Sayfayı yazdır | Close Window

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4775
Yazdırma tarihi: 16/Haz/2024 saat 18:38
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !
Gönderen: hahuki
Konu: Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:30

Es Es yaz 2965`e gönder ki...

Eskişehirspor’un içinde bulunduğu mali krize destek vermek amacıyla SMS ile yardım kampanyası başlatıldı.
Eskişehir Valiliği, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğinde, Eskişehirspor’a destek olmak amacıyla kampanya başlatıldı. Düzenlenen kampanya Eskişehir Valiliği binasında bulunan Yunus Emre Toplantı Salonunda basın ve taraftara tanıtıldı. Tanıtıma, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Ekrem Birsen ve taraftar grubu önderleri katıldı. Katılımcılar salona Eskişehirspor atkısı ile geldi.
Üç ay sürecek olan kampanyada Eskişehirspor’a destek vermek isteyen taraftarların telefonlarının mesaj kısmına ESES yazarak 2965’e göndermesi yeterli olacak. Taraftarlar her SMS için takımlarına 5 lira katkı sağlayacak. Ayrıca işletmeler için hazırlanan stickerleri almak isteyen esnaf ise verdiği 50 lirayla Eskişehirspor’a destek sağlayabilecek.
Kampanya hakkında konuşan Vali Tuna, toplanacak paralarla oyuncuların borçlarının ödeneceğine dikkat çekerek, “Kulübün borçları var. Bu borçlar için yönetimin gayret göstermesi gerekiyor. Bu bizim dışımızda bir hadise. Biz Eskişehirspor’un yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya ile amacımız futbolcuların motive edilmesi. Kendilerini alacakları yönünde güvende hissetmeleri. Bunu oyunlarına yansıtmalarını arzu ediyoruz. Tekrar buradan onlara seslenerek ‘Burada alacağınız kalmaz. Siz sadece oyununuzu iyi oynayın, biz sadece bunu bekliyoruz’ diyoruz. Yaptıklarımızın karşılığını futbolculardan da görmek istiyoruz” dedi.
Konuşmanın ardından Vali Tuna başta olmak üzere, oda başkanları ve taraftar önderleri attıkları mesajla Eskişehirspor’a 5 liralık destek oldu.

Eskisehirspor.com

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:31

Teşekkürler
29.03.2016
Eskişehir Valimiz Sayın Güngör Azim Tuna’nın daha önce bizimle fikir olarak paylaştığı, sonrasında da Eskişehir Valiliği öncülüğünde Eskişehirspor’umuza katkı sağlamak amacıyla; Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Borsası’nın Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin desteğiyle başlatılan ve bugün de bir basın toplantısı ile kamuoyuna detaylarının aktarıldığı “Eskişehirspor’umu destekliyorum” kampanyası için başta Sayın Valimiz olmak üzere emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz.

Kulübümüzü ve kent dinamiklerini bir araya getiren bu kampanyayı önemsediğimizi belirtmek istiyoruz. Kulübümüzün 50 yıllık tarihi süresince, birlik ve beraberlik konusunda her zaman emsal teşkil etmiş şehrimizin, iyi ve kötü günde her zaman takımımızın yanında olduğunu malzemecisinden personeline, sahada ter döken futbolcusundan, teknik heyetine ve yönetimine olmak üzere hepimiz çok iyi biliyoruz.

Bu vesile ile SMS kampanyasına katkı sağlayacak herkese ve büyük Eskişehirspor taraftarına yeniden şükranlarımızı sunuyoruz.
http://www.eskisehirspor.org/

-------------

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:33
2 tane attım

Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:34

-------------

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:43
Sadece kendimiz değil, etramızdaki diğer takımları tutan nazımızın geçtiği arkadaşları da bu kampanyaya dahil etmeye çalışalım... Ben şimdiden 6 kişiye salça olup zorla bağış yaptırttım:)

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:45
Biz destek oluruz o ayrı konu. Ama kongrede mali tabloyu ibra edenler bir zahmet pisliklerini temizlesinler. Hoşcan'a sen ne yapıyorsun demeyen kongre üyeleri bir zahmet aidatlarını da ödesinler.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: bilaltopal
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:45
Bende bağışımı yaptım. Az demeyelim. Damlaya damlaya göl olur. Eskişehirspor'umu amatör kümelerde görmek istemiyorum.Haydi Eskişehir gün yardım etme günüdür.

-------------
SEVDAMIZ ESKISEHIR

Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 15:46
Alıntı yapılan poseidon

Sadece kendimiz değil, etramızdaki diğer takımları tutan nazımızın geçtiği arkadaşları da bu kampanyaya dahil etmeye çalışalım... Ben şimdiden 6 kişiye salça olup zorla bağış yaptırttım:)

Renkdaşım aynısını bende yaptım
herkese msj atıyorum...

-------------

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 16:14
Şu Resimde Eskişehirspor'u Temsil Edecek Başkan Nezdinde Geçtim de Bir Tane Yönetici demi Yok Nasıl Bir Yönetim, Nasıl Bir Eskişehirspor Başkanı Var Bizde, Konu ESKİŞEHİRSPOR'a Maddi Destek Sağlamak Açısından Bir SMS Kampanyası Başlatılmış Fotoğrafta Bir Tane Eskişehirspor'u Temsile Yetkil Ne Bir Başkan, Ne de Bir Yönetici Var ...

İddia Ediyorum Bunlar SMS Bile Atmamıştır. 5,00 TL Kendi Ceplerinden Çıkar Zarar Edeceğiz Diye ...

Bugün Bir Gerçek Daha Su Yüzüne Çıktı Sayın Valimiz ESKİŞEHİRSPOR'un Şu Anki BAŞKANI ....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 16:33
Alıntı yapılan okankaramese

Şu Resimde Eskişehirspor'u Temsil Edecek Başkan Nezdinde Geçtim de Bir Tane Yönetici demi Yok Nasıl Bir Yönetim, Nasıl Bir Eskişehirspor Başkanı Var Bizde, Konu ESKİŞEHİRSPOR'a Maddi Destek Sağlamak Açısından Bir SMS Kampanyası Başlatılmış Fotoğrafta Bir Tane Eskişehirspor'u Temsile Yetkil Ne Bir Başkan, Ne de Bir Yönetici Var ...

İddia Ediyorum Bunlar SMS Bile Atmamıştır. 5,00 TL Kendi Ceplerinden Çıkar Zarar Edeceğiz Diye ...

Bugün Bir Gerçek Daha Su Yüzüne Çıktı Sayın Valimiz ESKİŞEHİRSPOR'un Şu Anki BAŞKANI ....

Birakin dahil olmasinlar.
Valinin yaptığı açıklama son derece net:
Yönetim kendi borcuna harcina baksın ancak bu futbolcularin alacaklarini dahi odeyemiyorlarsa taraftar devreye girer vali devreye girer şehrin dinamikleri devreye girer demiş.
Biz elimizden geldigince destek olalım.
Bu kampanyayı da sahiplenmeye calismasinlar bir zahmet.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 16:53
ESES Yaz 2965 e Gönder Kampanyaya Katılarak Bir Nebze Olsun, Bir Umut Işığı Olarak Kulübümüze Destek Olalım Çok Değil Her SMS de ESKİŞEHİRSPOR'umuza 5,00 TL Katkı Sağlıyoruz ... 
Hiç usenmeden 100kisiye bu msji attım yarısından çoğu destek olur eminim biz eskisehirliyiyiz haydi herkes az demeden destek olsun

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: emres26
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 16:59
Yurt dışından kampanyaya katılabilir miyim? Yani yabancı ülke hattım var.

-------------

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 17:52
Kampanya bitene kadar hergün sigaraya verdiğim para kadar mesaj atacağım.

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 18:12
Haberi okur okumaz ilk mesajımi attım, Canım feda kulübüme, emeği geçenlere Teşekkürler. .

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 18:58
Bende mesajımı attım.Ancak bir eksiklik var bence.Daha önce tv lerden gördüğümüz kampanyalarda canlı olarak meblağ izlenebiliyordu.Bir yerde bu yayınlanırsa (mümkünse anlık olarak) iyi bir motivasyon olacaktır.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 19:19
- Sen kulüp olarak yanlış transferler yap 500 bin euro olan adamı 1.5 milyon euro al ondan sonra taraftara de ki bana yardım et.
- Sayın hoşcan zamanı kris boyd vakasını herkes biliyor 76 dk oynayıp bilmem kaç milyon tl parayı alıp giderken bu paraların hesabını yapmayanlar şimdi diyor ki taraftara yardım et.
- Zamanında her oyuncuya ederinden iki , üç katı parayı ver şimdi ise 50 bin euronun lafını yap ondan sonra de ki taraftarımız bize yardım etsin.
- Hoşcan senin zamanında bu kulübe 50-60 yakın transfer oldu hangi oyuncular aldığın fiyattan 4-5 katına fazla ücret ile transfer oldu ? nerede yalan yanlış adam var topladın getirdin takımı gençleştiriyorum diye aslında takımı ucuzlattın şimdi kalkıp taraftara bana destek mi ol diyorsun.
- Sen akıllı yönet takımı gider ile gelirin arasındaki fark uçurum kadar olmasın sağlam yapıya kur takımı ondan sonra kimse sana laf etmez ama süper lig çıktıktan sonra 8 senede maşallah uçan kuşa borç yaptınız Halil Ünal ve Mesut Hoşcan lafların ikinize de.

Allahtan şu kampanyayı valilik yapıyorda paranın kime gittiğini biliyoruz.
zor gününde yanında olan taraftar bu zamanda yanında olacak kombine , forma , her türlü elinden geldiğince takımına yardım eden taraftar 5 tl lafını yapmaz gerekirse 50 tl 500 tl yardımda yapar ama artık şu kulübü adam gibi yönetin.

Bu arada son lafım eğer bu takıma biri destek olacaksa eğer sayın hoşcan sen gidersen bu takıma en büyük desteği vermiş olacaksın çek git artık bırak yakamızı

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 19:21
güzel kampanya ben de destekte bulundum herkes bulunsun imkanı olan :)

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 19:26
Yardım elbette şart ama Bu nedir arkadaş; Pinto defederico Mongongu Ben Khalifa paraları çıksın diye mi?
Yanlış transferlerin cezaları sorumlularından çıkmalı

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 19:26
Alıntı yapılan EsesLi Onur

- Sen kulüp olarak yanlış transferler yap 500 bin euro olan adamı 1.5 milyon euro al ondan sonra taraftara de ki bana yardım et.
- Sayın hoşcan zamanı kris boyd vakasını herkes biliyor 76 dk oynayıp bilmem kaç milyon tl parayı alıp giderken bu paraların hesabını yapmayanlar şimdi diyor ki taraftara yardım et.

Kris Boyd'un maliyeti bonservisi ile birlikte 12.7 milyon TL.

Hadi aradakileri atlayalım bir de Sebastian Pinto'muz var. 850.000 € x 3 yıl x 3.2 TL = 8.160.000 TL

Bu ikisinin maliyetini toplayalım : 20.860.000TL yani bu ikisi için yaklaşık 4.172.000 taraftarın oy kullanması gerek...

Taraftardan gelecek yardım paraları ile adam olmayı düşünüyorsanız, lütfen yönetimi de taraftara bırakınız. Sizden daha kötü olmayacağı kesin!

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: emrh
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 20:41
Mesajımı attım görevimi yaptım ve yapmaya devam edeceğim kişiler gelip geçer aslolan Eskişehirspor...

Gönderen: pelee
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 20:57
5 TL ile olmaz bence Digiturk u olanlar aboneligini iptal edip bunlara vereceğimiz parayi her ay ortalama 50 TL toplansa ki ben böyle yapabilirim.
Bu ve buna benzer sigara içen sigara parasını alkol tüketen alkol paralarını toplasak bir yılda iyi para toplanır. Tabi bu yönetim gittikten sonra. Keşke yapsak.

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 23:16
sen yanlış transferler yap, takımın parasını çarçur et, ilk yarı ve ikinci yarı toplamda 20 den fazla futbolcu transfer et. takımın iskeletini 50 bin euro gibi komik rakamları bahane edip boz, virüs de iyi oyuncularını yolla yerine 3.lig klasmanında futbolcuları topla, saçma transferlerle ederinin çok üzerinde futbolculara ve menejerlerine paraları kaptır, oynamadan yatan futbolcuları yıldız diye getirt, bırak yapamıyosun deyince aday bile çıkmasını engelle, aday olmıyacam de sonra aaaa adayım  şaka yaptım de.....sonra gel yardım de! para bitti, icralar kapıya dayandı de. mesajla bari bi beş lira yollayında, yemekhanenin parasını bari ödeyelim olayına gir. ohhh ne güzel eskişehir be.

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 23:56
Rezillik paçamızdan akıyor. Yazıklar olsun!
Yarım asırlık kulübün düşürüldüğü hale bak :@

-------------
E S E S

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 05:05
Alıntı yapılan Daredevil

sen yanlış transferler yap, takımın parasını çarçur et, ilk yarı ve ikinci yarı toplamda 20 den fazla futbolcu transfer et. takımın iskeletini 50 bin euro gibi komik rakamları bahane edip boz, virüs de iyi oyuncularını yolla yerine 3.lig klasmanında futbolcuları topla, saçma transferlerle ederinin çok üzerinde futbolculara ve menejerlerine paraları kaptır, oynamadan yatan futbolcuları yıldız diye getirt, bırak yapamıyosun deyince aday bile çıkmasını engelle, aday olmıyacam de sonra aaaa adayım  şaka yaptım de.....sonra gel yardım para bitti icralar kapıya dayandı mesajla bari bi beş lira yollayında yemekhanenin parasını bari ödeyelim olayına gir. ohhh ne güzel eskişehir be.

M.H. Ve H.Ü.'ye 5'er lira da sen yardımcıı ol!

Bırakın yyardım etmeyi, bu kişiliksizler yönetimdeyken store'dan alışveriş bile yapmayınn.. İnsaİnsanların saf duygularını sömürmeye bıkmadılar..

YYönetimde samimi birileri olsa, 5 değil 150, 200 toplasınlar başımla beraber.. Ama bu parazitlere 5 bile çok..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: lioneses
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 05:18
Kim ne derse desin ne olursa olsun simdi destek zamani.gene taraftara is dustu...ESESIME canim feda..goster buyuklugunu eskisehirspor taraftari..kusme, kizma ve kırılma zamani degil gurur yapma zamani degil...ESESIME CANIM FEDA.......

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 06:16
Sigarada bizi öldürüyor ama her gün en az 8-10 lira veriyoruz değil mi???
Hem de her gün...
Rakı bira vs. diğer tekel ürünlerinden bahsetmiyorum bile...
Bende onlar yok diyorsan...!!!
Destek olmak içinden gelmiyor, yardım yapmak istemiyorsan çok kişi gibi;
Zekatına say...
Fitrene say...
Sadaka yerine say...
Başının, gözünün sadakası yerine say...
Çoluğunun çucuğunun niyetine say...

İşte nasıl anlarsan!!!
Çocuklarına bırakacağın mirasa sahip çık bir şekilde...!!!

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 06:16
buraya gidecek her kuruş kesinlikle kulübe fayda sağlayacaktır.vali bey bizzat ilgileniyor.kongre sürecindeden sonra zaten hoşcanı bypas ettiler.görüntüde başkan.vali bey şu anda başkanlığıda yüklenmiş durumda .bu paralar gerektiği gibi kullanılacaktır .hiç şüphem yok.inş gerektiği kadar katkı sağlanır.

-------------

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 06:56
Eskişehirspor'u 5 paraya muhtaç hale getirenler utansın diyeceğim de utanacaklarını sanmam.
Bir de Eskişehirspor'u bu hale getirenleri tekrar seçen satılmışlar ve tribünde protesto etmeyip istifaya çağırmayan,susan,suskunluğuyla başkanın icraatlarına destek olan Eskişehirspor taraftarı var ki suskunluğunun bedelini takımını küme düşmesini izleyerek görecekler.

Başkan-Satılmışlar-Susmuşlar

takımı bu hale getirenlerdir!!!

Toplanan 5 paralarla ancak Pinto'nun parasını ödeyebilirsiniz.
En işe yaramayan en yüksek parayı alan adam,başkanın transferde ne kadar başarılı olduğunun kanıtı!

Gönderen: ermanbey26
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 07:33
eleştiri zamanı değil yollayalım destek olalım,kurtuluş savaşında mazeret aranmaz

-------------
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 07:41
boş zaman bulduğum anda hemen mesaj atıyorum. bu ay yüksek fatura bedeli ödeyeceğim. Eses e feda olsun.

yalnız 5 tl ile bu değirmen döner mi? Eskişehir de yaşayan tün telefon kullanıcıları da mesaj atsa kayda değer bir para toplanamaz.

o yüzden devreye Sanayicilerimizi de sokmamız lazım. tribün liderleri(bence yapamazlar) veya ESKOD gerekirse kapı kapı dolaşıp sanayicilerden yüklü miktarda destek almalılar.

zamanında Marsilya ya uçak kalkacağı zaman ESESliyim diyenler şimdi ellerini ceplerine atsınlar.

şu an yeri değil biliyorum ama Uefa oynayan Türkiye kupasında final kovalayan takımdan Erkan, Aytaç, Tarık, Veysel gibi oyuncuları bonservis ücreti kazanarak gönderip yerlerine o oyuncuların maliyetinin çok azına oyuncu oynatmalarına rağmen hala oyuncunun parasını ödeyememek sadece M.Hoşcan ın başarabileceği bir iş bence.

insan sormadan edemiyor. Erkan, Aytaç, Veysel, Tarık dan gelen paralar nerede?

takımın içini boşaltırken sürekli kullandığı mali disiplin kelimesi ve bugünkü durumumuz. büyük başarı Hoşcan

Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 07:56
Nedir son durum ne kadar toplandı aciklansa

-------------

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 08:28
5 TL ile olacak iş değil bu 10 000 sms gelse 50 000 TL yapar hadi 100 000 sms diyelim 500 000 TL ile mi kurtulucaz?? Zaten bir beraberlik aldığımız da bildiğim kadarıyla 625 000 TL alıyoruz. Ah mesut hoşçan ah bizi bu hallere de mi düşürecektin?? Yapacak bişey yok gönderecez mecburen mesajları..

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: tayyar26
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 08:46
Az önce katıldım.İnşaallah kurtulacağız.Duyarlı olan herkezin katılımını bekliyorum....

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 08:59
Ben de ESES dedim ve destek oldum

Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 10:16
Hoşcan'ın ÇAKMA Kongre Üyelerinden 1 Tane Adam Çıksa da Bende MESAJ Attım Desin Diye 4 Gözle Bekliyorum Buna Sayın HOŞCAN ve Şu Anki YÖNETİM KURULU'da Dahil Ayakta Alkışlayacağım ....

-------------

Gönderen: mtumsek
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 10:35
Kampanyaya sadece Faturalı hatlar katılabiliyor,Faturasız hatlar katılamıyor,Faturasız hatlarında kampanyaya dahili için gereken yapılmalı

-------------
mtumsek

Gönderen: sedbes
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 11:10
5 tl ile kurtulmıycak takım ama gönderdim ben göndermesem sen de göndermiycen kim göndercek hoşcan mı? gönderin arkadaşlar dağa küsen fare olmayın

Gönderen: Mihal26
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 11:44
Yangına götürdüğümüz su bir damla da olsa! en azından tarafımız belli. Gün destek günü, Gün yine şanlı ES ES taraftarının günü.

-------------
Görün bakın şimşeğim nasıl çakacak

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 11:53
Alıntı yapılan mtumsek

Kampanyaya sadece Faturalı hatlar katılabiliyor,Faturasız hatlar katılamıyor,Faturasız hatlarında kampanyaya dahili için gereken yapılmalı

Faturasız hatlar bırgun sonra devreye gırcekmıs.

-------------
sadece eses

Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 12:19
Ya vali bey bir aciklasan ne kadar toplandı bilgilendirme yapın

-------------

Gönderen: ESESerdartugsuz
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 12:49
aslında bu beceriksizler baştayken kılını kıpırdatmayacaksın ama sevda işte laf anlamıyor !!!

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: eskiayder
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 13:46
Alıntı yapılan Güray26ES

Ya vali bey bir aciklasan ne kadar toplandı bilgilendirme yapın
Rekor kırmışız bu sene yine süperlig teyiz...

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 13:49
Alıntı yapılan esesman

5 TL ile olacak iş değil bu 10 000 sms gelse 50 000 TL yapar hadi 100 000 sms diyelim 500 000 TL ile mi kurtulucaz?? Zaten bir beraberlik aldığımız da bildiğim kadarıyla 625 000 TL alıyoruz. Ah mesut hoşçan ah bizi bu hallere de mi düşürecektin?? Yapacak bişey yok gönderecez mecburen mesajları..

Aynen öyle... Çıkıp 2 maç kazansalar zaten topçular kendi paralarını alacaklar... Bizimkisi sevda işte atıyoruz yinede sms, en azından deplasman masrafı çıkar bu toplananlardan...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 14:14
5 TL ile olmayacağını herkes biliyor lakin önemli olan o desteği hissetmek hissettirmek

-------------

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 14:29
5 lira ile ne olacak diyen arkadaşlar 10 mesaj gönderip 50 TL. 20 mesaj gönderip 100 TL. 100 mesaj gönderip 500 TL. bağış yapabilir. Ben mesajla uğraşamam diyen TR240001200137400017000001 IBAN numarasına istediği miktarda bağış yapabilir.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 14:47
Alıntı yapılan banner

5 lira ile ne olacak diyen arkadaşlar 10 mesaj gönderip 50 TL. 20 mesaj gönderip 100 TL. 100 mesaj gönderip 500 TL. bağış yapabilir. Ben mesajla uğraşamam diyen TR240001200137400017000001 IBAN numarasına istediği miktarda bağış yapabilir.

-------------
__oldcity__

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 14:49
http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/152347/ali-koctan-eskisehirspora-destek

Azizin burda tesis yapmak istediğini açıklamasından sonra bir diğer fenerli Ali Koç'ta göstermelik de olsa böyle bir işe kalkışıyor zamanlama çok manidar. Ayrıca kulüp her geçen gün siyasetin içine çekiliyor düşme ihtimalimizin yüksek olduğunu da göz önüne alırsak seneye 2.bir Unakıtan döneminin benzeri olabilir. Ayrıca futbolcusun, İstanbul'a kapak mı atmak istiyosun Eskişehirsporda oyna taraftar var, içerde kendimizden yüksek bütçeli takımlara karşı başarımız da malum, bundan önce transfer olan kaç tane oyuncu örneği de var. Böyle küçük hesaplar peşinde koşan kişiliksiz futbolcular için biçilmiş kaftanız. Siyasi partine oy mu istiyosun, gir Eskişehirlilerin en hassas karnı Eskişehirspor'dan oyları topla. İyice basamak olduk çıktık kaç yıllık camia milletin elinde oyuncak oldu.

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 14:50
Pinto'nun parasını çıkarırsak büyük iş yapmış oluruz.

Ali Koç cepden mesaj göndermiş katılmış.Medyada bunu fırsat bilerek Eskişehirspor'a Destek diye başlıklar çıkmış. ts taraftarı yememiş içmemiş hemen laf atıyor. Buradan 5 tl gönderdi diye laf atan tese taraftarı reza dan ne kadar kazandınız. http://www.haberler.com/riza-sarraf-dan-trabzonspor-a-2-5-milyon-dolar-7470330-haberi/ - http://www.haberler.com/riza-sarraf-dan-trabzonspor-a-2-5-milyon-dolar-7470330-haberi/

Gönderen: tarantula
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 16:45
Gün,destek günüdür arkadaşlar...Herkes gider taraftar kalır.Yarin ptt ligi maclarina gitmek istemiyorsak benimde çorbada tuzum bulunsun de, gorevini yap gerisini bosver...
Ayrıca sadece SMS ile kalmayalım,Sosyal medyada face Twitter vs paylaşmak lazım.Disarida es-esli olmayıp da es-es e sempati duyan cok kişi var...

Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 17:00
Alıntı yapılan champions26

Pinto'nun parasını çıkarırsak büyük iş yapmış oluruz.

Ali Koç cepden mesaj göndermiş katılmış.Medyada bunu fırsat bilerek Eskişehirspor'a Destek diye başlıklar çıkmış. ts taraftarı yememiş içmemiş hemen laf atıyor. Buradan 5 tl gönderdi diye laf atan tese taraftarı reza dan ne kadar kazandınız. http://www.haberler.com/riza-sarraf-dan-trabzonspor-a-2-5-milyon-dolar-7470330-haberi/ - http://www.haberler.com/riza-sarraf-dan-trabzonspor-a-2-5-milyon-dolar-7470330-haberi/

O hamsi kafalılar kendi işlerine baksınlar onların da sonu yakın 1-2 sene içinde güm diye patlayacaklar.... Transfer yasakları, avrupadan men bir çok ceza onları bekliyor...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 17:12
por Toto Süper Lig'de zor günler geçiren ve ekonomik dar boğazdan kurtulmaya çalışan Es-Es için Eskişehir Valiliği tarafından kısa mesaj destek kampanyası başlatıldı.

İsmi Fenerbahçe Kulübü başkan adaylığı için geçen eski yönetici Ali Koç, Kırmızı-Siyahlı kulüp için yapılan bu kampanyaya katıldı.

Eskişehir´deki otomotiv fabrikasında Bilim Sanayi Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın katılımıyla gerçekleşen yeni nesil motor tanıtımında hazır bulunan Koç, tören sonunda Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ile birlikte kulübe destek için kısa mesaj gönderdi.

Eskişehir Valiliği tarafından başlatılan kısa mesaj kampanyası için ESES yazıp 2965´e kısa mesaj göndererek, 5 lira karşılığında destek olunabiliyor. 

-------------

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 17:27
REZALET....

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: upper acchelon
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 18:27
Hadi beyler, isimler gecicidir, Eskisehirspor bakidir! En az gunde bir mesaj gonderelim!
Ayrica bu sticker olayina esnafi tesvik etmek gerekiyor!
Kucucuk Aksehirdeki tum dukkanlarda Aksehirspora destek oluyorum diye sticker var!

Alıntı yapılan banner

Gönderen: janky
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 18:29
Şu valinin yaptigi hiç birşey icime sinmiyor sinmeyecekte.. Sebebi belli..yandas takim olma yolunda valinin adimlari..
Herşeyin hayirlisi olsun esesim için sms kolay da bu bataktan kurtulus zor.

-------------
ÜniEsEs-Uludağ Üni

Eskişehirspor aşkı bitmeyecek..
Yaşıyor,savaşıyoruz!
Kızılcıklı güzeldir..

Gönderen: hasanugur
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 18:41
Yöneticiler batırsın futbolcular lüks içinde yaşasın gününü gün etsin büyük Es es taraftarı para toplasın ne güzel sitem kurmuşlar.İnanın utanç verici bir durum.

Gönderen: Ç A K İ
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 20:14
1,300 tl maaşa çalışıyoruz

gelip hiç oynamadan bişey vermeden neydüğü belirsiz futbolcuları klübe sokarak klübü trilyonlar zarara uğratan yönetim

aldığı bi maç başı para belki benim 20 senelik tazmınatım olan futbolcular

ben hala bi umut 5 tl için sms gönderiyorum

-------------
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 20:35
Damlaya Damlaya Göl Olur Demişler .. Hedef 1MilyonSms Demek İsterdim Ama Uçuk Olur, YüzBin Diyelim.

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 21:00
Hergün açıklasınlar kaç sms atıldığını

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 30/Mar/2016 saat 23:12
Alıntı yapılan hasanugur

Yöneticiler batırsın futbolcular lüks içinde yaşasın gününü gün etsin büyük Es es taraftarı para toplasın ne güzel sitem kurmuşlar.İnanın utanç verici bir durum.

Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 00:17
Alıntı yapılan hasanugur

-------------

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 08:16
Arkadaşlar ben kendimce şöyle düşündüm bir kişiye 50 tl koyar ama 5 tl kimseye koymaz , o yüzden burdan renkdaşlarıma önerim kafede , okulda , lokantada vb nerde olursa olsun bi arkadaşınıza şarjım bitti bi mesaj atabilir miyim senden diyerek telefonunu isteyin ESES yazıp 2965 e gönderin gitsin.5 TL kimseyi ne fakir eder ne de zengin.Her bir ESESli bu şekilde 10 sms gönderse 10 katı para biriktirebiliriz.

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 08:35
Facebookta kırmızı şimşekler sayfasında yazılana göre ilk gün 5000 sms atılmış ve 25000 tl toplanmış

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 08:47
Kral Nemrud, İbrahim peygamber'in ateşte yakılması emrini verdikten sonra açıklık bir yere büyük bir odun yığını kurdurmuş. Sonra vermişler odunları ateşe. Alevler o kadar yükselmiş ki bulutların tutuşacağını sanmış çocuklar. Bütün hayvanlar da korkup kaçmışlar.

Askerler, İbrahim peygamber’i mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış. Atacaklarmış ki Nemrud’un ne güçlü bir kral olduğunu görülsün, anlaşılsın, bir daha ona karşı gelmesin hiçkimseler.

Bu sırada bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Gökte uçan ve gagasında ateşe atmak üzere bir dal parçası taşıyan bir karga onun bu telaşını görüp sormuş hemen; "Bu acelen nedir karınca, nereye böyle?" Ağzında bir damla su taşıyan karınca o bir damlayı ellerinin arasına alıp; "Duymadın mı?" demiş. "Nemrud, İbrahim peygamber’i ateşe atacakmış. Ben de o ateşi söndürme çapasıyla su götürüyorum. Bu sözleri duyan karga kendini tutamayarak kahkahalara boğulmuş. Sonra karga sormuş "Peki karınca, sen şu ateşe dönüp baktın mı hiç? Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?". Su taşıyan karınca; "Olsun" demiş. "Hiç olmazsa safım belli olur!"

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 13:39
Iki defa hazir kartimdan sms gönderdim ailindi diye bir geri dönüs olmadi

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 17:42
Galatasaray macında hırslı istekli mücadeli oyunlarını
göreyim 1 değil 10 tane SMS atacağım... Kayseri
Macında cok isteksiz görünen Futbolculara SMS
değermi diye düşünüyorum...

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 17:52
Sırf mesaj atıp destek olmak kontör yüklemesi yaptım.Lakin bu iş 5 liralık sms'ler ile olamayacak kadar ciddi durumda.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 18:30
Sms imi attım ama bu sezon toplamda 5 liralık futbol oynamadınız.

Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 19:17
Keşke BASKANISTIFA yaz 2626 ya gönder
Başkan istifa etse keşke.

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 19:57
Bence maça 10 - 15 dk kala stadyum da anonsla birlikte toplu olarak sms atılabilir...Belki o anons birilerine dokunur..Utanirlar.

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 20:04
Hey gidi jet fadıla yine yeni yeniden dolandırılan ülkemin değişik insanları. Bir futbolcunun maliyetinin bile çıkmayacağı, çıksa da şimdiye kadar paraların yok olduğu bir yere yine kimbilir kimlerin cebine gidecek kuruşu hangi akılla bağışlayan renktaşlarım. Bağışladığınız kulüpte en az kazanandan daha zengin kaçımız çıkarız acaba. Öyle ben attım verdim artık vicdanım rahatla olmuyor işte. Bu noktada çok açık bir suistimal var. Bu şehirde bir sürü işadamı zengin varken neden bizim cebimize el uzatılıyor?
Hiçkimse vicdanını rahatlatmadın
sorgulasın
takip etsin
neden kulüp değil de vali yapıyor
5 lira nereye gidiyor
operatörler ne kadar kesecek
o 5 tl den devlette vergi alacakmı
ne kadarı kulübe girecek ve bir A4 kağıdında yok edilebilecek
hangi işadamı ve yöneticimiz kaç msj attı vs
Aşkınızı sömürmelerine izin vermeyin
siz hiçbirinden daha zengin değilsiniz

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 20:21
Taraftar da biliyor gonderdigi 5 tl ile futbolcunun gecelik eğlencesini bile karsilayamayacagini..Burda ki asıl amaç paradan çok öte mesajlar içeriyor..Vali bazı şeyleri   direk diyemeyecegine göre aslında o kısa mesajların anlamları çok farklı..
1-Iyi günde kulubun kicindan ayrılmayan şehrin önde gelen is adamlari kötü günde nerdeler??
2 - Futbolcuların para yoksa biz yokuzuna karşı duygusal bir karşı atak.Taraftar sizin için maddi manevi çabalıyor sizde birseyler yapın mesajı.
Belki de bir çok sitemin kizginligin mesajı ..
Kısacası organizasyonun vali kanalıyla yapılmasını altında 5 tl den öte şeyler var.

Gönderen: upper acchelon
Gönderi tarihi: 31/Mar/2016 saat 21:16
Alıntı yapılan ProblemES?

Taraftar da biliyor gonderdigi 5 tl ile futbolcunun gecelik eğlencesini bile karsilayamayacagini..Burda ki asıl amaç paradan çok öte mesajlar içeriyor..Vali bazı şeyleri   direk diyemeyecegine göre aslında o kısa mesajların anlamları çok farklı..
1-Iyi günde kulubun kicindan ayrılmayan şehrin önde gelen is adamlari kötü günde nerdeler??
2 - Futbolcuların para yoksa biz yokuzuna karşı duygusal bir karşı atak.Taraftar sizin için maddi manevi çabalıyor sizde birseyler yapın mesajı.
Kısacası organizasyonun vali kanalıyla yapılmasını altında 5 tl den öte şeyler var.

Çağıl kardeşim çok güzel özetlemişsin. Takımının kötü gününde atabilen mesaj atsın, atamayanın canı sağolsun.
Ama sen, ben bir mesaj atıp 5tl bağışlarken şehrin ileri geleni olduklarını iddia edenler ve/veya bu şehirden para kazanan iş adamları bi zahmet ağzını açmasın. Orada hesap numarası verilmiş. Bundan bir kaç sene öncesine kadar ben şöyle Esesliyim diyen iş adamları, nerdesiniz?

Gönderi tarihi: 01/Nis/2016 saat 10:02
Bir galibiyet 1 milyon 300 bin TL hatırlatırım yönetime , al galibiyet koy kasana ama tabi o galibiyeti alacak takım mı bıraktın eyyy beceriksiz yönetim

-------------

Gönderi tarihi: 01/Nis/2016 saat 12:36
BBP Genel Başkanı Mustafa destici de sms kampanyasına katılmış kendisi Eskişehirliymis ve ligde kalacagimiza inandığını söylemiş

-------------

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 01/Nis/2016 saat 12:51
Alıntı yapılan upper acchelon

Alıntı yapılan ProblemES?

Çağıl kardeşim çok güzel özetlemişsin. Takımının kötü gününde atabilen mesaj atsın, atamayanın canı sağolsun.
Ama sen, ben bir mesaj atıp 5tl bağışlarken şehrin ileri geleni olduklarını iddia edenler ve/veya bu şehirden para kazanan iş adamları bi zahmet ağzını açmasın. Orada hesap numarası verilmiş. Bundan bir kaç sene öncesine kadar ben şöyle Esesliyim diyen iş adamları, nerdesiniz?

Aziz Yıldırım'dan sonra fenerbahçenin başkanı olacağı söylenen Ali Koç'un
bile bizle hiç alakası olmadığı halde attığı destek mesajı birilerinin yüzlerini
kızartıp vicdanlarını sızlatmışmıdır...
Kördüğüm bağlanan basiretlerinden bir düğüm çözebilmişmidir acaba!!!

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 01/Nis/2016 saat 16:17
Toplanan paranın anlık olarak görülebilmesi mümkün olmaz mı acaba?

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 02/Nis/2016 saat 10:30
bir mesaj 5 tl. bu mesajla giden paranın kesintisi vergisi desek 4 tl si takıma gider belki. kombineyi bile 6000  civarı satmıştık sanırım. stadda 10000 civarı seyirci oluyor. yani takıma desteği bu 10000 kişinin kesin yaptığını düşünsek hatta herkesin 2 dafa mesaj attını düşünelim. 20000 olsun. hadi başka illerdekiler falan da diyelim 30 000 mesaj olsun. olmazda hadi diyelim olsun. 30 000 X 4= 120 000 tl yapar. bu parayla 2 deplasman parası ödenir anca. bir maçlık pirimi bile dağıtamazsın. bu 5 lralarmı kurtuluş olacak da ligde kalacağız. yada takımın kapına mı kilit vurmayacağız. yada olsa olsa yemekçiden gelen icrayı öderler o kadar. ki bu hesapladığımız paranın yarısı bile toplanamaz o ayrı.

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 02/Nis/2016 saat 19:02
Maddi olarak belki pek bir şey ifade etmiyor ama manevi olarak çok anlamlı ben de gönderdim

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderi tarihi: 02/Nis/2016 saat 19:31
Gerekli reklam yapılıp, herkese ulaştığı taktirde maddi olarakta iyi bir gelir elde edilebilir. Her zaman taraftar maddi destek yapsın deniliyor ya burada bile başlık açılmıştı. Bundan daha iyisi var mı ? Bir sms 50 lira olsa çoğu kişi atamaz ama 5 lira olunca, öğrencisi de atar, zengini de atar. İsteyen 100 tane de atar. Hadi 100 tane mesaj mı atayım diye uğraşmak istemeyen varsa da geçtiğimiz sayfalarda hesap numarası paylaşılmış. Oraya para yatırılabilir. Bence gayet yerinde bir uygulama

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 08:11
Gs maçının kazanılmasının verdiği moralle mesajlara yüklenelim arkadaşlar.

Ayrıca İş adamlarımızı, Sanayicilerimizi kampanyaya dahil etmeye çalışalım.

bu seneyi bir şekilde atlatmamız gerekiyor. yeni stadımızda yine süper lig maçları oynamalıyız.

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 10:51
Yurt dışında yaşayan Taraftarlar icin doru
bilgilense daha iyi olurdu.. Ben Şahsen
Bu numaraya gönderdim 00 90 222 2965
ama henüz bir cevap alamadım.... Bunun
Doğru oldunu bilen birisi varmidir?

Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 11:13
Vali yardımcısı destek görmüyoruz.
http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1219782-gunhan-yazar-destek-gormuyoruz - http://www.haberturk.com/spor/futbol/haber/1219782-gunhan-yazar-destek-gormuyoruz

Gönderen: esescanba
Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 11:25
yerel kanalların birinde canlı yayında yardım kampanyası yapılması yardıma katılanların şahıs olsun kamu olsun özel sektör olsun  özellikle belediyeler anında ne kadar yardımla katıldığı açıklanırsa kimin ne yardım yaptığı eskişehir den kimlerin es es e destek olduğunu herkes açık açık görsün bunun için çok büyük bir tanıtım yapılıp canlı yayın saatinde herkesin tv başında olması gerekin hodri meydan

Gönderen: izzetiz
Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 13:03
Bu kampanyada şimdiye kadar 20tllik yani 4 mesaj attım. Sigarayı bıraktım 24 subattan bu yana içmiyorum. sigarayı sağlık için bıraktım. İnşallah içen herkes hayırlısıyla bırakır. Tabi birde bu işin maddi yönü var diye düşünmüştüm. En azından bi miktar bu parayı Esese destek amaçlı kullanacağım. Şimdilik sadece 2 paket sigara parası vermişim. tabi birine şunu yap bunu yapma demek zor ve maddiyat ilede ölçülmez Eses sevgisi o yüzden burada yazanlar benimle ilgili maşallah yoksa kimseye akıl verme gibi bir niyetim yok ama inşallah içen herkes sigarayi bırakır. Ben düşünüyorum evet eleştiriyorum takımın şu halde olmasını ama kendime baktığımda anca ikinci yarı için dağıtılan kombinelerden aldım. Esstore desen anca 200tlyi geçmeyen harcama yapmışımdır kendim ve ailem için. ki zaten esstore ve kombineyi kendim içinde aldım yani polar yada formayı kullandım ve kombine sayesinde ucuz maç izledim. Bejekenin fedasından sonra gesenin maddi kriz içinde nasıl kaldığını gördük. Bu takım bi ara başkan dahi bulamadı ne zorluklar geçirdi. Halil Ünalı da Mesut Hoşcanı da savunmuyorum. Süperligde kalmak çok zor bu seneyi atlatırsak seneye ne yapacağız bilmiyorum. Ya başarılı yöneticiler bulacaz yada paralı başkanlar bilmiyorum. Vestel bile manisadan destegini cekmişti. Eti gelsin diyenler oluyor,takım kötüye gitse gelsin dedigimiz Etiyi bile küfürlerle yollayabiliriz. Dışarıdan bizim kültürümüzde eleştirmekte süperiz de icraatta bilmiyorum. ben kendi adıma ayın sonunu zor getiriyorum bir klubü yönetmek yada bir şirketi yönetmek bukadar kolay olsaydı şimdiye kadar sözde üçbüyüklerin saltanatı coktan yıkılmış yada günlük hayattan örnek vermek gerekirse bi cok kişinin kendisine ait şirketi olurdu. Bu sözde üc büyük takımın seyirci sayısı fazla oldugu için bi şekilde çarkı döndürüyor. Bizim seyirci değil takıma bağlı taraftar sayımız fazla ama bu da yetmiyor. Eskişehirspora kalıcı para akışı sağlayacak işler olmalı senelerden bu yana söylenen, biz kendimizce çok büyük fedakarlıklar yapıyoruz ama maalesef bu yeterli değil. ayrıca bu yönetim nerde hata yaptı net olarak ortaya konulmalı. Transferlerden elde edilen paralar sonra hatalı transferlerden kayıplar...artısı eksisi ortaya konup bundan sonra süperligde olalim alt ligde olalim ders cıkarmak adına bunlar net sekilde ortaya konmali. Benim hala umudum var bu ligde kalacağız. Mesut Hoşcana cok kızıyorum ama sonra kendime baktığımda iki sigara parası vermiş büyük Esesli izzet vay be...belki futbolcular eder etmez muhabbeti ama ortada Eses var...

Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 15:29
Toplantıda konuşan spor faaliyetlerinden sorumlu Vali Yardımcısı Yazar, kampanyada ilerleme kat etmelerine rağmen istenen etkinin sağlanamadığını belirterek, basının kampanyaya daha fazla yer vermesi gerektiğini dile getirdi. Yazar, “Hepinizin bildiği gibi içinde SMS olan, stickerlarla destek amaçlayan, yine iş adamlarıyla bire bir görüşmelerle destek amaçlayan bir destek kampanyamız var. Bu kampanya sayın Bakanımız ve valimiz himayesinde düzenleniyor. Biz de 11 kişilik bir destek komitesiyiz, temel amacımız Eskişehirsporlu futbolcuların alacaklarını ödemek. Kampanya başlayalı aşağı yukarı bir hafta oldu, ama açıkçası yoğun bir katılım da görmüyoruz. Gazetelerde bakarken de onu gördüm, gazetelerde çok ciddi haber olmadı” dedi.

Stickerların 50 liradan satıldığını ve bunların hem iş yerleri hem de arabalar için yapıldığını dile getiren Yazar, stickerların satışının Es Store, Spor İl Müdürlüğü, Türk Dünyası Koordinasyon Merkezi, Valilik Yazı İşleri Müdürlüğü, Ticaret Odası ve Esnaf Odası’nda yapıldığını söyledi. Eskişehir basınından bu kampanayı destekleyici haberlere yer vermesini isteyen Yazar, “Örneğin esnaf sarayındaki bütün esnafları o stickerları yapıştırmaya özendirecek haberler yapılabilir” dedi.

Yazar, desteğin artması için görüşmelerin sürdüğüne işaret ederek, kampanyada şu ana kadar 6 bine yakın SMS ve 4 bine yakın sticker desteği geldiği bilgisini verdi. Konuşmaların ardından Vali Yardımcısı Yazar ve Spor İl Müdürü Aksoy, kahvaltı yapılan cafenin camlarına sticker yapıştırdı.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Nis/2016 saat 15:32
Eskişehirspor'a destek olmak amacıyla başlatılan kampanyaya Eskişehirli esnaflar da dahil oldu.

Eskişehir Valiliği tarafından başlatılan ve 5 lira karşılığında gönderilen kısa mesajlarla Eskişehirspor'a destek olmak isteyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak Eskişehirli esnaflar da kampanyaya dahil oldu. Esnafların dükkanlarına asmaları için kampanya afişleri hazırlandı. Afişleri dükkanlarına asan esnaflar hem kendileri destek oluyor hem de müşterilerinin kampanyadan haberdar olmalarını sağlıyor.

Emlakçılar Odası olarak kampanyaya ilk desteği verenlerden olduklarını söyleyen Oda Başkanı Gazi Çelik, "35 Meslek odası olarak bu kampanyaya katılım sağlıyoruz. Biz de Emlakçılar Odası olarak 'Eskişehirspor'a destek oluyorum' kampanyasına katıldık. Şu anda meslektaşlarımız Eskişehirspor için mesaj çekerek destek olmaya çalışmakta. Biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz" dedi.

Valilikten aldıkları bilgilere göre şu ana kadar 5 binin üzerinde mesaj atıldığını söyleyen Çelik, Eskişehirli tüm esnafların dükkanlarına bu afişleri asarak kampanyaya destek vereceğini söyledi.

Kampanyaya cep telefonuna ESES yazıp 2965'e kısa mesaj göndererek 5 TL karşılığında katılabiliniyor

-------------

Gönderen: coco1965
Gönderi tarihi: 07/Nis/2016 saat 15:06
Sticker ları isteğe bağlı olarak değil, oda, borsa ve meslek gruplarına bağlı tüm esnafa zorunlu olarak vereceksin. Buradan para kazanıyorsan , buraya destek olmayı bileceksin. Bizim milletimiz seve seve vermeyi değil diğer türlüsünü daha çok sever.Görün bakın hem tepki olmayacak, hem de kampanya daha başarılı olacaktır.

-------------
Sekiyorum

Gönderi tarihi: 07/Nis/2016 saat 18:32
'Eskişehirspor'un içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan çıkması amacı ile genelev patronları kolları sıvadı. Önceki gün Eskişehirspor yönetimini geneleve davet eden patronlar 250 bin lira nakit yardım da bulundu...'

..............

Yukarıdaki satırlar şaka değil, gerçek.1982 yılında Yılmaz Sezer'in başkanlığında Eskişehirspor dara düşünce, imdada genelev patronları yetişmiş. Başkan Yılmaz Sezer ve bir kaç yönetici geneleve gitmişler, Hüseyin Yıldırım'dan parayı almışlar....

............

Haber Sakarya Gazetesi'nin 10 Mart 1982 tarihli sayısında manşetten yayınlanmış. Haberde bir de fotoğraf kullanılmış. Fotoğrafta genelev patronlarından Hüseyin Yıldırım (lakabı Kör Hüseyin), bir kadın (Büyük ihtimalle genelev patronunun eşi) Yılmaz Sezer ve yöneticilerden Necat Banaz var...

............

Eskişehirspor için şimdi SMS ile yardım toplanıyor. 5 bin kişi SMS yollamış.Gelen para 25 bin lira... Vali Güngöz Azim Tuna 'Yetmez' demiş. Haklı, bu para bir futbolcunan aylık maaşının onda biri... Yine de şükür etmek lazım! En azından genelevlere kadar düşmedik

-------------

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 12:09
Koca eskısehır iş adamları toplanmıs 150-200 bini gecememıs yardım. Ayıptır be mekanlarda ödedıgınız paralar 20-25 bın lira. konu eses oldumu tek kurus yok. İş adamları toplanms denınce en az 2-3 milyon toplanır demıstım ama bunlarda işi kalmısta adamlıkları pek söylenemez. Ekmek yedıklerı sehırden kazandıklarını esirgemışler. Gercekten yazık.

-------------
sadece eses

Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 13:09
Ben bu şehirdeki 3-4 iş adamı dışında hiç birine saygı duymuyorum..Sen iyi günde ES ES in arkasından ayrılma..Kötü günde kaç git.Yada lafta ES ES lilik tasla..Adamların kazançları yanında o vermeye calıştıkları 3-5 bin tl sadaka hükmünde bile değil..Birde yaptıkları reklam cabası.Ha bu parayı hiç vermeyip kaçanlar da var:))Bizler memleketimizin iş adamları kazansın diye gurbette orada burada gunlerce sırf ES ES de uretılıyor diye ürün mal arayıp alalım..önerelim...Adamların yaptığına bak.Bundan sonra ne halleri varsa görsünler.

Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 13:27
Alıntı yapılan erkaneses2626

Koca eskısehır iş adamları toplanmıs 150-200 bini gecememıs yardım. Ayıptır be mekanlarda ödedıgınız paralar 20-25 bın lira. konu eses oldumu tek kurus yok. İş adamları toplanms denınce en az 2-3 milyon toplanır demıstım ama bunlarda işi kalmısta adamlıkları pek söylenemez. Ekmek yedıklerı sehırden kazandıklarını esirgemışler. Gercekten yazık.

Erdoğan Tekgöz'de Lafla Geçiştirmiş Yeri Geldi mi Deplasmana Destek Veriyoruz Diye....

Hasan Küpeli 50.000 TL Vermiş Bugüne Kadar Eskişehirspor İle Birlikte İsmi Bugüne Kadar Fazla Gündeme Gelmeyen Birisi Helal Olsun ....

Hoşcan Vermemiş mi Bir Şey ?

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 05:35
Es Es’e yardım gecesinde kaç para toplandı?

Çok konuşulan ve herkesin sonucunu merakla beklediği Eskişehirspor’a yardım gecesinin ardından detaylar daha da dikkat çekmeye başladı. Amaç iş adamlarının destek sağlaması ve takımın bir nebze olsun yaralarına pansuman yapmaktı. Konuşmalar yapıldı, basına kapılar kapatıldı imajı verilse de kapı aralık bırakılmıştı. Hostes kızlar ellerinde kağıt ile masaları dolaştı herkesten ne kadar vereceklerini not aldı. İşte gecenin tüm ayrıntıları.

GECEYE KİMLER KATILDI
Aslında 300-350 kişi davet edilmişti. Ancak bir çok kişi yani bilindik kişiler gelmedi. Tanınmamış ama siyasi kanada yakın isimlerin ağırlıklı olduğu gecede mevcut yönetimin yüzde 98’inden fazlası da yoktu. Eski Kulüp Başkanlarından Nebi Hatipoğlu’nun dışında kimseye rastlanmadı. Eski yöneticilerden bazıları ise oradaydı. Detaylar ise ilerliyen dakikalarda daha dikkat çekici hal aldı.

SMS KONUSUNDA VALİ AYARI
Vali Güngör Azim tuna salonda bulunanlara ince bir ayar çekti. Eskişehirspor’a SMS desteği konusunda, “Evet desteklerinizi bekliyoruz. Bu teknoloji öyle bir şey ki mesaj atanı da atmayanı da gösteriyor” demesi ile birkaç kez SMS atanlara bile rastlandı.

SAVAŞ ÖZAYDEMİR’DEN OSMALIYA GÖZ DAĞI
Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir’in konuşmasındaki ince ayrıntı ise dikkat çekti. Özaydemir, “Bizim burada yaptığımız göz dağı olsun. Herkes çekinsin. Osmanlı’da maçta bize karşı fazla sıkmayı versin” diyerek gülmesi herkesi biranda güldürdü.

BAKAN GÖZDAĞI VERDİ
Konuşması sırasında Bakan Nabi Avcı iş adamlarına ince bir göndermede bulundu. Eskişehirspor’a yardım yapılacağını ifade eden Avcı herkesin desteğini isterken sözlerinin arasına Başbakanımız ve milletvekillerimizin sizlere selamı var şeklinde bir sıkıştırma yapması mesajı adresine teslim etti.

O KİŞİ PARA VERMEDİ
Ve yardım için hostes kızlar masalara gitti. Mithat Körler ise mikrofon ile iş adamlarını teşvik etti. Açılışı diğer iş adamlarını gaza getirmek için Nebi Hatipoğlu yaptı. 25 bin TL’lik çeki veren Hatipoğlu’nu önce 5 bin sonra baskı ile 25 bin TL’ye çıkaran Mulla Şahbaz takip etti.15 bin TL ile Erdal Şahbaz yer alırken,Onur Sürmeli, İrfan Topaloğlu, Kazım Ay gibi isimlerinde renk kattığı gecede Hasan Küpeli önce 10 bin ardından baskılarla arttırarak 50 bin TL verip dikkat çekti. Valilik 100 bin TL verirken, odalar ise kendi aralarında komisyon oluşturarak para toplayacaklarının sözünü verdiler. Gecede tahmini 200-250 bin TL toplanırken, odalarında vereceği parayla 1 milyon ile 1,5 milyon TL’nin kulübe ulaşması bekleniyor. Gecenin en şaşırtan detayı ise Erdoğan Tekgöz’den geldi. Bir dönem Eskişehirspor Başkanı olmayı sık sık kafasına koyan ancak her seferinde geri çekilen Tekgöz, yardımla ilgili olarak mikrofon kendisine geldiğinde “Biz yeri geldiğinde 1-2 deplasmana destek veriyoruz” diyerek teklifi geri çevirdi ve para vermedi.Bunun yanında iri yapılı bir müteahhitinde para toplama sırasında salondan ayrıldığı gözlendi.

HOŞCAN YOK HÜKMÜNDEYDİ
Geceye gelecek mi gelmeyecek mi tartışmalarının yaşandığı hatta bazsı iş adamlarının gelmesini istemediği Kulüp Başkanı Mesut Hoşcan salondaki yerini aldı. Vali Güngör Azim Tuna’nın konuşmasını ismini hiç anmadığı toplantıda Hoşcan hep sessiz kaldı. Eskişehirspor gecesinde Eskişehirspor Kulüp Başkanına söz verilmemesi dikkatlerden kaçmazken, gece genel itibari ile AK Parti toplantılarını andırdı. Zira çoğu kimseyi bir çok kişi fazlaca tanımıyordu. Gecenin sonunda ise herkesi şok eden bir görüntü yaşandı. Vali Güngör Azim Tuna’yla fotoğraf çekinmek isteyenleri o kadar koruma ve personel dururken Mesut Hoşcan telefonla görüntüleyerek fotoğrafçılık yaptı. Bu durumu görenler hep bir ağızdan, “E.. yuhh artık. Eskişehirspor Başkanlığı ne durumlara gelmiş. Bu nasıl iş arkadaş” diyerek tepki gösterdi. Sonra bir ara Hoşcan, Valinin talebi üzerine telefonu birisine vererek resim çekmesini istedi ve kendisi fotoğrafa girdi.

Süha Bozkurt / Eskisehir.net

Süha Bozkurt ‏@suhabozkurt ·   

Dünkü yardım gecesinde destek vermedi diye eleştirilen Erdoğan Tekgöz bugün giderek 10 binTL yardım etmiş devamıda gelecek demiş. Tebrikler

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 08:40
Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, siyah-kırmızılı kulübe daha fazla destek verilmesi için çağrıda bulundu. bulundu. 

Vali Tuna, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün gece düzenlenen Eskişehirspor'a moral gecesinin, herkes açısında güzel geçtiğini bildirdi. 

Eskişehirspor'un zor bir süreçten geçtiğini anlatan Tuna, şöyle konuştu: 

"Bugün geldiğimiz noktada, takımdaki oyuncuların birbiriyle daha uyumlu ve hırslı oynadıkları, sonuca endeksli gayret gösterdikleri sürece geldik. Galatasaray galibiyeti hem kentimiz hem de takımımız için önemli bir motivasyon kaynağı oldu. Galibiyet serisinin sürdürülmesi lazım. Bunun için de kentin dinamiklerinin bir araya gelerek maddi ve manevi desteğini göstermesi gerekiyordu. Valiliğimiz öncülüğünde odalarımız ve borsamızın iş birliğiyle başlattığımız kampanyaya destek olanlara teşekkür ediyorum. İş adamlarımıza da mesajımızı verdik. Önümüzdeki günlerde inşallah onlardan da desteğimizi almış olacağız. Oyuncularımızdan herhangi bir maddi kaygı gütmeden oyunlarına konsantre olmalarını, sonuca endeksli çalışmalarını istiyoruz." 

Tuna, Eskişehirspor'un Anadolu'nun önemli değerlerinin başında geldiğini kaydetti. 

Eskişehir'de futbol sevgisinin bulunduğunu dile getiren Vali Tuna, "Herkesin gönlünde olan bir Eskişehirspor sevgisi, marka değeri var. Eskişehir dışında hiçbir Anadolu kentinde bunu göremiyoruz. Bunun sürdürülüp gelecek nesillere aktarılması gerekiyor. İnsanların bir kez daha düşünüp Eskişehirspor'a karşı sorumluluklarını yerine getirerek, destek vermesi gerekiyor. Hiçbir şey yapmasa telefonunu çıkartıp bir kısa mesaj atar." diye konuştu. 

Başkan Hoşcan: "Şehrin en önemli markasının durumu ortada" 

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, moral gecesine katılarak kulübün yanında olan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'ya teşekkür etti. 

Vali Tuna öncülüğünde Eskişehirspor için kentin dinamiklerinin harekete geçirilme çabasının bulunduğunu anlatan Hoşcan, "Şehrin en önemli markası olan Eskişehirspor'un içinde bulunduğu durum ortada. Kentte, Sayın Bakanımız Nabi Avcı ve Valimiz Tuna öncülüğündeki kenetlenme Eskişehirspor'u ileride çok daha iyi yerlere getirecek. Eskişehirspor'a emeği geçen ve geçeceklere çok teşekkür ediyorum." dedi. 

Hoşcan, Eskişehirspor'un önünde 7 lig maçının kaldığını anımsatarak, söz konusu maçların zorlu geçeceğini vurguladı. 

Kentteki kenetlenme ve futbolcuların inancıyla her maçtan iyi sonuçlarla dönmek istediklerini dile getiren Hoşcan, "Osmanlıspor dinamik bir takım. Zor bir maç olacak. Sevinen ve 3 puan alan taraf olmak istiyoruz. Bunu başarabilecek durumdayız. Oyuncularımızın Galatasaray maçında sergilediği oyunu ortaya koyduğunda yenemeyeceği takım yok." ifadelerini kullan

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 20:22
Alıntı yapılan erkaneses2626

Bu işte bir yanlışlık olabileceğini düşünüyordum. Söylediğiniz paradan biraz daha fazla toplanmış :) Daha sonra yardım eden olmuş mu bilmiyorum. 150 civarı kişi katılmış. Masada, tabaklar, pastalar falan vardı. Bare onların parasını ödeselerdi. Orada toplanma amacı belli, oraya layık görmüşler seni. Bir ara yerel tv'de futbolculara maç primi toplanıyordu. Programda Hatipoğlu vardı. Arayanlar falan oluyormuştu. Daha sonra iptal etmişlerdi. Ertesi gün 1.5 milyon tl civarı paradan bahsediliyordu ama iptal etmişlerdi : ) İş adamı değil de hali vakti yerinde olan 300 taraftar toplansa daha fazla para çıkardı :)

Bu arada vali'nin söylediğine göre, işi çıkıpta gelmeyen kişilere de ulaşılacakmış. Birde eski yönetimdeki kişilerden bazı kişilere gitmemesi yönünde baskılar yapıldığını söylemiş Vali..

Umarım tez zamanda Eskişehirspor'un iyi günlerinde üzerinde gölgelenen herkesten kurtuluruz.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 20:35
Bir gün yine Avrupa maçlarına çıkacağımız zaman avrupaya gezmeye gitmek için, ligde başarılı olacağımız ya da Türkiye kupasında final oynayacağımız zaman o gelmeyenlerin alayı gelip yer tutmaya kalkacaklardır...

Burada çok ağır şeyler yazarım ama değmez, paraları kadar karakterleri yok... Eskişehirspor'un en büyük talihsizliği bu adamlar ve iş bilmez yönetimlerdi ezelden beri...

O gelmeyenleri şimdi takımın yüzüne bakmayanları tek tek isimlerinin ezberlenip iyi günler geldiğinde stadın içine sokmamak lazım...

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 20:39
Bu arada ben siyasi görüş, ideoloji bir kenara bırakarak çok samimi bir şeyi de söylemek istiyorum Vali bey'e ben şahsım adına çok teşekkür ederim... En baba Eskişehirsporludan (taraftarlar hariç) daha çok efor sarfetti sarfediyor... Eğer ligte kalırsak bu Vali'nin çabaları sayesinde olacaktır... Bu da yadsınamaz bir gerçektir... Belki siyasi bir erkin bu olaya el atması çok hoş bir durum değil, ama vali işe el atmasaydı biz teslim bayrağını 8-10 hafta önce çekerdik... Maalesef gerçek de bu...

-------------

Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 21:30
Koskoca ticaret odası 10 tane sticker almış dalga mı geçiyorlar acaba ? 10 tane nedir ya

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 21:50
Eğer küme düşersek bu yardım kampanyalarını bir daha asla göremeyiz. Vali dahil herkes Eskişehirspor'dan uzaklaşır. Bir 10 yıl daha beklemek zorunda kalabiliriz.
Elimizde güzel bir fırsat geçmişken bütün şehir kenetlenip, kalan 6 maçtan maksimum puanı toplamalıyız.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 11/Nis/2016 saat 22:07
Yakında valiler kararnamesi çıkacak. Bu süreci valimizi kaybetmeden atlatırız umarım. Merkeze çekilir ya da başka bir şehre giderse bizim için çok kötü olur. Zira son zamanlarda bize yaptıkları yapacaklarının teminatı gibi.

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: kerlon2
Gönderi tarihi: 12/Nis/2016 saat 06:51
vali bey sanirim buyuk ihtimalle gidecek birde bu 1,5milyon olayi yalan okadar toplanmadi cunku

-------------
ölümüne eses

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com