Sayfayı yazdır | Close Window

2016-2017 sezonu Transfer Dönemi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4785
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 06:26
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2016-2017 sezonu Transfer Dönemi
Gönderen: Erman
Konu: 2016-2017 sezonu Transfer Dönemi
Gönderi tarihi: 14/Tem/2016 saat 16:28
2016-2017 Sezonu transfer gelişmeleri ve haberleri bu konuda paylaşabiliriz.

-------------
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    

Yanıtlar:
Gönderen: birisi26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2016 saat 19:47
Şükür açıldı forumunuz, eksikliğini çok hissettik vallahi...

-------------
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...

Gönderen: Semihgunduz26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 17:03
Erkan zengin ve El kabir transferleri sonuclansa iyi olacak ins bekledigimiz haberleri aliriz

-------------
EN BÜYÜK ESES

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 17:03
Erkan Zengin Eskişehirspor da hayırlı uğurlu olsun . . .

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: Scream26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 17:06
Eski oyuncularımız Erkan Zengin Hürriyet Nuhiu Tarık Nadir Kıvanç gibi isimler geçiyor. Bu oyuncular gelirse çok rahat şampiyon oluruz. Yönetimin Nadir'in maliyeti için ağır davrandığını duydum. Bence Erkan ve Nuhiu imzayı atar. Kıvanç ve Hürriyet Alpay hocanın kararına göre imzayı atar ki bence ikiside imzalamayı. Tarık ise galatasarayın maaş konusunda yardım etmesine göre imzayı atar ama Tarık konusunda bazı renktaşlar faydalı olmayacağını düşünsede ben öyle düşünmüyorum.

-------------
Tapmadık asla paraya Pula!

Gönderen: essukru26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 17:17
Erkan zengin konusunda henüz bişey yok kendisiyle zaten 3 yıllık anlaşma sağlanmıştı ancak ts halen ikna edilemedi

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 17:49
Halil Ünal 3 yıllık anlaşma yapıldı demiş.

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 18:44
Trabzonspor Erkan Zengin İçin Eskişehirspordan 1.5 milyon euro +  Kamil Ahmet Çörekçi'yi İstiyor Görüşmeler Sürüyor Fakat Trabzon Cephesi İşi Yokuşa Sürüyo Durumlar Karışık.

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 18:46
Başkan işini bilir geç kalsakta ıyı oyuncuları alacaktır .fORumun tekrar taraftarımıza açılması gayet güzel olmuş hayırlı bir sezon olsun sorunsuz kafamız rahat içeride dışarıda basalım buna 3 sezondan berı hasretız Futbol sevgisi bırakmadı  becerıksız herıf.

-------------

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 18:52
Forum açılmış çok şükür emeği geçenlere tşkler...

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 19:19
Allaha şükür forum açılmış.

-------------

Gönderen: Yıldıztepeli
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 21:16
Kayacan Erdoğan benim bilgilerine göre boşta Eskişehirspor gelirmi? Alt yapıdan çıkan genç kalecilerimiz bizi idare eder mi

Gönderen: champion eses
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 21:49
gidenlerin kimler olduğunu biliyor muyuz arkadaşlar?

-------------
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 22:17
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Kayacan Erdoğan benim bilgilerine göre boşta Eskişehirspor gelirmi? Alt yapıdan çıkan genç kalecilerimiz bizi idare eder mi
..

o bizi idare ederde biz onu idare edemeyiz gibime geliyor

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 15/Tem/2016 saat 22:34
Tepebaşılı26 Eskişehirspor için...

-------------
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2016 saat 11:27
Ayite
,Nuhiu ,
Tarık Çamdal
Burak Çalık ,
Bilal Aziz ,
Emre Akbaba ,
Murat Akça ,
Hakan Cinemre ,
Doğa Kaya
,Nadir Çiftçi ,
Kıvanç Karakaş
,Mitroviç ,
Ertuğrul Taşkıran
,Ramazan Civelek
,El Kabir
,Sekou Keita
Ofeidu
, Erkan Zengin,
Erkut Şentürk...

Gönderi tarihi: 17/Tem/2016 saat 11:30
Adı şimdiye kadar Eskişehirspor'la anılan oyuncular...

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 17/Tem/2016 saat 14:37
Alıntı yapılan champion eses

gidenlerin kimler olduğunu biliyor muyuz arkadaşlar?

Sözlesmesi olan ama  paralari yatirilmayinca bosa cikan oyuncular
1  Causic                            - CA Osasuna
2  Figueras                         - ?
3  Emre Güngör                  - ?

Paralarini alamayib ayrilanlar
1  Ali Sasal                         -  ?
2  Hadzic
3  Engin Bekdemir              -  Osmanlispor
4  Emre Güral                    -   ?

Sözlesmeleri bitenler
1 Sezgin                            -
2 Kivanc                            -
3 Sinan                             - Sanliurfaspor

Kiralik olan, ayrilanlar
1 Nadir
2 Tornike
3 Bokila
4 Kulach

Yeni Transferler

Uğur İnceman
Jerry Akaminko
Erkan Zengin (Daha imzalamadi)

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: HUSO
Gönderi tarihi: 17/Tem/2016 saat 15:55
Adanaspor steven taylor ile gurusuyomus anlasamamasi halinde. Dusunulebilir

Gönderen: daS//
Gönderi tarihi: 17/Tem/2016 saat 20:13
resmi sitedeki kamp günlüğünde;

Hamid Bovfoulkitne ve Henry N Dong gibi yabancı isimlerin idman maçında oynadıkları yazıyor.
ayrıca Axel Meye'nin Boffin önünde fotoğrafı var

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 17/Tem/2016 saat 21:42
Alıntı yapılan daS//

resmi sitedeki kamp günlüğünde;

Hamid Bovfoulkitne ve Henry N Dong gibi yabancı isimlerin idman maçında oynadıkları yazıyor.
ayrıca Axel Meye'nin Boffin önünde fotoğrafı var

Hamid fastan ndong fransadan denemek icin almislar

Gönderi tarihi: 18/Tem/2016 saat 13:40
Eses akhisardan ayrilan bruno ile gorusuyormus

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 18/Tem/2016 saat 17:05
ES-ES BRUNO’YU GETİRİYOR

Es-Es Göztepe’nin de peşinde olduğu forvet oyuncusuz Brezilyalı Bruno Mezenga’yı getiriyor. Bu sezon forvet hattında alternatifli oyuncular bulunduracak olan Eskişehirspor listedeki oyuncular ile artık son görüşmeleri yapıyor.   AKHİSAR’DAN AYRILDI Son 4 sezondur Akhisar Belediyespor’da forma giyen ve sözleşmesi sona eren Brezilyalı Bruno Mezenga ile temasa geçen ve ilk görüşmeye yapan Eskişehirspor yönetimi oyuncu ve menajerini Eskişehir’e davet etti. Bugün ilimizde olması beklenen oyuncu ile başkan Halil Ünal anlaşma zemini arayacak.
4 sezondur yeşil-siyahlıların formasını giyen 28 yaşındaki santrfor, 115 Süper Lig maçında 21 kez fileleri havalandırmıştı.
Geçen sezon Cihat Arslan yönetimindeki Akhisar Belediyespor kadrosunda fazla şans bulmayan golcü oyuncu, Hugo Rodallega’nın arkasında oynadı ve 22 müsabakada 2 gol kaydetti. GÖZTEPE’DE PEŞİNDE Es-Es ile görüşmeye gelecek olan 28 yaşındaki santrfor oyuncu için bu sezon PTT 1.ligde güçlü bir kadro ile mücadele edecek olan Göztepe’nin de peşinde olduğu öğrenildi. Teknik direktör Okan Buruk’un ısrarla istediği oyuncunun ilk tercihi Eskişehirspor olacak.

İSTİKBAL'in haberi

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 18/Tem/2016 saat 17:22
golcü ------> gol atabilen

115 maç - 21 gol / geçen sezon 22 maç - 2 gol

hayırlısı olsun bakalım ^^

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: 34mck26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 11:21
arkadaşlar takımda kimler var ben idman takımına bakıyorum çoğunu tanımıyorum oyuncu listesini bilen varmı

-------------
mck

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 13:33
Bruno Mezenga gelmiş imza saat 15:30 de

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 14:53
İstikbal onceden bıldı tebrıkler valla ne dıyelım. Bruno asıst ozellıgı ıle de on plana cıkacaktır tahmınımce gollerınden harıc tabıı kı

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: husss
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 16:40
Yapılan en güzel şey izlenen transfer politikası ile tüm umutsuzlukların,karamsarlıkların yeni bir heyecana dönüştürülmesidir,kasvetli hava dağılmış,inanç tazelenmiştir.Bunun üzerine yeni stadyumun heyecanı da eklenmesi tüm taraftarları bugünden şampiyonluk umuduna sokmuştur,bunu bu kadar kısa sürede başarmak gerçekten büyük iş,tebrikler.Fakat tüm bu heyecanın tam anlam kazanması için Erkan Zengin ve El Kabir transferleri bir an önce bitirilmeli ve iyi bir stoper takıma eklenmeli

Gönderen: Nurtanış26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 17:03
Stoper için Mustafa Yumlu düşünülemez mi.Asında çok uygun fiyata alınabilir çünkü trabzon taraftarı onu hiç istemiyor.Bence Akaminkoyla güzel ikili olabilirler.   

-------------
Ne bir tutku ne bir heves,herşeyimizsin sen şanlı ESES

Gönderen: Nurtanış26
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 17:31
Erkut Şentürk transferinde bir gelişme varmı? Geldi imzalayacak dendi bir daha ses çıkmadı.

-------------
Ne bir tutku ne bir heves,herşeyimizsin sen şanlı ESES

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 21:22
teşekkür ediyorum renkdaşım.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 21:25
arkadaşlar bu sene ptt 1.lig de sizce bizi zorlayabilecek takımlar hangileri olabilir?bana göre sivas atıfla oldukça güç kaybetti.mersin zaten bir alta daha düşer.samsunun transfer yasağı var.ben adana demirspor ile göztepe ve şanlıurfanın bizi zorlayabileceğini diğerlerinin kadromuzu zorlayabileceğini düşünmüyorum ve 6 7 hafta öncesinden süper ligi garantileyeceğimizi düşünüyorum..

-------------

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 21:29
Ptt ligi sandığınız kadar kolay bir lig değil mustafa bey ayrıca ben bu sene gaziantep büyükşehir belediyeninde kadrosunun iyi olduğunu düşünüyorum onlarda bizi zorlar bence

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 21:36
Alıntı yapılan essukru26

Ptt ligi sandığınız kadar kolay bir lig değil mustafa bey ayrıca ben bu sene gaziantep büyükşehir belediyeninde kadrosunun iyi olduğunu düşünüyorum onlarda bizi zorlar bence

bu tespitimi daha çok kadro kalitesime güvenerek yaptım.kalemizde boffen defans hattımızda kamil ahmetin kaan kanakın kalması bruno mezenga ve uğur inceman transferleri bana göre ptt 1.ligin 2 gömlek üstünde olan isimler.ayrıca gaziantep belediye bir türlü o sıçramayı yapamadı.senelrdir ptt 1.ligdeler.

-------------

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 22:52
Brezilya liginden yıldız bir futbolcuyla görüşüyormuşuz, başka takımlar talip olmasın diye pazarlıklar gizli yürütülüyormuş. Estv de söylendi.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 22:53
ptt 1.lig zamanında ne kadroları harcadı öyle elini kolunu sallayarak şampiyon olamazsın mücadele gücü çok yüksek bir lig süper ligden daha zor son sıradaki takım gidip deplasmanda lideri yenebilir değişik bir lig bizi bekliyor senelerdir takip ederim bu ligi

-------------

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 22:58
Sivas ,Samsun ,Antep BB, Bolu ,Balıkesir ,Adana Demir , Göztepe , Elazığ , Mersin İY ve Eskişehir ligin üst sıralarını zorlar.

Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 23:04
Samsun'un transfer yasağı var, Başkan'larının demeci vardı bu sezonu düşmeden atlatmaya çalışacağız diye. Rakip olacaklarını zannetmiyorum.

-------------

Gönderen: prodigy
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 23:22
Alıntı yapılan 26ss26

Sivas ,Samsun ,Antep BB, Bolu ,Balıkesir ,Adana Demir , Göztepe , Elazığ , Mersin İY ve Eskişehir ligin üst sıralarını zorlar.

Mersin mi? Mersin şu an en büyük düşme adayı olarak gösteriliyor. Transfer yasakları devam ediyor. Ellerinde futbolcu tutamıyorlar.

-------------
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..

Gönderen: es-es77
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 23:34

arkadaşlar bu sene ptt 1.lig de sizce bizi zorlayabilecek takımlar hangileri olabilir?bana göre sivas atıfla oldukça güç kaybetti.mersin zaten bir alta daha düşer.samsunun transfer yasağı var.ben adana demirspor ile göztepe ve şanlıurfanın bizi zorlayabileceğini diğerlerinin kadromuzu zorlayabileceğini düşünmüyorum ve 6 7 hafta öncesinden süper ligi garantileyeceğimizi düşünüyorum..
şanlıurfa sinan transferiyle orta sıraları hedeflediğini belli etmiştir.

-------------
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 19/Tem/2016 saat 23:46
Şu ana kadar yapılan transferlerin hepsi kaliteli isimler bu lig için . Erkan ve El Kabir de gelirse PTT liginin üstünde bir hücum hattımız olur . Akaminko geldi defansa Süper Lig'tekinin yarısı kadar oynasa çok iş yapar ama bizim şu an en zayıf bölgemiz defansın göbeği umarım o bölgeyede 2 tane daha kalite isim alabiliriz . Ama tabi herşeyden önemlisi takım olabilmek ve bir hava yakalamak nice şampiyonluk adayı takımlar çıkamadı bu ligten küçümsememek ve işi sıkı tutmak lazım .

Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 00:07
Bence bu sezon bizi y.Malatya Göztepe zorlar bizi uzak deplasmanlar sıkıntı yaratır şampiyonluk çok uzak değil

-------------

Gönderen: aliESES26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 00:24
Bu takıma Erkan Zengin,El Kebir de gelirse yeterli olmaz.
Oyun kurucu ve ön libero iki oyuncu gerekiyor.
H.Hüseyin Acar bu işi yapabilir,forma giydikçe kendini bulacaktır.

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 00:35
Adana Demirspor'dan ayrılan Tiago düşünülebilir bu mevkii için. Çok da iyi olurdu.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 00:43
Nerde boyu kısa hareketli insanları toplamayalım birazda havadan gelen topları toplayalım

-------------

Gönderen: irsad26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 01:05
Şuan ne olursa olsun söylentiler üzerine değil de kadromuzdaki oyuncu grubuna göre konuşmak uygun olur.

Boffin
Akaminko
Kamil
Kaan
Uğur İnceman
Bruno
Meye

Bu grup kalite olarak rakiplerin çok üstünde. Ve içinde joker olarak kullanabilecek isimleri bulunduruyor. Akaminko sağbek de oynayabiliyor, Kaan sadece bek değil açık da oynayabilir, brunoyu da kanat forvet olarak oynayabiliriz...

Aytaç Öden
Berkay Dabanlı
Murat Uçar
Onur Bayramoğlu

Bu grupsa takım iskeletinin yanına koyulabilecek, kadronun genişliği açısından zaman zaman çok ihtiyaç duyacağımız isimler. Bence yıldız transferi kadar önemli bu grup. Çünkü geniş rotasyonumuz olmazsa şampiyonluktan söz etmek güç bana göre...

Hasan Hüseyin
Dorukhan
Andaç Güleryüz

Bu grupsa zaman zaman bu formayı giyen, geleceğimiz olan ama hiçbir şekilde 11e direkt yazamayacağımız isimleri barındırıyor. Belki sayısı yıl içinde artabilir. Furgan, Semih gibi isimlerle ama bu transfer politikası içinde buradan ben Dorukhanı biraz önde görüyorum. Geçen yıl üstüste 4-5 maç oynayıp hiç de o kötü kadroda göze batmamıştı. Yıl içinde Dorukhana "aman kart sınırında" diye düşünerek bile izleyebiliriz. Hasan Hüseyin sanırım geçen yılı sakat geçirdi onun form tutması zaman alabilir ve bu süreçte formayı unutabilir. Dorukhanla aynı mevkide oynadığını düşünürsek ikisini birden monte edebileceğimizi sanmıyorum. Dorukhan koşu özellikli alpere benziyor, hasan da pasör. Fiziği fena değil o da Aytaç'ı anımsatıyor bana... Andaçı da ilk 18de çok görürüz gibi ama daha şimdiden önünde Meye ve Bruno var. Ben forvete yerli transfer de bekliyorum...

Bence anahtar orta sahanın göbeği. Çünkü hoca çok koşan, ısıran bir takım yapıcaz diyor. Bu da ortasahadan geçiyor. Uğur İnceman mevkisinin ligte en iyisi olabilir; geçen yıl lig 3.sü Konya'da süre aldı, hollanda liginde maç kaçırmadı...Buraya taraftarı ve takımı bilen bir hürriyet ya da kıvanç çok iyi transfer olur. Önlerine de biraz iş yapabilecek biri gerekir ki ben bu yıl çoğu maçı kapalı savunmaya karşı oynayacağımızı düşünüyorum...

Bana göre şuan eksik olan bölgelerimiz;
-2 stoper (1i lider kişilikli iskelete dahil olacak)
-1 alternatif sağ açık (zorda stoper de oynayabilen)
-1 ısıran mücadeleci 6 numara
-1 forvet arkası aynı zamanda koşan oyun kurucu
-1 Erkan'a alternatif yerli aynı zamanda gol özellikli forvet de oynayabilen (Burak Çalık mesela)
-1 Murat'ın önünde bir sağ açık ya da iyi bir sol bek (kaanı ileriye atarız)

Böylelikle de kadro derinliğimiz 22-23 kişiyi bulur.

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 11:25
Erkan'ın imza atmasını bekliyoruz dört gözle. Umarım bir sıkıntı çıkmazda derin bir oh çekeriz.

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 11:47
Hergün İleniyorum 2013'de Eskişehirspor'u Kumpasla Ele Geçirenlere ....

O 2013'de Gelenler 3 Senede Kaliteli Bir Adam Dahi Almadılar Mis Gibi Kadronun Kökünü Kuruttular ...

Bu Sene PTT Liginde Oynayacağımız Kadro Süper Ligde Kurulsun İlk 6'yı Zorlar; Ama Olan Oldu İşte İnşallah Kaybımız 1 Yılın Ötesine Geçmez ....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 11:55
Trabzonspor Yönetimi Erkan Zengini Bonservis Bedeli Almadan Bırakmayacağını İfade Etti Bizde Bonservis Bedeli Ödemeden Almaya Uğraşıyoruz Ama Trabzon İşi Yokuşa Sürüyo Böyle Devam Ederse Erkan Zengini Transfer Etmemiz İmkansız.

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 12:07
Sivas Malatya Göztepe Giresun Adana demir Elazig güçlü takimlar ki G.antep belediye kadrosu iyi süpriz yapabilir. Lig cok çok zor oylr rahatca cikabilecegimiz lig değil

-------------
ES-ES

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 12:22
Antep bld iyi transfer yapiyor gibi. Üst siralarda antp bld, biz, sivas. Bu 3 luye su takımlar ilave olabilir: balıkesir, göztepe, adn.demir. Altınordu ilk 6 yi zorlayabilir

Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 12:26
Trabzonspor'un bonservis bedelı ıstemesi cok normal Mayıs 2017'de bıtıyor sozlesmesı. Nasıl cozulur bu sorun bılmıyorum .

Tek bıldıgım bu sezon SAMPIYON olacagız .

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: bilaltopal
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 12:40
Badara BADJİ ile ilgileniyormuşuz. Aytaç ERSOY twitterden açıklamış.

-------------
SEVDAMIZ ESKISEHIR

Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 12:44
Eskişehirspor’un geçtiğimiz sezon Dinamo Zagrep takımında forma giydiği 22 yaşındaki Senegalli Badara Badji ile ilgilendiği iddia edildi. 1.92 boyundaki golcü oyuncuyla yönetimin irtibat halinde olduğu ve Eskişehirspor’a getirilmek istendiği söyleniyor. 2Eylül SPOR

Siyah-Kırmızılı ekipte daha önceden Es-Es forması giyen Nuhiu’nun tekrardan Eskişehirspor’da forma giymek istediği öğrenildi. Gol futbolcuyu Es-Es’in yanı sıra Türkiye’den Karabük ve Alanya’nın da istediği belirtildi. Nuhiu, Türkiye’de sadece Eskişehir forması giymek istediği söyleniyor. Yönetim futbolcunun 1 milyon pound bonservisi nedeniyle kiralamayı düşünüyor. 2Eylül SPOR

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: coco1965
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 14:33
Alıntı yapılan es-es77

şanlıurfa sinan transferiyle orta sıraları hedeflediğini belli etmiştir.

3. kaleci olarak alındı Sinan oraya. Urfa her sene iyi transferler yapar fakat arkasını getiremez.

http://www.milliyet.com.tr/abdulaziz-ve-tomic-sanliurfaspor-da-sanliurfa-yerelhaber-1453013/

-------------
Sekiyorum

Gönderen: 26mcaht
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 15:01
Badara Badji geçtiğimiz sezon Dinoma Zagrebin 2.takımında oynamış uzun boylu aynı zamanda çelimsiz bir futbolcu youtube'da bir videosu vardı devamlı ayağında topu tutmaya çalışıyor fakat pek beceremiyor gelse çok kötü bir transfer olacağını düşünüyorum.

-------------
THE LAST FORTREES of ANATOLİA

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 15:36
Kimse öyle kolay geçecek bir lig beklemesin. Ptt ligi mücadelenin çok önde olduğu ayakta kalanın kazandığı zor bir ligtir.Ben yine sezon sonunda play-off heyacanı yaşayacağımızı düşünüyorum.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 15:44
süper ligde 3 takım geçtiğin zaman küme düşmüyorsun fakat ptt liginde 17 takımı geride bırakıp şampiyon olmak gerekiyor şampiyonluk kolay değil erkan ve elkabirle birlikte 2 tane daha ön libero ve stopere kaliteli futbolcu alırsak şansımız biraz fazlalaşır bize düşen kombine bilet alıp statda her maç ful çekmeliyiz

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 16:38
bu ligde fizik güç önemli. orta sahamız fizik olarak güçlü olmalı.

ayrıca kontraya iyi çıkmalıyız. bize süratli bir açık oyuncusu lazım.

kolay gol atan oyuncu gerektiğini söylemeye gerek yok herhalde.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 16:46
Alıntı yapılan kayılı

bu ligde fizik güç önemli. orta sahamız fizik olarak güçlü olmalı.

ayrıca kontraya iyi çıkmalıyız. bize süratli bir açık oyuncusu lazım.

kolay gol atan oyuncu gerektiğini söylemeye gerek yok herhalde.

Evet...
Bu ligde kimisi şampiyonluk, kimisi playoff kovalıyor...
Kimisi de düşmemeye oynuyor ama kesinlikle herkes iddaalı!!!
O yüzden oyunun her yönünü ve her sistemi oynayabilmeliyiz...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 20:57
Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç: Erkan Zengin, Eskişehirspor ile görüşüyor ama bizim kendisini bonservissiz gönderme şansımız yok.

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 21:04
ben hala orta sahada pas atacak bir oyuncu eksik diyorum uğur yeterli olurmu bilmiyorum.Yalnız Bruno çok iş yapabilir bu ligde çok kaliteli transfer.

-------------

Gönderen: Ersin26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 21:10
Denizlispordan Leandrinho satilacakmis bonservisi de 150bin Euro civarinda gecen sezon ptt liginde 17gol 5asist Bence faydali olurdu...

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 20/Tem/2016 saat 22:30
Alıntı yapılan Ersin26

Denizlispordan Leandrinho satilacakmis bonservisi de 150bin Euro civarinda gecen sezon ptt liginde 17gol 5asist Bence faydali olurdu...

csnlı cok maclarını ızledım kesınlıkle denızlısporun yıldızıydı gecen sene

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 12:11
Ne olursa olsun orta sahanın gerisinde Hürriyet - Kıvanç tarzı oyunculara ihtiyacımız var.
Bu sene, geçen sezondaki kırılgan yapımızdan uzaklaşmamız gerekiyor. Fizik mücadele ve iyi savunma liglerimizde hedefe ulaşmak için çok önemli.

.

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 12:23
Hoca geldiği ilk gün savaşan bir kadro oluşturacağına dair söz verdi. Şu ana kadar o nitelikte transfer yapılmadı. Geçen yıl 10 numara, stoper ve ön libero diye sezon başında kıçımızı yırttı, kaale alan olmadı. Bu yıl da savaşan futbolcu diyoruz. Yeni yönetim umarım taraftarı dinler.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 12:32

Yeni sezonda Trabzonspor’un kadrosunda düşünülmeyen tecrübeli oyuncu kendisine kulüp bulamayınca Trabzonspor’da yönetim harekete geçti.

Karşılıklı olarak sözleşmeyi feshetmeyi kabul etmeyen Bordo-Mavili yönetim Erkan Zengin’i Trabzon’a davet ederek antrenmanlara çıkmasını istedi. Trabzonspor ile sözleşmesi devam eden Zengin’in transfer döneminin sonuna kadar A2 takımıyla çalışmalara devam edecek kulüp bulmaması durumunda ise teknik direktör Ersun Yanal’ın vereceği karar ile A takımda oynayıp oynamayacağı netleşecek.

Kaynak:KaraDenizinSesi

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 12:39
Alıntı yapılan daS//

Ne olursa olsun orta sahanın gerisinde Hürriyet - Kıvanç tarzı oyunculara ihtiyacımız var.
Bu sene, geçen sezondaki kırılgan yapımızdan uzaklaşmamız gerekiyor. Fizik mücadele ve iyi savunma liglerimizde hedefe ulaşmak için çok önemli.

.

Kıvanç'ın sözleşmesi neden uzatılmıyor anlamış değilim....

-------------

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 14:20
Genç kaleci ihtiyacı için bence elazığsporun kalecisi çağlar şahin akbaba tercih edilsin geçen sene çok basariliydi

-------------

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 16:51
Transfer konusunda çok yavaş ilerliyoruz bir sürü isim gündeme geliyorda henüz 3 kişi imzalayabildi artik transferde hızlanmamız lazim ptt ligi diye küçümsemeyin bu ligde mücadeleci iyi kadroya sahip olan takımlar var ben sahsen henüz net olarak sampiyon olacak bir takima sahip oldugumuzu düşünmüyorum

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 16:57
Yaptığımız transferlerle geçen sene süper ligde kuramadığımız kadroyu kuruyoruz. Umutsuzluğa kapılmayın bu yıl şampiyonluğa oynuyoruz tadını çıkarın. Ligin başlamasına 1 ay süre var. Halil Ünal a transfer konusunda çoğunluk güveniyor sanırım. El kabir ve Erkan imzayı attıktan sonra hücum hattımız ptt nin çok üstünde kalitede olacak. Defans ve orta sahaya aynı kalitede takviyeler yapılırsa lig bitmeden şampiyonluğumuzu ilan ederiz. Ayrıca toplu bir imza töreni olacak diye biliyorum. Herkes rahat olsun ve bu sezonun tadını çıkarsın. İleride keyifle anlatacağımız bir sezon olacak inşallah

-------------

Gönderen: bayraktar26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 18:50
Fanatik el kabir eses e evet dedi halil unalla el sikisti diye bir haber var ama ?

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 18:55
El Kabir Büyük İhtimal Gelmeyecek 750 - 800 Bin Euro Para İstiyomuş Yıllık Erkan Zenginde Olmayacak Gibi Trabzon 1 Milyon Euro Artı Bir Tane Oyuncu Talep Etmiş Şimdilik Erkan Transferini Durdurmuş Durumdalar Başka Oyuncularla Görüşme Halindeler.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 19:04
Transfer görüşmesi durdurulmadı. Trabzon bonservis için ne koparabilse kâr sayıyor. Ama Halil Ünal kararlıymış. Bence Erkan Zengin işi çözülecek ve imza atılacak.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 19:07
El Kabir ise istediği parada indirime gitmiyor. Yönetimin teklif ettiği rakamla arada 200 bin euro fark var. Bu sorun çözülür mü bilinmez ama El kabir in indirime sıcak bakmadığı kesin

-------------

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 20:38
Ofeodu ve Bilal aziz ile anlaşıldı.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 20:39
Bilal Aziz ve ofoedu'nun yarın imza atacağı söyleniyor.

-------------

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 21:06
Ofeodu geldiyse El Kabir transferi yattı demektir, 5 yabancı hakkımız var. Bilal Aziz hangi mevkide oynuyor?

-------------

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 21:25
Bilal'de Kaan gibi sol kanatta hem geri dörtlüde hem de orta sahanın solunda oynayabiliyor ama ağırlıklı olarak sol bek oynar . Sol ayağı düzgündür etkili orta açar özellikle duran topları çok iyi kullanır . Ofoedu'da bu lig için çok iyi oyuncu süratli ve skorer bir kenar oyuncusu . Ama bu transferle El Kabir transferi büyük ihtimalle yattı gibi oysa çok heveslenmiştik .

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 21:49
18 e 5 oyuncu girebiliyor diye biliyorum. 5 den fazla yabancı oyuncu bulundurmamızda sıkıntı yok. Bazıları tribüne çıkar.

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 22:14
Meye bu kadroya giremez Boffin Akaminko Ofedeu Bruno El kabir de gelirse 6 yabancıyla yabancı transferini kapatırız 5 yabancı sahada olabiliyor diye biliyorum 5 ide banko oynar ve sow yapar

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 22:23
Bilal Aziz antremana bile çikmiş

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 22:27
Antalyaspor Emre Güral'ı transfer etti

-------------

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 22:38
Adana Demirspor Gökçek Vederson ile anlaştı.

-------------

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 22:41
3 sezonluk Kasımpaşa macerası biten Oscar Scarione, kariyerine İsrail temsilcisi Maccabi Tel Aviv'de devam edecek.

Arjantinli futbolcu böylelikle, Kasımpaşa'da da beraber çalıştığı teknik direktör Shota Arveladze ile yeniden bir araya geldi.

-------------

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 22:51
erkut şentürk işi noldu acaba? bir bilgisi olan yokmu.

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: mrtcn
Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 23:13
Bu ligi senelerdir izlerim. Mucadele gucu yuksek evet cok dogru. Cunku teknik kapasite kalite cok dusuk bir ligtir. Bu ligte boffin akaminko erkan zengin gibi oyuncularin 4te1i ayarinda topcular oynuyor. Guzel kadromuz olusuyor. Iyi de top cevirirsek ve takim olarak butunlesirsek. bu lig tarihinde ilk kez haftalar oncesinden bir sampiyon gorebilir.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2016 saat 23:58
Defansın göbeğine FB'den Hakan kiralanacak sanırım , Akaminko ve Berkay imzaladı ama yetmez çok kaliteli 1 stoper daha almamız şart . Orta sahamızında dirençli olması lazım . Kıvanç'la neden tekrar anlaşılmıyor anlamak mümkün değil oysa onun kalıp yanına onun gibi 1-2 tane daha savaşçı orta saha alınması lazımdı . Umarım tekrar anlaşılır .

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 22/Tem/2016 saat 00:12
Seneye şampiyonluktaki rakiplerimiz sırasıyla En iyiden en kötüye :

- Sivasspor
- AdanademirSpor
-Boluspor
-Göztepespor
-Balıkesirspor

Bir aksilik olmaz ise Biz dahil İlk altıyı bu şekil görüyorum Eğer bi kaç iyi transfer daha yaparsak Tek rakibimiz sivas olur diye düşünüyorum.

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderen: eseslieko26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2016 saat 04:19
figüerasın tekrar imzalaması lazım önce defans şart

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2016 saat 14:56
PORX DIŞ HABERLER - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nden ayrılan golcü oyuncu Moestafa El Kabir'in yeni durağı Japonya oldu.

Gençlerbirliği'nden ayrıldıktan sonra İsveç basınına kısa bir açıklama yapan El Kabir, Japonya temsilcisi Sagan Tosu'ya transfer olduğunu söyledi. El Kabir yaptığı açıklamada, ''Evet, Türkiye'de çok güzel bir dönem geçirdim ama ayrıldım. Eski hocamın çalıştırdığı Sagan Tosu ile anlaştım ve çok mutluyum. Bu transfer beni heyecanlandırıyor. Bu teklifi geri çeviremezdim'' ifadelerini kullandı.

Daha önce Cagliari'yi çalıştıran Massimo Ficcadenti'nin görev yaptığı Sagan Tosu'ya gidebileceğini de belirten El Kabir, eski hocasıyla iyi ilişkileri olduğunu ''Cagliari'de çok iyi bir ilişkimiz vardı. Benim kulüp için neler yapabileceğimi biliyor'' dedi.

El Kabir'in Sagan Tosu'dan senelik 3.1 milyon euro kazanması bekleniyor

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2016 saat 21:41
Eskişehirspor'daki son gelişmeleri Radyo Spor'da değerlendirdik.
Kaçıranlar için programın kaydı linkte mevcuttur

https://www.youtube.com/watch?v=0DrJTyIzyJg - https://www.youtube.com/watch?v=0DrJTyIzyJg

Gönderen: avazba
Gönderi tarihi: 22/Tem/2016 saat 22:31
Uşaksporla oynanan hazırlık maçının özetini izledim de yediğimiz golde Berkay Dabanlı'nın çok büyük hatası var, ligde herhangi bir maçta böle bi hata yaptığı varsayımını düşündükçe çok endişe ediyorum. Defansa sağlam bir transfer şart.

-------------
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 22/Tem/2016 saat 22:38
Alıntı yapılan avazba

Uşaksporla oynanan hazırlık maçının özetini izledim de yediğimiz golde Berkay Dabanlı'nın çok büyük hatası var, ligde herhangi bir maçta böle bi hata yaptığı varsayımını düşündükçe çok endişe ediyorum. Defansa sağlam bir transfer şart.

Berkay gitti diye sevinmiştim erken sevinmişim bu cocuktan bi cacık olmaz .

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 08:12
Eskişehirspor’la her konuda anlaşan Erkan Zengin, Kırmızı-Siyahlılar’la Trabzonspor arasında kriz çıkınca geri dönmek zorunda kaldı

HABERTÜRK SPOR

Fırtına’nın, Es-Es’ten 600 bin Euro bonservis bedeli istediği, ancak Halil Ünal yönetiminin bunu kabul etmemesi üzerine iplerin koptuğu ileri sürüldü. İsveç Milli Takımı’nda da forma giyen kanat oyuncusunun, A2 takımıyla idmanlara çıkacağı öğrenildi.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 08:25
Hayırlı olsun chico ofoeduyla anlaşmışız transfer markette gördüm

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 10:05
Alıntı yapılan Yıldıztepeli

Hayırlı olsun chico ofoeduyla anlaşmışız transfer markette gördüm

Çok maçını izledim çok beğendiğim iyi oyuncu

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 12:45
ptt 1.ligin en pahalı 2.kadrosuna sahibiz transfermarkete göre

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 12:59
Alıntı yapılan EsesLi Onur

ptt 1.ligin en pahalı 2.kadrosuna sahibiz transfermarkete göre
evet oyuncu sayımız az transfer yaparak en pahalı ptt lig takımı oluruz

-------------

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 13:01
Şimdiye kadar yapılan transferler güzel inşallah daha da güzel olur

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com