eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2016 saat 16:36
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Maçta bireysel haricinde hiçbir şekilde toplu halde küfürlü protesto yapılmadı sadece hakemi baskı altına almak için yüklenildi bundan da taraftara ceza geleceğini sanmıyorum en fazla para cezası gelir kulübe benim görüşüm.

İlk yarıda "Azizin köpeği Türk hakemleri" uzun bir süre söylendi.
Yine 2.yarıda "a....a....k....fenerbahçe" diye açık tribünde bir süre bağırıldı.
Ayrıca penaltıdan sonra açık tribünden sahaya birkaç tane koltuk atıldı.
Eskiden olsa bunlara çok basit olaylardı. Asla ceza verilmezdi. Ama şimdi en ufak bir küfürü bile affetmiyorlar. Tabi ki iş gözlemciye kalıyor. İnşallah edilen küfürleri duymamış ya da duysa bile yazmamıştır.
Benim tahminim ceza alacağız. Fenerbahçe maçına girenler Antalya maçında tribünde olmayacak. İnşallah yanılırım. Antalya maçında taraftara çok ihtiyaç var.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
keagle26 Liste gör
Yazar

ÇAĞTAY
Yer: eskişehir
  Alıntı keagle26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2016 saat 23:46
bari kısmi olarak verseler cezayı en azından sadece biletli seyircilere ceza verilse kombinesi olanlar maça gidebilir yada sadece nefer yada sadece açık trübün olarak verilse ceza ama kulağa en hoş geleni sanırım klübe para cezası olur
kimse eskişehirspor'dan büyük değildir eskişehirspor gücüne güç katanlar kadar büyüktür..!
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 12:35
Alıntı yapılan emrah

Alıntı yapılan ArmaSevdası

Maçta bireysel haricinde hiçbir şekilde toplu halde küfürlü protesto yapılmadı sadece hakemi baskı altına almak için yüklenildi bundan da taraftara ceza geleceğini sanmıyorum en fazla para cezası gelir kulübe benim görüşüm.

İlk yarıda "Azizin köpeği Türk hakemleri" uzun bir süre söylendi.
Yine 2.yarıda "a....a....k....fenerbahçe" diye açık tribünde bir süre bağırıldı.
Ayrıca penaltıdan sonra açık tribünden sahaya birkaç tane koltuk atıldı.
Eskiden olsa bunlara çok basit olaylardı. Asla ceza verilmezdi. Ama şimdi en ufak bir küfürü bile affetmiyorlar. Tabi ki iş gözlemciye kalıyor. İnşallah edilen küfürleri duymamış ya da duysa bile yazmamıştır.
Benim tahminim ceza alacağız. Fenerbahçe maçına girenler Antalya maçında tribünde olmayacak. İnşallah yanılırım. Antalya maçında taraftara çok ihtiyaç var.

Ben 2.yarının sonlarında ki küfür haricin de küfür duymadım o kadar sebepten de ceza geleceğini pek sanmıyorum o olayda hakemin hatalı kararlarından dolayı taraftarı strese sokmasından kaynaklıdır MHK bunları göz önüne alıp o yönde rapor vermelidir temennim inşallah sen yanılırsın ben haklı çıkarım bu ne seni kücültür ne beni büyütür hepimiz kazanmış oluruz bizim o maçta o tribünde olmamız lazım çünkü.
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 13:30
Ceza alıcaz eski örneklere bakarsak, futbolun katili Türk hakemleri de dedik yanlış hatırlamıyorsam sadece bunun için bile tribün kapatıyorlar.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 15:35
Tahmin ettiğim gibi ceza gelmiş. Fenerbahçe maçında açık tribünde olanlar Antalya maçınca giremeyecek .
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 18:34
ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,karar verilmiştir...
Belkide Kupa macında ceza çekilebilir
Diğer Husus ise Maraton tribünü diyor sadece oradakiler mi cezalı yoksa ben mi yanlış anladım?
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 20:00
gerizekalı PFDK burda hakem her türlü boku yesin biz de alkışlayalım öyle mi.sen önce kendi kurumuna ceza ver.yazıklar olsun. bir de ceza veriyorlar.insan psikolisinden anlamaz geri zekalılar.
Yukarı
erhankaratas Liste gör
Yazar

Erhan Karataş
  Alıntı erhankaratas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 20:04
bu geri zekalı PFDK yı protesto etmek lazım
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 20:10
pfdk ya göre;
gelecek hakemler takımların kaderleriyle oynayacak. insanların gözünün içine baka baka şike yapacak taraftar protesto edince taraftara kırmızı kart gösterip bir dahaki maca almayacak. Vay babam vay. ne güzel tiyatro be.İnsanları koyunlaştırdınız iyice. Ne güzel siz çalın biz söyleriz. Oh düğün sizin dernek sizin. Şampiyon belli düşüceklerde belli olsun değil mi?
Hakkımız helal değil tüm emek hırsızlarına
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
bilaltopal Liste gör
Yazar

BİLAL
Yer: Turkey
  Alıntı bilaltopal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2016 saat 21:19
Bir sonraki evimizdeki kupa macimiz olan Bursaspor maçinda tribun kapatma cezasını cekebiliyor muyuz? acaba.
SEVDAMIZ ESKISEHIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır