eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

3. Hafta Manisaspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 08:09
Yenemiyorsan, yenilme !

Bu söylem bizi hedefe götürür.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 10:23
Oooo bizim taraftar yine başlamış aynı urfa maçında oldugu gibi yok rahat alırız yok şöyle noldu arkadaşlar urfaya da 3 atıyoduk rahat yeniyoduk ama yenemedik hem oyun olarakta urfa bizden üstündü geçin şu rahat alırız muhabbetlerini
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 11:44
   Boffin

Tarık Aykut Hakan   Bilal

Kamil Hürriyet

Ofoedu                             Kaan
                 Erkan

Bruno

Umarım tarık hazırdır.Kamilin daha çok koşması basması orta sahaya direnç kazandırır diye düşünüyorum.İkinci yarı uğur,semih gibi tecrübeli isimler girip işi bitirebilir.Takımın en büyük eksisi kısa oluşu.Yan toplar,kornerler bize bu sene sıkıntı yaşatacak gibi.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 12:18

Akaminko yerine bir başka stoperde oynayabilir.. Tarık Erkan ile önlü arkalı oynarsa iddia ediyorum yeniden milli takıma çağırılır :)
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 12:29
Kadro guzel, şu guzel kadro bır de sahaya yansıdı mı serı galıbetler gelır ıns. Tarık ne durumda bılmıyoruz Alpay hocanın dedıgı gıbı , gelsın bı ıdmanlara cıksın gorelım ona gore karar verecegız dedı. ısımlere degıl son durumlarına gore performanslarına gore karar verıyorum dedı. K.Ahmet'ın oynayacagını dusunuyorum.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
esyagızes Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esyagızes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 12:50
maşallah diyelim nefis kadro olmuş.inşallah izleyebiliriz takımı çok heyecanlı olacak es es'i seyretmek.
Yukarı
prodigy Liste gör
Yazar

Ercüment Çözer
Yer: Eskişehir
  Alıntı prodigy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 13:06
Alıntı yapılan serhat_8526

Boffin

Kamil Hürriyet

Erkan

Bruno

Umarım tarık hazırdır.Kamilin daha çok koşması basması orta sahaya direnç kazandırır diye düşünüyorum.İkinci yarı uğur,semih gibi tecrübeli isimler girip işi bitirebilir.Takımın en büyük eksisi kısa oluşu.Yan toplar,kornerler bize bu sene sıkıntı yaşatacak gibi.

Sağ bekte Tarık ne alaka? Sol bek oynamıyor mu bu adam? Ayrıca Kaan'ın kadroyu girebileceğini sanmıyorum. Kamil de ön libero oynayamaz.
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 13:59
Alıntı yapılan prodigy

Alıntı yapılan serhat_8526

Boffin

Kamil Hürriyet

Erkan

Bruno

Sağ bekte Tarık ne alaka? Sol bek oynamıyor mu bu adam? Ayrıca Kaan'ın kadroyu girebileceğini sanmıyorum. Kamil de ön libero oynayamaz.

Tarık dede zamanında sağ bek di kamil.ahmet gelince dede gidince sol bek oldu kamil on libero olmaz kaan formayı çok zor görür daha bek olarak bilal aziz uğur demirok var
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 14:44
Kadroya hürriyet yazanlara şaşırıyorum Balıkesir maçını stadyumda urfa macinida netten izledim full Hürriyet eski hürriyet değil çok hata yapıyor pozisyon cok yedik onun yüzünden hasan hüseyin uğur inceman daha iyi
ES-ES
Yukarı
serhat_8526 Liste gör
Deneyimli Yazar

serhat
Yer: eskişehir
  Alıntı serhat_8526 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2016 saat 15:23
Ön liberonun ya kesici özelliği olması lazım yada sürekli basıp rakibe orta sahada top yaptırmaması lazım.Ön libero öyle aman aman meziyetleri olan adamların oynadığı bir mevki değil.Geçen sene çok maçta sezgin burda görev yaptı.Ön liberonun önündeki yani forvet arkasında oynayacak adamın meziyetleri özellikleri olması şart.Şuan takım içinde en meziyetli isim bana göre erkan onun için onu oraya 10 numara olarak yazdım.Ön liberoda hürriyet ile beraber en fazla koşup basacağını düşündüğüm isim kamil onuda onun için yazdım.Kaan konusunda bende çoğu kişi ile aynı fikirdeyim fakat alpay hocanın son gelişmeler doğrultusunda onu ilk 11 de oynatağını düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır