Sayfayı yazdır | Close Window

Passolig Ana Konu (Kartsız Giriş)(Bilet Transferi)

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4857
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 14:48
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Passolig Ana Konu (Kartsız Giriş)(Bilet Transferi)
Gönderen: Curva_Eses
Konu: Passolig Ana Konu (Kartsız Giriş)(Bilet Transferi)
Gönderi tarihi: 19/Ara/2016 saat 15:16
Bu konuyu bu saçma sistemi açıklamak, kafasında soru işareti olan kişilere yardımcı olmak ve maç günleri bilet transferi gerçekleştirecek kişiler için bir rehber olarak açma kararı aldım. Bu konudaki birinci mesajı bir rehber olarak sürekli güncelleyeceğim ve güncel tutmaya çalışacağım. Taraftarlarımız Passolig hakkında kafasında bulunan soru işaretlerine bu konuya yazarak cevap bulabilir. Ayrıca maç bileti transfer etmek isteyenler de bu başlığı kullansınlar maç başlıklarında karmaşa yaşanmasın en azından.

Passolig Sık Sorulan Sorular

1-) Passolig kartı yanımda taşımak istemiyorum, kart çok eskidi artık çalışmıyor veya kartımı kaybettim. Stadyuma girebilir miyim ?

Evet. Öncelikle Passolig Mobil uygulamasını Apple AppStore veya Google Play'den indirmeniz gerekiyor.

Android Link : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aktifbank.passo - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aktifbank.passo

IPhone Link : https://itunes.apple.com/tr/app/passo/id1138434517?mt=8 - https://itunes.apple.com/tr/app/passo/id1138434517?mt=8

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra "Maça Gir" butonuna bastığınızda telefonunuzun desteklediği yöntemler doğrultusunda NFC veya QR kod ekranı açılacak. Ekrandaki kodu turnikeye okuttuğunuzda Passolig kartınızı okutmuşsunuz gibi kapı açılacaktır.

2-) Passolig Mobil ile stadyuma giriş hangi stadyumlarda geçerli ?

Süper Lig ve TFF 1.Lig'de yer alan stadyumların hemen hemen hepsinde geçerli. Sanırım görebildiğim kadarıyla Bursa ve Kasımpaşa stadlarında çalışmıyor veya yazmayı unuttular. Liste aşağıda.

3-) Maç günleri Passolig kart çıkartabilir miyim ?

Gişeden hayır, internetten evet. https://www.passolig.com.tr/uye-ol - https://www.passolig.com.tr/uye-ol linkinden maç saatine kadar kart başvurusu yaparsanız, başvurunuz onaylanıp TC Kimlik numaranız sisteme işlendiği an Passolig kartınız elinizde olmasa bile stadyum gişelerinden tek girişlik kart alarak maçı izleyebilirsiniz.

4-) Maça gidemeyeceğim. Aldığım bileti veya kombinemi tek maçlık başka birisine nasıl aktarırım ?

5-) Kombinem var fakat gelecek maçta oturduğum blok kapatma cezası aldı. Kombinemi başkasına transfer edebilir miyim ?

Evet.

6-) Passoligimin kullanım süresi sona erdi. Nasıl uzatırım ?

Ayrıca stadyum gişelerinde de bu işlemi yaptırabilirsiniz.

7-) Passolig kartı ücreti ne kadar ?

Eskişehirspor Passolig kartının bedeli yıllık 17 TL'dir.

8-) İnterneti kullanamıyorum. Maç bileti almak için genellikle yoğun olan yeni ve eski stadyum gişelerine mi gitmek zorundayım ?

Hayır. İlimizin çeşitli bölgelerinde Aktif Bank ile anlaşmalı olan tekel bayiler, çeşitli mağazalar Passolig kart satışı yapmasa da bilet yüklemesi yapabiliyor. Ayrıca yine bu noktalardan Passolig kart başvurusu da yapılabiliyor. Bu noktaları aşağıdaki linkten "İş Yeri (Kiosk)" ve ardından Eskişehir'i seçerek bulabilirsiniz.

https://www.nkolay.com.tr/islem-noktalari.aspx - https://www.nkolay.com.tr/islem-noktalari.aspx

9-) Aldığım bilet ve kartlar ile takımıma katkı sağlıyor muyum ?

Aldığınız biletlerin bedelinin %98'i, Passolig kartların bedelinin %60'ı kulübün kasasına kalmaktadır. TFF logolu kartların geliri ise doğrudan Federasyona gidiyor. TFF logolu kart almayın.

10-) Passolig bizi fişliyor mu ?

Evet, yasal olarak fişleniyorsunuz. Yasal fişleme hayatınızın her alanında bulunuyor. Kredi kartı aldığınız bankalara, girdiğiniz sınavlara en basitinden üye olduğunuz bir web sitesine bile TC Kimlik numaranızı vererek kendinizi yasal olarak fişletiyorsunuz.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Yanıtlar:
Gönderen: CK_26
Gönderi tarihi: 19/Ara/2016 saat 15:54
Yeni staddan once paso sayisi 32bin civarlariydi 12bin artis olmus ama yetmez. Soyle bir durumda var bizde cikartanlarin%80i kendi taraftarimiz digerleri gibi 2 takim tutan degil😊

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 19/Ara/2016 saat 20:41
Alıntı yapılan CK_26

Yeni staddan once paso sayisi 32bin civarlariydi 12bin artis olmus ama yetmez. Soyle bir durumda var bizde cikartanlarin%80i kendi taraftarimiz digerleri gibi 2 takim tutan degil😊

hATTA % 90 ı diyebiliriz.

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 12/Oca/2017 saat 13:33
Aktif tutalım başlığı.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 12/Oca/2017 saat 18:20
Antep stadı pazar günü açılışında gelen herkese orjinal forma, 18 yaş altına bedava passolig dağıtıyormuş.
Bizim stadın açılışını hatırladım; bırakın hediyeyi reklamı, 18 yaş altı çocuklar passoya 17şer lira vermek suretiyle gece bilmem kaçlara kadar 8 9 saat sıra beklemişlerdi.Ona rağmen antepten daha kalabalık oluruz stadda her zaman.
Ama ne olursa olsun böyle şeyler teşvik için önemli passo sayısı artması için önemli..Bizim kulubün böyle şeyler yaptıgını çok hatırlamıyorum;bi sene dandik kağıt gibi atkı dağıtmıştı bi sene kombine alana orta halli forma vermişti bu kadar.

-------------
EsEs

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 12/Oca/2017 saat 18:56
bu konu daha önceden vardı mod arkadaşlar başlığı değiştirse olur gibi

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4759

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 13/Oca/2017 saat 17:47
kuzey kale arkası devredecek olursa özelden bilgi verebilir misiniz ?

-------------

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 13/Oca/2017 saat 19:29
Maraton alt kombinemi bir maçlık devretmek istiyorum ücretsiz.Kartında bilet yüklü olmayan bir arkadaşa aktabilirim.İlk mesaj yazana

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...

Gönderen: ArmaSevdası
Gönderi tarihi: 14/Oca/2017 saat 16:16
Arkadaşlar Maraton üste gecmek istiyorum bir maclık alttan kombinem var eşime ve kayınçoya alttan bilet alamadım yetişemedim yukarı aldık bende oraya takas etmek istiyorum düşünen var ise mesaj atarsa sevinirim.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: hatip26
Gönderi tarihi: 14/Oca/2017 saat 16:22
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Arkadaşlar Maraton üste gecmek istiyorum bir maclık alttan kombinem var eşime ve kayınçoya alttan bilet alamadım yetişemedim yukarı aldık bende oraya takas etmek istiyorum düşünen var ise mesaj atarsa sevinirim.

Sıkıntı yapma Denizli maçında bende yukarıya çıktım. (köftecinin arkasında merdiven var.)

Gönderen: ArmaSevdası
Gönderi tarihi: 14/Oca/2017 saat 16:24
Alıntı yapılan hatip26

Alıntı yapılan ArmaSevdası

Sıkıntı yapma Denizli maçında bende yukarıya çıktım. (köftecinin arkasında merdiven var.)

Abi kapılar kilitlenmiş diye duydum o yüzden bu heyecan şimdi onlar üstte ben alt katta olursam olmaz yani direk değişmek daha mantıklı :)

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 14/Oca/2017 saat 18:22
bilet transfer edcek varmı

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 15/Oca/2017 saat 17:37
Arkadaslar bir sorum olacak. Agrida gorev yapiyorm Malatya maci oncesi paso cikarttim ve Eskisehirdeki adresimi verdim adrese paso ben Agriya dondukten sonra gelmis ve sadece sahibine teslim edildiginden evdekilere verilmemis onlarda tekrar Agridaki adresi vermis ama hala paso ulasmadi elime. Paso musteri hizmetlerini aradigim zamanda ulasamiyorum ve haftaya Eskye gelince Balkes macina gidecem pasomun numarasini bilmedigimden parada yukleyemiyorum tek gecislik kart icin simdi ne yapmam gerek bu konuda?

Gönderi tarihi: 16/Oca/2017 saat 00:13
Alıntı yapılan CK_26

Arkadaslar bir sorum olacak. Agrida gorev yapiyorm Malatya maci oncesi paso cikarttim ve Eskisehirdeki adresimi verdim adrese paso ben Agriya dondukten sonra gelmis ve sadece sahibine teslim edildiginden evdekilere verilmemis onlarda tekrar Agridaki adresi vermis ama hala paso ulasmadi elime. Paso musteri hizmetlerini aradigim zamanda ulasamiyorum ve haftaya Eskye gelince Balkes macina gidecem pasomun numarasini bilmedigimden parada yukleyemiyorum tek gecislik kart icin simdi ne yapmam gerek bu konuda?

Soruma cevap verecek yok mu?

Gönderi tarihi: 16/Oca/2017 saat 01:02
Alıntı yapılan CK_26

Tek yapmanız gereken şey gişeye gitmek.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Oca/2017 saat 20:44
Gelemeyecek olan renktaşlar transfer işlemi için buradan bilgi paylaşımı yapabilirler.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Elbruz
Gönderi tarihi: 17/Oca/2017 saat 23:25
Alıntı yapılan CK_26

Alıntı yapılan CK_26

Soruma cevap verecek yok mu?

PTTmatikten direk tc kimlik numaranızla kartınıza para yatırabilir, ardından www.passo.com.tr adresinde üyelik açarak biletinizi internetten satın alabilirsiniz. Maç günü de gişeden tek girişlik pass kart alıp girersiniz. Ben de Afyondayım, Malatya maçında tüm işlemleri böyle yaptım.

Gönderen: sebgultenmali26
Gönderi tarihi: 18/Oca/2017 saat 10:56
VİP   4.ncü   kategori   515 tl lik   konbine satıyorum    ilgilenenler   mesaj atsın arkadaşlar...
Tek maçlık devir yada   komple devir..

-------------
2225 açık

Gönderi tarihi: 20/Oca/2017 saat 14:43
Passolig sayımız 45 bini geçerek 46 bine doğru evrilmiş. Göztepe maçında 50.000'i görürüz ama yetmez. Minimum 60.000 gerekiyor bu stadı doldurmak için. Sivas maçında "belki" 60.000 olur.

-------------

Gönderen: argonath
Gönderi tarihi: 21/Oca/2017 saat 11:49
iyi günler, 1 tane öğretmen kardeşimiz için maraton alt bileti lazım.aktarım yapabilecek olan varsa sevinirim.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 21/Oca/2017 saat 13:31
Alıntı yapılan argonath

iyi günler, 1 tane öğretmen kardeşimiz için maraton alt bileti lazım.aktarım yapabilecek olan varsa sevinirim.

Üst alsın alta geçiş merdivenlerden var

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 02/Şub/2017 saat 16:45
8)Adana Demirspor    46.269
9)Eskişehirspor      46.254

15 kalmıs aradaki fark.... ha gayret az kaldı...

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderi tarihi: 03/Şub/2017 saat 18:55
Adana Demirspor'u geçerek TFF 1.Lig'in en çok kart satışı gerçekleştiren takımı olduk. (Bunca kampanyasızlığa rağmen) İnşallah önümüzdeki sezon komple kurtuluyoruz bu illetten

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 03/Şub/2017 saat 21:56
Kurtuluyoruz derken?

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 03/Şub/2017 saat 22:23
Gorev yaptigim yere dönmeden bir maca daha giderim diyordum ara girmis😡

Gönderi tarihi: 20/Şub/2017 saat 20:42
Trabzonspor Alanya maçı için yaptığı bilet alana Passolig bedava kampanyası ile 127.258 olan Passolig sayısını bir haftadan kısa bir sürede 131.514'e çekti.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Şub/2017 saat 22:22
Ey yönetim olay bu kadar basit bir reklam ver bu maç passolig benden de allah askina

-------------

Gönderen: acikktribun
Gönderi tarihi: 21/Şub/2017 saat 01:20
Ümraniya maçında vıp tribünden kombine aktarabilecek varsa çok sevinirim. tribünleri izleyip fotoğraf-video çekmek istiyorum

Gönderen: musti1963
Gönderi tarihi: 21/Şub/2017 saat 11:13
yönetim bilet alana pasolig benden kampanyası başlatarak.seyirci sayısı artırılabilir.

Gönderi tarihi: 22/Şub/2017 saat 17:00
100 binde olsa pasolig sayımız önemli olan stada gelen kitle.
Malatya maçında geldiler stadyumu gorduler bir daha gelmediler.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: sines26
Gönderi tarihi: 22/Şub/2017 saat 17:01
milli maç biletleri satışa çıkmış bilginize.
tff sitesinde.
30-20-10 tl

Gönderen: baran_esk
Gönderi tarihi: 22/Şub/2017 saat 17:28
Alıntı yapılan sines26

milli maç biletleri satışa çıkmış bilginize.
tff sitesinde.
30-20-10 tl
bilet almak için kırmızı üye olun falan bişeyler yazıyo ,40 TL ücreti var.

-------------
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!

Gönderen: rosenrot
Gönderi tarihi: 22/Şub/2017 saat 17:32
Genel satışa açılmamış. Para verip Vip üye olanlara açık biletler. Passo'ya falan alıştık artık da Milli Takımımızın bile rant sağlamak için kullanılması akıl alır gibi değil..Ülkede futbol tamamen birilerinin cebini doldurmak için oynanıyor.

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 22/Şub/2017 saat 18:14
Karaborsa'yı bitirmek için passoyu çıkardılar, milli takıma vip ücretide ne iş, asıl karaborsacı bunlar, olan takımlara ve taraftara ,size giren çıkan yok

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 00:46
Yalnız hafta sonu iyi Passolig satmışız. 1.000 adet kadar. 48.510 olmuş. Maç günleri haricinde bizim eski stadyumumuzdaki gişeler Passolig çıkartmak için (atıyorum yarın) her gün açık mı ? Yoksa yeni stada mı taşındı gişeler ?

-------------

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 12:20
adana demiri baya sollamışız artık sırada 63.133 adet pasolig satan antalyayı geçmek var :)

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 14:47
Alıntı yapılan Curva_Eses

Yalnız hafta sonu iyi Passolig satmışız. 1.000 adet kadar. 48.510 olmuş. Maç günleri haricinde bizim eski stadyumumuzdaki gişeler Passolig çıkartmak için (atıyorum yarın) her gün açık mı ? Yoksa yeni stada mı taşındı gişeler ?

Eski Giseler açık oluyor ama saat günlerini bilmiyorum

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 14:48
Alıntı yapılan MoribunD

adana demiri baya sollamışız artık sırada 63.133 adet pasolig satan antalyayı geçmek var :)

Antalya'nın o kadar satması imkansız mucize yeni stad eto ve sponsor faktörü var biz iki deplasman galip gelelim Göztepe maçında neler oluyor hep birlikte görelim konya bile parayla almadı dağıttılar

-------------

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 17:26
Bence yabancı kişiler alıyorlardır kamp yeri türkiye futbolunu seyredenler alıyordur

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 17:53
Milli maç için yoğun talep var çünkü işyerinde ki arkadaşlarım sürekli bilet alıyorlar bende babamla kendime aldım alan 4 tane alıyor stad full olacak alt üst görüntüyü çok merak ediyorum

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 18:17
Alıntı yapılan Güray26ES

Milli maç için yoğun talep var çünkü işyerinde ki arkadaşlarım sürekli bilet alıyorlar bende babamla kendime aldım alan 4 tane alıyor stad full olacak alt üst görüntüyü çok merak ediyorum
full o güzel görüntüyü Göztepe maçında görmek istiyorum

-------------

Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 19:09
Kesinlikle katılıyorum ve dolacagina inanıyorum yeterki iki deplasman 6 puan gelsin havaya girer takım sehir taraftar

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 22:05
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Alıntı yapılan Güray26ES

full o güzel görüntüyü Göztepe maçında görmek istiyorum

ahhh pasolıg olmayacak

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 23:48
Sevgili Renktaşlar kendi Passolig hesabıma girip kendime de passolig kaydı olan bir arkadaşıma da onun TC numarasıyla bilet alabiliyorum. Peki tek karta yüklenen bu 2 bileti stad turnikesinde kullanabilir miyiz yoksa her türlü arkadaşıma tek girişlik kart çıkarmak zorunda mıyız ?

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 28/Şub/2017 saat 23:55
Alıntı yapılan Sessiz

Sevgili Renktaşlar kendi Passolig hesabıma girip kendime de passolig kaydı olan bir arkadaşıma da onun TC numarasıyla bilet alabiliyorum. Peki tek karta yüklenen bu 2 bileti stad turnikesinde kullanabilir miyiz yoksa her türlü arkadaşıma tek girişlik kart çıkarmak zorunda mıyız ?

Kendi passolig kartından başkasına aldığın bilet, onun TC nosunun kayıtlı olduğu karta tanımlandığı için o kartla giriş yapabilir.. Yoksa kartı, tek geçişlik kart almalı.. Her karta her maçın tek bileti tanımlanabilir.

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 01/Mar/2017 saat 00:29
Çok teşekkür ederim Sevgili Nicola.

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 07/Mar/2017 saat 19:03
10 yaşında kız çocuğu yeğenim var. Maça gitmek istiyor. Ona da passolig isterler mi?

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 07/Mar/2017 saat 19:37
Alıntı yapılan RyL

10 yaşında kız çocuğu yeğenim var. Maça gitmek istiyor. Ona da passolig isterler mi?

Kapıdakinin vicdanına kalmış. Normalde 7 yaş üstüne isteniyor; lakin herkes turnikeden geçiriyor çocuğunu . Ben daha bişey diyen görmedim. Kız çocuğuna bişey diyeceklerini sanmam, aynı turnikeden beraber geçebilirseniz sıkıntı olmaz . Bişey derlerse de en fazla 7 yaşında dersiniz, kimlik soracak ya da kemik yaşı ölçümü yapacak halleri yok, dert etmeyin.

Gönderi tarihi: 07/Mar/2017 saat 19:57
Alıntı yapılan EGELİ

Alıntı yapılan RyL

Kapıdakinin vicdanına kalmış. Normalde 7 yaş üstüne isteniyor; lakin herkes turnikeden geçiriyor çocuğunu . Ben daha bişey diyen görmedim. Kız çocuğuna bişey diyeceklerini sanmam, aynı turnikeden beraber geçebilirseniz sıkıntı olmaz . Bişey derlerse de en fazla 7 yaşında dersiniz, kimlik soracak ya da kemik yaşı ölçümü yapacak halleri yok, dert etmeyin.

Teşekkürler abi. Bende kapıdan geçerken görüyorum onun için sordum. Enişteninde 7 yaşında bir çocuğu var. Oda bazen onu götürüyor. Ama bizimkinden daha ufak göründüğü için bir şey demiyorlar. Bilet parası sorun değil de passolig + bilet biraz pahalıya gelir. Kız çocuğu merak ediyor işte, bi kere ortamı görsün. Bu hafta Göztepe maçına götüreyim passoligsiz bakalım nolcak.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderi tarihi: 08/Mar/2017 saat 17:19
Alakasız bu konu ile ama ben milli maç bileti aldım ama bilet filan gelmedi daha yanlışmı biliyorum onlar bana göndericeklerdi

Gönderi tarihi: 08/Mar/2017 saat 17:28
Alıntı yapılan marcus

Alakasız bu konu ile ama ben milli maç bileti aldım ama bilet filan gelmedi daha yanlışmı biliyorum onlar bana göndericeklerdi

Benim biletleri bugün kargolamışlar mesaj geldi. Yarın gelecek.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Mar/2017 saat 18:20
Biletler gelir merak etme

-------------

Gönderi tarihi: 08/Mar/2017 saat 18:21
TÜRKİYE FUTBOL - 916986010362 takip nolu kargonuz yola çıkmıştır.Tahmini teslimat günü 09/03/2017 dir. B002

-------------

Gönderi tarihi: 13/Mar/2017 saat 16:08
49030 olmus haftaya bugun 53 binleri goruruz gibime geliyor

Gönderi tarihi: 13/Mar/2017 saat 16:32
Şu maçta bari Giresunspor'un bize yaptığı gibi Passolig çıkartana maratondan tabi yer kalmaz ama kale arkası bileti bedava gibi bir şey yapılsaydı hatırı sayılır artış olurdu. Kale arkası üstlerde de hatırı sayılır taraftar olurdu.

-------------

Gönderi tarihi: 15/Mar/2017 saat 20:32
Pasolig gişeleri nerede var? Birde ben yalnız gidip 3-4 kişi için pasolig çıkartabiliyor muyum?

-------------
Her zaman her yerde

Gönderi tarihi: 15/Mar/2017 saat 20:59
Alıntı yapılan RyL

Pasolig gişeleri nerede var? Birde ben yalnız gidip 3-4 kişi için pasolig çıkartabiliyor muyum?

Sadece eski stadyumumuzda var. O kişilerin kimliklerini ve telefon numaralarını yanınıza alırsanız gişedekiler yardımcı olur. Ayrıca Aktif Bank ile anlaşmalı bazı noktalarda Passolig kartı satılmasa da (belki basan da vardır bunu tam bilmiyorum) bilet yüklenebiliyor. Aşağıdaki linkteki mağazaları bir kontrol edin. Belki Passolig'de basan vardır bunların arasında. Kart basılmasa da bu noktalardan Passolig başvurusu yapıp tek geçişlik pass alınabiliyor. Unutulmasın.

https://www.nkolay.com.tr/islem-noktalari.aspx - https://www.nkolay.com.tr/islem-noktalari.aspx

-------------

Gönderi tarihi: 15/Mar/2017 saat 21:04
Teşekkürler Mert. Aileden gideceklerde var. Onlara alacağım. Bizde işimizi son güne bıraktık.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 15/Mar/2017 saat 21:29
maraton üst biletim var alt ile değiştirmek isteyen varsa değiştirelim

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: Murat1965
Gönderi tarihi: 15/Mar/2017 saat 22:28
arkadaşlar batı alt tribününde fazladan 1 biletim vardır. ücret karşılığında transfer etmek istiyorum ilgilenen varsa mesaj atabilir.

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 15/Mar/2017 saat 23:13
Maraton alt bileti olan var mi öğrenci kardeşimiz için arıyorum

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 16/Mar/2017 saat 15:27
arkadaşım yeni stada gelecek passolig çıkartık maraton üstten bileti olan varsa transfer edebilirmi parasını verebiliriz

-------------

Gönderi tarihi: 17/Mar/2017 saat 12:32
Maraton üst biletim var,alt ile takas yapacak varmı?

-------------

Gönderen: esskisehir26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2017 saat 21:27
kuzey kale arkası bilet lazım gidemeyecek varsa ücretli olarak aktarım yapabılırmı

-------------
Kalsada son nefes yinede eses

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2017 saat 21:35
Alıntı yapılan esskisehir26

kuzey kale arkası bilet lazım gidemeyecek varsa ücretli olarak aktarım yapabılırmı
Passo sayfasında son bir kaç bilet var kuzey kale arkasında acele ederseniz alırsınız.

Gönderen: afatsum26
Gönderi tarihi: 18/Mar/2017 saat 01:08
Kuzey kale arkası biletim var. İlgilenen arkadaşlar ücretsiz aktarabilirim.

-------------
Efsane

Gönderen: ESES 26 ESES
Gönderi tarihi: 18/Mar/2017 saat 15:38
stada ilk defa gelecek bir arkadışımız için ücreti,ile maraton üst aktara bilecek renkdaşımız varmı

-------------
bu alemde ES ES imi tek geçerim

Gönderi tarihi: 18/Mar/2017 saat 22:46
elimde güney üst bileti var kuzey ile takas edecek biri varmı

-------------

Gönderen: crazykarakas
Gönderi tarihi: 18/Mar/2017 saat 23:59
Genç öğrenci arkadaşlar varsa,
Ücretsiz 1 maraton alt aktarabilirim!!

Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 00:06
Alıntı yapılan crazykarakas

Genç öğrenci arkadaşlar varsa,
Ücretsiz 1 maraton alt aktarabilirim!!
maraton alt bileti alabilirmiyim kaç gündür arıyorum? bende sana maraton üstü transfer edeyim

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 00:19
Alıntı yapılan afatsum26

Kuzey kale arkası biletim var. İlgilenen arkadaşlar ücretsiz aktarabilirim.
duruyormu bilet

-------------

Gönderen: Valdez 26
Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 15:08
Maraton üst bilet var, ücretsiz aktarabilirim.

-------------
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 15:49
Güney alt aktarım yapabilirim.

Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 16:41

bir arkadaşıma bilet lazım işyerinden geç çıkacak gişelerde yoğunluk varsa beklemek istemiyor.
internet üzerinden bilet alamadık passo sayfası çalışmıyor maça gidemeyecek varsa tc sini gönderebilirim

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 17:05
TC yi verirmisiniz ?

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 17:06
Alıntı yapılan hahuki

bir arkadaşıma bilet lazım işyerinden geç çıkacak gişelerde yoğunluk varsa beklemek istemiyor.
internet üzerinden bilet alamadık passo sayfası çalışmıyor maça gidemeyecek varsa tc sini gönderebilirim

Arkadaşım özelden mesaj atın veya beni 5058127766 numaralı telefondan arayarak TC yi verirseniz bileti aktarayım.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Mar/2017 saat 17:37
Alıntı yapılan Valdez 26

Alıntı yapılan hahuki

Arkadaşım özelden mesaj atın veya beni 5058127766 numaralı telefondan arayarak TC yi verirseniz bileti aktarayım.

Aniti bari ile bilet işini halletmiş bulunmaktayız teşekkür ederim

-------------

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 22/Mar/2017 saat 14:22
Bi kampanya yapılsın liselerde falan pasolig + forma dağıtılsın ağaç gençken eğilir :)

Gönderi tarihi: 22/Mar/2017 saat 14:41
Adana Demir maçında Passolig kampanyası düşünülebilir zira küfürden dolayı PFDK'ya gitmişiz ve Göztepe maçına gelenlere bir sonraki maçta Passolig blokesi konulması olası. Bomboş olur stadyum mazallah. Kombine devri bir yere kadar. En azından maratona bloke koyacaklardır.

-------------

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 22/Mar/2017 saat 15:11
Passo'nun aptal ugulamalarından biri ile karşı karsıya kalabılırız..Maraton kapatma..Peki maç bıtınce trıbunlerı terk eden yüzlerce kişi de mı ceza alacak..Stadyumdan cıkma göruntulerını alıp tffye ıtıraz edelim oynatalım uğurcum misali

Gönderi tarihi: 23/Mar/2017 saat 16:15
Bugün aldığımız maraton alt üst bloke cezasından sonra Adana Demir maçı için Passolig kampanyası yapılmalıdır. Passolig alana maraton bileti ücretsiz yüklenmelidir. Veya Passolig ücreti kulüp tarafından karşılanmalıdır.

-------------

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 23/Mar/2017 saat 17:17
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bugün aldığımız maraton alt üst bloke cezasından sonra Adana Demir maçı için Passolig kampanyası yapılmalıdır. Passolig alana maraton bileti ücretsiz yüklenmelidir. Veya Passolig ücreti kulüp tarafından karşılanmalıdır.

Klubun sucu ne ki??
Klubun durumu ortadayken boyle bir cezayı neden klube cektirelim???

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 23/Mar/2017 saat 21:58
pasolig sayımız 51 bine dayanmış bu arada

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 14/Nis/2017 saat 16:10
Alıntı yapılan EsArmaEs

pasolig sayımız 51 bine dayanmış bu arada

53 bini bulduk. Ligin ikinci yarısı başladığında Sivasspor maçı hedefimiz olan 60 bini yakalayamayacak olsak da 55 bini bulacağımız kesin. Malatya'dan zaferle dönersek sayı daha da artacaktır. Halen de stadyum kapasitesi x2 Passolig sayısı olmadığı sürece o stadyumu tıklım tıklım göremeyeceğiz.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Nis/2017 saat 13:12
Sivas maçının bilet satışı da başlamalı..

Gönderi tarihi: 17/Nis/2017 saat 13:32
hiç bir şey içimden gelmiyor

Gönderen: SELCUK26
Gönderi tarihi: 18/Nis/2017 saat 23:54
Sivas maçı için Maraton alt biletim var, bir arkadaşımla seyretmek için maraton üst ile takas yapmak isteyen var mı

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: SELCUK26
Gönderi tarihi: 22/Nis/2017 saat 12:10
Alıntı yapılan SELCUK26

Sivas maçı için Maraton alt biletim var, bir arkadaşımla seyretmek için maraton üst ile takas yapmak isteyen var mı

?

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 22/Nis/2017 saat 14:22
Maraton alt bileti olan var mı

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderi tarihi: 22/Nis/2017 saat 18:38
Beyler yok mu alt maraton, ücret karşılığı?

-------------
BKaldırıŞ

United StatES of ESES

Gönderen: essukru26
Gönderi tarihi: 22/Nis/2017 saat 23:04
Guney alt biletim var maca gidemeyecegim isteyen varsa ozele gondersin tc sini transfer edeyim

Gönderi tarihi: 23/Nis/2017 saat 11:41
Maraton Alt var mı ücret karşılığı?

-------------
BKaldırıŞ

United StatES of ESES

Gönderen: onureses26
Gönderi tarihi: 23/Nis/2017 saat 11:55
Hala maç bileti var mıdır standta?

Gönderi tarihi: 02/May/2017 saat 13:52
Passolig sayımız 55.652 olmuş

Gönderi tarihi: 02/May/2017 saat 15:10
Maraton alt ya da üst bilet olan var mı acaba?

-------------

Gönderen: onur2673
Gönderi tarihi: 04/May/2017 saat 16:47
passoligten GBB maçı için bilet alamıyorum son ana kadar gelip ödeme yap diyorum başarısız diyor. kart bakiyesi de müsait. neden olabilir bilen varmı?

Gönderi tarihi: 13/May/2017 saat 13:08
Passolig sayımız 56.808 olmuş..İnşallah Süper lige çıktığımız da iyi bir planlama ile 70-75 binlerı buluruz..15-20 bin arası kombine satarız.

Gönderen: Çınar
Gönderi tarihi: 13/May/2017 saat 13:19
Alıntı yapılan ProblemES?

Passolig sayımız 56.808 olmuş..İnşallah Süper lige çıktığımız da iyi bir planlama ile 70-75 binlerı buluruz..15-20 bin arası kombine satarız.

Çok daha fazla sayılara ulaşabiliriz.
Ama bunu düşünecek yöneticiler lazım.

"Eski"lerden kalma saçma sapan alışkanlıklarımızı bitirirsek bu takım en az 15bin kombine satar.

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 13/May/2017 saat 14:28
Alıntı yapılan essukru26

Guney alt biletim var maca gidemeyecegim isteyen varsa ozele gondersin tc sini transfer edeyim

eğer haal varsa tc atabilirim

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: Lucifer
Gönderi tarihi: 13/May/2017 saat 14:52
maraton üst var altla takas yapabiliriz :)

-------------
Yaşasın şehrine ihanet etmeyen ANADOLU!

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com