölgede durumdan ve ramazan oynasa daha çok faydalı olur.hoca meyeyi oyunda tuttu netanyahu alıp dirukhan daha erkende alabilrdi.sağlık olsun son dk.kadar devam
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 22:37
Sevgili renkdaslar bugün şahsen kendimlede çelıştım bu takim gerçekten oynuyor mu yada bizmi yanlış görüyoruz.ben bir 3 pas defanstan oyun kurarak çıkış orta sahada kafayı kaldırıp bir ara top yada adam eksiltme gormedim.yani kadromuz cok iyi derken bu ligin ustunde diye dusunurken hatta transfere gerek yok diyenlere hak verirken gercekten neyi goremedik.bu takim ilk yari bu puanlari neyle topladi alpay veya mustafa hoca diye sormuyorum.ancak su kesinki ikinci devre kesinlikle durduk.birşeyler bizi bozdu.paramı dersek kesin hepimiz evet deriz.eee kaldı 11 maç topçu için bu önemli degil mi.hangi futbolcu burdan geriye gitmek ister.bakın başkandan tek bir açıklama çıkmıyor.benim bildiğim halil ünal imkanı yok bu kadar sessiz kalamaz.ama elinde koz yok ne yapsın kulüp eksi puanlardan dönmüş kontrol onda degil.valla birseyler oluyor ama ne oluyor bilen varsa soyledin rica ediyorum.bu kulüpte ne gelenek ne kültür birşey kalmamış.eskisehirsporluluk ruhu sadece tribünde ışte bugün boluya giden kardeslerimizde abilerimizde.biz bu sevdadan vazgecmeyecegiz.40yil stadı bekledik omrumuz varsa bu takımın armasını gerçekten taşıyacak adamlari da bekleriz.yanlız başkana bir önerim var.sayın başkan coşkun demirbakan hocayı getir 19 yaş gurubu başına ve 5 ay sonraya bu çocukları hazırlamasını şöyle.cikamassak bu çocuklar formayı giyecekler.haberin olsun sen her türlü tedbiri al.
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 23:20
Erkanı ESES tek kanatlı kartal gibi
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2017 saat 23:20
erkansiz ESES
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2017 saat 00:24
bolu 2 ofedeu 2
maç sonucu
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2017 saat 02:44
Alıntı yapılan gogo26

Sevgili renkdaslar bugün şahsen kendimlede çelıştım bu takim gerçekten oynuyor mu yada bizmi yanlış görüyoruz.ben bir 3 pas defanstan oyun kurarak çıkış orta sahada kafayı kaldırıp bir ara top yada adam eksiltme gormedim.yani kadromuz cok iyi derken bu ligin ustunde diye dusunurken hatta transfere gerek yok diyenlere hak verirken gercekten neyi goremedik.bu takim ilk yari bu puanlari neyle topladi alpay veya mustafa hoca diye sormuyorum.ancak su kesinki ikinci devre kesinlikle durduk.birşeyler bizi bozdu.paramı dersek kesin hepimiz evet deriz.eee kaldı 11 maç topçu için bu önemli degil mi.hangi futbolcu burdan geriye gitmek ister.bakın başkandan tek bir açıklama çıkmıyor.benim bildiğim halil ünal imkanı yok bu kadar sessiz kalamaz.ama elinde koz yok ne yapsın kulüp eksi puanlardan dönmüş kontrol onda degil.valla birseyler oluyor ama ne oluyor bilen varsa soyledin rica ediyorum.bu kulüpte ne gelenek ne kültür birşey kalmamış.eskisehirsporluluk ruhu sadece tribünde ışte bugün boluya giden kardeslerimizde abilerimizde.biz bu sevdadan vazgecmeyecegiz.40yil stadı bekledik omrumuz varsa bu takımın armasını gerçekten taşıyacak adamlari da bekleriz.yanlız başkana bir önerim var.sayın başkan coşkun demirbakan hocayı getir 19 yaş gurubu başına ve 5 ay sonraya bu çocukları hazırlamasını şöyle.cikamassak bu çocuklar formayı giyecekler.haberin olsun sen her türlü tedbiri al.

Canım kardeşim..

Birkaç sayfa öncede yazdım bu iş futbol işi değil, teknik, taktik, sistem hiç değil..

Otorite boşluğu.. Diziginlerin kaptırılması..kulübün ,kulüp idareciliğinin show amaçlı kullanılması..

Futbolcu milleti şeytanın kıç bayağıdır.. İsterse seni vezir eder isterse rezil eder.. Kimsede bişey yapamaz.. Al bugün açık söylüyorum Kamil Ahmet denen ruhsuz isteyerek ve bilerek bir pozisyonda topa koşmadı bunu bariz gördük ya maç içinde göremediğimiz diğerleri..

Çok yanlış transfer politikası ondan dahada kötüsü kulüp idareciliği yapılıyor..

Çırpındıkça batar duruma koşar adım gidiyoruz..

Sonumuz hayrolur inşallah..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 414243

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır