eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12131415>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 11:23
Büyükerşen i çok severim oy da çok verdim ama bu sefer ilk kez kınıyorum hiç yakışmadı hocam
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 13:19
Özel Ümit Hastanesi yetkilileri, Torku Konyaspor maçı öncesinde Eskişehirsporlu futbolculara destek ziyaretinde bulundu.

Hastane yetkilileri, Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette antrenman öncesinde futbolcularla buluşarak, onlara baklava ikram etti. Ziyarette konuşan Özel Ümit Hastaneleri Halkla İlişkiler Müdürü Gülay Özler, Eskişehirspor'un birliğe ve beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde Eskişehir'de doğmuş ve kente sağlık alanında önemli hizmetleri olan Özel Ümit Hastaneleri'nin her zaman destek için takımın yanında olduğunu ve bundan sonra da olmaya devam edeceğini ifade etti. Özler, Torku Konyaspor maçı için takıma başarı dileyerek 3 puan alacaklarına emin olduğunun altını çizdi.

Teknik Direktör Samet Aybaba ise, takımın tek amacının galibiyet olduğunu kaydetti. Ziyaret için teşekkür eden Eskişehirspor futbolcuları, sonrasında Özel Ümit Hastanesi yetkilileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 
Yukarı
seanjean Liste gör
Yazar

Erdoğan
Yer: KONYA
  Alıntı seanjean Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 15:31
teşekkürler büyükerşen
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 16:00
az önce üç tane mesaj ankaradan gitti
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 16:18
Eskişehirspor Yılmaz Büyükerşen'in en büyük handikapı... Ne zaman Eskişehirspor'la ilgili bir durum olsa acayip şekilde saçmalıyor... Bunun altında yatan sebep bence Hoca'nın Eskişehirspor'u ve kitlesini çok fazla küçümsüyor ve gereksiz görüyor oluşu... Ama bunda çok büyük hata yapıyor... Eğer işler oya dökülecek olursa unutmasın ki son seçim de 30.000 oy farkla kazandı... 30.000 oy da yeni stadın kapasitesinden daha az bir rakam...

Ayrıca Hoca zamanında Eskişehir için yaptığı şeylerin arkasına çok saklanmaya onlara dayanarak gün geçirmeye başladı... Ancak bazı şeylerin özellikle de tramvay konusunun Eskişehir'de ciddi şekilde alarm vermeye başladığını gözlemledim... Neyse bu konu ayrıca irdelenmesi gerek bir husus...

Ama genel olarak Yılmaz Büyükerşen konusunda bir antipati, bir sevimsizliğin yükselmeye başladığı da bir gerçek ve Yılmaz Büyükerşen son dönemde yaptıklarıyla bunu daha da perçinliyor... görünen o ki gelecek seçimlerde Anltaya'daki Mustafa Akaydın ve CHP'nin başına gelenler Yılmaz Büyükerşen'in de başına gelecek...

Konya, Bursa v.s gibi takımlar başarılarını ya da istikrarlarını şehrin bütün dinamiklerinin ortak bir payda da, yani şehrin en büyük markası olan şehir takımlarının etrafında kenetlenmesine borçlular... Ama bizim şehirde millet siyasi taasuplarından ve bağnazlıklarından ötürü bu kenetlenmeyi bir türlü sağlayamıyorlar... Üstüne üstlük daha da köstek oluyorlar... Bunun akla yatar, elle tutulur tek bir tarafı yok...

İyi günlerde, kupa finalinde, avrupa maçlarında hepsi şeref tribününde protokolde yerlerini alıp poz vermeyi biliyorlar... Ama kötü günde hiç birinin estiğini görmüyoruz...

Şu sms, sticker kampanyasında bile Yılmaz Büyükerşen'i görmedik... Yılmaz Büyükerşen'i Eskişehirspor'un hiç bir kongresinde göremedik... Bu kadar da olmaz, ben kendi adıma bu kadarını kabul edemiyorum... Rahmetli Aydın Arat enayi miydi de bu takım için her şeyi yaptı? En azından yapmaya çalıştı...

Yukarı
seanjean Liste gör
Yazar

Erdoğan
Yer: KONYA
  Alıntı seanjean Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 18:36
Alıntı yapılan poseidon

Eskişehirspor Yılmaz Büyükerşen'in en büyük handikapı... Ne zaman Eskişehirspor'la ilgili bir durum olsa acayip şekilde saçmalıyor... Bunun altında yatan sebep bence Hoca'nın Eskişehirspor'u ve kitlesini çok fazla küçümsüyor ve gereksiz görüyor oluşu... Ama bunda çok büyük hata yapıyor... Eğer işler oya dökülecek olursa unutmasın ki son seçim de 30.000 oy farkla kazandı... 30.000 oy da yeni stadın kapasitesinden daha az bir rakam...

Ayrıca Hoca zamanında Eskişehir için yaptığı şeylerin arkasına çok saklanmaya onlara dayanarak gün geçirmeye başladı... Ancak bazı şeylerin özellikle de tramvay konusunun Eskişehir'de ciddi şekilde alarm vermeye başladığını gözlemledim... Neyse bu konu ayrıca irdelenmesi gerek bir husus...

Ama genel olarak Yılmaz Büyükerşen konusunda bir antipati, bir sevimsizliğin yükselmeye başladığı da bir gerçek ve Yılmaz Büyükerşen son dönemde yaptıklarıyla bunu daha da perçinliyor... görünen o ki gelecek seçimlerde Anltaya'daki Mustafa Akaydın ve CHP'nin başına gelenler Yılmaz Büyükerşen'in de başına gelecek...

Konya, Bursa v.s gibi takımlar başarılarını ya da istikrarlarını şehrin bütün dinamiklerinin ortak bir payda da, yani şehrin en büyük markası olan şehir takımlarının etrafında kenetlenmesine borçlular... Ama bizim şehirde millet siyasi taasuplarından ve bağnazlıklarından ötürü bu kenetlenmeyi bir türlü sağlayamıyorlar... Üstüne üstlük daha da köstek oluyorlar... Bunun akla yatar, elle tutulur tek bir tarafı yok...

İyi günlerde, kupa finalinde, avrupa maçlarında hepsi şeref tribününde protokolde yerlerini alıp poz vermeyi biliyorlar... Ama kötü günde hiç birinin estiğini görmüyoruz...

Şu sms, sticker kampanyasında bile Yılmaz Büyükerşen'i görmedik... Yılmaz Büyükerşen'i Eskişehirspor'un hiç bir kongresinde göremedik... Bu kadar da olmaz, ben kendi adıma bu kadarını kabul edemiyorum... Rahmetli Aydın Arat enayi miydi de bu takım için her şeyi yaptı? En azından yapmaya çalıştı...

hüseyin abim aynen katılıyorum çok güzel yorum olmuş ağzına sağlık
başta toplantı yaptığında büyükerşen adamın dibi sanılan ama aslında baştan beri eskişehiri ve eskişehirsporu küçümseyen hatta ve hatta sevmeyen bir başkan görmüş oluyoruz.(parti tutmuyorum)
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 19:21
Siyasetin ES ES ime bulaşmasına gerek yok
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2016 saat 22:13
Bu kampanya ile birlikte coca cola şişelerinin kapaklarındaki şifre ile 1 Tl de olsa takımımıza destek verebiliyoruz. Arkadaşınızın evinde, iş yerinde, cafelerde, kendi evinizde sağda solda çöpe atılacak boş kola şişeleri varsa kapaklarını değerlendirelim. Desteğin azı çoğu yok. Destek destektir
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2016 saat 14:59
Başbakan Davutoğlu'nun Ekonomi Başdanışmanı Günay konuşması
Günay'ın SMS atarken görüntüleri "Eskişehirsporumu Destekliyorum Kampanyası"
AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Günay: 
" Eskişehirspor'un SMS kampanyasına katılıyorum, herkesin de kampanyaya destek vermesini istiyorum"
AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Eskişehir Valiliği öncülüğünde başlatılan "Eskişehirsporumu Destekliyorum" adlı kısa mesaj (SMS) kampanyasına destek verdi. 

Günay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi. 

Eskişehirspor'un, şehrin önemli bir markası olduğunu vurgulayan Günay, şöyle konuştu: 

"Biz 'Yeni markalar geliştirelim' derken mevcut markamıza da destek çıkmamız gerekiyor. Eskişehirspor, hepimizin ortak paydasıdır. Eskişehirsporumuzun ligde kalacağını umuyorum, bunu temenni ediyorum. Takımımıza her türlü desteği de veriyoruz. Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ile sürekli istişare halindeyiz. Eskişehirspor'un SMS kampanyasına katılıyorum, herkesin de kampanyaya destek vermesini istiyorum
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 11:28
vali prim dağıtmış

yıllardır eskişehir büyükşehir belediye başkanı olan sayın yılmaz hocamız nerelerde bilen var mı ?

ama şıkıştığında açık tribünde kendisine pankart açtırmasını bilir

neden bu kadar eskişehirSPOR düşmanısın büyükerşan ?

eskişehirsporun daha ne kadar zor günü olabilir ???
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12131415>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır