eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2016-2017 sezonu Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2016 saat 23:46
Şu ana kadar yapılan transferlerin hepsi kaliteli isimler bu lig için . Erkan ve El Kabir de gelirse PTT liginin üstünde bir hücum hattımız olur . Akaminko geldi defansa Süper Lig'tekinin yarısı kadar oynasa çok iş yapar ama bizim şu an en zayıf bölgemiz defansın göbeği umarım o bölgeyede 2 tane daha kalite isim alabiliriz . Ama tabi herşeyden önemlisi takım olabilmek ve bir hava yakalamak nice şampiyonluk adayı takımlar çıkamadı bu ligten küçümsememek ve işi sıkı tutmak lazım .
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 00:07
Bence bu sezon bizi y.Malatya Göztepe zorlar bizi uzak deplasmanlar sıkıntı yaratır şampiyonluk çok uzak değil
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 00:24
Bu takıma Erkan Zengin,El Kebir de gelirse yeterli olmaz.
Oyun kurucu ve ön libero iki oyuncu gerekiyor.
H.Hüseyin Acar bu işi yapabilir,forma giydikçe kendini bulacaktır.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 00:35
Adana Demirspor'dan ayrılan Tiago düşünülebilir bu mevkii için. Çok da iyi olurdu.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 00:43
Nerde boyu kısa hareketli insanları toplamayalım birazda havadan gelen topları toplayalım
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
irsad26 Liste gör
Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 01:05
Şuan ne olursa olsun söylentiler üzerine değil de kadromuzdaki oyuncu grubuna göre konuşmak uygun olur.

Boffin
Akaminko
Kamil
Kaan
Uğur İnceman
Bruno
Meye

Bu grup kalite olarak rakiplerin çok üstünde. Ve içinde joker olarak kullanabilecek isimleri bulunduruyor. Akaminko sağbek de oynayabiliyor, Kaan sadece bek değil açık da oynayabilir, brunoyu da kanat forvet olarak oynayabiliriz...

Aytaç Öden
Berkay Dabanlı
Murat Uçar
Onur Bayramoğlu

Bu grupsa takım iskeletinin yanına koyulabilecek, kadronun genişliği açısından zaman zaman çok ihtiyaç duyacağımız isimler. Bence yıldız transferi kadar önemli bu grup. Çünkü geniş rotasyonumuz olmazsa şampiyonluktan söz etmek güç bana göre...

Hasan Hüseyin
Dorukhan
Andaç Güleryüz

Bu grupsa zaman zaman bu formayı giyen, geleceğimiz olan ama hiçbir şekilde 11e direkt yazamayacağımız isimleri barındırıyor. Belki sayısı yıl içinde artabilir. Furgan, Semih gibi isimlerle ama bu transfer politikası içinde buradan ben Dorukhanı biraz önde görüyorum. Geçen yıl üstüste 4-5 maç oynayıp hiç de o kötü kadroda göze batmamıştı. Yıl içinde Dorukhana "aman kart sınırında" diye düşünerek bile izleyebiliriz. Hasan Hüseyin sanırım geçen yılı sakat geçirdi onun form tutması zaman alabilir ve bu süreçte formayı unutabilir. Dorukhanla aynı mevkide oynadığını düşünürsek ikisini birden monte edebileceğimizi sanmıyorum. Dorukhan koşu özellikli alpere benziyor, hasan da pasör. Fiziği fena değil o da Aytaç'ı anımsatıyor bana... Andaçı da ilk 18de çok görürüz gibi ama daha şimdiden önünde Meye ve Bruno var. Ben forvete yerli transfer de bekliyorum...

Bence anahtar orta sahanın göbeği. Çünkü hoca çok koşan, ısıran bir takım yapıcaz diyor. Bu da ortasahadan geçiyor. Uğur İnceman mevkisinin ligte en iyisi olabilir; geçen yıl lig 3.sü Konya'da süre aldı, hollanda liginde maç kaçırmadı...Buraya taraftarı ve takımı bilen bir hürriyet ya da kıvanç çok iyi transfer olur. Önlerine de biraz iş yapabilecek biri gerekir ki ben bu yıl çoğu maçı kapalı savunmaya karşı oynayacağımızı düşünüyorum...

Bana göre şuan eksik olan bölgelerimiz;
-2 stoper (1i lider kişilikli iskelete dahil olacak)
-1 alternatif sağ açık (zorda stoper de oynayabilen)
-1 ısıran mücadeleci 6 numara
-1 forvet arkası aynı zamanda koşan oyun kurucu
-1 Erkan'a alternatif yerli aynı zamanda gol özellikli forvet de oynayabilen (Burak Çalık mesela)
-1 Murat'ın önünde bir sağ açık ya da iyi bir sol bek (kaanı ileriye atarız)

Böylelikle de kadro derinliğimiz 22-23 kişiyi bulur.
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 11:25
Erkan'ın imza atmasını bekliyoruz dört gözle. Umarım bir sıkıntı çıkmazda derin bir oh çekeriz.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 11:47
Hergün İleniyorum 2013'de Eskişehirspor'u Kumpasla Ele Geçirenlere ....

O 2013'de Gelenler 3 Senede Kaliteli Bir Adam Dahi Almadılar Mis Gibi Kadronun Kökünü Kuruttular ...

Bu Sene PTT Liginde Oynayacağımız Kadro Süper Ligde Kurulsun İlk 6'yı Zorlar; Ama Olan Oldu İşte İnşallah Kaybımız 1 Yılın Ötesine Geçmez ....
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 11:55
Trabzonspor Yönetimi Erkan Zengini Bonservis Bedeli Almadan Bırakmayacağını İfade Etti Bizde Bonservis Bedeli Ödemeden Almaya Uğraşıyoruz Ama Trabzon İşi Yokuşa Sürüyo Böyle Devam Ederse Erkan Zengini Transfer Etmemiz İmkansız.
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2016 saat 12:07
Sivas Malatya Göztepe Giresun Adana demir Elazig güçlü takimlar ki G.antep belediye kadrosu iyi süpriz yapabilir. Lig cok çok zor oylr rahatca cikabilecegimiz lig değil
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır