eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Es Es yaz 2965`e gönder Maddi Manevi Destek Ol !
    Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:30

Es Es yaz 2965`e gönder ki...

Eskişehirspor’un içinde bulunduğu mali krize destek vermek amacıyla SMS ile yardım kampanyası başlatıldı.
Eskişehir Valiliği, Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliğinde, Eskişehirspor’a destek olmak amacıyla kampanya başlatıldı. Düzenlenen kampanya Eskişehir Valiliği binasında bulunan Yunus Emre Toplantı Salonunda basın ve taraftara tanıtıldı. Tanıtıma, Eskişehir Valisi Güngör Azim Tuna, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Savaş Özaydemir, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Ekrem Birsen ve taraftar grubu önderleri katıldı. Katılımcılar salona Eskişehirspor atkısı ile geldi.
Üç ay sürecek olan kampanyada Eskişehirspor’a destek vermek isteyen taraftarların telefonlarının mesaj kısmına ESES yazarak 2965’e göndermesi yeterli olacak. Taraftarlar her SMS için takımlarına 5 lira katkı sağlayacak. Ayrıca işletmeler için hazırlanan stickerleri almak isteyen esnaf ise verdiği 50 lirayla Eskişehirspor’a destek sağlayabilecek.
Kampanya hakkında konuşan Vali Tuna, toplanacak paralarla oyuncuların borçlarının ödeneceğine dikkat çekerek, “Kulübün borçları var. Bu borçlar için yönetimin gayret göstermesi gerekiyor. Bu bizim dışımızda bir hadise. Biz Eskişehirspor’un yanında olmaya devam edeceğiz. Bu kampanya ile amacımız futbolcuların motive edilmesi. Kendilerini alacakları yönünde güvende hissetmeleri. Bunu oyunlarına yansıtmalarını arzu ediyoruz. Tekrar buradan onlara seslenerek ‘Burada alacağınız kalmaz. Siz sadece oyununuzu iyi oynayın, biz sadece bunu bekliyoruz’ diyoruz. Yaptıklarımızın karşılığını futbolculardan da görmek istiyoruz” dedi.
Konuşmanın ardından Vali Tuna başta olmak üzere, oda başkanları ve taraftar önderleri attıkları mesajla Eskişehirspor’a 5 liralık destek oldu.

Eskisehirspor.com
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:31

Teşekkürler
29.03.2016
Eskişehir Valimiz Sayın Güngör Azim Tuna’nın daha önce bizimle fikir olarak paylaştığı, sonrasında da Eskişehir Valiliği öncülüğünde Eskişehirspor’umuza katkı sağlamak amacıyla; Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Borsası’nın Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin desteğiyle başlatılan ve bugün de bir basın toplantısı ile kamuoyuna detaylarının aktarıldığı “Eskişehirspor’umu destekliyorum” kampanyası için başta Sayın Valimiz olmak üzere emeği geçen ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz.

Kulübümüzü ve kent dinamiklerini bir araya getiren bu kampanyayı önemsediğimizi belirtmek istiyoruz. Kulübümüzün 50 yıllık tarihi süresince, birlik ve beraberlik konusunda her zaman emsal teşkil etmiş şehrimizin, iyi ve kötü günde her zaman takımımızın yanında olduğunu malzemecisinden personeline, sahada ter döken futbolcusundan, teknik heyetine ve yönetimine olmak üzere hepimiz çok iyi biliyoruz.

Bu vesile ile SMS kampanyasına katkı sağlayacak herkese ve büyük Eskişehirspor taraftarına yeniden şükranlarımızı sunuyoruz.
http://www.eskisehirspor.org/
Yukarı
esesliadem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: yeşiltepe
  Alıntı esesliadem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:33
2 tane attım
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:34

Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:43
Sadece kendimiz değil, etramızdaki diğer takımları tutan nazımızın geçtiği arkadaşları da bu kampanyaya dahil etmeye çalışalım... Ben şimdiden 6 kişiye salça olup zorla bağış yaptırttım:)
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:45
Biz destek oluruz o ayrı konu. Ama kongrede mali tabloyu ibra edenler bir zahmet pisliklerini temizlesinler. Hoşcan'a sen ne yapıyorsun demeyen kongre üyeleri bir zahmet aidatlarını da ödesinler.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
bilaltopal Liste gör
Yazar

BİLAL
Yer: Turkey
  Alıntı bilaltopal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:45
Bende bağışımı yaptım. Az demeyelim. Damlaya damlaya göl olur. Eskişehirspor'umu amatör kümelerde görmek istemiyorum.Haydi Eskişehir gün yardım etme günüdür.
SEVDAMIZ ESKISEHIR
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 15:46
Alıntı yapılan poseidon

Sadece kendimiz değil, etramızdaki diğer takımları tutan nazımızın geçtiği arkadaşları da bu kampanyaya dahil etmeye çalışalım... Ben şimdiden 6 kişiye salça olup zorla bağış yaptırttım:)

Renkdaşım aynısını bende yaptım
herkese msj atıyorum...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 16:14
Şu Resimde Eskişehirspor'u Temsil Edecek Başkan Nezdinde Geçtim de Bir Tane Yönetici demi Yok Nasıl Bir Yönetim, Nasıl Bir Eskişehirspor Başkanı Var Bizde, Konu ESKİŞEHİRSPOR'a Maddi Destek Sağlamak Açısından Bir SMS Kampanyası Başlatılmış Fotoğrafta Bir Tane Eskişehirspor'u Temsile Yetkil Ne Bir Başkan, Ne de Bir Yönetici Var ...

İddia Ediyorum Bunlar SMS Bile Atmamıştır. 5,00 TL Kendi Ceplerinden Çıkar Zarar Edeceğiz Diye ...

Bugün Bir Gerçek Daha Su Yüzüne Çıktı Sayın Valimiz ESKİŞEHİRSPOR'un Şu Anki BAŞKANI ....
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2016 saat 16:33
Alıntı yapılan okankaramese

Şu Resimde Eskişehirspor'u Temsil Edecek Başkan Nezdinde Geçtim de Bir Tane Yönetici demi Yok Nasıl Bir Yönetim, Nasıl Bir Eskişehirspor Başkanı Var Bizde, Konu ESKİŞEHİRSPOR'a Maddi Destek Sağlamak Açısından Bir SMS Kampanyası Başlatılmış Fotoğrafta Bir Tane Eskişehirspor'u Temsile Yetkil Ne Bir Başkan, Ne de Bir Yönetici Var ...

İddia Ediyorum Bunlar SMS Bile Atmamıştır. 5,00 TL Kendi Ceplerinden Çıkar Zarar Edeceğiz Diye ...

Bugün Bir Gerçek Daha Su Yüzüne Çıktı Sayın Valimiz ESKİŞEHİRSPOR'un Şu Anki BAŞKANI ....

Birakin dahil olmasinlar.
Valinin yaptığı açıklama son derece net:
Yönetim kendi borcuna harcina baksın ancak bu futbolcularin alacaklarini dahi odeyemiyorlarsa taraftar devreye girer vali devreye girer şehrin dinamikleri devreye girer demiş.
Biz elimizden geldigince destek olalım.
Bu kampanyayı da sahiplenmeye calismasinlar bir zahmet.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,223 saniyede hazırlanmıştır