Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1.Lig 23.Hafta Boluspor - Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4875
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 04:02
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1.Lig 23.Hafta Boluspor - Eskişehirspor
Gönderen: hahuki
Konu: TFF 1.Lig 23.Hafta Boluspor - Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 20:39

Vurduğumuz Gol Olsun , Üç Puan Bizim Olsun..

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Yanıtlar:
Gönderen: Sipaly
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 20:53
bu maci alamazsak her sey cok zorlasir.

-------------
Sen Cansın

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 20:55
galibiyet serisi başlıyor.

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 21:08
Hiç ümidim kalmadı her hafta aynı sözler "bu Maçla seri galibiyetlere başlıyoruz. .." Bolu da yener gönderir sonra Giresun u yenecegiz demeye başlar millet

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 21:17
Bolu çıkarması yapmalıyız

Gönderen: GLADYATÖR
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 21:45
İnsallah kazaniriz bir puan oyuncularin aklinin ucuna dahi gelmemeli kesinlikle kazanmaya gitmeliyiz akilli oynayip defansa kapanmazsak bu isi ilk yarida bitirme sansina sahip oluruz yok kapanir bir puana gidersek puan alamadan geliriz

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 21:49
Bu takıma uzaktan şutu yasaklamalılar çünkü takımda bitane adam gibi vurabilen yok araya bırakılacak bütün topları kaleye vurup hiç ediyorlar

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 22:32
Var mi bolu da cezalı sakat falan?
Kadir Bekmezci kart görmüş bugun, sinirda miydi acaba? mailto:%20 -

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 22:43
Vira Bismillah!Bu maçı alıcaz...

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 22:53
Bugünkü maçta Hürriyetin gösterdiği performans gibi diğer oyuncularımızda 2 kişilik oynarlarsa hem Bolu hem Giresun deplasmanından 3 er puanla döneriz eğer aynı tas aynı hamam devam ederlerse durum pek iç açıcı gözükmüyor...

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 23:03
Öyle olmaz takımı atalım mı iyisiyle güzeliyle desteklicez her zaman

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: CK_26
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 23:27
Bu maçtada puan kaybı olursa Göztepe macinda da beklemeyin stadın dolmasını

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 26/Şub/2017 saat 23:54
Ümraniye maçıyla birlikte oturan defansımız ve haftaya Erkan Zengin ve Ramazan Övünç gelmesiyle takımın hücumu daha da iyileşeceğini düşünüyorum. Tarafsız bir gözle bakarsak galibiyete yakın taraf biz. Şuan Boluspor korkulması çok doğal ama devre arasında önemli oyuncularını büyük bir bölümünü kaybettiler. Sakatlıklar, devre arası oyuncu satmalarıyla yerlerine yeni oyuncuların gelmesi sebebiyle tam bir kadro ortaya çıkaramadılar. Kısacası Bolu, ilk yarıdaki Bolu değil. Bu maçı kayıpsız atlatacağımızı düşünerek asıl ilerideki haftalar da Giresun, Göztepe maçlarında daha da zorlu ve dirençli ekiplerle karşılaşacağız. Birisi Giresun bu hafta tutuk olsalar da takım oyununu iyi beceren bir ekip. Göztepe ise yaptıkları çirkeflik ile tansiyon yüksek ortam oluşturuyorlar. İnşallah şu kritik maçları kazanamama hastalığından kurtuluruz da bir seri başlatırız.

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 01:01
Boluspor'da buyuk bir moral bozuklugu hakim:
Bolu Gundem gazetesi >> http://www.bolugundem.com/samsunspor-3-boluspor-0-104455h.htm - http://www.bolugundem.com/samsunspor-3-boluspor-0-104455h.htm
Koroglu gazetesi >> http://www.koroglugazetesi.com/bolu/Haber/76696/-BIZIM-BILGIMIZ-TARTISILIYORSA-ODA-BOLU-NUN-DUSUNMESI-GEREKEN-SEY-.html - http://www.koroglugazetesi.com/bolu/Haber/76696/-BIZIM-BILGIMIZ-TARTISILIYORSA-ODA-BOLU-NUN-DUSUNMESI-GEREKEN-SEY-.html
Bolu Takip gazetesi >> http://www.bolutakip.com/haber/bolusporun-hedefi-ne-biri-bize-anlatsin - http://www.bolutakip.com/haber/bolusporun-hedefi-ne-biri-bize-anlatsin
Ozgur Bolu gazetesi >> http://www.ozgurbolu.com/haber/16875/gol-yemeden-yapamiyoruz - http://www.ozgurbolu.com/haber/16875/gol-yemeden-yapamiyoruz
Yine ayni gazetenin manseti:

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 01:04
Alıntı yapılan azzuri26

Var mi bolu da cezalı sakat falan?
Kadir Bekmezci kart görmüş bugun, sinirda miydi acaba? mailto:%20 -
Boluspor'da Rydell Peopen, Anco Jansen, Ramazan Sal ve Furkan Şeker Samsunspor maçına kart sinirinda girmisler, ancak bu oyuncularin hicbiri bu macta sari kart gormedikleri icin tumu bize karsi forma giyecekler:
http://www.koroglugazetesi.com/bolu/haber/76646/AMAN-DIKKAT-.html - http://www.koroglugazetesi.com/bolu/haber/76646/AMAN-DIKKAT-.html
Bu arada, yukaridaki haberde de goreceginiz uzere, Samsunspor-Boluspor macina Eskisehir bolgesinden Suat Arslanboga'nin atanmis olmasi Bolululari tedirgin etmis.

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 01:22
Bu maçta puan kaybı olursa zaten işimiz belki play-off'lar, hadi ES-ES'im , al gel bu maçı rahat nefes alalım

Gönderen: baran_esk
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 09:04
ümraniye maçını telafi etmemiz için bolu ve giresun maçlarını kazanmamız lazım , bu 2 deplasmandan alınacak 2 galibiyet hem şehrimizi hem takımı çok daha fazla havaya sokar, bu iki deplasman çok önemli.inşallah kazanırız.

-------------
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 11:12
Artık galibiyet serisi yakalayacağımızı düşünüyorum. Bolu, Giresun ve Göztepe maçı en az 7 puan alabiliriz. Rakiplerinde birbiri ile maçları var, onlarında puan kayıpları olacak. Moral bozmadan devam edelim. Ben şampiyon olarak çıkacağımıza inanıyorum

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 11:53
Erkan ve bruno oynarsa çok zorlanmadan alırız.

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 12:50
Önümüzdeki 3 maçtan 2 galibiyet ve en kötü 1 beraberlik cıkarmamız lazım... dünkü oyun bizi umutlandırsa da artık galibiyet almamız lazım guzel oyun şu asamada 2.planda.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: kemalll
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 12:58
Tek çare galibiyet başka çare yok vura vura kazanmalıyız hemde takım halinde defans ve hücum yaparsak kazanacağız.

-------------
" Aşkımız armaya, formaya... "

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 14:12
Semih meye kesinlikle oynamamali.
artık maç kaybı bizi dibe surukler

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 14:43
Bence Semih oynamalı.Sezona gayet iyi başlamıştı.Ama aylardır oynamıyor doğru dürüst.Semih pozisyon bulursa golünü atacaktır inşallah.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderen: nefer_oguz
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 15:10
ramazan sakatmı arkadaşlar...bolu maçına yetişebilirmi?

-------------
Varsın hayat 1-0 öne geçsin Biz 3-0'dan 4-3 maç almış kulübün taraftarlarıyız...

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 15:11
Elazığ maçı gibi bir maç bekliyorum. Yine defansif bir anlayışla 1 puanı kabullenmiş bir takım olacak. Penaltı vs. olmadıüı sürece gol atmamız çok zor.
Boluspor ise tam tersine agresif ve inanmış olarak maça başlar. Bu maça çıkış maçı olarak bakıyorlar. Maalesef hiç umudum yok.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 15:19
Alıntı yapılan nefer_oguz

ramazan sakatmı arkadaşlar...bolu maçına yetişebilirmi?

Ümraniye maçı öncesi antrenmanda sakatlandı son durumu ne bilmiyorum ama tahminim yetişir bolu maçına

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 15:20
Alıntı yapılan emrah

Elazığ maçı gibi bir maç bekliyorum. Yine defansif bir anlayışla 1 puanı kabullenmiş bir takım olacak. Penaltı vs. olmadıüı sürece gol atmamız çok zor.
Boluspor ise tam tersine agresif ve inanmış olarak maça başlar. Bu maça çıkış maçı olarak bakıyorlar. Maalesef hiç umudum yok.

size katılmıyorum bolu kim ya ilk kez takım gibi oynadik Ümraniye maçında erkan ramazanda olacak ve yenicez gelicez hoca da herseyin farkında

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 15:21
Alıntı yapılan NERUDA

Bence Semih oynamalı.Sezona gayet iyi başlamıştı.Ama aylardır oynamıyor doğru dürüst.Semih pozisyon bulursa golünü atacaktır inşallah.

Size katılıyorum son vuruş ustası bencede oynamali maç eksiği var belli

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 16:33
Boluspor'da cok formsuz ve eldeki en iyi oyuncusunu da Sivasspor'a gönderdi. Ortada bir maç ancak Ümraniye maçındaki oyun bu defa bizi galibiyete götürür

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 16:46
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan NERUDA

Semihin mac eksigi yıllardır var.
Kariyerinde 90 dk oynadigi maç oldukca azdir hele bu yastan sonra oynadıkça mac eksigini kapatmayi beklemek hayalcilik olur.
Hele su ligde su oyun yapisiyla semih e atilan her hava topu duvardan doner gibi geri donerken semihten son 20 dk disinda birsey beklememek lazim.

Gönderen: Sergüzeşt
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 17:12
Alıntı yapılan azzuri26

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan NERUDA

Kariyerinde 90 dk oynadigi maç oldukca azdir hele bu yastan sonra oynadıkça mac eksigini kapatmayi beklemek hayalcilik olur.
Hele su ligde su oyun yapisiyla semih e atilan her hava topu duvardan doner gibi geri donerken semihten son 20 dk disinda birsey beklememek lazim.

Şöyle bir ayrıntı var. Semih doldur boşalt oyuncusu değil. dünkü maçın ilk yarısında semih olsaydı en az 1 gol atardı. ikinci yarı takım tamamen doldur boşalt oynadı meye de sürekli kenara kaydığı için ümraniyenin 5 kişilik defansının arasında semih kayboldu.

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: TrakEs
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 17:35
Alıntı yapılan azzuri26

Semih sonradan girdiğinde de faydalı olamıyor. Futbolculuğu bitmiş uzatmaları oynuyor.

Benim görüşüm ki zaten bakarsanız son alındığı maçlara sonuç ortada.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 18:43
Meye yi begenenler semih i de beğenir çok normal.

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 20:37

17/05/2008

bu bilet hepimize moral olsun çıkış maçımız olsun inşallah

-------------

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 21:28
Maç 18 mayisti direkten dönen toplar ilahlar korumuş tu bizi çok müthiş atmosfer vardı Coşkun Birdal nerelerde yokmu gitti adam

-------------

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 22:00
Naptın be Hüseyin Abii

Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 22:26
Alıntı yapılan Güray26ES

Maç 18 mayisti direkten dönen toplar ilahlar korumuş tu bizi çok müthiş atmosfer vardı Coşkun Birdal nerelerde yokmu gitti adam

Evet ben düzenleme tarihine bakmışın 18 Mayıs doğrusu hatırlatma için teşekkürler

-------------

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 23:00
Bolu şampiyonluk yarısından kopmamak, haftalardir giden kötü gidişe dur diyebilmek için topuyla tüfeğiyle, herseyiyle saldiracak. Çok transfer yaptılar, uyum sorunu yaşıyorlar, atlatirlarsa dönüşleri çok sert olacak atlatamazlarsa sezonu kaybedecekler. Bizim için bu şartlarda olabilecek en zor maç. Benim düşüncem odur ki bu maçı kazanırsak eğer, Giresun'u da kazaniriz, Goztepeyi de kazaniriz, ligi de kazaniriz..
Sezonun maçına çıkacağız cumartesi günü Bolu'da..

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 27/Şub/2017 saat 23:13
İçimdeki his farklı kazanacağız diyor. İnşallah hayırlısı..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 13:09
kazanamazsak ilk iki şansımızın biteceği maç ne olursa olsun kazanıp hem güven hem umudun patlama yapması gereken maç
hürriyetin yerine hasan hüseyin oynarsa uğurun yanında daha kontrollü ilerleyeceğimizi düşünüyorum

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 14:00
Boluspor'da Fuat Çapa geçen haftadan dolayı baya bir kızgın görünüyor, yaptığı açıklamalar da bu yönde. Bence bu hafta da kaybederlerse ya istifa edecek, ya da gönderilecek. Bolusporlu futbolcuların da kendi taraftarları önünde var gücüyle saldıracaklarını düşünüyorum, zira olası bir puan kaybı playoff şanslarını zora sokar ve taraftar bunu protesto eder.

İki takımın da kader maçı, artık saflar iyice belli olacaktır:
Eğer kaybedersek ve Balkes yenerse: Bolu-Balıkesir-Ümraniye ile playoff 5 ve 6. sıra mücadelesi veririz.
Eğer kazanırsak: Göztepe-Malatya-Giresun-Sivas ile şampiyonluk mücadelesi devam eder.

Futbolcuların bunun bilincinde olarak oynaması lazım. Ben ümitliyim. Geçen hafta Ümraniye'ye karşı oynanan oyundan çoğumuz memnun kaldık, biraz daha şanslı olsaydık o maçı farklı alırdık. Bu sefer şans da bizim yanımızda olur inşallah.

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 14:37
Bence boluyu yenicez fuat çapa gönderilecek

-------------

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 15:16
Artık rakiplerin durumları bizi çok da ilgilendirmiyor.Bizim takım kalitesini ve azmini ortaya koyarsa galibiyet serisi muhakkak başlayacaktır.Bu maçtan bende umutluyum.Ümraniye maçında iyi sinyaller verdik,Erkan ve Ramazan'inda katılımıyla kazaniriz diyorum...

-------------
__oldcity__

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 17:33
Boluyu yeneriz Giresun çok kolay bu hafta güzel oyuncuları sarı kart sınırında Giresun'un

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 17:36
Ramazan iyilesirse oynar

-------------

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 18:02
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Boluyu yeneriz Giresun çok kolay bu hafta güzel oyuncuları sarı kart sınırında Giresun'un

Dimitriadis ve Recep kart görürlerse bizim maçta oynayamıyorlar, inşallah görürler

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 18:10
Ümraniye maçındaki kadroya ek olarak Meye'nin yerine Erkan oynar, kadro değişmez.. Bence de Ramazan oynamalı ama Uğur'u keseceğini sanmıyorum, Hasan da fena değildi.. Tahminen Uğur'un yerine ikinci yarı alacak Ramazan'ı..

İnşallah bundan sonra bırakın mağlubiyeti beraberlik bile görmeyiz.. Daha çok şeyler değişir bu ligde ama yine de her hafta 3 puanla ayrılırsak kafamız rahat olur..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 18:11
Alıntı yapılan Tuna_26_Eses

Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Dimitriadis ve Recep kart görürlerse bizim maçta oynayamıyorlar, inşallah görürler
özgürcan oynamasında

-------------

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 20:00
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Ümraniye maçındaki kadroya ek olarak Meye'nin yerine Erkan oynar, kadro değişmez.. Bence de Ramazan oynamalı ama Uğur'u keseceğini sanmıyorum, Hasan da fena değildi.. Tahminen Uğur'un yerine ikinci yarı alacak Ramazan'ı..

İnşallah bundan sonra bırakın mağlubiyeti beraberlik bile görmeyiz.. Daha çok şeyler değişir bu ligde ama yine de her hafta 3 puanla ayrılırsak kafamız rahat olur..

,,,,,hasan Hüseyin yerine Ramazan

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 20:08
Hürriyetin 3 sarı kartı var bu hafta oynar normalde

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 20:34
               Boffin

Kamil   Aykut   Hakan   Bilal

Ramazan   Hürriyet

Uğur

Ofoedu                      Erkan

Bruno

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 21:08
Bu haftaki kadromuz da iki değişiklik ile iyi bir sonuç elde edebiliriz. Hasan Hüseyin önceki maçta takım atak yönü değiştirmesinde başarılı paslar attığını, araya da güzel paslar atabilceğini gördük. Uğur İnceman'ın gücü bitince ileriye çıkıp bir şeyler yapmaya çalıştı ama pek bir fayda edemedi. Hürriyet'in yanına veya birazcık ilerisine pozisyon verilirse önceki maçtaki gibi takım sıkıştığında atak yönünü değiştirerek bize fazlasıyla katkı sunabilir. Ramazan ileri de başlayarak hem dikine gitme özelliğini atak başlatmasına yardımcı olur hem de gelen topu hemen presler yaparak atak başlamadan bitirmeye veya kanatlara oynama zorlayarak defansımızı daha da rahatlatır. İlk yarı da iyi bir skor elde edersek ikinci yarı da Ramazan - Uğur değişikliği ile beraber takımımızın elde ettiği skoru ayağında top tutarak skoru korumamıza sağlayabilir.
           Boffin
Kamil - Aykut - Hakan - Bilal
Hasan Hüseyin - Hürriyet
          Ramazan
Ofeudo                  Erkan
           Bruno   

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 22:06
Ramazan da son durum nedır bılmıyorum ancak Erkan ve Ramazan bu takıma cok sey katar ve Bolu'dan 3 puan ıle donerız

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 23:44
Şu iki deplasmandan 6 puanla dönülürse evimizde oynayacağımız Gö..tepe maçını düşünemiyorum belkide stad ilk defa full olacak inş...Durum böyle olursa güzel bir kareografi yapılsa nasıl olur işte o zaman bütün Türkiye zaten özel olan bu büyük taraftarı görür ve dosta düşmana iyi bir msj verilmiş olur diye düşünüyorum   ...

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 07:43
Boffin ve Aykut dünkü antremana sakatlıkları nedeniyle katılmamis, Ramazan da fizyoterapistler eşliğinde çalışmış. Ramazan'ın oynaması zor gibi, Boffin ve Aykut oynar inşallah. .

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 09:04
Boluspor Başkanı Çarıkçı: “Bu hafta zor bir Eskişehirspor maçımız var. İlk 6'da olabilmemiz için bu maçı kazanmak zorundayız. Artık Samsunspor maçından teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimizin ders çıkarması lazım. Biz böyle bir kulüp değiliz. Ben bu mağlubiyeti kabul edemiyorum. Bundan sonra da ne yapmamız gerekiyorsa yapmaya hazırız. Önümüzdeki Eskişehirspor maçı bizim derbi maçı. Takıma yine de güveniyorum.”
Kaynak: http://www.ozgurbolu.com/haber/16882/carikcidan-onemli-aciklamalar - http://www.ozgurbolu.com/haber/16882/carikcidan-onemli-aciklamalar

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 10:10
Biletler satışa çıktı sanırım ama hangisi misafir anlaşılmıyor alabilen var mı ?

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 10:20
Misafir tribün gözükmüyor passo.com.tr de?

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 10:26
Şöyle bir şey yazmışlar "Misafir takım tribün biletleri sadece Eskişehir Atatürk Stadyumu Passolig gişesinden satılacaktır. " , biz İstanbul daki taraftarlar için büyük hayalkırıklığı!

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 10:42
Dün tribundergide bir renktaş maç başlığında söyle yazmış.

Stad 8000 bin yani 400 deplasman tribünü ;biletlere nereye baksam çok yoğun ilgi ama biletler gruplara verilecek duyduğum kadarıyla. Yani sadece kemik tayfaya gelecek biletler

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 11:11
oyuncular paralarını alamıyorlar sanırım antreman larda da sakatlanmak soru isareti

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 11:20
Alıntı yapılan grezores

Dün tribundergide bir renktaş maç başlığında söyle yazmış.

Stad 8000 bin yani 400 deplasman tribünü ;biletlere nereye baksam çok yoğun ilgi ama biletler gruplara verilecek duyduğum kadarıyla. Yani sadece kemik tayfaya gelecek biletler

Bolu,Karabük,Ankara,Istanbulda yaşayan bu maçı bekleyen taraftar küstürülmesin. Ek kontejyan istensin.

Gönderen: efees3526
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 11:48
passoya misafir düşmüş ama kıpkırmızı

-------------
ES ES

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 11:54
Boluspor - Eskişehirspor maçının biletleri satışa çıktı. Misafir tribün 10 lira olacak.
Misafir takım tribün biletleri sadece Eskişehir Atatürk Stadyumu Passolig gişesinden satılacaktır. İnternet satışı yok!
Şehir dışından gelecekler için hayal kırıklığı oldu.

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 12:06
Satışa çıktı 10 dakika sürdü bitmesi.

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 12:10
İnternetten alabilen oldu mu ki?

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 12:13
Ben aldım Özkan abi tribünün yarısı kırmızıydı zaten

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 12:18
Alıntı yapılan Sessiz

Ben aldım Özkan abi tribünün yarısı kırmızıydı zaten
Teşekkürler kardeşim, biz haber alana kadar bitmiş desenize, neyse artık giden renkdaşlarımıza iyi yolculuklar, sağ salim gidip galibiyetle dönsünler inşallah.

Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 12:59
kaç kişilik bilet ayrılmıştı ki, hemen bitmiş

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 13:08
Bu yıl deplasmanlara hıc gıdemedım . Gectıgımız yıllarda oldugu gıbı organızasyon yapılıyor mu . Hoscan donemınden otobuslere borcumuz vardı sanırım. ne oldu bu durum konuya hakım olan varmı acaba, herkes ücretını oduyormu yoksa.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 15:29
Beşiktaş maçında normal maçlarda hiç kimsenin girmediği o kale arkasını komple deplasmana vermeyi biliyorsunuz değil mi ? Hadi delikanlıysanız şimdi de açın görelim o bom boş tribünü.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: 26es1992
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:37
kale arkasını deplasmana versinler 3 kişi kaldık ortada bilet alamadık

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:39
açıldı şu an hızlı olun

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: gokhanbey26
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:39
Açmazlar, yöneticisi EsEs li değil, Esnafı EsEs li değil.

-------------
İnadına EsEs

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:45
açıldı tekrar yüklenin

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:47
son 16 kişi kaldı umarım ek kontenjan açılır

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: gokhanbey26
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:51
açıldı ve paso kart içinde param olmadığı için satına alamadım :(

-------------
İnadına EsEs

Gönderen: Ende
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:53
Biletler satışta misafir tarafı şu an passolig sitesinde.

-------------
Her şey senin için Es-Es'im.

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:56
Kalmadi

-------------

Gönderen: sines26
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 16:57
stadları müsait aslında bastırılsa ek tribün açabilirler diye düşünüyorum

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 19:26
bolu ya gidip can verirmiyiz

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 19:38
sabah baktım biletler satısa çıkmamıştı akşam işten gelince baktım bitmiş yönetim ek yer talep etmelisin

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 19:41
Yönetim ek yer talep etmiş ancak kabul edilmemiş. Bolu halkının Boluspor'la pek ilgisi yok. Toplam 7.300 pasoligli taraftarları var. Bu sezon en fazla 2 bin kişiye maç oynadılar. Bize 1.000 kişilik yer ayırırlarsa kendi sahalarında rezil olurlar.

-------------

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 20:41
Haber: Barış GÜZELTÜRK

Oynanan 36 karşılaşmadan 30'u Süper Lig, 4'ü TFF 1.Lig ve 2'si Spor Toto 2.Lig'de oynandı. Boluspor bu karşılaşmaların 11'inde sahadan galibiyet ile ayrılırken, 10'undan mağlubiyet ile ayrıldı. 15 karşılaşma ise berabere sonuçlandı.

İlk kez 1970-71 sezonunda oynanan maçta Boluspor sahadan 2-1'lik galibiyet ile ayrıldı.

Türkiye Kupası'nda ise 5 kez rakibi ile karşılaşan Boluspoe sahadan galibiyet ile ayrılamadı.

Rekabette Boluspor rakibine 35 gol atarken, Eskişehirspor 34 gol kaydetti.

Sezonun ilk yarısında ilk maç Eskişehirspor Atatürk Stadyumu'nda oynanırken, Boluspor bu karşılaşmadan 1-1'lik beraberlik ile ayrıldı. Karşılaşmada tek golümüzü Rydell Poepon kaydetti
Kaynak bolu gündem

-------------

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 21:37
Bolu'ya gidiş güzergahı belli mi? Pamukova'dan geçiliyor mu?

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 21:56
Alıntı yapılan buonanotte

Bolu'ya gidiş güzergahı belli mi? Pamukova'dan geçiliyor mu?

Eskişehir- bozüyük-pamukova-hendek-düzce-bolu en sık kullanılan güzergah.Mudurnu ve göynükten de var ama sık kullanılmayan yollar, pek iyi değil.

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 22:19
2007-2008 sezonundaki Bolu deplasmanına otobüsle Eskişehir-Mihalgazi-Nallıhan-Mudurnu-Bolu istikametinden gitmiştik. Yol bozuktu ama mesafe daha kısa gibi geldi bana.

-------------

Gönderen: TrakEs
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 22:31
http://hizliresim.com/5g4Jll">

Bu belki yardımcı olur.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 22:55
Alıntı yapılan emrah

Yönetim ek yer talep etmiş ancak kabul edilmemiş. Bolu halkının Boluspor'la pek ilgisi yok. Toplam 7.300 pasoligli taraftarları var. Bu sezon en fazla 2 bin kişiye maç oynadılar. Bize 1.000 kişilik yer ayırırlarsa kendi sahalarında rezil olurlar.

Farketmez bizde 500 kişiyle tüm Boluya konser veririz :)

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 23:08
Alıntı yapılan TrakEs

http://hizliresim.com/5g4Jll">

Bu belki yardımcı olur.

riskli bir yol ama yapacak birşey yok renktaşlar, eskişehirspor sagolsun cografyamız çogu esesli renktaşım gelişti

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 23:14
Malum olaylardan sebep Sakarya üzeri gidiş ve gelişe muhtemelen izin vermez emniyet.Nallıhan guzergahini verirler büyük ihtimal. Ümraniye maçında skor olarak istediğimizi alamasakta sergilenen futbol tatmin ediciydi. Kazanırsak ilk ikiyi rahatsız ederiz, kaybedersek kopariz iyice. Rakipler sürekli kazanma alışkanlığı elde etti, biz 4 haftadır kayiplardayiz . Rakip sezonun ilk yarısının flaş takimiydi, uzunca bir süredir onlarda cokuste ama ilk 6 iddiaları halen güçlü bir şekilde devam ediyor. Kazanırsak Giresun deplasmanında umutlar yine yeşerir gibi.

Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 12:34
Boluspor'da cıkıs macı olarak goruyor bızde . Ortada bır mac gunluk performans belırleyecek sonucu, %51 bız ondeyız, saha avantajı onlarda olmasına ragmen,

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 12:45
bolu maçı bırakmaz artık hangi takıma sorarsanız sorun eses i herkes yenecek güçte diyorlar.
bizim sahamizda bizi km yenebilirdi herkes 3.5 atardi şimdi Ümraniye altinordu gibi basit takımları bile yememiyoruz

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 13:55
Alıntı yapılan esist

altinordu gibi basit takımları bile yememiyoruz
Şey Altınordu'yu yendik galiba. Bir de Altınordu bu ligin en iyi tesislerine sahip takımı diye biliyorum, basit değil.

Ümraniye için ve diğer görüşlerinde haklısın.

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: bilaltopal
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 14:24
Erkan ZENGİN maç kadrosundan çıkartılmış. Mustafa Denizli ile tartışma yaşamış. Süha BOZKURT twitterden yazmış.

-------------
SEVDAMIZ ESKISEHIR

Gönderen: sines26
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 14:25
Alıntı yapılan bilaltopal

Erkan ZENGİN maç kadrosundan çıkartılmış. Mustafa Denizli ile tartışma yaşamış. Süha BOZKURT twitterden yazmış.

bir bu eksikti.

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 14:31
haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 14:35
evet ulusal basında da haber oldu. böyle bir şey tahmin ediyordum ama beklediğimden de çabuk yaşandı

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 14:35
ulan haftasonu mac oynanirken stres, hafta ici stres. eskisehirspor kalpten goturecek bizi.

YETER BE

HALIL AGA COZ SU ISI

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 02/Mar/2017 saat 14:38
Şaşırmadım.Aslında Erkan la ilgili sıkıntılar hep vardı ama takımı sürükleyen adam olduğu için pek dile getirilmedi.Bir kaç arkadaş kırık dökük cümlelerle mırıldandı ama forumun tepkisinden korkulduğu için fazla dillendirmediler.Erkan ı çok seviyoruz,yeri de bizde apayrıdır ama kimse takımın üstünde değil.Erkan da Mesut da Halil de Nabi de kim olursa olsun Eskişehirspor dan büyük değil.İnşallah tatlıya bağlanır zira Erkan a ve kadroda olan bütün futbolculara ihtiyacımız var.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com