Sayfayı yazdır | Close Window

Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4870
Yazdırma tarihi: 04/Haz/2024 saat 10:06
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli
Gönderen: ecayirli26
Konu: Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:23
1+1 yıllık anlaşma sağlanmıştır .Hayırlı olsun .

(Kaynak : transfermarkt.com.tr)

21 Aralık 2012 tarihinde Mustafa Denizli, 1. Lig ekibi Çaykur Rizespor'la 1,5 yıllık anlaşma imzalayarak, Karadeniz ekibinin teknik direktörlüğüne getirildi. 20 Ocak 2013'te Gaziantep Belediyespor galibiyeti ile Rizespor kariyerine başlayan Denizli, takımını 28 Nisan'da MKE Ankaragücü galibiyeti ile ligin bitimine 2 hafta kala Süper Lig'e çıkarmayı başarmıştır.

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Yanıtlar:
Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:24
Geçmiş dönemlerde yaptığımız görüşmelerde değerli hocamız, o gün için uygun olmadığını ancak Eskişehirspor camiasını yakından takip ettiğini ve birgün Eskişehirspor'un bana ihtiyacı olduğunda mutlaka destek olacağını belirtmiştir. Mustafa Denizli sözüde bu olsa gerek. Bugün yaptığımız görüşmede, Eskişehir'in kendisine olan ihtiyacı dikkate alarak maddi bir koşul belirtmeden Eskişehirspor Teknik Direktörüğü'nü kabul etmiştir.

Perşembe günü saat 13:00'da tesislerimize teşrif edecek olan Teknik Direktörümüze başarılar diler, tüm Eskişehirspor camiasına hayırlı olmasını dileriz.

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:26
Mustafaaaa Denizliiiiii
Şampiyon yap biziiiiiiiiiiiiiClapClapClapClap

Hoş geldin değerli insan.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: lig_a
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:26
umarım hakettiğimiz süperlige geri döneriz.. hayırlı olsun

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: tg.26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:27
Hayırlı olsun inşallah GS en son çalıştırdığı dönemdeki basit hataları bizde tekrarlamaz aksi takdirde dönüşü olmayan sıkıntı yaşarız.

-------------
EsEs

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:27
karsi cikiyordum kendisine ama para almadan calismayi kabul ettigini duyunca saygi duydum.

basarilar hocam

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:28
Alıntı yapılan turşucu hurşit

karsi cikiyordum kendisine ama para almadan calismayi kabul ettigini duyunca saygi duydum.

basarilar hocam

Para almadan çalışacağına inanmak saçma tabiki :)

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:28
Mustafa Denizli tam manasıyla futbol profesörüdür. Oyunu çok iyi okur ve oyuna müdahale eder . Takımı her açıdan iyi hazırlar ve formayı hak edene verir. Mütevazi bir kişiliğe sahiptir; tam bir centilmen ve beyefendidir. Karizma sahibidir; futbolcuları ağırlığı ve karizmasıyla ezer. Yaşı biraz fazla olanlar Denizli'nin geçmişini, başarılarını, oyuna müdahalelerini iyi hatırlayacaktır. Bana göre bu ülkeye gelmiş en iyi 2-3 hocadan birisidir.

Eğer Denizli'yi ikna edebilirse Halil Ünal harika bir iş çıkarmış olur; zira Denizli'nin yıllardır gelen çoğu teklifi sağlık sorunları sebebiyle reddettiğini hepimiz biliyoruz. 67 yaşındaki kalp hastası bir insan bu yaştan sonra sorumluluk alıyorsa bilin ki sebebi kesinlikle para pul değildir. Sebebi tamamen hatır gönül işleriyle kıramayacağı kişilerin devreye girmesindendir. Bu sebeple eğer bu transfer gerçekleşirse hepimizin Halil başkana kocaman bir teşekkür borcu olduğunu belirtmek isterim.

Az önce yaptığım yorumu buraya da yazmak istedim.

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:34
Mustafa Denizli
Takıma hoca eli değsin biraz.
Basarılı olacak.
Kadro kalıtemız ve hocamız ıle şampiyonluk gelecektır
Hosgeldınız... Hayırlı olsun insalllahh

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: janerr
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:35
Türk futbol tarihinin -yabancı hocalar dahil- en iyi 2-3 teknik direktöründen biri Alpay gibi acemi bir adamdan sonra takımın başına geliyor ama insanoğlu işte, değişik kafalar yaşayanlar var. Azınlıkta kalacaklardır. Vizyonu geniş bir teknik direktörün vizyonu geniş bir takıma çok büyük olumlu katkıları olacaktır. Bundan sonra bize tribünleri doldurmak düşüyor. Şehir olarak kenetlenip çok rahat biçimde şampiyon olarak üst lige çıkacağımızı düşünüyorum. Umarım Eskişehirspor'un play-off'a kalma huyu tutmaz.

Futbolcular da böyle bir teknik adamla çalışacakları için çok şanslı olduklarını bilip, ondan ne kazanabilirlerse kar olduğunu bilerek hareket etmeliler

-------------
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:37
Haydi Mustafa Denizli...
Güveniyoruz sana.

Taraftar üzerine düşen görevi yerine getirecek, sen de şu kadroyu elden geçir, lig bitmeden şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Gönderen: irsad26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:42
Başarılı olup olmayacağını zamanla göreceğiz ama şu bir gerçek Halil başkanın ikna kabiliyeti ve vizyonu inanılmaz bir seviyede. Şifo, Hakan Kutlu isimlerinin geçtiği ortamda adam Mustafa Denizli gibi bir kariyeri getirdi...

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:42
Hayirli olsun, Hosgeldin Mustafa Hocam

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:43
Hayırlı uğurlu olsun. Kariyerini, tecrübesini kimsenin tartışamayacağı bir hocamız oldu. Hem futbolcular üzerinde hem de hakemler üzerinde bir ağırlığı olacaktır. İstediğimiz forma adaleti ve maç esnasında gerekli müdahaleler değilmiydi. Mustafa Denizli bunları fazlasıyla yapacaktır.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: iso1965
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:47
takımımızdaki kariyerli oyuncuların dinleyeceği(takacağı) bir isim ve kariyer olması takımda fark oluşturacaktır. Alpay hocadan çok çok iyi olduğu su götürmez bir gerçek. İnşallah şampiyon oluruz

-------------
şortlularla,kravatlılar gider. Geriye ATKILILAR kalır.

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:49
Stajyerden Ordinaryüse nasıl terfi ettik bilmiyorum ama umarım tecrübe ve sportif bilgisini hem takıma hemde gelecek yıllar için kulübümüze aktarır. Başarılar Hocam hoş geldiniz.

Gönderen: realatilla
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:54
Hayırlı olsun Mustafa DENİZLİ iyi hoca İnşallah bizi süper lige lider olarak çıkartır.

Gönderen: daS//
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 14:54
büyük bir isme, büyük bir karizmaya, büyük tecrübeye aynı zamanda büyük yaşa sahip yeni hocamız. özlediğimiz başarılara giden yolda, düştüğümüz çıkmaz sokaklardan bizi çıkartabileceğine inanıyorum.
sadece ismiyle bile takımdaki liderleri kontrol altına alabilir. sadece ismiyle ligdeki rakiplere korku salabilir.
bu açılardan çok yerinde bir tercih gibi duruyor.
açıklamaya göre, kulüpten maddi beklentisi olmadan gelmeyi kabul etmiş deniyor. bu çok çılgınca :) sanki hoca 'football manager' oyunundaymış gibi bir adım atıyor :D

ancak hocanın dezavantajı yaşı. böyle başabaş giden bir ligde stres seviyesi malumunuz, yüksektir. herhangi bir sağlık sorunu yaşamamasını dileriz.

kulübe hayırlı olsun. ^^

ayrıca,
.org.tr uzantılı adresteki bilgilendirici metin yazım ve gramer hatalarıyla dolu. okurken gözlerim kanadı.

-

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: erhanateser
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:00
Başarılar hocam hayırlı uğurlu olsun..

-------------
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:03
Hayırlı olsun. Tecrübeli, bilgili ve işini ciddiyetle yapan bir insan. Umarız sezon sonunda şampiyonluk kupasını elinde görürüz.

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: NADİR
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:03
Parasız,pulsuz borç batağımdaki tff 1. lig takımına Mustafa Denzliyi hoca olarak getirmek her babayiğidin harcı değil,Bursasporun teklifini kabul etmemişti devre arası, ismi geçince hiç ihtimal verememiştim,helal olsun Halil başkana

-------------
1965'den beri.

Gönderen: kemalll
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:04
Hayırlı uğurlu olsun hoşgeldin Denizli artık birlik beraberlik vakti şampiyonluk çok uzak değil !!!

-------------
" Aşkımız armaya, formaya... "

Gönderen: Timiti
Hayırlı uğurlu olsun ESES' ime. Hoşgeldin Mustafa hocam. Sana güveniyoruz.

-------------
Eskişehir'im aşk-ı şehrim

Gönderen: OZELES
Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun. Başarılar diliyorum hocam...

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:07
Alıntı yapılan NADİR

Parasız,pulsuz borç batağımdaki tff 1. lig takımına Mustafa Denzliyi hoca olarak getirmek her babayiğidin harcı değil,Bursasporun teklifini kabul etmemişti devre arası, ismi geçince hiç ihtimal verememiştim,helal olsun Halil başkana

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:10
Ne olursa olsun büyük isim bizi şampiyon yapacağına inanıyorum.İlk maçımızda desteğimizi iyi hissettirmeliyiz DİRİLİŞ sezonunda.

-------------
EsEs

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:11
ekibinde kimler olacak??? bilgisi oılan varmı???

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderen: avazba
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:12
Hayırlı uğurlu olsun. Tecrübelerinden faydalanıp adım adım şampiyonluğa uzanırız inşallah.

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:17
Mustafa Denizli...
Şampiyon yapar bizi...

Aklı başında, mantıktan ayrılmayan, egoları olmayan, macera aramayan bir hoca
bizi açık ara şampiyon yapar diye haftalardır bir çok kişi söyledi...
Hani meşhur tabir var ya "Amerikayı yeniden keşfetme" çabasına giren Alpay yanında;
futbolun gereklerini disiplin içerisinde yerine getirecek olan Mustafa Denizli bizans'tan sonra
Türk futbolunun en büyük takımının da şampiyonluğunda katkı sağlayarak şimdi gerçek bir
efsane olacak...
Akıllı adam olduğu buradan bile belli vesselam...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:19
Alpay gibi stajerden sonra, Alpay isletmeyse, sen bize ileri uzay bilimlerisin hocam. Allah utandirmasin. Ne olur Sampiyon olalim.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:20
Ulen bu işin ortası yokmuydu Ya en ucuz ya en pahallı. Ya sıfır tecrübe ya 100 tecrübe ya genç ya en yaşlı.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:20
"Eskişehir'in kendisine olan ihtiyacı dikkate alarak maddi bir koşul belirtmeden Eskişehirspor Teknik Direktörüğü'nü kabul etmiştir."

Daha dün forumda çok para ister vs. yazılırken bu adamın parayı pulu dert etmeden geleceğini yazmıştım. Galatasaray'da da aylarca parası ödenmedi gram problem yapmadan devam etmişti. Futbolcuların ödemesini kendisinden daha çok önemser her zaman. BJK,FB,GS ile şampiyonluk yaşamış bir isim ve 70 yaşında. Parayı pulu dert edecek yaşı çoktan geçti kazanacağını kazandı. Hoşgeldin hocam. Ümraniye maçında umarım maraton kapanmaz veya toptan seyircisiz oynama cezası almayız da sımsıcak bir kucaklaşırız seninle. Gelişi tribünleri de hareketlendirecek.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: onur2673
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:29
Hocamızın geldiği yeni belli oldu ama forum coştu maşallah ... Bu şampiyonluk havası işte beyler

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:29
Büyük isim ama son gs macerası biraz kafalarda soru işaretine neden olmuştu... Ön yargılı değilim ama inşallah iyi iş çıkarır... Başarılı olur inşallah...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: EgoEs
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:34
Hayırlı olmasını diliyorum. İhtiyacımız olan herşeye sahip başarılı bir teknik adam. Erkanla problem yaşamazsa bizi bu bataklıktan kurtarır

-------------
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:37
Başkan büyük iş çıkardı en sevineceğim teknik adam oldu deneyimi bizi şampiyonluğa taşıyacak cinsten şimdi tam destek sezon sonuna kadar göstermezsek tek problemli biz oluruz Allah yardımcısı olsun GERÇEK teknik direktörümüzün

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: ES0626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:40
Stajer Alpayın arkasından giderek, ona güvenerek, 20 bin kişi ile stadı doldurduysak, şimdi usta ile o stadı fullememmiz lazım. Tam destek sonuna kadar destek. Artık maç izlerken aklımızda acemi acemi hatalar yapan bizi çıldırtan bir hoca olmayacak. Halil başkan bu arada geçte olsa alpay hatanı affettirdin, kutluyorum şahsınızı.   

Gönderen: kemal
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:41
Hayırlı olsun iyi oldu.

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:44
Zamanında Halil Başkanı en çok eleştirenlerden biriydim. Ancak bu parasızlıkta Denizli'yi ikna edip getirebiliyorsa; (ki Denizli gaza tuza gelip kandırılabilecek bir adam değildir) bu Halil Başkana gerçekten saygı duyulması gerekir.

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:47
Alıntı yapılan poyraz963

Ulen bu işin ortası yokmuydu Ya en ucuz ya en pahallı. Ya sıfır tecrübe ya 100 tecrübe ya genç ya en yaşlı.

Öyle oldu bıraz

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:48
Alıntı yapılan cavki

ekibinde kimler olacak??? bilgisi oılan varmı???

Mehmet Aurelio olabılır yardımcı hocamız... okuduguma göre

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:50
Sadece ismi bile heyecan verici kimsenin tartışamıyacağı bir isim.Bizim dışımızda tüm rakiplerinde saygı duyacağı bizi havaya sokacak bir isim hayırlı olsun Allah utandırmasın.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:55
Elazığ'ı yensin bu takım, Ümraniye maçını 30 bin kişinin önünde kapalı gişe oynar; iddialıyım. Mustafa Denizli kulübe ve şehre coşku heyecan getirip sinerji oluşturacaktır. Şehrin şampiyonluk havasına girmesini sağlayacaktır. Yeter ki Elazığ'ı yenelim.

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:56
genel olarak çalıştırdığı takımlarda maç başına puan ortalaması 1,70 civarında bu bize yetmez inşallah otuz puan toplar kalan 14 maçta güle oynaya çıkarız süper lige

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:59
Hayırlı olsun gerçekten tecrübeli bi isim tecrübe derken yaptığı işler öyle basit şeyler değil , futbolcu olarak kazandığı kupalar gol krallığı , gs ile şampiyon kulüpler kupasında yarı final , gs bjk ve fb de şampiyonluk bunlar herkesin yapabileceği işler değil, ve kaldıki bu kadar başarılı biri daha önce de yaptı rizeye alt lige geldi yine 1.ligde bize geldi buda ne kadar egosu düşük biri olduğunu gösterir

İnşallah hem bu yıl şampiyon yapar bizi hemde seneye ve ileriki yıllarda süperligde unutulmaz başarılar elde eder

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 15:59
Forum da bile denizlinin başarılarının tesadüflerle ve ondan önceki hocalarla alakalı olduğunu yazan olmuş şaka gibi :D.Kimse kusura bakmasın ama m.denizlinin elde ettiği başarılara bizim camiya olarak yaklaşmamız mümkün değildir.Eğer ki denizli sene başında bu takımın başında olmuş olsaydı ben 8 9 puan farkla liderlik konumunda olacağımızı düşünenlerdenim.Şu an takım için de mustafa denizli isimini duyan futbolcular bir irkilir,hepsi artık kendine gelir.Ona trip,buna el kol,atar gider o tip olaylar son bulacaktır.Ayrıca denizli isimini isteyen isimlerde erkan zengin,semih ve uğurmuş.Başkan futbolcularımız ile de hoca konusunda bir görüşme yapmış.Yalnız 2 gün önce yazdığım ayhan taşçı ismide sportif direktör olarak olmuş.Denizli ismi ne kadar doğruysa ayhan taşçı ismi de o kadar yanlıştır.

Gönderen: AlargA
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 16:01
Önyargılı olmak istemiyorum fakat, bize yepyeni bir heyecan getireceğini, bambaşka bir takım izlettireceğini, fark yaratacağını, havaya sokacağını, kendisini bizim için yıpratacağını düşünmüyorum. İnşallah içimden geçenler olmaz!

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 16:03
Hocamız,yardımcı olması için Mehmet Aurelio ile görüşme yapacakmış.

Şehir şampiyonluk havasına girecek tamamen.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 16:15
Eğer başarılı olur ve bizi şampiyon yapıp takımın başında kalırsa 2. Gegiç imiz olur efsane olur.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 16:25
Kimsenin laf edemeyeceği, futbolcu üstünde otorite kuracak bir isme ihtiyacımız vardı, Denizli bu kriterleri fazlasıyla yerine getirebilecek bir teknik adam, başarılı olmasını temenni ederim.

Gönderen: Sergüzeşt
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 16:27
Hayırlı olsun hocam. uzun soluklu görev ve inşallah önce 1. lig ardından süper lig şampiyonluğu nasip olur. Başarılar...

İşte Denizli'nin sözleri:

HAYALİM YAPILAMAYANI GERÇEKLEŞTİRMEK
''Geride bıraktığım futbol kariyerini düşününce hedefim bir kullüpte o döneme kadar yapılmışların en iyisi ya da yapılamayanı gerçekleştirmektir. Benim çalışma motivasyonum budur, başka ne olabilir ki? Bunun koşullarını hazırlamadan da işin başına geçmem.''
''Ben bir yerde çalışmaya başladığım zaman insanlar, ''Bu bir Mustafa Denizli takımı'' demeli. Hedefim yapılmamış olanı gerçekleştirmek. Büyüklerde bu Şampiyonlar Ligi başarısıdır, Anadolu'da ise şampiyonluktur. Elbette bunları yaparken amaç sadece kazanmak olan bir takım yaratmaktan ziyade, futboluyla da taraftara keyif verecek bir takım oluşturmak.''
Kaynak: Fitbol Dergisi (Kasım 2015)

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 16:33
Un ve şeker vardı zaten...
Usta da geldi hemde yanında Aurelio gelirse irmik gibi olur...
Helvayı bırak höşmerim yeriz höşmeriiimmm...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: Bozüyüklü
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:05
Yardımcıları kim olacak acaba? O da çok önemli nihayetinde 70 yaşındaki hoca ne kadar tecrübeli olursa olsun takımı dinamik olarak hazırlayacak ekipte çok önemli

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:06
En son mustafa denızlı tvde eşinin aılesı tarafından tehtıt edılıp evde tutulmus gibi haberler cıkmıstı. Acaba halil ünal can guvenlıgını ben korurum sen gel bize yeter kı mi dedi naptı :)

-------------
sadece eses

Gönderen: ESserdengeçti
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:07
Başarılı olacağına ve bizi şampiyon yaparak süper lige çıkartacağına inanıyorum. Şehride şimdiden havaya sokmuş ve Eskişehirspora çok yakışacağını düşündüğüm bir isim. Hoşgeldin Mustafa Denizli hayırlı olsun.

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:11
Valla onu bunu bilmemde artık önüne gelen hocaya zart zurt edemez.Hak eden formayı giyer hazır olmayan kenarda oturur.Bu bile bizim takımı şampiyon yapmaya yeter bence...

Gönderen: ramazan
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:13
en iyi ihtimalle play-off'tan çıkarız, bence işimizi kolaylaştıracak bir hoca değil.

-------------
Düştüysek kalkarız.

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:17
Hayırlı olsun Mustafa hoca, inşallah çıkacağız süper lig'e. yeni bir sayfa açtık inşallah bu sayfa tertemiz devam eder.Alpay ve Alpay gibilerinin bu sayfayı kirletmesine izin vermeyeceğiiz

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:20
Büyük konuşmayı sevmem ama Süper Lig hayırlı olsun.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: ATG-ESES
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:43
Hocanın başarılı olacağına canı gönülden inanıyorum. Benim merakım, defans hattında ne yapacağı. Yenmek dışında, eldeki malzemeyle başarılı bir defans hattı kurabilirse sezon sonuna kadar, tecrübe farkını canlı olarak görmüş olacağız.

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:44
Alıntı yapılan Bozüyüklü

Yardımcıları kim olacak acaba? O da çok önemli nihayetinde 70 yaşındaki hoca ne kadar tecrübeli olursa olsun takımı dinamik olarak hazırlayacak ekipte çok önemli

Bir tanesinin Mehmet Aurelio olacağı söyleniyor...
Burhanettin'de yardımcısı olarak devam edebilir...

Ayrıca Mustafa hocanın her oyuncuyu kendi mevkiin de oynatması bence yüksek ihtimal...
Zira Alpay gibi macera arayacak ne zamanı ne de acemiliği yok...
Herkese en iyi bildiği işi yaptıracak bilgi birikim tecrübe klas ve otorite mevcut...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:48
strateji hocası , Ertuğrul Sağlam'ın kovulduğu sene 1-0 larla 8jk ile şampiyon olduğunu unutmayalım. Maç maç program yapar.

-------------

Gönderen: tarkan1982
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:53
Beşiktaşta teknik direktör iken Erkan Zengin i Türkiyeye getiren hocadir bu ikilininde iyi anlasicagini düşünüyorum

-------------
yağsın yağmur çaksın şimşek

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:57
Erkan'a ilaveten Ugur Inceman'i da getiren - Manisa + bjk ya da Mustafa Denizli'dir.

Hangi futbolcunun nerde oynamasi gerektigini bilir

stajerden sonra gozumuz futbol gorecek

Alıntı yapılan tarkan1982

Beşiktaşta teknik direktör iken Erkan Zengin i Türkiyeye getiren hocadir bu ikilininde iyi anlasicagini düşünüyorum

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:02
Hocam Hoşgeldiniz çok sevindik, inşallah adaptasyon periyodu çok uzun sürmez, çünkü topu topu 14 maç kaldı.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:08
Takımımıza hayırlı olur inşallah..
Yaşı sebebiyle enerjik bir görüntü vermemesi her zaman sevmediğim yönü olmuştur.. Kendi enerjik olmasın ama inşallah takımı bomba gibi yapar.. Yılların deneyimi, kurt hoca..
En azından saçma sapan 11 kurmaz diye ümit ediyorum.. Stoperleri kim olacak merak ediyorum açıkçası.. Hakan'ı kesin oynatır da yanına kimi koyar acaba?

Bir de Eskişehir'e adımını atmadan uyarmak lazım Meye konusunda..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:15
orta saha ve savunması iyi olmayan bir takıma geldi. ama bu lig için fazla kaliteli oyunculara da sahip olduğu bir gerçek. sonuna kadar sabredelim playy oflara kalsak bile takıma ve hocaya destek olalım geri dönüşü yok çünkü. keşke alpay hocayı daha önce yollayabilseydik.

Gönderen: poseidon

Aynı zamanda Erkan Zengin'i bjk den gönderen kişi de kendisidir. Daha önce yazmıştım umarım eski defterleri açmazlar. Çünkü hatırlıyorum o zamanlarda Erkan Zengin sitemli gibiydi...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: e^3_Nicola
Ben sol bekte Tarık yerine Kaan veya Bilal'i oynatacağını düşünüyorum.. Sağ bekte Tarık ile Kamil arasından seçim yapar..

Göbekte Hürriyet-Uğur-Ramazan olacaktır.. Ama Aykut, Dorukhan ve Hasan'da şans bulacaktır.. Hasan'ı attığı gollere bakarak ilk tercihi haline de getirebilir..

Sağda Ofi solda Z10 ilerde de Semih oynar.. Murat ve Bruno'dan da yaralanacaktır..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:16
Hosgeldin ayağın inşallah ugurlu gelir

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: Kudret222
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:26
Alpay kabusundan sonra, bir güneş gibi doğduğu kesin. Türk futbolunun sembol isimlerinden biri. İlk antrenörlük zamanlarında, şişirilmiş bir adam olduğunu düşünürdüm ama, yılların deneyimi, futbol zekası ve mütevaziliği ile benzersiz bir kariyer yaptı. Olabilecek en iyi isimlerden biri. Tek şüphem, kulübün kaotik ortamı... Yapabileceklerini yapamayıp, çaresiz kalır mı? Ya da mevcut sıkıntıları göğüsleyemeyip, benden bu kadar deyip, çekip gider mi? Ama şimdi bunları düşünmenin sırası değil. Herkes bu noktadan sonra, elinden gelen en büyük desteği vermeli, zorlukları aşmalı ve mutlu sona ulaşmalı.

Öte yandan özellikle bir gerçeği, büyük Eskişehirspor taraftarı ile paylaşmak istiyorum. Mustafa Denizli'nin futbola ilk başladığı yıllar, Eskişehirspor'un en güçlü olduğu yıllardı. Başka bir deyişle, futbol kariyerini sürdürürken, efsaneyi yakından tanıma imkanı bulmuştur diye düşünüyorum. Sadece, futbol takımını da değil. Amigo Orhan'ıyla, taraftarıyla, bütün bir şehrin tutkusunu gözlemlemiştir. Abilerimiz daha iyi bilir, ben de anlatılanlardan biliyorum, 70'li yılların sonunda, Altay'ın bizi evimizde yendiği maçta, "Büyük Mustafa" olarak çok etkili bir futbol oynamış ve maç sonunda Es Es taraftarı onu çağırarak alkışlamıştı. Kanımca bizi tercih etmesinde bu faktörlerin de etkisi vardır diye düşünüyorum. O yüzden, Eskişehirspor taraftarı, en yüksek katılım ve coşkuyla, bizi şampiyon yapacağını ve büyük bir camiaya gediğini göstermelidir. Bir çift sözüm de yönetime: Haydi beyler, üzerinizdeki uyuşukluğu atın artık, şampiyonluk havasına sokun şu şehri.

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:30
Alıntı yapılan StS

Büyük konuşmayı sevmem ama Süper Lig hayırlı olsun.

Hayırlı olsun :)

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:39
HOŞGELDİN EFSANE

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:45
Alıntı yapılan Kudret222

...

Öte yandan özellikle bir gerçeği, büyük Eskişehirspor taraftarı ile paylaşmak istiyorum. Mustafa Denizli'nin futbola ilk başladığı yıllar, Eskişehirspor'un en güçlü olduğu yıllardı. Başka bir deyişle, futbol kariyerini sürdürürken, efsaneyi yakından tanıma imkanı bulmuştur diye düşünüyorum. Sadece, futbol takımını da değil. Amigo Orhan'ıyla, taraftarıyla, bütün bir şehrin tutkusunu gözlemlemiştir. Abilerimiz daha iyi bilir, ben de anlatılanlardan biliyorum, 70'li yılların sonunda, Altay'ın bizi evimizde yendiği maçta, "Büyük Mustafa" olarak çok etkili bir futbol oynamış ve maç sonunda Es Es taraftarı onu çağırarak alkışlamıştı. Kanımca bizi tercih etmesinde bu faktörlerin de etkisi vardır diye düşünüyorum. O yüzden, Eskişehirspor taraftarı, en yüksek katılım ve coşkuyla, bizi şampiyon yapacağını ve büyük bir camiaya gediğini göstermelidir. Bir çift sözüm de yönetime: Haydi beyler, üzerinizdeki uyuşukluğu atın artık, şampiyonluk havasına sokun şu şehri.

Üzerimize düşen görev; ÜMRANİYE-GÖZTEPE-ADANA DEMIRSPOR-SIVASSPOR-SAMSUNSPOR-GAZIANTEP BELEDIYE maçlarında stadyumumuzu hınca hınç doldurmak.
6 maçta 30bin ortalamayı tutturmalıyız.

Biz üzerimize düşen görevi yerine getirelim, gerisini Mustafa Denizli halledecektir.

Bu saatten sonra önce Mustafa Denizli'ye sonra Türkiye'ye, bu lige fazla olduğumuzu göstermeliyiz.

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:49
Alıntı yapılan Curva_Eses

"Eskişehir'in kendisine olan ihtiyacı dikkate alarak maddi bir koşul belirtmeden Eskişehirspor Teknik Direktörüğü'nü kabul etmiştir."

Daha dün forumda çok para ister vs. yazılırken bu adamın parayı pulu dert etmeden geleceğini yazmıştım. Galatasaray'da da aylarca parası ödenmedi gram problem yapmadan devam etmişti. Futbolcuların ödemesini kendisinden daha çok önemser her zaman. BJK,FB,GS ile şampiyonluk yaşamış bir isim ve 70 yaşında. Parayı pulu dert edecek yaşı çoktan geçti kazanacağını kazandı. Hoşgeldin hocam. Ümraniye maçında umarım maraton kapanmaz veya toptan seyircisiz oynama cezası almayız da sımsıcak bir kucaklaşırız seninle. Gelişi tribünleri de hareketlendirecek.

GS den son çalıştığında hiç para almamış.Istememis

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 18:55
Kudret 222 :Abilerimiz daha iyi bilir, ben de anlatılanlardan biliyorum, 70'li yılların sonunda, Altay'ın bizi evimizde yendiği maçta, "Büyük Mustafa" olarak çok etkili bir futbol oynamış ve maç sonunda Es Es taraftarı onu çağırarak alkışlamıştı.
..
O maçta kapalı tribünde idim. Maç sonunda omuzlara alınmıştı, böyle bir olay bir daha yaşanmamıştır Eskişehir'de herhalde. Hoca olarak kendisine güvenim sonsuzdur. Böyle bir hocayı takımın başına getiren Halil Ünal'a teşekkürler.

Gönderen: vörös és fekete
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 19:11
direkt kornerden gol atmıştı
maç sonunda omuzlara alınmıştı
fotoğrafı olması lazım

-------------
...

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 19:17
Alıntı yapılan poseidon

Aynı zamanda Erkan Zengin'i bjk den gönderen kişi de kendisidir. Daha önce yazmıştım umarım eski defterleri açmazlar. Çünkü hatırlıyorum o zamanlarda Erkan Zengin sitemli gibiydi...

Ama şunu da ekleyelim.Erkan Eses e geldikten sonra sürekli oynadı ilerleme kaydetti milli takıma kadar yükseldi.Hedefli takımlarda kolay kolay oyuncunun gelişmesini beklemezler eğer alt yapıdan gelmediyse..

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 19:20
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Takımımıza hayırlı olur inşallah..
Yaşı sebebiyle enerjik bir görüntü vermemesi her zaman sevmediğim yönü olmuştur.. Kendi enerjik olmasın ama inşallah takımı bomba gibi yapar.. Yılların deneyimi, kurt hoca..
En azından saçma sapan 11 kurmaz diye ümit ediyorum.. Stoperleri kim olacak merak ediyorum açıkçası.. Hakan'ı kesin oynatır da yanına kimi koyar acaba?

Bir de Eskişehir'e adımını atmadan uyarmak lazım Meye konusunda..

Bence Hakan artı Felix i direkt deneyecektir.Bekleyelim görelim.İlk elin günahı olmaz kaidesiyle ben Hakan Felix başlayacağını düşünüyorum.

Gönderen: AnkaES
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 19:41
Mustafa Denizli hoca hepimize hayırlı olsun.

Kaliteli ve bu ait olmadığımız ligin üstünde bir kadromuz var. Fark yaratacaktır ve bizi rahatlıkla şampiyon yapacaktır.
Seneye de süper lig de başımızda olup, kaliteli takviyelerle (Mustafa hocanın takımına gelmek istemeyen olur mu? sanmıyorum) orada da "nerede kalmıştık" deyip tozunu atarız.

Kaliteli bir kadro + Efsane bir taraftar + Yeni Stat + Mustafa Denizli
Toplayınca = Şampiyonluk

Ben erken olduğunu düşünmüyorum "Şampiyonluk Hayırlı Olsun"

-------------
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH - KIRMIZI...

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 19:50
Ayhan Tasci sportif direktor olmus!!

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 19:57
Hocam başarılı olacağınıza inancım tam.süperlige az kaldi

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 20:11
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Kudret 222 :Abilerimiz daha iyi bilir, ben de anlatılanlardan biliyorum, 70'li yılların sonunda, Altay'ın bizi evimizde yendiği maçta, "Büyük Mustafa" olarak çok etkili bir futbol oynamış ve maç sonunda Es Es taraftarı onu çağırarak alkışlamıştı.
..
O maçta kapalı tribünde idim. Maç sonunda omuzlara alınmıştı, böyle bir olay bir daha yaşanmamıştır Eskişehir'de herhalde. Hoca olarak kendisine güvenim sonsuzdur. Böyle bir hocayı takımın başına getiren Halil Ünal'a teşekkürler.

Evet,o maçta tüm stad onu ayakta alkışladı ve yanılmıyorsam stadyumda iki tur atıp omuzlarda tribünleri selamlamıştı.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 20:11
Hayırlı uğurlu olsun...

her ne kadar aklımda lig tv vs. bize olumsuz tavırların aklımda kalmış olsada
hoş geldin hocam sonuna desteğe devam edeceğiz...

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 20:16
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan poseidon

Ama şunu da ekleyelim.Erkan Eses e geldikten sonra sürekli oynadı ilerleme kaydetti milli takıma kadar yükseldi.Hedefli takımlarda kolay kolay oyuncunun gelişmesini beklemezler eğer alt yapıdan gelmediyse..
Mustafa hocanın takıma gelmesini isteyenlerin başında erkan var.Uğur semih erkan başkana mustafa hocayı istediklerini söylemişler.Ayrıca erkan bir röportajında mustafa hoca ile ilgili o yıllarda gerçekten yetersiz olduğunu ve oynamak istediği için Eskisehirspor'a geldiğini ve mustafa hocanın çok büyük hoca olduğunu açıklmaştı.Bjk'ye kendisini getirenin mustafa hoca olduğunu o dönem nihat kahveci'nin gelmesinden dolayı forma şansı bulamadım falan demişti.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 20:28
Mustafa Denizli camiamıza hayırlı olsun. Şampiyonluk kutlamaları ağırdan başlasın ancak ayağımız da yere sağlam bassın.

kadromuz bu ligin üzerinde. Mustafa Hoca bu kadroyu çok iyi değerlendirecektir diye düşünüyorum. Beşiktaş la iki kupa aldığı sene oynattığı futbol harikaydı. Bizi hedefe ulaştıracaktır. iç saha dış saha ayırt etmeksizin tribünleri doldurmalıyız.

Gönderen: SeVdAm EsEs
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 20:32
Hayırlı uğurlu olsun başarılar hocam

-------------
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 21:29
Hayırlı olsun. Ben pek sevinemedim ama inşallah bir an evvel takımla uyum sağlar da hepimizin endişelerini giderir. Sonuçta Alpay'dan her hal-ü karda iyidir. Hiç değilse kadro tercihleri ve taktikleri Alpay'a on basacaktır. Bu sene inşallah play offa kalmadan süperlige çıkarız.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:27
Benin tek korkum bjk den erkan zengini mustafa hoca gönderdi inşallah sıkıntı olmaz ben şimdi şampiyon olacagimiza yürekten inanıyorum

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: es_ilker_es
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:36
Trt sporu açın. Tanju salağı bişeyler saçmalayacak birazdan Mustafa Denizli transferiyle ilgili. Bakalım ne zirvalayacak

-------------
yenilsen de bazı bazı
taraftarın buna razı

Gönderen: ESESJUNİOR
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:50
Millet herkes trt sporu açsın tanju yavşağı hakkımızda bişeyler uyduracak daha denizli gelmeden kötülemeye başlayacak denyo

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:56
Tanju kesin saçmalayacak. TRT Spor u açın derim. Denizli ye hoşgeldin diyor, başarılar diliyorum. Takım farkı hissettirecektir

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:23
Vay arkadaş taş koymaya çalışıyorlar resmen . Spor bakanıma gidip söyleyecem diyor.

Sivas, Göztepe , Giresun , Malatya başkanına sesleniyor araştır diyor , ne diyor bu adam ya ? !!!!

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:23
Saçmalıyor Tanju, Denizli'nin gelmesinde dayı muhabbeti, biri yolladı diye falan saçma açıklamalar yapıyor..

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:26
Ne diyor bu Tanju abi sarhoşmu yoksa hiç aklı başında bir adam gibi konuşmuyor..Topalığlu bundan akıllı abi...balataları sıyırmışmı ne yapmış?

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:26
tanju işi siyasete mi bağladı tam olarak anlayamadım, rizespora denizlinin gelmesini cumhurbaşkanına bağladı sanırım ben mi yanlış anladım ?

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:27
Tanju ne saçmaladı ayıkan var mı ?

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:28
Alıntı yapılan Mesut_ES_1971

Tanju kesin saçmalayacak. TRT Spor u açın derim. Denizli ye hoşgeldin diyor, başarılar diliyorum. Takım farkı hissettirecektir

Saçmaladığını bildiniz.Sarhoş muydu acaba diye düşünmedim değil doğrusu..

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:28
Abi ne dediğini anlayan varsa izah ederse sevinirim. Yazık abi valla balataları sıyırmış herhalde..Mustafa Topaloğlu bundan düzgün konuşuyor valla..

Gönderen: ESESJUNİOR
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:29
Derdi ne bunun anlayan bi anlatsın hele

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com