eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 16:53
ESES Yaz 2965 e Gönder Kampanyaya Katılarak Bir Nebze Olsun, Bir Umut Işığı Olarak Kulübümüze Destek Olalım Çok Değil Her SMS de ESKİŞEHİRSPOR'umuza 5,00 TL Katkı Sağlıyoruz ... 
Hiç usenmeden 100kisiye bu msji attım yarısından çoğu destek olur eminim biz eskisehirliyiyiz haydi herkes az demeden destek olsun
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 16:59
Yurt dışından kampanyaya katılabilir miyim? Yani yabancı ülke hattım var.

Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 17:52
Kampanya bitene kadar hergün sigaraya verdiğim para kadar mesaj atacağım.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 18:12
Haberi okur okumaz ilk mesajımi attım, Canım feda kulübüme, emeği geçenlere Teşekkürler. .
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 18:58
Bende mesajımı attım.Ancak bir eksiklik var bence.Daha önce tv lerden gördüğümüz kampanyalarda canlı olarak meblağ izlenebiliyordu.Bir yerde bu yayınlanırsa (mümkünse anlık olarak) iyi bir motivasyon olacaktır.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 19:19
- Sen kulüp olarak yanlış transferler yap 500 bin euro olan adamı 1.5 milyon euro al ondan sonra taraftara de ki bana yardım et.
- Sayın hoşcan zamanı kris boyd vakasını herkes biliyor 76 dk oynayıp bilmem kaç milyon tl parayı alıp giderken bu paraların hesabını yapmayanlar şimdi diyor ki taraftara yardım et.
- Zamanında her oyuncuya ederinden iki , üç katı parayı ver şimdi ise 50 bin euronun lafını yap ondan sonra de ki taraftarımız bize yardım etsin.
- Hoşcan senin zamanında bu kulübe 50-60 yakın transfer oldu hangi oyuncular aldığın fiyattan 4-5 katına fazla ücret ile transfer oldu ? nerede yalan yanlış adam var topladın getirdin takımı gençleştiriyorum diye aslında takımı ucuzlattın şimdi kalkıp taraftara bana destek mi ol diyorsun.
- Sen akıllı yönet takımı gider ile gelirin arasındaki fark uçurum kadar olmasın sağlam yapıya kur takımı ondan sonra kimse sana laf etmez ama süper lig çıktıktan sonra 8 senede maşallah uçan kuşa borç yaptınız Halil Ünal ve Mesut Hoşcan lafların ikinize de.

Allahtan şu kampanyayı valilik yapıyorda paranın kime gittiğini biliyoruz.
zor gününde yanında olan taraftar bu zamanda yanında olacak kombine , forma , her türlü elinden geldiğince takımına yardım eden taraftar 5 tl lafını yapmaz gerekirse 50 tl 500 tl yardımda yapar ama artık şu kulübü adam gibi yönetin.

Bu arada son lafım eğer bu takıma biri destek olacaksa eğer sayın hoşcan sen gidersen bu takıma en büyük desteği vermiş olacaksın çek git artık bırak yakamızı

Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 19:21
güzel kampanya ben de destekte bulundum herkes bulunsun imkanı olan :)
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 19:26
Yardım elbette şart ama Bu nedir arkadaş; Pinto defederico Mongongu Ben Khalifa paraları çıksın diye mi?
Yanlış transferlerin cezaları sorumlularından çıkmalı
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 19:26
Alıntı yapılan EsesLi Onur

- Sen kulüp olarak yanlış transferler yap 500 bin euro olan adamı 1.5 milyon euro al ondan sonra taraftara de ki bana yardım et.
- Sayın hoşcan zamanı kris boyd vakasını herkes biliyor 76 dk oynayıp bilmem kaç milyon tl parayı alıp giderken bu paraların hesabını yapmayanlar şimdi diyor ki taraftara yardım et.

Kris Boyd'un maliyeti bonservisi ile birlikte 12.7 milyon TL.

Hadi aradakileri atlayalım bir de Sebastian Pinto'muz var. 850.000 € x 3 yıl x 3.2 TL = 8.160.000 TL

Bu ikisinin maliyetini toplayalım : 20.860.000TL yani bu ikisi için yaklaşık 4.172.000 taraftarın oy kullanması gerek...

Taraftardan gelecek yardım paraları ile adam olmayı düşünüyorsanız, lütfen yönetimi de taraftara bırakınız. Sizden daha kötü olmayacağı kesin!
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
emrh Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 20:41
Mesajımı attım görevimi yaptım ve yapmaya devam edeceğim kişiler gelip geçer aslolan Eskişehirspor...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır