eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 21.Hafta Elazığspor 0 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2017 saat 19:34
Alıntı yapılan esist

Artık taktik ve oyun stili aynı olan takimimizi amatör ligdeki takımlar bile çözdü. Bugun hangi takim gelse bizi bağırta bağırta yener

Allah aşkına ne taktiği ne stli.Bu takımda ikisi de yok.Formül basit!Erkanı tut defans arkasına topu bi şekilde at hızlı adamla işi bitir bu kadar basit bizim takımı yenmek.Yenemeyenler aptallığına yansın.Hep yazdım yine yazıyorum.Tek bir maçta bile top oynamadık.Ekstra adamlarla buraya kadar geldik.Bu forumdaki insanların en az yarısı bunu sezon başından beri görüyor söylüyor.Ama bizim alpayla yönetim göremedi.Ben yönetimin göremediğine de inanmıyorum sadece mecbur kaldılar.
Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2017 saat 21:52
Merak etmeyin. Bu kadro Alpaysız artık yenilmeden şampiyon.
1. Kademeli savunma yapacağız.
2. Orta sahada basacağız
3. İki kanadı da kullanacağız.
Bu iş bitti. Panik yok.
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2017 saat 21:55
Bu maçta ne yaparız bilemem ama süperlig garanti ilk iki ise gelecek teknik direktöre bağlı ...
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2017 saat 21:55
KESİN BİLGİ| Eskişehirspor yönetimi Samet Aybaba ile temas halinde. Taraflar bir kaç gün içerisinde bir araya gelecekler.
umarım yalandırrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Yukarı
yasin333 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Eskişehir
  Alıntı yasin333 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2017 saat 22:57
Samet Aybaba gelsin de görün bakalım süper lige çıkabilecek mi?Bırak ilk ikiyi ilk 8 bile zor olabilir.Gelsin de her maç izlersiniz artık zihinsel engelli Meye yi.Onun aldırdığı salak sulak adamlar şimdi bize transfer yasağı koydurdu.Yönetim hiç ders çıkaramayacak galiba.Unutun süper ligi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2017 saat 00:24
Kesin yenicez adım. Gibi eminim
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2017 saat 05:34
skor elazıgın plakası olsun 2-3
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2017 saat 08:38
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

elazıgda cezalı oyuncu var mı ? bu maçta ümidim var yenecegiz
Elazigspor'da Umraniyespor maci oncesi Bınya Augustın Gılles ve kaptan Onur Güney kart sinirinda imis; bu oyunculardan Onur Guney Umraniyespor deplasmaninda sari kart gordu ve cezali duruma dustu, bize karsi oynayamayacak.
Bu arada kart cezalisi oldugu icin Umraniyespor macinda oynayamayan Hakan Bilgiç bize karsi forma giyecek. Hakan Bilgic sari kart gorerek cezali duruma dustugu bir onceki haftaki Boluspor macinda bir gol atmisti.
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2017 saat 11:01
Alıntı yapılan matt

Alıntı yapılan Yıldıztepeli

elazıgda cezalı oyuncu var mı ? bu maçta ümidim var yenecegiz
Elazigspor'da Umraniyespor maci oncesi Bınya Augustın Gılles ve kaptan Onur Güney kart sinirinda imis; bu oyunculardan Onur Guney Umraniyespor deplasmaninda sari kart gordu ve cezali duruma dustu, bize karsi oynayamayacak.
Bu arada kart cezalisi oldugu icin Umraniyespor macinda oynayamayan Hakan Bilgiç bize karsi forma giyecek. Hakan Bilgic sari kart gorerek cezali duruma dustugu bir onceki haftaki Boluspor macinda bir gol atmisti.
Abi tom içinde 8 sarı kart var gözüküyor.Yalnız bizim maçta 2 sarıda atılmıştı.Ordaki durumu tam bilmediğim için soruyorum.Bizim maçta oynayacak mı ?
Yukarı
EgoEs Liste gör
Deneyimli Yazar

muzaffer
  Alıntı EgoEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2017 saat 11:59
12 kişiye karşı oynayacağımız maçlar başladı. Bundan sonra hakem faktörünü daha fazla düşünmeliyiz. İnşallah yenip yeniden çıkışa geçeriz
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır