eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pelee Liste gör
Yazar

MEHMET EMİN
Yer: ESK.
Online Durum: Offline
  Alıntı pelee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 20:57
5 TL ile olmaz bence Digiturk u olanlar aboneligini iptal edip bunlara vereceğimiz parayi her ay ortalama 50 TL toplansa ki ben böyle yapabilirim.
Bu ve buna benzer sigara içen sigara parasını alkol tüketen alkol paralarını toplasak bir yılda iyi para toplanır. Tabi bu yönetim gittikten sonra. Keşke yapsak.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 23:16
sen yanlış transferler yap, takımın parasını çarçur et, ilk yarı ve ikinci yarı toplamda 20 den fazla futbolcu transfer et. takımın iskeletini 50 bin euro gibi komik rakamları bahane edip boz, virüs de iyi oyuncularını yolla yerine 3.lig klasmanında futbolcuları topla, saçma transferlerle ederinin çok üzerinde futbolculara ve menejerlerine paraları kaptır, oynamadan yatan futbolcuları yıldız diye getirt, bırak yapamıyosun deyince aday bile çıkmasını engelle, aday olmıyacam de sonra aaaa adayım  şaka yaptım de.....sonra gel yardım de! para bitti, icralar kapıya dayandı de. mesajla bari bi beş lira yollayında, yemekhanenin parasını bari ödeyelim olayına gir. ohhh ne güzel eskişehir be.
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
  Alıntı AShen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 23:56
Rezillik paçamızdan akıyor. Yazıklar olsun!
Yarım asırlık kulübün düşürüldüğü hale bak :@
E S E S
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 05:05
Alıntı yapılan Daredevil

sen yanlış transferler yap, takımın parasını çarçur et, ilk yarı ve ikinci yarı toplamda 20 den fazla futbolcu transfer et. takımın iskeletini 50 bin euro gibi komik rakamları bahane edip boz, virüs de iyi oyuncularını yolla yerine 3.lig klasmanında futbolcuları topla, saçma transferlerle ederinin çok üzerinde futbolculara ve menejerlerine paraları kaptır, oynamadan yatan futbolcuları yıldız diye getirt, bırak yapamıyosun deyince aday bile çıkmasını engelle, aday olmıyacam de sonra aaaa adayım  şaka yaptım de.....sonra gel yardım para bitti icralar kapıya dayandı mesajla bari bi beş lira yollayında yemekhanenin parasını bari ödeyelim olayına gir. ohhh ne güzel eskişehir be.

M.H. Ve H.Ü.'ye 5'er lira da sen yardımcıı ol!

Bırakın yyardım etmeyi, bu kişiliksizler yönetimdeyken store'dan alışveriş bile yapmayınn.. İnsaİnsanların saf duygularını sömürmeye bıkmadılar..

YYönetimde samimi birileri olsa, 5 değil 150, 200 toplasınlar başımla beraber.. Ama bu parazitlere 5 bile çok..

İyi günde, kötü günde!
Yukarı
lioneses Liste gör
Yazar

enginkayki
Yer: gaziantep
  Alıntı lioneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 05:18
Kim ne derse desin ne olursa olsun simdi destek zamani.gene taraftara is dustu...ESESIME canim feda..goster buyuklugunu eskisehirspor taraftari..kusme, kizma ve kırılma zamani degil gurur yapma zamani degil...ESESIME CANIM FEDA.......
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 06:16
Sigarada bizi öldürüyor ama her gün en az 8-10 lira veriyoruz değil mi???
Hem de her gün...
Rakı bira vs. diğer tekel ürünlerinden bahsetmiyorum bile...
Bende onlar yok diyorsan...!!!
Destek olmak içinden gelmiyor, yardım yapmak istemiyorsan çok kişi gibi;
Zekatına say...
Fitrene say...
Sadaka yerine say...
Başının, gözünün sadakası yerine say...
Çoluğunun çucuğunun niyetine say...

İşte nasıl anlarsan!!!
Çocuklarına bırakacağın mirasa sahip çık bir şekilde...!!!
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 06:16
buraya gidecek her kuruş kesinlikle kulübe fayda sağlayacaktır.vali bey bizzat ilgileniyor.kongre sürecindeden sonra zaten hoşcanı bypas ettiler.görüntüde başkan.vali bey şu anda başkanlığıda yüklenmiş durumda .bu paralar gerektiği gibi kullanılacaktır .hiç şüphem yok.inş gerektiği kadar katkı sağlanır.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 06:56
Eskişehirspor'u 5 paraya muhtaç hale getirenler utansın diyeceğim de utanacaklarını sanmam.
Bir de Eskişehirspor'u bu hale getirenleri tekrar seçen satılmışlar ve tribünde protesto etmeyip istifaya çağırmayan,susan,suskunluğuyla başkanın icraatlarına destek olan Eskişehirspor taraftarı var ki suskunluğunun bedelini takımını küme düşmesini izleyerek görecekler.

Başkan-Satılmışlar-Susmuşlar

takımı bu hale getirenlerdir!!!

Toplanan 5 paralarla ancak Pinto'nun parasını ödeyebilirsiniz.
En işe yaramayan en yüksek parayı alan adam,başkanın transferde ne kadar başarılı olduğunun kanıtı!
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 07:33
eleştiri zamanı değil yollayalım destek olalım,kurtuluş savaşında mazeret aranmaz
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2016 saat 07:41
boş zaman bulduğum anda hemen mesaj atıyorum. bu ay yüksek fatura bedeli ödeyeceğim. Eses e feda olsun.

yalnız 5 tl ile bu değirmen döner mi? Eskişehir de yaşayan tün telefon kullanıcıları da mesaj atsa kayda değer bir para toplanamaz.

o yüzden devreye Sanayicilerimizi de sokmamız lazım. tribün liderleri(bence yapamazlar) veya ESKOD gerekirse kapı kapı dolaşıp sanayicilerden yüklü miktarda destek almalılar.

zamanında Marsilya ya uçak kalkacağı zaman ESESliyim diyenler şimdi ellerini ceplerine atsınlar.

şu an yeri değil biliyorum ama Uefa oynayan Türkiye kupasında final kovalayan takımdan Erkan, Aytaç, Tarık, Veysel gibi oyuncuları bonservis ücreti kazanarak gönderip yerlerine o oyuncuların maliyetinin çok azına oyuncu oynatmalarına rağmen hala oyuncunun parasını ödeyememek sadece M.Hoşcan ın başarabileceği bir iş bence.

insan sormadan edemiyor. Erkan, Aytaç, Veysel, Tarık dan gelen paralar nerede?

takımın içini boşaltırken sürekli kullandığı mali disiplin kelimesi ve bugünkü durumumuz. büyük başarı Hoşcan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır