Sayfayı yazdır | Close Window

3. Hafta Manisaspor - Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4820
Yazdırma tarihi: 18/May/2024 saat 01:07
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 3. Hafta Manisaspor - Eskişehirspor
Gönderen: Güray26ES
Konu: 3. Hafta Manisaspor - Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2016 saat 19:44
Manisa ESKİŞEHİRSPOR
10.09.2016 cumartesi saat 18:00 BAŞARILAR ESES IM bize bayram hediyesi ver insallah

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Yanıtlar:
Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2016 saat 20:31
Ordayız

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2016 saat 23:05
Manisa macı dusundugumuzden cok daha zor gececek gıbı duruyor. Genc oyunculardan kurulu bır takım cok dırenclı

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 01/Eyl/2016 saat 23:28
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Manisa macı dusundugumuzden cok daha zor gececek gıbı duruyor. Genc oyunculardan kurulu bır takım cok dırenclı

6 oyuncu aldılar son günlerde ben genede yenecegimizi düşünüyorum

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 00:26
Erkan, Bruno işi bitirir rahat olun

Gönderen: prodigy
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 00:44
Şu kadro çıkarsa 3 puanı alır geliriz.

Boffin

K.Ahmet   Hakan Çinemre    Akaminko    Tarık

Hürriyet     Uğur

Erkan Zengin    Bruno        Offeodu

Semih Şentürk

-------------
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..

Gönderen: Burakss
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 00:48
Asla kolay maç değil ama 3 puanla dönülmesi şart

Gönderen: esyagızes
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 01:05
artık kaç fark atarız onu konuşmamız lazım.pısırık taraftarlar yazmasın lütfen.biz şampiyon olacağız.

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 03:16
İlk 2 haftanın zorluk derecesiyle aynı bence.Yinede En kötü 1 puan alırız.Nasipse oradayız.

-------------
EsEs

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 08:04
                 Boffin

Tarık Akaminko Hakan   Bilal

Aykut    Uğur

Ofoedu                             Erkan

Bruno

Semih

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 08:09
Yenemiyorsan, yenilme !

Bu söylem bizi hedefe götürür.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 10:23
Oooo bizim taraftar yine başlamış aynı urfa maçında oldugu gibi yok rahat alırız yok şöyle noldu arkadaşlar urfaya da 3 atıyoduk rahat yeniyoduk ama yenemedik hem oyun olarakta urfa bizden üstündü geçin şu rahat alırız muhabbetlerini

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 11:44
   Boffin

Tarık Aykut Hakan   Bilal

Kamil Hürriyet

Ofoedu                             Kaan
                 Erkan

Bruno

Umarım tarık hazırdır.Kamilin daha çok koşması basması orta sahaya direnç kazandırır diye düşünüyorum.İkinci yarı uğur,semih gibi tecrübeli isimler girip işi bitirebilir.Takımın en büyük eksisi kısa oluşu.Yan toplar,kornerler bize bu sene sıkıntı yaşatacak gibi.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 12:18

Akaminko yerine bir başka stoperde oynayabilir.. Tarık Erkan ile önlü arkalı oynarsa iddia ediyorum yeniden milli takıma çağırılır :)

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 12:29
Kadro guzel, şu guzel kadro bır de sahaya yansıdı mı serı galıbetler gelır ıns. Tarık ne durumda bılmıyoruz Alpay hocanın dedıgı gıbı , gelsın bı ıdmanlara cıksın gorelım ona gore karar verecegız dedı. ısımlere degıl son durumlarına gore performanslarına gore karar verıyorum dedı. K.Ahmet'ın oynayacagını dusunuyorum.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 12:50
maşallah diyelim nefis kadro olmuş.inşallah izleyebiliriz takımı çok heyecanlı olacak es es'i seyretmek.

Gönderen: prodigy
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 13:06
Alıntı yapılan serhat_8526

Boffin

Kamil Hürriyet

Erkan

Bruno

Umarım tarık hazırdır.Kamilin daha çok koşması basması orta sahaya direnç kazandırır diye düşünüyorum.İkinci yarı uğur,semih gibi tecrübeli isimler girip işi bitirebilir.Takımın en büyük eksisi kısa oluşu.Yan toplar,kornerler bize bu sene sıkıntı yaşatacak gibi.

Sağ bekte Tarık ne alaka? Sol bek oynamıyor mu bu adam? Ayrıca Kaan'ın kadroyu girebileceğini sanmıyorum. Kamil de ön libero oynayamaz.

-------------
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 13:59
Alıntı yapılan prodigy

Alıntı yapılan serhat_8526

Boffin

Kamil Hürriyet

Erkan

Bruno

Sağ bekte Tarık ne alaka? Sol bek oynamıyor mu bu adam? Ayrıca Kaan'ın kadroyu girebileceğini sanmıyorum. Kamil de ön libero oynayamaz.

Tarık dede zamanında sağ bek di kamil.ahmet gelince dede gidince sol bek oldu kamil on libero olmaz kaan formayı çok zor görür daha bek olarak bilal aziz uğur demirok var

-------------

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 14:44
Kadroya hürriyet yazanlara şaşırıyorum Balıkesir maçını stadyumda urfa macinida netten izledim full Hürriyet eski hürriyet değil çok hata yapıyor pozisyon cok yedik onun yüzünden hasan hüseyin uğur inceman daha iyi

-------------
ES-ES

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 15:23
Ön liberonun ya kesici özelliği olması lazım yada sürekli basıp rakibe orta sahada top yaptırmaması lazım.Ön libero öyle aman aman meziyetleri olan adamların oynadığı bir mevki değil.Geçen sene çok maçta sezgin burda görev yaptı.Ön liberonun önündeki yani forvet arkasında oynayacak adamın meziyetleri özellikleri olması şart.Şuan takım içinde en meziyetli isim bana göre erkan onun için onu oraya 10 numara olarak yazdım.Ön liberoda hürriyet ile beraber en fazla koşup basacağını düşündüğüm isim kamil onuda onun için yazdım.Kaan konusunda bende çoğu kişi ile aynı fikirdeyim fakat alpay hocanın son gelişmeler doğrultusunda onu ilk 11 de oynatağını düşünüyorum.

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 16:50
Manisa maço çooook zor geçecek...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 18:35
Her maç zor olacak çünkü rakipler bizi gözüne kestirdi artık...

Boffin

Kamil    Hakan   Felix   Bilal

Hürriyet   Uğur

Ofoedu      Bruno        Erkan

Semih

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 18:53
Alıntı yapılan cngzhn

Boffin

Hürriyet   Uğur

Semih

Kadro guzel. Hurrıyet'in yerıne Aykut Akgun olabılır bence daha dırenclı oluruz.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 21:13
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan cngzhn

Boffin

Hürriyet   Uğur

Semih

Kadro guzel. Hurrıyet'in yerıne Aykut Akgun olabılır bence daha dırenclı oluruz.

bilal artik zor oynar Tarik camdal oynar o bölgede...

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 21:34
Alıntı yapılan Ersin26

Alıntı yapılan Es-EsLi26

Alıntı yapılan cngzhn

Boffin

Hürriyet   Uğur

Semih

bilal artik zor oynar Tarik camdal oynar o bölgede...

Hürriyet formsuzsa tabi ki Aykut olabilir. Yalnız Bilal'i kesip hemen Tarık'ı oynatmaz diye düşünüyorum belki ondan sonra ki hafta... Kaan'ı da inşallah 18 de bile görmeyiz adam da ne şut var ne orta ne çalım hiç sevmiyorum..

-------------

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2016 saat 22:55
kadro derinliği var .ne kadar güzel bir durum.

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2016 saat 17:41
Hadi bakalım, yeneriz inşAllah..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 03/Eyl/2016 saat 19:35
https://www.youtube.com/watch?v=yKS2ZJrO7FY

Eskişehirbasket canlı yayın hd izleyebilirsiniz.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Eyl/2016 saat 23:26
Hoca artık bu şekilde antrenman performansına göre vs. oynatır. Aslında iyi bir takımımız var. Kaliteli 10 numaramız olsa Bruno forvete kayabilir. Şu kadroya alınacak 3-4 kaliteli adam süper ligde bile üst sıralara oynar. Hatta orta saha dirençsiz olursa stoperler Hakan-Felix olur Aykut ön libero oynar. Alternatifli güzel bi kadro var. Semih bugün çok iyi değildi ama Erkan-Bruno-Ofoedu üçlüsü ile daha üretken olur al-ver yaparak..

Boffin(Kayacan)

Tarık(Kamil)    Aykut(Akaminko)   Hakan(Felix)     Bilal(Kaan)

Hürriyet(H.Hüseyin)     Uğur(Dorukhan)

Ofoedu(Murat)          Bruno(Ramazan)        Erkan(Enes)

Semih(Meye)

-------------

Gönderen: ArmaSevdası
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2016 saat 02:53
Ufak bir analiz yaptım paylaşmak istedim
Öncelikle Manisaspor ligde play-off veya şampiyonluk için çabalayabilecek bir kulüp değil de ligde tutunabilmek için varını yoğunu ortaya koyabilecek bir kulüp görüntüsü var lakin kadro kalitelerine baktığımızda kağıt üzerinde üstün şekilde favoriyiz Alpay hocamız taktiksel yönden üstünlük sağlarsa rakibine rahat alacağımızı düşündüğüm maçların başında
Ligde yaptıkları 2 maçta 1 galibiyet ve 1 beraberlik alıp 4 puan ile 9.sırada yer alıyorlar 2 maçta 2 gol atıp 1 gol yemişler ve maç yaptıkları kulüpler biri lige yeni çıkan Ümraniyespor diğeri ise ekonomik kriz yaşayan Elazığ
Kadrolarında alt yapısından çıkardıkları 16-20 yaş arası tam 7 genç futbolcuları var ve kulüpte en yüksek piyasa değeri ile Eneramo yer alıyor.
Son 2 maçlarında 4-2-3-1 taktik sistemiyle sahaya çıkmışlar tahminimce aşağı yukarı şu kadro ile bizim maça çıkacaklardır;İsmail,Sercan,Ümit.Nuri,Sangare,Dimov,Savaş,Metin,Mertan,Ozan,Eneramo
Bizim takımı anlatmama gerek yok ama şu kadroyla çıkacağımızı tahmin ediyorum tabi ki sakatlık falan olmaz ise
Boffin,Kamil,Hakan,Bilal,Tarık,Aykut,Uğur,Ofoedu,Bruno,Erkan,Semih(Meye)

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2016 saat 19:58
Maç cumartesi 18.00

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2016 saat 21:29
BU MAÇA 4-4-2 ÇIKALIM 0-2 YENERİZ

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderi tarihi: 04/Eyl/2016 saat 22:23
Semih'in istenilen düzeye gelmesi şu asamada bıraz zor, Bruno ile tek forvet oynarız buyuk ıhtımal. Cok formda muthıs bır baslangıc yaptı lıge bunu bozacagını zannetmıyorum.

Savunma hattında lıg boyunca oynama yapacagını dusunuyorum . Nedenı ıse ; bırbırıne benzeyen cok oyunculardan kurulu savunmamız.. biri ya da ikisi istenilen duzeyde performans gosterırse tabıı o farklı.

Orta sahamız en zayıf bolgemız Hurrıyet ve Ugur ıle macın ıkıncı yarısnda oyundan duserız ozellıkle 60'dan sonra.. Hasan Huseyın monte edılmelı.

3. Bolgemız, Bruno Allah korusun bır sakatlık gecırmezse cok ıyı... Semıh konusunda endıselerım var.. Meye ıse yeterlı degıl. Genelde orta saha mucadelesi ıcınde gecıyor maclar ve yakaladıgınız pozsyonları en az hata ıle gol yapmanız gerekıyor, Meye'nın bu ozellıgı tasımadıgını dusunuyorum ne yazık ki.

İlk yarı atacagımız gol ıle kazanacagımızı dusunuyorum. yaptıgım analız sonucu 1-0

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 04/Eyl/2016 saat 22:59
Bende 0 1 yenecegimizi düşünüyorum

-------------

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 04/Eyl/2016 saat 23:21
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

BU MAÇA 4-4-2 ÇIKALIM 0-2 YENERİZ

Sonuna kadar katılıyorum, şu anki kadronun oynayacağı en iyi sistem 4-4-2.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: Mkhitarian
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2016 saat 00:10
Semih şu anda yetersiz görülsede 70 den sonra oyuna alınabilir. Semihin özelliği zaten sonradan girip bitirici vuruşu yapmasıdır. Hiç bir zaman koşan basan mücadele eden bir oyuncu olmadı semih ama ayağına gelen topuda en iyi şekilde değerlendirdi.

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 05/Eyl/2016 saat 11:58
bu maçla beraber başlayıp gol yemeyi unutmuş bir takım oluruz inşallah

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2016 saat 19:48
4-3-3 hücum futbolu oynamalıyız.2-3 fark yakalandıktan sonra oyun rölantiye alınır.kadro hücum oynamamız gerektiğini söylüyor.alpay hoca kendine güvenip takımı ateşlemeli...

Gönderi tarihi: 06/Eyl/2016 saat 23:28
Alıntı yapılan esyagızes

4-3-3 hücum futbolu oynamalıyız.2-3 fark yakalandıktan sonra oyun rölantiye alınır.kadro hücum oynamamız gerektiğini söylüyor.alpay hoca kendine güvenip takımı ateşlemeli...

2,3 farkı biz ancak rüyamızda görebiliriz. Çünkü topu ileri uca taşıyacak orta sahamız yok. Çok forvetle oynamak hücum futbolu oynamak anlamına gelmiyor maalesef. İlk iki hafta maçlarında rakiplerimizden daha fazla pozisyona giremedik ne yazık ki. Hatta şutumuz bile yok. Bizim çok geç olmadan hayal aleminden çıkmamız lazım. Bu ligin çok üzerinde bir kadromuz var ama oyun sistemimiz uygun değil. Hocanın söylemleri çok ümit verici, bakalım sahaya çıkardığı kadro da ümit verecek mi. Yanılmayı çok isterim ama inşallah yakın zamanda hoca değiştirmeyiz.

-------------

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 06/Eyl/2016 saat 23:35
Sıkıntı yok hocamızda iyi oyuncularımız da şimdiden ümitsizliğe kapılmaya gerek yok

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 11:16
 Manisa Deplasmanında Bize Ayrılan Tribün Bilet Fiyatları 20 TL Olarak Belirlendi. 07.09.2016 Çarşamba Günü Saat 16:30′da Satışa Çıkacaktır.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 11:27
3 puan alacağız.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 12:10
Dısarıdan alacagımız 3 puanlar bızı sampiyonluga goturecek. şöyle ıcerde dısarda her takımı eze eze yenerek sampıyon olsak... Allah'ım nasıp eder ıns o gunlerı.

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 13:12
Manisa Deplasmanı İçin Organizasyon Olmayacakmış. Geçen Seneden Otobüs Firmasına Yaklaşık 150 Bin TL Borç varmış.

Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 14:33
Alıntı yapılan Burak2626

Manisa Deplasmanı İçin Organizasyon Olmayacakmış. Geçen Seneden Otobüs Firmasına Yaklaşık 150 Bin TL Borç varmış.

Bu para pul işlerine acilen çözüm bulmak gerekli. Başkan ve yönetim de sık sık bu konuda demeç veriyor. Kombine satışları da ne yazık ki mali açıdan klübe bir katkı sağlayamadı. Bu kadro parasını alırsa bizi güle oynaya şampiyon yapar; ama alamazsa...(Bu ihtimal üzerine konuşmaya gerek yok sanırım. O zaman "adam gibi adam" dediğimiz bir çok ismin arkasından söver dururuz.)

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 15:14
Cumartesi günü oynayacağımız Manisaspor maçımızın deplasman giderlerinin tamamı, Taraftardan Sorumlu Asbaşkanımız Kaan Ay tarafından karşılanacaktır. (Resmi Site)

Gönderen: Erayovic26
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 18:14
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Cumartesi günü oynayacağımız Manisaspor maçımızın deplasman giderlerinin tamamı, Taraftardan Sorumlu Asbaşkanımız Kaan Ay tarafından karşılanacaktır. (Resmi Site)
Yanlış anlaşılmasın bu sadece takım için.
Taraftar için organizasyon olmayacak gibi gözüküyor; geçen seneki otobüs şirketine biriken borçtan dolayı.Yinede cumaya kadar beklemek lazım son dakika belediyeler otobüs tahsis edebilir yada başka bi şirketle anlaşılabilir.

-------------
EsEs

Gönderen: eskanoes
Gönderi tarihi: 07/Eyl/2016 saat 20:30
Antalyadan manisaya gidecek EsEsli var mı?

-------------
"Yalnız kurt gibiyim bütün köpeklere inat yaşıyorum."

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 08/Eyl/2016 saat 11:01
Özledik..

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 08/Eyl/2016 saat 12:43
Deplasman organizasyonu yapılmalı. taraftarımız ücretsiz otobüslere çok fazla alıştı eğer para bulunamıyorsa ücretiyle otobüs kaldırmalı herkes.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2016 saat 19:14
Bu hakem ile daha puanımız yok

Eskişehirspor, Cumartesi günü 18:00'de ligin üçüncü maçında Manisaspor ile deplasmanda karşılaşacak. Maçın hakemi de TFF tarafından bugün açıklandı.
Zorlu karşılaşmayı Ankara bölgesi hakemlerinden Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek. Eskişehirspor hakem Yaşar Kemal Uğurlu yönetiminde daha önce çıktığı 2 maçtadan da mağlubiyet ile ayrılmıştı.

Yaşar Kemal Uğurlu Eskişehirspor'un deplasmanda oynadığı Trabzonspor maçını yönetmişti. Aynı hakem Eskişehirspor'un Osmanlıspor'a 3-0 yenidliği TSYD maçında da düdük çalmıştı.

Net26

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2016 saat 21:04
Manisaspor'dan Eskişehirspor'a gözdağı

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR / MANİSA, (DHA)- TFF 1'inci Lig'de Manisaspor'un Teknik Direktörü Kolay Palaz, cumartesi günü karşılaşacakları Eskişehirspor'a gözdağı verdi. Son antrenmandan önce basın mensuplarıyla bir araya gelen Palaz "Eskişehirspor için özel bir önlem planlıyor musunuz?" sorusuna, "Kaliteli oyunculardan kurulu güçlü bir takımla karşılaşacağız. Ancak bizim kadromuzda da çok kaliteli isimler var. Bu noktada Eskişehirspor bizim için özel önlem alacak mı sorusunun sorulması lazım. Sahaya çıkıp kendi futbolumuzu oynayacağız. Bu çerçevede bazı oyuncular için tedbir alınması gerekiyorsa, alırız" yanıtını verdi. 
Güç dengeleri açısından TFF 1'inci Lig'in bu sezon çok zor geçeceğini ifade eden Koray Palaz, "Geçen sezon çok sayıda takım potadaydı. Ancak yeni sezonda zirvede ve aşağıda erken kopmalar olabilir. Biz bu yarışta her zaman üst grupta olmayı hedefliyoruz" dedi. 
Uzun vadeli hedeflerden söz etmek yerine maç maç bakarak planlama yapmanın doğru olacağını savunan Palaz, "Manisaspor'la anlaşmadan önce Ümraniyespor maçını tribünden izledim. Futbolcuların kalitesi, isteği ve iştahı, yönetimin teklifini kabul etmemi kolaylaştırdı. Bu takımın yeri her zaman üst sırdalar olmalı" dedi.
Palaz, yeni transfer Eneramo'nun takımın izinli olduğu günde bile çalıştığını, hızlı antrenman eksiğini kapattığını sözlerine ekledi

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eyl/2016 saat 23:17
iddaa Oranları : Manisaspor 3.00 Beraberlik 3.20 Eskişehirspor 1.70
Favariyiz tabii ki :)

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2016 saat 06:33
Manisaspor'da yeni transferlerden golcü Eneramo, Konde, Bakaki ve Gbakle ilk kez bu karşılaşmada forma şansı bulacaklarmış:
http://www.yeniasir.com.tr/spor/2016/09/08/manisada-golculer-kapisacak - http://www.yeniasir.com.tr/spor/2016/09/08/manisada-golculer-kapisacak
Bu arada, Manisaspor'un Kongolu futbolcusu Bakaki musluman olmus ve Bilal ismini almis:
http://www.aksam.com.tr/futbol/manisasporlu-bakaki-islamiyeti-secti/haber-547997 - http://www.aksam.com.tr/futbol/manisasporlu-bakaki-islamiyeti-secti/haber-547997

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2016 saat 14:25
Eskişehirsporumuz bugün saat 14:00' te karayolu ile Manisa'ya hareket edecek kafilemiz şu şekilde oluştu: Erkan Zengin, Ruud Boffin, Uğur İnceman, Kayacan Erdoğan, Tarık Çamdal, Bruno Mezenga, Kamil Ahmet Çörekçi, Dorukhan Toköz, Berkay Tolga Dabanlı, Hasan Hüseyin Acar, Mehmet Murat Uçar, Enes Akgün, Chikeluba Ofoedu, Semih Şentürk, Kaan Kanak, Aykut Akgün, Felix Michel, Hakan Çinemre, Ramazan Övüç, Bilal Aziz Özer yer aldı.

Hürriyet Gücer neden kadroda yok? bilgisi olan var mı

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2016 saat 14:51
hadi Bismillah inş.3 puanla döner özgüvende tavan yaparız.bayrama sevinçli gireriz.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eyl/2016 saat 20:13
Eskişehirspor, TFF 1. Lig'in 3. haftasında yarın deplasmanda Manisaspor ile oynayacağı maç için kara yoluyla Manisa'ya gitti

Siyah-kırmızılı takımın teknik direktörü Alpay Özalan, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'de kafilenin hareketinden önce gazetecilere yaptığı açıklamada, gelecekteki hedeflerine ulaşabilmeleri açısından Manisaspor ile önemli bir karşılaşma oynayacaklarını söyledi.

Manisaspor'un iyi ve yeni bir ekip olduğunu ifade eden Özalan, "Koşan ve mücadele eden bir takıma sahipler. Biz de iyi bir takımız ve bu özelliğimizi artık sonuca yansıtmalıyız. Bu bilinç oyuncularımda da hakim. İlk yarının sonunda hedeflediğimiz puana ulaşmak için Manisaspor maçından 3 puan almalıyız. Manisaspor maçında iyi mücadele edeceğiz." diye konuştu.

Kulübün başkan yardımcısı İlhan Arslan da Manisaspor deplasmanına 3 puan kazanmak için gittiklerini, bu maçta elde edecekleri başarıyla şampiyonluk hedefine devam edeceklerini belirtti.

Eskişehirspor'un Manisaspor maçı kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Erkan Zengin, Ruud Boffin, Uğur İnceman, Kayacan Erdoğan, Tarık Çamdal, Bruno Mezenga, Kamil Ahmet Çörekçi, Dorukhan Toköz, Berkay Tolga Dabanlı, Hasan Hüseyin Acar, Mehmet Murat Uçar, Enes Akgün, Chikeluba Ofoedu, Semih Şentürk, Kaan Kanak, Aykut Akgün, Felix Michel, Hakan Çinemre, Ramazan Övüç, Bilal Aziz Özer.

-------------

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2016 saat 22:17
Haydi ESES'im bayrama sok bizi

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 02:56
Gece itibariyle 551 bilet satılmış bulunmakta tahminen sayımız 630 civarı olur uyku tutmadı sabah yola çıkıyoruz Allahın izniyle :)

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 10:25
TFF 1.Lig'de 3. hafta heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.Manisaspor Eskişehirspor maçı nefesleri kesecek.

TRT ile TFF 1.Lig'in yayın hakları arasındaki yayın krizi hala devam ediyor. Peki Manisaspor Eskişehirspormaçı saat kaçta hangi kanalda? İşte tüm soruların cevabı haberimizde.

Ligin uzak ara en favori takımı olarak gösterilen Eskişehirspor, zorlu Manisa deplasmanına gidiyor.

Kırmızı-Siyahlılar’da Hürriyet ve Akaminko sakat. Ev sahibinde Berk kart cezalısı, Timur ise sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek.

STAT: Manisa 19 Mayıs
SAAT: 18.00
HAKEM:Y.Kemal Uğurlu
YAYIN:-

Manisa’nın Palaz’la ilk maçı

Teknik direktör Mehmet Altıparmak’ın transfer yasağı kaldırılmadığı gerekçesiyle lig başlamadan bir gün önce istifa etmesi üzerine ilk 2 sınava antrenör Osman Bilik yönetiminde çıkan Manisaspor’un yeni teknik patronu Koray Palaz, ilk sınavına bugün çıkacak. Koray Palaz, “Eskişehirspor’un gücünü biliyoruz. Biz de iyi bir takımız. Stada gelecek taraftarımız kaliteli bir maç izleyecek” dedi.

-------------

Gönderen: Saint_EsEs
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:07
Bu maçta Alpay Hoca orta sahayı dirençli kuracaktır diye tahmin ediyorum. Urfa maçındaki orta saha felaketinin ardından daha dirençli bir orta saha bekliyorum. Takıma sonradan katılanlarda artık istim tutacaktır. İyi bir kadro ile çıkacağız İnşallah. Zor maç gibi gözüküyor. İşi ilk yarıdan sıkı tutarsak, ikinci yarı maçı çevirmenin ya da kazanmanın paniğine düşmezsek kazanır geliriz.

Boffin
Tarık Hakan Aykut Bilal
      Ramazan Kamil
Ofeodo   Uğur     Erkan
        Bruno

-------------
Aziz EsEs

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:11
Cezalı olduğumuz için,kendi sahamızdaki maçlarımız deplasman oldu,rakip takım taraftarı 100 kişi bile gelse boş tribünlerde etkili olabiliyorlar.
O zaman bizde deplasmanları kendi sahamız yapalım, Balıkesir'de olduğu gibi..

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:12
Erkan 11 de başlamayacak. Son dakikalarda ihtiyaç duyulursa oyuna girecek.

Gönderen: Saint_EsEs
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:18
Alıntı yapılan 26ss26

Erkan 11 de başlamayacak. Son dakikalarda ihtiyaç duyulursa oyuna girecek.

Erkan'ın yerine Enes'le başlanır büyük ihtimal. İlerleyen dakikalarda bu mevkiye Bruno çekilip, forvete Semih takviyesi yapılabilir.

-------------
Aziz EsEs

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:44
Kazasız , belasız temiz 3 puanı alıp donerız ıns.......

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:45
Konyaspor maçında Kamil orta sahanın solunda ofansif olarak oynadı. Tam bir rezillik, umarım hoca bir daha bunu denemez. Kamil sağ tarafın oyuncusu ve ileride değerlendirilirse daha verimli oluyor. Ya arkasında sağlam bir defans oyuncusu ile orta sahanın sağında oynayacak ya da önünde mücadeleci bir orta saha oyuncusu ile sağ bek oynayacak. Sağ tarafta olacak ve yalnız olmayacak. Kamil'den joker çıkarma çılgınlığını en son Samet Aybaba denemişti, olmadı. İnşallah Alpay hoca Konyaspor maçında bunu anlamıştır ve Manisa maçında Kamil'i ön libero gibi oynatmaya kalkmaz.

-------------

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 13:54
inşallah galip geleceğiz (2 - 0)

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 14:10
Akaminko, Hürriyet ve Erkan yoklar bugün. Defans kurgusunu merak ediyorum. Çinemreye şans verilecek mi görecez. Aykut stoperde banko oynar.

Gönderen: hasanhsyn
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 14:13
Murat uçarı ne zaman izlicez acaba erkanda oynamıyoken kullanılmalı

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 14:40
Alıntı yapılan Saint_EsEs

Bu maçta Alpay Hoca orta sahayı dirençli kuracaktır diye tahmin ediyorum. Urfa maçındaki orta saha felaketinin ardından daha dirençli bir orta saha bekliyorum. Takıma sonradan katılanlarda artık istim tutacaktır. İyi bir kadro ile çıkacağız İnşallah. Zor maç gibi gözüküyor. İşi ilk yarıdan sıkı tutarsak, ikinci yarı maçı çevirmenin ya da kazanmanın paniğine düşmezsek kazanır geliriz.

Boffin
Tarık Hakan Aykut Bilal
      Ramazan Kamil
Ofeodo   Uğur     Erkan
        Bruno

Kamil den ne orta saha ne on libero olur şahsi görüsüm

-------------

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 15:45
yaklaşık 650 kişi bilet almış. maç saatine kadar da satılırsa 700- 750 kişi olabilir. ev sahibi takım seyircisinden fazla olabiliriz. manisalılar şu ana kadar 300-400 civarı bilet almış

Gönderen: danimarkaeses
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 15:49
Bahsi geçen radyo yayınını nerden dinleyebiliriz?

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 15:51
Manisadayı Hava bunaltıcı Stat çevresinde bizim rekdaslardan başka kimsecikler yok.

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: Eskadyes
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 16:11
Yayın yapan olur inşallah

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 16:38
deplasman taraftarının yayın yapması, daha zor. yapsa da açısı kötü. ev sahibi takım taraftarı olan bir kulüp olsaydı, yayın yapan olur ondan izlerdik. yalnız , bizimkilerden illaki yayın yapan oolacaktır

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:23
Kadro Açıklanmış.

25.BOFFIN-20.TARIK –41.HAKAN- 26.AYKUT – 15.BİLAL AZİZ-65.KAMİLAHMET – 17.KAAN-80.MEZENGA - 8.UĞUR İNCEMAN – 11.OFOEDU-23.SEMİH

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:24
kadroyu beğenmedim. kamil ahmet ortada oynayacak herhalde. murat uçara hiç şans vermiyor hoca yanlış yapıyor semih soru işareti stoperler öyle orta saha zaten yok. kanat oyuncularına ve kaleciye kaldı işimiz zorlanacağız.

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:29
Alıntı yapılan Ülkü Hoca

Kadro Açıklanmış.

25.BOFFIN-20.TARIK –41.HAKAN- 26.AYKUT – 15.BİLAL AZİZ-65.KAMİLAHMET – 17.KAAN-80.MEZENGA - 8.UĞUR İNCEMAN – 11.OFOEDU-23.SEMİH

Hoca büyük ihtimal 4-4-2 oynatacak, eğer öyle olursa diğer maçlara göre daha fazla gol pozisyonu bulur, daha az pozisyon veririz diye düşünüyorum. Bugün takım bize güzel bir bayram hediyesi versin artık.

-------------

Gönderen: sines26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:38
facebook ta ultrasmanisaspor sayfasında canlı yayın var şimdi ara verdi maç başlayıınca tekrar açacakmış. görüş açısı bizim tribünüde komple alıyor.

Gönderen: sines26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:39
şaka gibi, trt radyo yayın akışında sadece süperlig maç yayını gözüküyor..

Gönderen: mESut
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:55
Yayın yapan olursa linki yazsın

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:56
Evet gidemiyoruz bari sayenizde izleyelim yok mu periscop yayını

-------------

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 17:58
Ultrasmanisaspor face de yayına başladı

-------------

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:00
Twitter da Akif Kardeşimiz de yayına başladı..

Gönderen: lua lua
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:01
1-0 Ondeyiz ClapClap

-------------
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!

Gönderen: lig_a
https://www.periscope.tv/AkifYER/1DXxyLrRByRJM

-------------
- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: Curva_Eses
30. saniyede attık. 1-0 öndeyiz. Semih Şentürk.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:02
ulan santradan atmışızya golü.. sn.30 gollllll

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:06
golleri maçları göremeden 3. haftaya geldik

-------------
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: mESut
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:08
Ekran cok oynatıyor topu göremiyoruz sabit tut arkadaşım

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:11
Maçkolikteki yorumlardan biri: Takım otobüsünden atmış golü Semih😄

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:14

#SemihŞenrürk'ün gol sevinci..

-------------
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: eseslieko26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:15
https://www.canliperiscopeizle.com/yayin/1OwxWqPVAaNGQ

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR

Gönderen: eseslieko26
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:15
varsa linkl yollayın radyoda olur

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:24
Neden yasladıgımız hakkında bır fıkrınız var mı

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:25
Penaltı oldu 10 kişi kaldık

Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:25
kırmızı kart aykut

-------------
²¹°³¹°³ ²²² °¹³

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 10/Eyl/2016 saat 18:26
Boffin çıkardı penaltıyı.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: ender_26_esk
BOFFFFİİİİİİNNNNNNN BEEE

Bir tanesin Boffin

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com