eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Passolig Ana Konu (Kartsız Giriş)(Bilet Transferi)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
Online Durum: Offline
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2017 saat 18:17
Alıntı yapılan Güray26ES

Milli maç için yoğun talep var çünkü işyerinde ki arkadaşlarım sürekli bilet alıyorlar bende babamla kendime aldım alan 4 tane alıyor stad full olacak alt üst görüntüyü çok merak ediyorum
full o güzel görüntüyü Göztepe maçında görmek istiyorum
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2017 saat 19:09
Kesinlikle katılıyorum ve dolacagina inanıyorum yeterki iki deplasman 6 puan gelsin havaya girer takım sehir taraftar
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2017 saat 22:05
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Alıntı yapılan Güray26ES

Milli maç için yoğun talep var çünkü işyerinde ki arkadaşlarım sürekli bilet alıyorlar bende babamla kendime aldım alan 4 tane alıyor stad full olacak alt üst görüntüyü çok merak ediyorum
full o güzel görüntüyü Göztepe maçında görmek istiyorum

ahhh pasolıg olmayacak
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2017 saat 23:48
Sevgili Renktaşlar kendi Passolig hesabıma girip kendime de passolig kaydı olan bir arkadaşıma da onun TC numarasıyla bilet alabiliyorum. Peki tek karta yüklenen bu 2 bileti stad turnikesinde kullanabilir miyiz yoksa her türlü arkadaşıma tek girişlik kart çıkarmak zorunda mıyız ?
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2017 saat 23:55
Alıntı yapılan Sessiz

Sevgili Renktaşlar kendi Passolig hesabıma girip kendime de passolig kaydı olan bir arkadaşıma da onun TC numarasıyla bilet alabiliyorum. Peki tek karta yüklenen bu 2 bileti stad turnikesinde kullanabilir miyiz yoksa her türlü arkadaşıma tek girişlik kart çıkarmak zorunda mıyız ?

Kendi passolig kartından başkasına aldığın bilet, onun TC nosunun kayıtlı olduğu karta tanımlandığı için o kartla giriş yapabilir.. Yoksa kartı, tek geçişlik kart almalı.. Her karta her maçın tek bileti tanımlanabilir.
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2017 saat 00:29
Çok teşekkür ederim Sevgili Nicola.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2017 saat 19:03
10 yaşında kız çocuğu yeğenim var. Maça gitmek istiyor. Ona da passolig isterler mi?
Her zaman her yerde
Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2017 saat 19:37
Alıntı yapılan RyL

10 yaşında kız çocuğu yeğenim var. Maça gitmek istiyor. Ona da passolig isterler mi?

Kapıdakinin vicdanına kalmış. Normalde 7 yaş üstüne isteniyor; lakin herkes turnikeden geçiriyor çocuğunu . Ben daha bişey diyen görmedim. Kız çocuğuna bişey diyeceklerini sanmam, aynı turnikeden beraber geçebilirseniz sıkıntı olmaz . Bişey derlerse de en fazla 7 yaşında dersiniz, kimlik soracak ya da kemik yaşı ölçümü yapacak halleri yok, dert etmeyin.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2017 saat 19:57
Alıntı yapılan EGELİ

Alıntı yapılan RyL

Kapıdakinin vicdanına kalmış. Normalde 7 yaş üstüne isteniyor; lakin herkes turnikeden geçiriyor çocuğunu . Ben daha bişey diyen görmedim. Kız çocuğuna bişey diyeceklerini sanmam, aynı turnikeden beraber geçebilirseniz sıkıntı olmaz . Bişey derlerse de en fazla 7 yaşında dersiniz, kimlik soracak ya da kemik yaşı ölçümü yapacak halleri yok, dert etmeyin.

Teşekkürler abi. Bende kapıdan geçerken görüyorum onun için sordum. Enişteninde 7 yaşında bir çocuğu var. Oda bazen onu götürüyor. Ama bizimkinden daha ufak göründüğü için bir şey demiyorlar. Bilet parası sorun değil de passolig + bilet biraz pahalıya gelir. Kız çocuğu merak ediyor işte, bi kere ortamı görsün. Bu hafta Göztepe maçına götüreyim passoligsiz bakalım nolcak.
Her zaman her yerde
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Mar/2017 saat 17:19
Alakasız bu konu ile ama ben milli maç bileti aldım ama bilet filan gelmedi daha yanlışmı biliyorum onlar bana göndericeklerdi
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır