eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

3. Hafta Manisaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 29303132>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 14:21
Alıntı yapılan Mkhitarian

Arkadaşlar gollerin görüntüleri varmı periscopedan yayın yapılmıştı. Yıl olmuş 2016 rezillik resmen

Ultrasmanisaspor facebook da var
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 14:44
Alıntı yapılan EsesLi Onur

kaan salak salak orta açıyor ve kamil ön libero olmuyor ısrar etmenin anlamı yok

Onur, hem Kaan hemde Kamil Ahmet sende biliyorsunki süper ligde birçok taliplileri olan oyuncular...biz beğenmiyoruz belki ama Kamil i geçen sene Bursa bu senede Trabzon çok istediler...Kaan ı ise Rize ısrarla istedi...şuanki performanslarına bakarak defolup gitsinler demek çok kolay...bence ikiside gençler vede hedefleri var ...açıkca 2. lige tam alışamadılar...sabredersek ikisindende verim alırız diye düşünüyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
hasanhsyn Liste gör
Yeni Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
  Alıntı hasanhsyn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 14:52
Kırmızı kart + penaltı olayı kalktı diye söylüyordu televizyonlar. Demekki daha bize kalkmamış
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 15:25
Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan EsesLi Onur

kaan salak salak orta açıyor ve kamil ön libero olmuyor ısrar etmenin anlamı yok

Onur, hem Kaan hemde Kamil Ahmet sende biliyorsunki süper ligde birçok taliplileri olan oyuncular...biz beğenmiyoruz belki ama Kamil i geçen sene Bursa bu senede Trabzon çok istediler...Kaan ı ise Rize ısrarla istedi...şuanki performanslarına bakarak defolup gitsinler demek çok kolay...bence ikiside gençler vede hedefleri var ...açıkca 2. lige tam alışamadılar...sabredersek ikisindende verim alırız diye düşünüyorum...

bu lıgde oynamak ıstemedıler bır tarafları kalktı nerden geldıklerını ve nerede olduklarını unuttular affedersınız boffın erkan zengın tarık camdal ofeadu bruno semıh senturk bunlar nıye seslerını cıkarmayıp oynuyorlar bunlarıda cogu super lıg takımı alır
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 15:30
Sende haklısın Güray...
fakat her futbolcu aynı şeyleri düşünmüyor malesef..birileri bunların kulağına kar suyu kaçırmışlar...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 15:56

Sende haklısın Güray...
fakat her futbolcu aynı şeyleri düşünmüyor malesef..birileri bunların kulağına kar suyu kaçırmışlar...

Aynen abim
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 17:18

Sende haklısın Güray...

Evet Müfit Bey, bu yüzdendir ki ısrar etmekte pek fayda göremiyorum şahsen.Zira sahaya sürüldükleri her maç takım eksik oynamak durumunda kalıyor. Profesyonellik, kariyer, hedefler  eyvallah...Bunlara sözüm yok, fakat saydığımız sebeplerden dolayı şu andaki takımlarında performans gösterme  gereği duymuyorlarsa (ki pek duymuyorlar)  bu hem kendilerine hemde takımımıza zarar verir. Şu ana kadarki tabloda öyle de oluyor zaten.

Bu oyuncuların lige olan motivasyonlarının ne zaman gerçekleşeceğini hiç birimiz bilmiyoruz, hatta kendileri bile..... Hazır motive ve istekli oyuncuları kullanmak,  bunların keyfini beklemekten daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Saygılar.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 19:39
kamille kaanı ister istanbul takımları istesinler gerçek olan şu yetersizler. geçen yıl bizi düşüren her duran toptan gol yedirten ve adam kaçıran rezil olan ikili bunlardır. bunlara ek olarak berkay ve birol vardı kabus gibi günlerdi. kamil ve kaan ptt 1. lig için bile yetersizler gerçekler bunlar.
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 19:49
Arkadaşlar oynanan maçı görmeden lütfen yorum yapmayalım
Öncelikle Tribün olarak yer yer susmuş olsakta güzel dolu zevkli tribün yaptığımızı düşünüyorum karşılıklı atışmadan Anadolu adına bir onlar bir biz güzel tribün oldu 2 taraf içindi maç öncesi ve sonrası güzel geçti
Maça bakarsak ilk yarı biraz baskı yedik ilk dakika da gol atsakta genel olarak Manisa daha fazla topla oynadı kazandıkları ilk penaltı ve kırmızı kart benim gözümde gerçekten haksızdı boş yere 10 kişi kaldık onların ilk golünde ise Boffin itiraz etti sanırım ya ofsayt ya da faul için ama hakemler gerçekten birçok kararda aleyhimize oynadı diyebilirim.
Futbolculara bakarsak.
Boffin - 3 gol yesede 1 penaltı çıkardı pozisyonlarda hızlı oynuyor bildiğimiz her zaman ki boffin iyi ki var.
Tarık - Onun olduğu kanatta siyahi bir oyuncu vardı çok zorladı hızlı bir futbolcuydu ama bek görevini bence iyi yaptı git gel hızlı bir futbolcu.
Aykut - 26. dakika da kırmızı gördü penaltı yaptırdı onun dışında pek görmedim saha da oynasaydı ne olurdu bilemiyorum
Hakan - Birçok hava topunu ve yerden gelen toplarda güzel hamleler yaptı rakiplere çoğu pozisyonda geçit vermedi
Bilal - Pek ileri çıkmadı geride kaldı biraz vasat gibiydi sahada pek görmedim
Kaan - Yanlış anlaşılmasın bizim futbolcumuz da bildiğimiz dağ taş Kaan işte vasattı
Uğur - Gördüğüm kadarı ile ara pas yeteneği yüksek güzel paslar çıkarıyor yalnız yaşı gereği sanırım fazla ikili mücadeleye girmiyor
Kamil- Önlibero'da oynamasına rağmen sürekli mücadele ediyor bence maçın en çok koşan futbolcusudur sürekli baskı halindeydi rakiplerine
Ofoedu - Maçın içinde ki en iyi oyunculardan diyebilirim 2 gol 1 asist ile oynadı fizik olarak hız olarak teknik olarak büyük futbolcu yalnız 90 artılarda 2 net pozisyonda zor olanı yapıp topu dışarı attı ama şans işte olmadı.
Bruno - Maç içinde pek gözükmedi ya da yalnız kaldı belki de ama yine de bazı pozisyonlarda Semih'e hava toplarını indirmek için görev verilmiş sanırım ben bunları gördüm.
Semih - 1. dakika da gol attı saha içinde ki futbolcuları motive etmeye çalıştı sürekli konuştu takımın abisi durumunda sanırım.
Sonradan girenlerde ise Felix'i gördüm birtek hava toplarında gayet usta diyebilirim. defansa monte edilirse yeni Diego olacağına adım gibi eminim kafa toplarını hiç vermedi rakiple didişen bir yapısı var gayet başarılı ileride de duran toplara çıkıyor boyu duran toplardan bizim için avantaj dediğim gibi takıma monte edilmesi gerekir biran önce. ben başarılı bir futbolcu buldum kendisini.
Genel olarak dediğim gibi ilk yarı biraz vasat oynasakta 2.yarı kontrol bizdeydi güzel oynadık fakat malum defans hataları 4 dakika da 3-3'e getirdi skoru canımız sağolsun ligin başlarında namağlup devam etmekte güzel takım birbirine alıştığında seri galibiyetler bu kadro ile her türlü gelecektir.
Ve Şunuda eklemek istiyorum biz 10 kişiyiz Manisa 3-3 yaptıktan sonra skora yatmaya çalıştı biz bastırdık 2 net pozisyonu kaçırdık ama olmadı gerisini siz düşünün bu takım bu ligde çok can yakacak defansa bir çare bulunursa.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2016 saat 20:46
Güzel yorum, teşekkürler. Takım daha yeni oturuyor. Erkan sakattı. Seyirci faktörü de eklenince seri galibiyetler gelir. Yalnız bu seyircisiz oynama cezası sadece o ceza verilen maçta stadda olanları kapsamayacak mıydı? Elinde pasolig kartı olup ta o son maçta Eskişehirde olmamış ve maça gitmemiş olanlar da mı giremiyor Eskişehirdeki maçlara? Bu haftaki Elazığ maçında grurbetteki ESESliler bayramda Eskişehirde değil mi?
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 29303132>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,518 saniyede hazırlanmıştır