eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 14:53
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Şuan yarıştan kopmamışsak iki nedeni var Z10 ve Ruud'dur.. 5 maç arka arkaya 5 yese Kayacan'ı koymam o kaleye..

Sezon başından beri Kayacan gibi herhangi bir kaleci olsaydı kalemizde, şuanda 10-11. sırada falan olurduk heralde..

Kesinlikle katılıyorum...
Özellikle Ruud konusunda...
Zira birazcık gününde olmazsa Denizli ve Manisa faciları gibi durumların
ortaya çıkacağını herkes bekliyor ve haftalardır basbas bağırıyordu...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
Yer: Turkey
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 15:41
Kayacan yan top ta iyice karşı karşıya napcaz boffin in önünde defans diye birşey yok adamın kredisi çok hayatta yedek kalmaz benim gozumde on Kayacan bir boffin etmez

Yok arkadaş o kadar da abartmayın,tamam Boffin iyi kaleci tamam da öyle de süper bir kalecide değil,yediği çok hatalı ve basit bir çok goller de unutulmamalı
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 22:43
Takımın başında kim olacağı çok önemli, taşlar yerine oturursa puan vermeyiz
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 23:11

TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, "Güzel bir oyunla, taraftarımızın da desteğiyle Eskişehirspor'u burada yeneriz." dedi.

Kulüp tesislerinde yapılan antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Bektaş, Ümraniyespor karşısında alınan mağlubiyetin takımı olumsuz etkilediğini söyledi.

Maçta 1-0 öndeyken, sonrasında hiç beklenmedik bir oyunla sahadan 2-1 mağlup ayrıldıklarını anlatan Bektaş, ''Boluspor maçından sonra gönül isterdi ki Ümraniyespor maçını da kazanıp gelelim. Daha rahat bir ortamda, futbolcuların da kafası rahat ve moralli bir şekilde Eskişehirspor maçına çıkalım. Ancak bir iş kazasından ziyade çok daha farklı bir kaza oldu. Hiç beklemedik bir oyunla mağlup olduk.'' diye konuştu.

"Telafi etmek istiyoruz"

Bir an önce alt sıralardan uzaklaşmaları gerektiğini vurgulayan Bayram Bektaş, bu hafta evlerinde, son iki haftadır kazanamayan zorlu bir rakibi ağırlayacaklarını dile getirdi.

Ümraniyespor maçını kendilerine yakışmayan bir oyunla kaybettiklerini belirten Bektaş, Eskişehirspor karşısında alacakları galibiyetle bunu telafi etmek istediklerini kaydetti.

Bektaş, şu ifadeleri kullandı:

"Eskişehirspor galibiyet için gelecek ancak biz kim gelirse gelsin, sahamızda oynamamız gereken futbolu oynarsak bu maçın galibi olacağımızı düşünüyorum. İnşallah güzel bir oyunla, taraftarımızın da desteğiyle Eskişehirspor'u burada yeneriz. Çünkü takımımız sıralamadaki yerini hiç hak etmiyor. İstediğimiz oyunu sahaya yansıttığımız takdirde istediğimizi alabilecek kabiliyetteyiz. Taraftarlarımıza bu maça bekliyoruz, futbolcularımızın arkalarında onların desteğini görmeye ihtiyacı var. İnşallah maçımızı kazanıp yolumuza devam edeceğiz."

TFF 1. Lig'in 21. haftasında Elazığspor, 19 Şubat Pazar günü Eskişehirspor'u ağırlayacak.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 23:13
Yenerız dıyen takım yendı... Denızlı , Manısa...
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
billybay Liste gör
Yazar

Tezer Tunalı
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı billybay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 23:47
Arkadaşlar bir şey soracağım.
Ben Trabzonsporluyum ve epeydir bu foruma üyeyim ve takip ediyorum.

Alpay hoca gitti mi ? Gönderildi mi?
Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi sen de başkasına yapma!
Yukarı
billybay Liste gör
Yazar

Tezer Tunalı
  Alıntı billybay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2017 saat 23:52
Alpay hoca bence giderayak saçma sapan açıklamalar yaptı ve gitti.
Neymiş efendim Ben EVET'ci olduğum için gönderildim diyor .
Ben şahsen yönetimin asla bu sebeble gönderdiğini düşünmüyorum.

Ve farkındaysanız bugün sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora çok yüklenmeler var.

" Yok efendim küme düşürün, yok efendim Eskişehir camiası EVET'cilere tahammül edemiyorsa Eskişehire bakanlık vermeyin falan filan vb.

Bence yönetim çıkıp açıklama yaparak bu konuyu netliğe kavuşturmalıdır.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 00:19
Alıntı yapılan billybay

Bak arkadasım biz sizin formda üye olsak emın ol yemedıgımız kufur kalmazdı ama burada öle bısey olmaz sen terbıyenı bozmadıkca. Soruna gelırsek gönderıldı sebebıde siyası degıl tamamen sportıftır.
sadece eses
Yukarı
billybay Liste gör
Yazar

Tezer Tunalı
  Alıntı billybay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 00:22
Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan billybay

Bak arkadasım biz sizin formda üye olsak emın ol yemedıgımız kufur kalmazdı ama burada öle bısey olmaz sen terbıyenı bozmadıkca. Soruna gelırsek gönderıldı sebebıde siyası degıl tamamen sportıftır.

Ben bu foruma 10 yıldır üyeyim ! Hocam benim derdim çirkeflik değil! farkındaysan insanca soru sordum ve hatta sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora yapılan hakaretleri sindiremiyorum dedim.Üzülüyorum dedim
Yukarı
rosenrot Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı rosenrot Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Şub/2017 saat 02:57
Alıntı yapılan billybay

Alpay hoca bence giderayak saçma sapan açıklamalar yaptı ve gitti.
Neymiş efendim Ben EVET'ci olduğum için gönderildim diyor .
Ben şahsen yönetimin asla bu sebeble gönderdiğini düşünmüyorum.

Ve farkındaysanız bugün sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora çok yüklenmeler var.

" Yok efendim küme düşürün, yok efendim Eskişehir camiası EVET'cilere tahammül edemiyorsa Eskişehire bakanlık vermeyin falan filan vb.

Bence yönetim çıkıp açıklama yaparak bu konuyu netliğe kavuşturmalıdır.

Ligi uzakta olsa göz ucuyla bile takip eden herkes kararın sebebini bilir hocam. Tribün dergi v.b. taraftar forumlarında da bizle iyi olsun olmasın bütün takım taraftarları Alpay'ın bizi iktidar partisinin önüne atmak ve trt benzeri kanallarda yorumculuk, belediye takımlarında hocalık yapabilmek için bu saçmalığı uydurduğunu, hatta bu nedenle önümüzdeki haftalarda hakemler tarafından doğranacağımızı düşünüyor. Sizin dediğiniz şekilde konuşan pek görmedim. Sosyal medyada denk geldiklerim sadece "evet" dediği için arkasında olan, hayatında Eskişehirspor maç özeti bile izlememiş tipler. Açıklamaya bile gerek yok, lakin dedikleriniz medyada daha fazla ses çıkarmaya başlarsa başkan oturur anlatır olayı. Kendi evinde 5 yedikten sonra böyle bir açıklama yapmış bir şahsiyete ve onu destekleyenlere ne açıklanabilir onu da bilmiyorum ya.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır