eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 23.Hafta Boluspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 14:42
Ulen bu sene şampiyonluğu kendi elimizle sunacağız böyle giderse. Ne iş bu anlamadım ki. Birde Erkan meselesi çıktı şimdi.
Bu çocuk okumayacak galiba......
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 14:54
Alıntı yapılan furemen

Şaşırmadım.Aslında Erkan la ilgili sıkıntılar hep vardı ama takımı sürükleyen adam olduğu için pek dile getirilmedi.Bir kaç arkadaş kırık dökük cümlelerle mırıldandı ama forumun tepkisinden korkulduğu için fazla dillendirmediler.Erkan ı çok seviyoruz,yeri de bizde apayrıdır ama kimse takımın üstünde değil.Erkan da Mesut da Halil de Nabi de kim olursa olsun Eskişehirspor dan büyük değil.İnşallah tatlıya bağlanır zira Erkan a ve kadroda olan bütün futbolculara ihtiyacımız var.
Bu sıkıntıları yazanların başındayım aslında abi.Geçen vip tribünün de bir anda bir gerginlik olmustu.İşte bu gerginliğin sebebi de erkan zengindi.Tarığın son oyuncu değişikliği ile kulubeye dönerken denizliye yaptığı harekete taraftarlar tepki verdi.İşte o taraftarlara da erkan tepki verdi.Mustafa hocanın gelmesi ile semih,hakan,bilal,aykut,kamil böyle bir tayfa çok memnun,diğer tarafta erkan,tarık,uğur,kaan gibi bir taraf ise acaip sitemliydi.Erkan alpay hocanın gitmesini hiç istemedi.Hatta alt yapıdan bir hoca ile bile devam ederiz yine çıkarız dedi.Mustafa denizli kulube gelir gelmez futbolcuların yediklerine,içtiklerine,kulup personeline her şeye belli bir tertip düzen getirdi hatta halil ünalı bile tesislerde istemedi.Belii bir disiplin içine sokamaya çalıştı takımı ama başta erkan olmak üzere futbolcuların bir kısmı bu durumdan rhatsız oldu.İşin özeti ise bugun bomba patladı.Kavga olayı doğru fakat kadro dışı olayı net değil.Çünkü yola yarın çıkılacak.Halil ünal'a olayın haberi gitti.Yolda bu oloyı çözmeye çalışıcak.Ya tatlıya bağlanacak.Ya erkan kadro dışı kalacak.Bir ihtimalle denizli böyle bir huzursuzluğun takıma negatif enerji yaratıp bizi sıkıntıya sokma durumundan erkanı affedecek.Burda önemli olan erkanın nasıl adım atacağı.Ya dik kafalık yapıp kadro dışı diler ya da özür diler olay tatlıya bağlanır.Sıkıntılar sezon sonuna ötelenir.
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:02
Antrenman fotoğrafların da gayet normal görünüyor...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:05
Serhat kardeşim ben aslında ilk yarının ortalarında bir şeyler sezmiştim.Erkan ın biraz başına buyruk ve geri planda Alpay ı idare etiğinden şüphe duymuştum.Daha sonra sen ve birkaç arkadaş yüzeysel bir şeyler yazdılar hatırlıyorum.Çünkü ben her gün foruma girer bütün yorumları tek tek okurum.Bende bir şeyler yazıp çomak sokmak istemedim.Zira forumda lafını edebini bilmeyen bazı(Azda olsa)tipler var.Her ne ise bu olay şimdi patlak verdi.Bazen böyle durumlar ters motivasyon sebebi olabiliyor.Bazende sıkıntıya sebep oluyor.Takım süper lige çıksın hiç kimse umurumda değil.Taraftar hariç her kes buradan kazanç elde ediyor.Edecekte...Burada vazgeçilmez olan iki şey var
1.Arma
2. Taraftar
gerisi teferruattır.
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:06
Yeter artık be. Her hafta bir sorun. Kalmış 13 hafta. Çıkın adam gibi topunuzu oynayın. Başlarım sizin tribinize Herkes kendini Messi sanıyor takımda. Bir de devre arasında transfer yapılmadı. Yapılsaydı kim bilir neler olacaktı?
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:13
Habere bakar mısınız? Bilmeyen de tekme tokat birbirlerine girdiklerini sanacak. Ulusal basının diline düştük bir kere. İşimiz çok zor. Benim hiç umudum yok. İlk 6 bile yalan olur bu gidişle.

Mustafa Denizli ile Erkan Zengin kavga etti

TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un Teknik Direktörü Mustafa Denizli, oyuncusu Erkan Zengin ile kavga etti.

Eskişehirspor'da Boluspor mücadelesi öncesinde antrenmanda şok bir gelişme yaşandı... Antrenman sırasında ayağına darbe alan Erkan Zengin buz tedavisi için kenara geldi. Bu sırada sinirlenen Teknik Direktör Mustafa Denizli oyuncusuna 'Neden kendi başına kenara çıkıyorsun' diyerek tepki gösterdi.

Yaşanan bu tartışmanın ardından ortam gerildi Denizli, Erkan Zengin'i Boluspor maçının kadrosundan çıkardı. Yönetimle görüşmeyi düşünen Mustafa Denizli'nin Erkan Zengin'i süresiz kadro dışı bırakmayı gündeme getireceği öğrenildi. Şampiyonluk yolunda şok kavga ile sarsılan Eskişehirspor'da Kulüp Başkanı Halil Ünal'ın olaya ne şekilde tepki vereceği merakla bekleniyor.

http://www.hurriyet.com.tr/mustafa-denizli-ile-erkan-zengin-kavga-etti-40382431
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:32
[02/03 14:25] Satılmış Turn: Es Es'te şok... Mustafa Denizli ile Erkan Zengin arasında antrenmanda tartışma cıktı. Denizli, Erkan Zengin'i Bolu macı kadrosuna almadı...
[02/03 14:25] Satılmış Turn: Bu takım bir şey olmaz
[02/03 14:26] Satılmış Turn: Şampiyonluk yolunda Es Es'i rakiplerin gözünde tek favori yapan isimler Erkan Zengin ve Semih Şentürk'tü.Hocaların biri ona biri buna taktı
[02/03 14:27] Satılmış Turn: Erkan Zengin, Mustafa Denizli kavgasının ardından ortalık biranda karıstı. Baskan Halil Ünal'ın şu sıralarda olaydan yeni haberi oldu...
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:41
Olayın iç yüzünü bilmiyoruz ama ne olursa olsun futbolcu hocasına saygı duyacak,hele ki Mustafa Denizli gibi bir hocaya.Erkan büyük kaptan ise herşeyi bir kenara bırakıp şampiyonluğa odaklanır.Boylede yapacağını düşünüyorum..
__oldcity__
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:44
üzücü bir durum inşallah orta yol bulunur denizli hoca ikna edilir erkan zengin kadro dışı kalmaz EmbarrassedConfusedOuch
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
erhanateser Liste gör
Yazar

Erhan Ateşer
Yer: İstanbul
  Alıntı erhanateser Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2017 saat 15:52
Bugün dedim ne kadar sakin takımla ilgili pek bir haber yok diye düşündüm habere bak.. Çok büyütülecek birşey yoktur Mustafa Denizli gibi teknik direktöre sahipsek medyatik olacağımızı biliyorduk pireyi deve yapmayı çok sever popüler gazetelerimiz.. Başkanın bu konuyu çözeceğini yolumuza kaldığımız yerden devem edeceğimizi düşünüyorum.. Erkan bu formayı bu şehri bu taraftarı çok seviyorsa herşeyi bir kenara koyacak kendini ve takımı şampiyonluğa odaklamalıdır.!
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır