Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4867
Yazdırma tarihi: 23/May/2024 saat 17:35
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor
Gönderen: ~ERHAN~
Konu: TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 18:04
TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor - Eskişehirspor

Maç günü: 19.02.2017 (Pazar)

Saati   : 16:00

Yer     : Elazığ ATATÜRK

Yanıtlar:
Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 18:32
Çok bir umudum kalmadı açıkçası. İnşallah kazanırız.

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderen: TrakEs
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 18:40
alpay defolup gitmezse işimiz yine şansa kalır

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 18:51
Alpayla bu takım play off oynar anca

Gönderen: yasin333
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 19:00
Bi 3 de Elazığdan yeriz merak etmeyin.Adamlar düşmemeye oynuyor ve bize de gol atmak hiç zor değil.Boşuna umutlanmayın.Alpay Meye sini,Kaanı nı,Akaminkosunu alıp gidebilir.

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 19:02
Bugün Akaminko çok kötü oynadı, hatasını kapatacak 2. Stoperin olmaması kötü sonucu doğurdu

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 11/Şub/2017 saat 22:02
Pek ümitlenmiyorum. Kahrolduk bugun . Böyle oynarsak__ playoff bile zor..

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 06:16
elazıgda cezalı oyuncu var mı ? bu maçta ümidim var yenecegiz

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: EKREM1965
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 08:32
Normal bir sonuç. Nedenine gelince
1-Takimda bir çok süper lig futbolcusu olmasına karşılık mucadele etmiyorlar.
2-15 günlük ara olmasina karşılık takım 1 hafta bu maça hazırlık yaptı. Bu durum düşündürücü. Neden?İyi hazirlanmamislar.
3-Takimin basindaki td acemi çaylak.

Şimdi ne olmalı
1-Ivedi acemi çaylak gitmeli,tecrübeli td gelmeli.Samet Aybaba

Ayrica takima mukafat mış gibi 2 gün izin ne demek?

-------------
ESES1965

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 09:06
Oyun kurgusu patladı artık uğur inceman stoper de oynamaz. Hakan Cinemre 11 başlamalı. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok hele maceraya hiç gerek yok Mersin bile bu kadar kolay gol yemiyor.

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 10:33
Yeni hoca, yeni bir başlangıç ile gidelim...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 11:33
Artık taktik ve oyun stili aynı olan takimimizi amatör ligdeki takımlar bile çözdü. Bugun hangi takim gelse bizi bağırta bağırta yener

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 12:09
Bu saatten sonra bizim kaybedecek 1 puanımız bile yok artık...

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 14:48
Eğer ki alpay istifa etmemiş olursa işimiz yine şansa kalmış olur ancak rakibi etüt edecek birileri varsa rakibin en zayif yerinin sol bekleri olduğunu gorur. Onur Guney 34 yaşında ve haliyle oldukca ağır bu yüzden de kaan ile baslamak yerine ofoedu nun hizini kullanmak lazim deplasmanda.
Onun dışında artik akaminko ugur ikilisinden vazgecilmeli acilen.
Rakibin santraforu Kehinde uzun iri bir oyuncu hakan cinemre ve hatta felix ile durduralabilir.
Rakibin en tehlikeli oyuncusu Tom Silva stil olarak Erkan Zengine oldukca benziyor. Sag kanatta fark yaratiyor.
Gobekte ise Traore oldukca iyi bir oyuncu.
Ozetle guclu yonleri merkez orta sahasi (traore,cajic,cagri) ve sag kanat tom.
Zayif yonleri Stoperleri ve Sol beki.

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 14:50
yeni hoca ile ivme yakalayacagımızı düşünüyorum.

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 14:52
Bu maça odaklanmalıyız, yoksa zor kalkarız

Gönderen: 26-ES
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 15:07
normalinde bu durumlarda teknik direktör gönderilir.
ama eskisehirsporun durumu normal degilki
takim iflas etmis borc girtlakta
simdi bul cözüm formulünü
bence yok formül.tek care maclari kazanacaksin.
ama nasilConfused

Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 15:08
Alıntı yapılan ouzhannov26

Oyun kurgusu patladı artık uğur inceman stoper de oynamaz. Hakan Cinemre 11 başlamalı. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok hele maceraya hiç gerek yok Mersin bile bu kadar kolay gol yemiyor.

Ekleme yapalım_ Kaan sol bek ve sol açık oynayabilir sadece... Ofi varken sağ kanatta oynayamaz__ K.Ahmet sag beke geçsin artık_ Akaainko yedeklere. Uğur kesinlikle yedege. Uçak gibi geçti Bahattin yanından

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: 26-ES
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 15:20
iste arkadaslar  belki olabilirmis bakin  kasimpasa basaksehir macina
damekki olabilirmis bunlar
umarim bundan sonra yüzümüz gülerSmile

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 17:17
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan ouzhannov26

Ekleme yapalım_ Kaan sol bek ve sol açık oynayabilir sadece... Ofi varken sağ kanatta oynayamaz__ K.Ahmet sag beke geçsin artık_ Akaainko yedeklere. Uğur kesinlikle yedege. Uçak gibi geçti Bahattin yanından

Geçer tabi Bahattin genç uğur yaşlı geçenlerde uğur efendi May Day de rakı içiyor du icecekse için ama top ta oynasın oynamicaksa defolsun Bahattin Köse mutlaka takip edilip alınmalı Haftalardır iyi oynuyor 7 golü oldu

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 19:34
Alıntı yapılan esist

Artık taktik ve oyun stili aynı olan takimimizi amatör ligdeki takımlar bile çözdü. Bugun hangi takim gelse bizi bağırta bağırta yener

Allah aşkına ne taktiği ne stli.Bu takımda ikisi de yok.Formül basit!Erkanı tut defans arkasına topu bi şekilde at hızlı adamla işi bitir bu kadar basit bizim takımı yenmek.Yenemeyenler aptallığına yansın.Hep yazdım yine yazıyorum.Tek bir maçta bile top oynamadık.Ekstra adamlarla buraya kadar geldik.Bu forumdaki insanların en az yarısı bunu sezon başından beri görüyor söylüyor.Ama bizim alpayla yönetim göremedi.Ben yönetimin göremediğine de inanmıyorum sadece mecbur kaldılar.

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 21:52
Merak etmeyin. Bu kadro Alpaysız artık yenilmeden şampiyon.
1. Kademeli savunma yapacağız.
2. Orta sahada basacağız
3. İki kanadı da kullanacağız.
Bu iş bitti. Panik yok.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 21:55
Bu maçta ne yaparız bilemem ama süperlig garanti ilk iki ise gelecek teknik direktöre bağlı ...

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 21:55
KESİN BİLGİ| Eskişehirspor yönetimi Samet Aybaba ile temas halinde. Taraflar bir kaç gün içerisinde bir araya gelecekler.
umarım yalandırrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Gönderen: yasin333
Gönderi tarihi: 12/Şub/2017 saat 22:57
Samet Aybaba gelsin de görün bakalım süper lige çıkabilecek mi?Bırak ilk ikiyi ilk 8 bile zor olabilir.Gelsin de her maç izlersiniz artık zihinsel engelli Meye yi.Onun aldırdığı salak sulak adamlar şimdi bize transfer yasağı koydurdu.Yönetim hiç ders çıkaramayacak galiba.Unutun süper ligi.

Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 00:24
Kesin yenicez adım. Gibi eminim

-------------

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 05:34
skor elazıgın plakası olsun 2-3

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 08:38
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Elazigspor'da Umraniyespor maci oncesi Bınya Augustın Gılles ve kaptan Onur Güney kart sinirinda imis; bu oyunculardan Onur Guney Umraniyespor deplasmaninda sari kart gordu ve cezali duruma dustu, bize karsi oynayamayacak.
Bu arada kart cezalisi oldugu icin Umraniyespor macinda oynayamayan Hakan Bilgiç bize karsi forma giyecek. Hakan Bilgic sari kart gorerek cezali duruma dustugu bir onceki haftaki Boluspor macinda bir gol atmisti.

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 11:01
Alıntı yapılan matt

Elazigspor'da Umraniyespor maci oncesi Bınya Augustın Gılles ve kaptan Onur Güney kart sinirinda imis; bu oyunculardan Onur Guney Umraniyespor deplasmaninda sari kart gordu ve cezali duruma dustu, bize karsi oynayamayacak.
Bu arada kart cezalisi oldugu icin Umraniyespor macinda oynayamayan Hakan Bilgiç bize karsi forma giyecek. Hakan Bilgic sari kart gorerek cezali duruma dustugu bir onceki haftaki Boluspor macinda bir gol atmisti.
Abi tom içinde 8 sarı kart var gözüküyor.Yalnız bizim maçta 2 sarıda atılmıştı.Ordaki durumu tam bilmediğim için soruyorum.Bizim maçta oynayacak mı ?

Gönderen: EgoEs
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 11:59
12 kişiye karşı oynayacağımız maçlar başladı. Bundan sonra hakem faktörünü daha fazla düşünmeliyiz. İnşallah yenip yeniden çıkışa geçeriz

-------------
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 13:41
Hoca gelirse 3 puan alırız.Semih oynarsa gol atar diye düşünüyorum.

-------------
EsEs

Gönderen: efsanesk
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 14:31
Ligi bilen ve mümkünse tecrübeli bir hoca ile yola devam edilmeli. Ligin başında veya ortasında ayrılmış istifa etmiş bir hoca olabilir. Çünkü en azından planı vardır takımları tanıyordur. Benim gönlüm yusuf şimşekten yana.

Takımımızın yapısı deplasmana uygun bu yüzden bu maçı rahat geçeceğiz topçularında hırslandığını düşünüyorum. O tecrübede uğur erkan boffin 5 yemeyi kendine yediriyorsa futbolu bıraksınlar zaten

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 15:07
valla bu maç

kayacan
 dorukhan       hakan           aykut                tarık

ramazan    uğur      hasan

ofiedu                                                     erkan
                              semih

kadrosuyla çık elazığ dan 3 puanı alırsın.yeterki topçuları yerinde oynat.olmadımı

kayacan
 dorukhan       hakan          uğur               tarık

ramazan    hürriyet     hasan

erkan          

bruno                                                       semih         

benim tercihim yan toplarda her zaman daha iyi olan kayacandan yana şahsi düşüncem.yıllardır yazıyorum yan toplarda tüm liglerdeki en kötü kalecilerden biri boffen.

-------------

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 15:19
boffin yedek kalamaz hakanla felixte defansta olmalı artık.

Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 16:29
Kayacan yan top ta iyice karşı karşıya napcaz boffin in önünde defans diye birşey yok adamın kredisi çok hayatta yedek kalmaz benim gozumde on Kayacan bir boffin etmez

-------------

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 18:19
Şuan yarıştan kopmamışsak iki nedeni var Z10 ve Ruud'dur.. 5 maç arka arkaya 5 yese Kayacan'ı koymam o kaleye..

Sezon başından beri Kayacan gibi herhangi bir kaleci olsaydı kalemizde, şuanda 10-11. sırada falan olurduk heralde..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 20:55
Murat uçar 11 e girmeli, tek şart

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 20:58
Haftaya Elazığ'dan lider döneceğiz ve bu sefer gercekten bir daha kimseye kaptirmayacagiz inşallah. .

Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 22:17
Yeni hoca yeni heyecan ve 3 puan

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 13/Şub/2017 saat 22:32
Bizim takım ne zaman yüz güldürcek çok merak ediyorum birkerede diken üstünde maç izlemeyelim ligi bitirmeyelim .

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 14:53
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Şuan yarıştan kopmamışsak iki nedeni var Z10 ve Ruud'dur.. 5 maç arka arkaya 5 yese Kayacan'ı koymam o kaleye..

Sezon başından beri Kayacan gibi herhangi bir kaleci olsaydı kalemizde, şuanda 10-11. sırada falan olurduk heralde..

Kesinlikle katılıyorum...
Özellikle Ruud konusunda...
Zira birazcık gününde olmazsa Denizli ve Manisa faciları gibi durumların
ortaya çıkacağını herkes bekliyor ve haftalardır basbas bağırıyordu...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: cenkhan
Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 15:41
Kayacan yan top ta iyice karşı karşıya napcaz boffin in önünde defans diye birşey yok adamın kredisi çok hayatta yedek kalmaz benim gozumde on Kayacan bir boffin etmez

Yok arkadaş o kadar da abartmayın,tamam Boffin iyi kaleci tamam da öyle de süper bir kalecide değil,yediği çok hatalı ve basit bir çok goller de unutulmamalı

Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 22:43
Takımın başında kim olacağı çok önemli, taşlar yerine oturursa puan vermeyiz

Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 23:11

TFF 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un teknik direktörü Bayram Bektaş, "Güzel bir oyunla, taraftarımızın da desteğiyle Eskişehirspor'u burada yeneriz." dedi.

Kulüp tesislerinde yapılan antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Bektaş, Ümraniyespor karşısında alınan mağlubiyetin takımı olumsuz etkilediğini söyledi.

Maçta 1-0 öndeyken, sonrasında hiç beklenmedik bir oyunla sahadan 2-1 mağlup ayrıldıklarını anlatan Bektaş, ''Boluspor maçından sonra gönül isterdi ki Ümraniyespor maçını da kazanıp gelelim. Daha rahat bir ortamda, futbolcuların da kafası rahat ve moralli bir şekilde Eskişehirspor maçına çıkalım. Ancak bir iş kazasından ziyade çok daha farklı bir kaza oldu. Hiç beklemedik bir oyunla mağlup olduk.'' diye konuştu.

"Telafi etmek istiyoruz"

Bir an önce alt sıralardan uzaklaşmaları gerektiğini vurgulayan Bayram Bektaş, bu hafta evlerinde, son iki haftadır kazanamayan zorlu bir rakibi ağırlayacaklarını dile getirdi.

Ümraniyespor maçını kendilerine yakışmayan bir oyunla kaybettiklerini belirten Bektaş, Eskişehirspor karşısında alacakları galibiyetle bunu telafi etmek istediklerini kaydetti.

Bektaş, şu ifadeleri kullandı:

"Eskişehirspor galibiyet için gelecek ancak biz kim gelirse gelsin, sahamızda oynamamız gereken futbolu oynarsak bu maçın galibi olacağımızı düşünüyorum. İnşallah güzel bir oyunla, taraftarımızın da desteğiyle Eskişehirspor'u burada yeneriz. Çünkü takımımız sıralamadaki yerini hiç hak etmiyor. İstediğimiz oyunu sahaya yansıttığımız takdirde istediğimizi alabilecek kabiliyetteyiz. Taraftarlarımıza bu maça bekliyoruz, futbolcularımızın arkalarında onların desteğini görmeye ihtiyacı var. İnşallah maçımızı kazanıp yolumuza devam edeceğiz."

TFF 1. Lig'in 21. haftasında Elazığspor, 19 Şubat Pazar günü Eskişehirspor'u ağırlayacak.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 23:13
Yenerız dıyen takım yendı... Denızlı , Manısa...

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: billybay
Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 23:47
Arkadaşlar bir şey soracağım.
Ben Trabzonsporluyum ve epeydir bu foruma üyeyim ve takip ediyorum.

Alpay hoca gitti mi ? Gönderildi mi?

-------------
Kendine yapılmasını istemediğin bir şeyi sen de başkasına yapma!

Gönderi tarihi: 14/Şub/2017 saat 23:52
Alpay hoca bence giderayak saçma sapan açıklamalar yaptı ve gitti.
Neymiş efendim Ben EVET'ci olduğum için gönderildim diyor .
Ben şahsen yönetimin asla bu sebeble gönderdiğini düşünmüyorum.

Ve farkındaysanız bugün sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora çok yüklenmeler var.

" Yok efendim küme düşürün, yok efendim Eskişehir camiası EVET'cilere tahammül edemiyorsa Eskişehire bakanlık vermeyin falan filan vb.

Bence yönetim çıkıp açıklama yaparak bu konuyu netliğe kavuşturmalıdır.

-------------

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 00:19
Alıntı yapılan billybay

Bak arkadasım biz sizin formda üye olsak emın ol yemedıgımız kufur kalmazdı ama burada öle bısey olmaz sen terbıyenı bozmadıkca. Soruna gelırsek gönderıldı sebebıde siyası degıl tamamen sportıftır.

-------------
sadece eses

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 00:22
Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan billybay

Bak arkadasım biz sizin formda üye olsak emın ol yemedıgımız kufur kalmazdı ama burada öle bısey olmaz sen terbıyenı bozmadıkca. Soruna gelırsek gönderıldı sebebıde siyası degıl tamamen sportıftır.

Ben bu foruma 10 yıldır üyeyim ! Hocam benim derdim çirkeflik değil! farkındaysan insanca soru sordum ve hatta sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora yapılan hakaretleri sindiremiyorum dedim.Üzülüyorum dedim

-------------

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 02:57
Alıntı yapılan billybay

Alpay hoca bence giderayak saçma sapan açıklamalar yaptı ve gitti.
Neymiş efendim Ben EVET'ci olduğum için gönderildim diyor .
Ben şahsen yönetimin asla bu sebeble gönderdiğini düşünmüyorum.

Ve farkındaysanız bugün sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora çok yüklenmeler var.

" Yok efendim küme düşürün, yok efendim Eskişehir camiası EVET'cilere tahammül edemiyorsa Eskişehire bakanlık vermeyin falan filan vb.

Bence yönetim çıkıp açıklama yaparak bu konuyu netliğe kavuşturmalıdır.

Ligi uzakta olsa göz ucuyla bile takip eden herkes kararın sebebini bilir hocam. Tribün dergi v.b. taraftar forumlarında da bizle iyi olsun olmasın bütün takım taraftarları Alpay'ın bizi iktidar partisinin önüne atmak ve trt benzeri kanallarda yorumculuk, belediye takımlarında hocalık yapabilmek için bu saçmalığı uydurduğunu, hatta bu nedenle önümüzdeki haftalarda hakemler tarafından doğranacağımızı düşünüyor. Sizin dediğiniz şekilde konuşan pek görmedim. Sosyal medyada denk geldiklerim sadece "evet" dediği için arkasında olan, hayatında Eskişehirspor maç özeti bile izlememiş tipler. Açıklamaya bile gerek yok, lakin dedikleriniz medyada daha fazla ses çıkarmaya başlarsa başkan oturur anlatır olayı. Kendi evinde 5 yedikten sonra böyle bir açıklama yapmış bir şahsiyete ve onu destekleyenlere ne açıklanabilir onu da bilmiyorum ya.

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 12:01
Alıntı yapılan billybay

Alıntı yapılan erkaneses2626

Alıntı yapılan billybay

Ben bu foruma 10 yıldır üyeyim ! Hocam benim derdim çirkeflik değil! farkındaysan insanca soru sordum ve hatta sosyal medyada Eskişehire ve Eskişehirspora yapılan hakaretleri sindiremiyorum dedim.Üzülüyorum dedim

Ben cirkeflik yapıyorsun demedım zaten trabzonsporla alıp veremedıgımızde yok bizim. Sorunada insanxa cevap verdım bende yanlıs bısey yok yanı bunda.

-------------
sadece eses

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 13:36
Konu dışına cıkmayalım lütfen . Ne olur bu hafta 3 puan ıle donermıyız . Ülkemizde genelde T.D degıslıgınden sonra takımlar ınanılmaz bır hava yakalayıp cıkısa gecıyor zaten 14 hafta kalmış 4-5 maclık serı bızı şampiyonluğa goturur

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:13
Bu maçı alalım haftaya stadda zor yer bulunur söyleyeyim.

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:22
Yeni bir hava var takımda inşallah rüzgarı arkamıza alıp, bir seri yakalarız.

Gönderen: baran_esk
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:28
az önce bir fotograf gördüm antremandan takım çok neşeli gözüküyodu ,inşallah güzel bir hava yakalarız 3-4 maç seri yaparsak zaten gerisi gelicek

-------------
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 17:41
bu maçı yenelim ümraniye maçı pazar olsun kapalı gişe oynayıp onu da yenelim o gazla yürürüz.

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 21:17
Arkadaşlar Kaşarın çok olduğu yerde ki neşeye aldanmamak gerekir. Biz yine de temkinli olalım. Futbolcu kardeşlerim bilsinler ki Taraftar sıranın ne zaman kime geleceğini çok iyi bilir ve gereğini yapar.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 21:55

Sanırım en mantıklı 11 böyle olur..
Sol bekte Tarık çok aksıyor.. Dinlendirmek lazım biraz.. Gerçi Erkan onu yedek bıraktırmaz ama bilmiyorum nasıl olur.. Mustafa Hoca radikal değişikliklere gitmeyecektir daha ilk haftadan.. Lakin o da görecektir sol bekte bir problem olduğunu.. Daha sağlam bir defans için sol bekte Kaan veya Bilal stoperde Hakan oynamalıdır..

Orta sahada Uğur ve Hürriyet oynarsa dakika 60'tan sonra, soluğu kesilecektir orta sahanın.. O zaman da Dorukhan, Hasan veya Aykut rotasyonda kullanılabilir..

Forvette Semih veya Bruno farketmez ama tahminimce Semih'i oynatır Hoca..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:09
Kaan i oynatırdi mo bilmiyorum ama yani kendisine zarar vermek isteyen tekn direktör kaan meye yi oynatsın.
kaan oyun sistemine takım oyununa yakışmıyor faydadan çok zarar veriyor.
Takım Elazığ galibiyetiyle havayı yakalar ve sonra sistem m Denizli nin istediği gibi oynanmaya başlar.
takimimiza başarılar inşallah seri yakalariz inancım sonsuz

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:13
Kaan solbekte Tarık'tan daha iyiydi oynadığı maçlarda.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 22:18
bruno yerine semih oynarsa cok uzulurum

Gönderen: ES0626
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:39
bu maçı alıp ümraniye maçında fuul stadla oynamalıyız ( Gövde gösterisi olur.)

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:47
Alın bu maçı, haftaya Eskişehir e geleceğim. Full olsun stad...

-------------
ESES li Doğmuşum

Gönderi tarihi: 15/Şub/2017 saat 23:49
Bu maçın skoru ne olursa olsun Ümraniye maçında maraton ve kale arkası altlar dolmalı en azından. Herşeyin yeniden başladığını, futbolculara ve Denizli'ye güvendiğimizi hissettirmeliyiz. Inşallah pazara verirler maçı. Bu maçtaki kayıp çok büyük bir olay olmaz. Tüm rakipler zor deplasmanda.

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 00:11
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Sanırım en mantıklı 11 böyle olur..
Sol bekte Tarık çok aksıyor.. Dinlendirmek lazım biraz.. Gerçi Erkan onu yedek bıraktırmaz ama bilmiyorum nasıl olur.. Mustafa Hoca radikal değişikliklere gitmeyecektir daha ilk haftadan..

Tarığı bilmem ama radikal değişiklik yaparsa şaşırmam.Böyle hocaların birinci özelliğidir.Zaten yazdığın kadroda Hakan-Felix ikilisini yazmışsın ki bende öyle yapacağını düşünüyorum ve sana katılıyorum;bu bile başlı başına radikal bir değişim olur.Zira bildiğim kadarıyla ikisi hiç beraber oynamadı.

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 00:36
Felix Manisa da ki maçta pozisyon hatasıyla penaltı yaptırdı. Ümraniye maçında golü önlerken sakatlandı.
Biraz tecrübe eksikliği var. Bence ofsayt taktiginden vazgeçip kademe anlayışıyla savunma yapar hoca. 3-5-2 yi pek sever.
Kadrosunu merakla bekliyorum

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: TrakEs
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 00:38
Alıntı yapılan marcus

bruno yerine semih oynarsa cok uzulurum

Eğer takımımızı takip ettiyse oynatmaz. En fazla 60 70 den sonra mecbur kalırsa alır. Semih top mu oynuyor sanki.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 00:55
Kuracağı kadroyu çok merak ediyorum . Önceden özellikle kabul ettiği sistem var mı acaba?

Temennim orta sahayı rakibe vermeyen bir kadro.

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 02:07
Defansda hakan Akaminko ikilisi sezon sonuna kadar gider ve en iyi ikili olur Akaminkoyu yakan Ofsayt taktiği idi, defansa çabuk adam gerekli.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 02:23
Futbolcular ne yapıp ne edip bu maçı almalı, Yani Manisa maçının pisliğini temizlemeliler. Nasıl olsa Alpaya suçu yüklediler deyip işin içinden sıyrılamazlar. Taraftarın gözü üzerlerinde.

-------------

Gönderen: Saint_EsEs
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 13:46
[/QUOTE]
Tarığı bilmem ama radikal değişiklik yaparsa şaşırmam.Böyle hocaların birinci özelliğidir.Zaten yazdığın kadroda Hakan-Felix ikilisini yazmışsın ki bende öyle yapacağını düşünüyorum ve sana katılıyorum;bu bile başlı başına radikal bir değişim olur.Zira bildiğim kadarıyla ikisi hiç beraber oynamadı.[/QUOTE]
Bu radikal değişiklik nasıl olur?
     Boffin
Jerry Hakan Felix Tarık
Ofeodu Ramazan Uğur Erkan
      Bruno Semih

-------------
Aziz EsEs

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 14:03
Dorukhan'ı takımdan kesmek büyük haksızlık olur son haftalardaki performansına bakıldığında. Sağ bekte Kamil'den çok daha iyi performans gösterdi kendi mevkisi olmamasına rağmen. Tarık da ligin en iyi hücum beki, ileriye çıkışları Denizli tarafından sistemli hale getirilirse çok iyi işler yapar. Ersun Yanal döneminde en büyük kozlarımızdandı Tarık-Erkan ikilisi. Alpay'ın plansızlığı, sistemsizliği nedeniyle kontrolsüz bir güç gibi göründü son haftalarda.

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 14:51
Elimizdeki kadroya göre en uygun diziliş 4-5-1 gibi geliyor bana ama futbol profesörü değiliz tabiiki hoca en doğrusunu yapacaktır.

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 15:06
Alıntı yapılan Saint_EsEs

Tarığı bilmem ama radikal değişiklik yaparsa şaşırmam.Böyle hocaların birinci özelliğidir.Zaten yazdığın kadroda Hakan-Felix ikilisini yazmışsın ki bende öyle yapacağını düşünüyorum ve sana katılıyorum;bu bile başlı başına radikal bir değişim olur.Zira bildiğim kadarıyla ikisi hiç beraber oynamadı
     Boffin
Jerry Hakan Felix Tarık
      Bruno Semih

Herkesi yerinde oynatması bile bayağı bi radikal çözüm olur kanımca...

Boffin

Dorukhan   Akamimko     Hakan      Tarık
                      (Felix)

Hürriyet           Ramazan     
                                  (H.Hüseyin)

Ofeodu        Uğur        Erkan
                            (Bilal)

Bruno
                           (Semih)

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 15:18
Alıntı yapılan esmutlu

Alıntı yapılan Saint_EsEs

Tarığı bilmem ama radikal değişiklik yaparsa şaşırmam.Böyle hocaların birinci özelliğidir.Zaten yazdığın kadroda Hakan-Felix ikilisini yazmışsın ki bende öyle yapacağını düşünüyorum ve sana katılıyorum;bu bile başlı başına radikal bir değişim olur.Zira bildiğim kadarıyla ikisi hiç beraber oynamadı
     Boffin
Jerry Hakan Felix Tarık
      Bruno Semih

Herkesi yerinde oynatması bile bayağı bi radikal çözüm olur kanımca...

HEM JERRY HEM OFEODU SAĞ KANATTA OYNARSA O KANATTAN ÇOK ADAM KAÇAR DAĞITIRLAR BİZİ

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 15:20
Denizli iyisinini yapar merak etmeyin Alpay hoca gibi tecrübesiz değil

-------------

Gönderen: efsanesk
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 16:57
semih hakan 11e dönsün herkes pozisyonunda oynasın yeter. Mustafa hoca bunu yapabilecek kapasitede zaten sıkıntı yok sezon sonu şampiyonuz

Gönderen: ouzhannov26
Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 20:32
Son 2 haftada 4 puan kaybettik. Artık kazanma vakti. İnanıyorum yeneceginiz.

-------------
Uyutmadı sevdan bizi geceleri Eskişehir.. ki 3 - 4

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 22:40
Birçok kişi.. herkesi yerinde oynatsın yeter diyor bu konuda gercekten cok sıkıntı yasıyorduk. Kaan sag kanatta oynamaz inş Ofi oynar

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 16/Şub/2017 saat 23:17
Maçın hakemi Bursa bölgesinden Arda Kardeşler

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 05:54
Alıntı yapılan serhat_8526

Alıntı yapılan matt

Abi tom içinde 8 sarı kart var gözüküyor.Yalnız bizim maçta 2 sarıda atılmıştı.Ordaki durumu tam bilmediğim için soruyorum.Bizim maçta oynayacak mı ?
Tom cezali degil, sari kart sinirinda:
http://www.el-aziz.com/elazigspor-eskisehirspor_mac_oncesi_haber13385.html - http://www.el-aziz.com/elazigspor-eskisehirspor_mac_oncesi_haber13385.html
Yine yukaridaki habere gore takimimizda Bruno, Erkan Zengin, Tarık Çamdal, Uğur İnceman ve Semih Şentürk kart sinirindalar.

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 06:04
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Maçın hakemi Bursa bölgesinden Arda Kardeşler
Arda Kardesler'in yonettigi en son...
Elazigspor maci: Galatasaray-Elazigspor: 1-1 (Ziraat Turkiye Kupasi, 30 Kasim 2016)
Eskisehirspor maci: Boluspor-Eskisehirspor: 0-2 (Ziraat Turkiye Kupasi, 21 Ocak 2016)
Arda Kardesler gecen sezon sahamizda oynadigimiz son mac olan ve 2-1 kaybettigimiz Basaksehir macinin 5. hakemi imis.
**
Arda Kardesler sporcu bir aileden geliyor, babasi Eser Kardesler uzun sure Bursaspor'un kalesini korumustu, kardesi Erce Kardesler ise Altinordu'nun kalesini koruyor:
http://www.olay.com.tr/yok-boyle-bir-aile/72784/ - http://www.olay.com.tr/yok-boyle-bir-aile/72784/

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 07:37
İddaa oranlarına göre yine ESES favori :)
1.85 veriyor ki bence güzel oran değerlendirilmeli .))

-------------

Gönderen: kemalll
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 12:25
Kazanmalıyız aksi düşünülemez

-------------
" Aşkımız armaya, formaya... "

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 12:59
Çıkacak kadroyu ve takımın oyun düzenini çok merak ediyorum. Mustafa Denizli'nin 2 günde takıma etkileyeceğini bekleyemeyiz ama en azından futbolcuların hrısla oynayacaklarına eminim. Asıl değişikliği Ümraniye maçında görürüz.
Defansif anlamda hatalar yapmazsak kesinlikle kazanabileceğimiz bir maç.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 13:27
Önümüzdeki 3-4 maç futbolcularımızdan ekstra bir çaba , özveri bekliyorum. Ardından 10 maç kalacak ve Mustafa Denizli hem takıma adapte olacak hem de tecrübesiyle kalan maçlarımızda bize katkısı olacak.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 14:04
Yeni bir başlangıç

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 15:20
doğru onbir ve değişikler bize galibiyeti getirir.

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 17:07
Alıntı yapılan emrah

Çıkacak kadroyu ve takımın oyun düzenini çok merak ediyorum. Mustafa Denizli'nin 2 günde takıma etkileyeceğini bekleyemeyiz ama en azından futbolcuların hrısla oynayacaklarına eminim. Asıl değişikliği Ümraniye maçında görürüz.
Defansif anlamda hatalar yapmazsak kesinlikle kazanabileceğimiz bir maç.

Elazığın Hocası baya bir cesurca galibiyetten bahsedecek
kadar aciz görünüyoruz ki benim en çok kanıma dokunan bu!!!

Gençlerde deli ibrahim mucizesi görüldü...
Kayseri de Sergen ve Antep'te Bülent Uygun...

Denizli iyi, uyumlu kadrolar ile muazzam işler çıkarabilen bir hoca...
Şimdi Elazığ düşünsün çünkü taş gibi bir Eskişehir çıkacak karşısına...
Artık diş mi kurarız, baş mı yararız, böbrek mi sökeriz pazar günü belli olacak

Allah vekil-Eskişehir...
.

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 17:31
Ofsayt taktiği yapmazsak kesin galip geliriz.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 17:40
Ümraniye maçı pazar 16:00 da inşallah Elazığ dan 3 puanla dönersek bence 30 bin görürüz Allahım sen yardımcı ol

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 17:47
Alıntı yapılan erdemesk

Ümraniye maçı pazar 16:00 da inşallah Elazığ dan 3 puanla dönersek bence 30 bin görürüz Allahım sen yardımcı ol

Ümraniye maçının pazar olması harika oldu.

Çünkü nispeten mütevazi bir takım, Mustafa Denizli'nin içerdeki ilk maçı ve pazar günü birleşince bence de iyi bir sayı yakalayacağız gibime geliyor.

Hele bir de Elazığ'dan galip dönersek tadından yenmez.

Ümraniye'den sonra, Göztepe gelecek. Bu maçta MUTLAKA pazar günü olmalı.

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 18:42
elazığ zayıf bir takım değil. ara transferde de epey güçlenmişler.

cajic ve zenci oyuncuları bu ligin iyilerinden.

havanın soğuk olması da ayrı bir sorun.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 20:55
Alıntı yapılan kayılı

elazığ zayıf bir takım değil. ara transferde de epey güçlenmişler.

cajic ve zenci oyuncuları bu ligin iyilerinden.

havanın soğuk olması da ayrı bir sorun.

Maç saatinde Elazığ'da hava 7 derece olacak.
Eskişehir'de yaşayan futbolcuları hiçbir yerin soğuğu etkilemez. Elazığ'ın iklimi Eskişehir'e göre daha ılıman.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 20:58
Kusra bakmayın ama içimde kötü bir his var, hiç kolay geçmeyecek bir maç, ben galibiyet alacağımızı düşünmüyorum.

Gönderen: cemege
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 21:37
Bir Fenerbahçe'li Olarak Yürekten Söylüyorum Es Es Olmadan Süper Lig'in Heyecanı Kalmadı Umarım Tekrardan Süper Lig'e Dönerler, Yeni Hocaları Mustafa Denizli İle Çıkış Yakalayacaktır 2/2 Olabilir En Kötü 0/2,, Haydi Es Es

Bahis sitesinde bir üyenin yaptığı yorum.Gurur verici   

-------------
ATAM İZİNDEYİZ

Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 22:11
Alıntı yapılan ccigarr

Ofsayt taktiği yapmazsak kesin galip geliriz.

O dediğiniz mazide kaldı efenim

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 17/Şub/2017 saat 22:54
Mustafa hocanın gelmesi takıma olumlu yansıyacaktır . Bence tam zamanında hoca değişikliği yaptık biraz daha geciksek puan olarak dezavantajımız artardı çünkü uygulanan aptal ofsayt taktiği , küstürülen Hakan ve Semih gibi oyuncularla takım düşüşe geçmeye başlamıştı . Mustafa hoca takım savunmasını oturtsun yeter bu takım Erkan,Bruno,Ofoedu,Semih gibi silahları varken bir şekilde golü bulur . Elazığ maçının özeline gelirsek devre arası iyi yabancılar almışlar alt sıralarda olmaları aldatmasın kötü takım değiller . Umarım galip gelip yeni bir seri başlatırız bu maçtan alınacak 3 puan pazar günü oynanacak Ümraniye maçında en az 25 bin taraftar anlamına gelir . Havaya girebilmemiz için dışardan galibiyet getirmek şart .

Gönderi tarihi: 18/Şub/2017 saat 01:58
Alpay ın fesih işlemleri yetişmediği için Takımı Elazığ karşısına Burhanettin Beadini nin çıkaracağı yazıyor.

-------------

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 18/Şub/2017 saat 02:46
Alıntı yapılan esgun

Alpay ın fesih işlemleri yetişmediği için Takımı Elazığ karşısına Burhanettin Beadini nin çıkaracağı yazıyor.

hayret ya saçma sapan işlerle gündemimizi meşgul ediyoruz. tam beyaz sayfa açtık diyoruz bir pürüz çıkıyor.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com