eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli

Cevapla Cevapla Sayfa  123 78>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli
    Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:23
1+1 yıllık anlaşma sağlanmıştır .Hayırlı olsun .

(Kaynak : transfermarkt.com.tr)

21 Aralık 2012 tarihinde Mustafa Denizli, 1. Lig ekibi Çaykur Rizespor'la 1,5 yıllık anlaşma imzalayarak, Karadeniz ekibinin teknik direktörlüğüne getirildi. 20 Ocak 2013'te Gaziantep Belediyespor galibiyeti ile Rizespor kariyerine başlayan Denizli, takımını 28 Nisan'da MKE Ankaragücü galibiyeti ile ligin bitimine 2 hafta kala Süper Lig'e çıkarmayı başarmıştır.
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:24
Geçmiş dönemlerde yaptığımız görüşmelerde değerli hocamız, o gün için uygun olmadığını ancak Eskişehirspor camiasını yakından takip ettiğini ve birgün Eskişehirspor'un bana ihtiyacı olduğunda mutlaka destek olacağını belirtmiştir. Mustafa Denizli sözüde bu olsa gerek. Bugün yaptığımız görüşmede, Eskişehir'in kendisine olan ihtiyacı dikkate alarak maddi bir koşul belirtmeden Eskişehirspor Teknik Direktörüğü'nü kabul etmiştir.

Perşembe günü saat 13:00'da tesislerimize teşrif edecek olan Teknik Direktörümüze başarılar diler, tüm Eskişehirspor camiasına hayırlı olmasını dileriz.
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
  Alıntı ekinoks_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:26
Mustafaaaa Denizliiiiii
Şampiyon yap biziiiiiiiiiiiiiClapClapClapClap

Hoş geldin değerli insan.
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:26
umarım hakettiğimiz süperlige geri döneriz.. hayırlı olsun
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
tg.26 Liste gör
Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı tg.26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:27
Hayırlı olsun inşallah GS en son çalıştırdığı dönemdeki basit hataları bizde tekrarlamaz aksi takdirde dönüşü olmayan sıkıntı yaşarız.
EsEs
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
  Alıntı turşucu hurşit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:27
karsi cikiyordum kendisine ama para almadan calismayi kabul ettigini duyunca saygi duydum.

basarilar hocam
Yukarı
flaneur2016 Liste gör
Deneyimli Yazar

aydın tufan
  Alıntı flaneur2016 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:28
Alıntı yapılan turşucu hurşit

karsi cikiyordum kendisine ama para almadan calismayi kabul ettigini duyunca saygi duydum.

basarilar hocam

Para almadan çalışacağına inanmak saçma tabiki :)
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:28
Mustafa Denizli tam manasıyla futbol profesörüdür. Oyunu çok iyi okur ve oyuna müdahale eder . Takımı her açıdan iyi hazırlar ve formayı hak edene verir. Mütevazi bir kişiliğe sahiptir; tam bir centilmen ve beyefendidir. Karizma sahibidir; futbolcuları ağırlığı ve karizmasıyla ezer. Yaşı biraz fazla olanlar Denizli'nin geçmişini, başarılarını, oyuna müdahalelerini iyi hatırlayacaktır. Bana göre bu ülkeye gelmiş en iyi 2-3 hocadan birisidir.

Eğer Denizli'yi ikna edebilirse Halil Ünal harika bir iş çıkarmış olur; zira Denizli'nin yıllardır gelen çoğu teklifi sağlık sorunları sebebiyle reddettiğini hepimiz biliyoruz. 67 yaşındaki kalp hastası bir insan bu yaştan sonra sorumluluk alıyorsa bilin ki sebebi kesinlikle para pul değildir. Sebebi tamamen hatır gönül işleriyle kıramayacağı kişilerin devreye girmesindendir. Bu sebeple eğer bu transfer gerçekleşirse hepimizin Halil başkana kocaman bir teşekkür borcu olduğunu belirtmek isterim.

Az önce yaptığım yorumu buraya da yazmak istedim.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:34
Mustafa Denizli
Takıma hoca eli değsin biraz.
Basarılı olacak.
Kadro kalıtemız ve hocamız ıle şampiyonluk gelecektır
Hosgeldınız... Hayırlı olsun insalllahh
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 14:35
Türk futbol tarihinin -yabancı hocalar dahil- en iyi 2-3 teknik direktöründen biri Alpay gibi acemi bir adamdan sonra takımın başına geliyor ama insanoğlu işte, değişik kafalar yaşayanlar var. Azınlıkta kalacaklardır. Vizyonu geniş bir teknik direktörün vizyonu geniş bir takıma çok büyük olumlu katkıları olacaktır. Bundan sonra bize tribünleri doldurmak düşüyor. Şehir olarak kenetlenip çok rahat biçimde şampiyon olarak üst lige çıkacağımızı düşünüyorum. Umarım Eskişehirspor'un play-off'a kalma huyu tutmaz.

Futbolcular da böyle bir teknik adamla çalışacakları için çok şanslı olduklarını bilip, ondan ne kazanabilirlerse kar olduğunu bilerek hareket etmeliler
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 78>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır