Sayfayı yazdır | Close Window

2015-2016 Sezonu PFDK Kararları

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4743
Yazdırma tarihi: 17/May/2024 saat 22:48
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2015-2016 Sezonu PFDK Kararları
Gönderen: champions26
Konu: 2015-2016 Sezonu PFDK Kararları
Gönderi tarihi: 19/Oca/2016 saat 22:04

Es Es PFDK'ya sevk edildi!

Es%20Es%20PFDKya%20sevk%20edildi!
http://anadolugazetesi.net/spor-nc-0004.aspx - Spor  - 19.01.2016 Salı 22:48 
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Spor Toto Süper Lig'de...
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden 6 takımı, TFF Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk etti.

Süper Lig'de yer alan Kasımpaşa, Kayserispor, Antalyaspor, Çaykur Rizespor, Bursaspor ve Eskişehirspor'un, 18. hafta oynanan maçlardan dolayı çeşitli nedenlerden PFDK'ya sevkine karar verildiği belirtildi.haber7

Yanıtlar:
Gönderen: keagle26
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 00:58
bence hakeme bukadar düşük performans notu verilmişken ve trübünü kasıtlı olarak tahrik etmişken bence ceza sadece para cezası olarak gelir huhukta bile karsı tarafın tahrikinden ceza indiriminden faydalanıyorsun bence taraftarlara ceza gelmez birde toplu halde küfür edlimediki sadece allah belanı versin denildi küfür değil bu bela okumak kötü tezahuratta değil yönetimin bu konuda üstüne gitmesi gerekir ceza belli olunca

-------------
kimse eskişehirspor'dan büyük değildir eskişehirspor gücüne güç katanlar kadar büyüktür..!

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 06:08
Malesef seyircisiz olacak ilk maçımız

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 07:17
para cazası gelir klübe

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 11:23
Antalya maçı seyircisiz olur. Maalesef en büyük köyümüz olmayacak

Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 11:28
Aslında ceza yemezdikde Mesut Hoşcan ağzından bu seyircide ceza alacak dedi.
Orayı ne karıştıyorsun. Sen hakemleri eleştirmene baksan bişey olmayacak bence. Gerçi daha açıklanmadı ama  seyircisiz oynayabiliriz.

Gönderen: ermanbey26
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 11:33
maçın içine kim ettiyse cezayı da o çeksin,insanları zivanadan çıkarıp ceza vermek hiç adil değil.geçen sene fenerbahçeyi kadıköyde yeniyoruz derken uydurma penaltıyla 2-2 bitmişti maç,tahammül sınırlarını aştı bu olaylar...

-------------
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 11:42
biride maçta meşale yaktı hey allahım ya

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: ArmaSevdası
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 11:43
Maçta bireysel haricinde hiçbir şekilde toplu halde küfürlü protesto yapılmadı sadece hakemi baskı altına almak için yüklenildi bundan da taraftara ceza geleceğini sanmıyorum en fazla para cezası gelir kulübe benim görüşüm.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 11:54
Hakem bozuntusunun kararları tüm kamuoyunun ortak tepkisini aldığı
hatta federasyonun bile açıklama zarureti hissettiği olayların olduğu
Maçın gözlemcisinin bile fikrini gösteren zayıf not göz önünde bulundurulur
ise bize ceza verilmemesi gerekiyor...

Artı;
Önceki maçlarında bile yaptığı fahiş hatalara rağmen bu formsuzluğunu
göz ardı ederek Alper Ulusoy'u dinlendirmeden form tutmadan maça çıkaran
Merkez Hakem Kurulu ve özellikle ESES düşmanı Kuddusi MÜFTÜOĞLU'nun da
kulağı böylece çekilmiş olur...

Bu lig böyle devam etmez diye herkes bas bas bağırır iken isyan çıkıp
yıkımlar başladığında Federasyon başkanı, yöneticileri ve kurulları yıkılan
dünyanın tepelerinden başka nereye yıkılacağını zannediyorlar...

Federasyon yıkılan dünyanın altında kalmadan artık gerekli ayarları yapmalıdır...

Özellikle de bu işe İktidar Pattisinin Milletvekili Adayından başlamalıdır...
Bir an önce Kuddusi Müftüoğlu verdiği görevi rezil rüsva ettiği için
MHK Başkanlığından el çektirilmelidir...

Hatta bu hususta basın açıklaması yaparak taraftarlar bile kamuoyunun dikkatini çekmelidir...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 16:36
Alıntı yapılan ArmaSevdası

Maçta bireysel haricinde hiçbir şekilde toplu halde küfürlü protesto yapılmadı sadece hakemi baskı altına almak için yüklenildi bundan da taraftara ceza geleceğini sanmıyorum en fazla para cezası gelir kulübe benim görüşüm.

İlk yarıda "Azizin köpeği Türk hakemleri" uzun bir süre söylendi.
Yine 2.yarıda "a....a....k....fenerbahçe" diye açık tribünde bir süre bağırıldı.
Ayrıca penaltıdan sonra açık tribünden sahaya birkaç tane koltuk atıldı.
Eskiden olsa bunlara çok basit olaylardı. Asla ceza verilmezdi. Ama şimdi en ufak bir küfürü bile affetmiyorlar. Tabi ki iş gözlemciye kalıyor. İnşallah edilen küfürleri duymamış ya da duysa bile yazmamıştır.
Benim tahminim ceza alacağız. Fenerbahçe maçına girenler Antalya maçında tribünde olmayacak. İnşallah yanılırım. Antalya maçında taraftara çok ihtiyaç var.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 23:46
bari kısmi olarak verseler cezayı en azından sadece biletli seyircilere ceza verilse kombinesi olanlar maça gidebilir yada sadece nefer yada sadece açık trübün olarak verilse ceza ama kulağa en hoş geleni sanırım klübe para cezası olur

-------------
kimse eskişehirspor'dan büyük değildir eskişehirspor gücüne güç katanlar kadar büyüktür..!

Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 12:35
Alıntı yapılan emrah

İlk yarıda "Azizin köpeği Türk hakemleri" uzun bir süre söylendi.
Yine 2.yarıda "a....a....k....fenerbahçe" diye açık tribünde bir süre bağırıldı.
Ayrıca penaltıdan sonra açık tribünden sahaya birkaç tane koltuk atıldı.
Eskiden olsa bunlara çok basit olaylardı. Asla ceza verilmezdi. Ama şimdi en ufak bir küfürü bile affetmiyorlar. Tabi ki iş gözlemciye kalıyor. İnşallah edilen küfürleri duymamış ya da duysa bile yazmamıştır.
Benim tahminim ceza alacağız. Fenerbahçe maçına girenler Antalya maçında tribünde olmayacak. İnşallah yanılırım. Antalya maçında taraftara çok ihtiyaç var.

Ben 2.yarının sonlarında ki küfür haricin de küfür duymadım o kadar sebepten de ceza geleceğini pek sanmıyorum o olayda hakemin hatalı kararlarından dolayı taraftarı strese sokmasından kaynaklıdır MHK bunları göz önüne alıp o yönde rapor vermelidir temennim inşallah sen yanılırsın ben haklı çıkarım bu ne seni kücültür ne beni büyütür hepimiz kazanmış oluruz bizim o maçta o tribünde olmamız lazım çünkü.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 13:30
Ceza alıcaz eski örneklere bakarsak, futbolun katili Türk hakemleri de dedik yanlış hatırlamıyorsam sadece bunun için bile tribün kapatıyorlar.

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 15:35
Tahmin ettiğim gibi ceza gelmiş. Fenerbahçe maçında açık tribünde olanlar Antalya maçınca giremeyecek .

-------------

Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 18:34
ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,karar verilmiştir...
Belkide Kupa macında ceza çekilebilir
Diğer Husus ise Maraton tribünü diyor sadece oradakiler mi cezalı yoksa ben mi yanlış anladım?

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: erhankaratas
Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 20:00
gerizekalı PFDK burda hakem her türlü boku yesin biz de alkışlayalım öyle mi.sen önce kendi kurumuna ceza ver.yazıklar olsun. bir de ceza veriyorlar.insan psikolisinden anlamaz geri zekalılar.

Gönderen: erhankaratas
Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 20:04
bu geri zekalı PFDK yı protesto etmek lazım

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 20:10
pfdk ya göre;
gelecek hakemler takımların kaderleriyle oynayacak. insanların gözünün içine baka baka şike yapacak taraftar protesto edince taraftara kırmızı kart gösterip bir dahaki maca almayacak. Vay babam vay. ne güzel tiyatro be.İnsanları koyunlaştırdınız iyice. Ne güzel siz çalın biz söyleriz. Oh düğün sizin dernek sizin. Şampiyon belli düşüceklerde belli olsun değil mi?
Hakkımız helal değil tüm emek hırsızlarına

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: bilaltopal
Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 21:19
Bir sonraki evimizdeki kupa macimiz olan Bursaspor maçinda tribun kapatma cezasını cekebiliyor muyuz? acaba.

-------------
SEVDAMIZ ESKISEHIR

Gönderi tarihi: 21/Oca/2016 saat 23:15

çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,karar verilmiştir...

Bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine diyor
Bir sonraki resmi müsabakamız bursa ile kupa maçı büyük ihtimal o maçta ceza çekilir.
Ama şöyle bir saçma bir durum olur ben fenerbahçe maçında pasoligten ceza aldım ve bursa maçında diyelim pasoligim bloke edildi eee maçta kağıt bilet var gider kağıt bilet alırım ve maça girerim ondan sonra ki antalya maçında tribünde yerimi alırım hem cezamı çekmiş olurum ama cezamı çektiğim maçta maça girmiş olurum

-------------

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 00:17
Ben hala çözemedim. Bursaspor maçına mı giremiyoruz yoksa Antyalya maçına mı ? Google'dan araştırdım hiç böyle bir örneğe rastlanılmamış. Enterasan bir durum. Umarım Bursa maçı için geçerlidir. Çünkü kağıt biletle o maça girme ihtimalimiz var.

-------------

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 00:20
Alıntı yapılan EsesLi Onur

çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,karar verilmiştir...

Bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine diyor
Bir sonraki resmi müsabakamız bursa ile kupa maçı büyük ihtimal o maçta ceza çekilir.
Ama şöyle bir saçma bir durum olur ben fenerbahçe maçında pasoligten ceza aldım ve bursa maçında diyelim pasoligim bloke edildi eee maçta kağıt bilet var gider kağıt bilet alırım ve maça girerim ondan sonra ki antalya maçında tribünde yerimi alırım hem cezamı çekmiş olurum ama cezamı çektiğim maçta maça girmiş olurum

Bir sonra ki dediğine göre bursaspor maçı olabilir inşallah'ta öyledir fakat benim anlamadığım diğer nokta Maraton tribünüe giren diyor yani sadece o tribüne mi ceza var yoksa komple mi ?

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 01:37
kağıt bileti tc nosu ile alıyorsun yani passo lig de tcne ceza geldiği için kağıt bilet alamayabilirsiniz

-------------

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 10:37
Alıntı yapılan keagle26

kağıt bileti tc nosu ile alıyorsun yani passo lig de tcne ceza geldiği için kağıt bilet alamayabilirsiniz

Ama sonuçta şuda var ki kağıt bilette fotoğraf falan yok yani ben cezalı olsam bile bir yakınıma bileti aldırır yine girerim o maça doğru mu?

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 10:47
Tc ile verse de farketmez ki giderim babamın tc si ile bileti alırım ben giderim maça nede olsa fotoğraf yok

-------------

Gönderen: neandertal
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 11:51
Ne aptalca bir sistem bu! Passolig denen zımbırtıyı neden çıkarttınız? Maça gidip sadece takımını destekleyen kişinin suçu ne? Maça gitmesini engelliyorsunuz Passoligi neden sattınız? Maça gitmek için passolige para verecek, kombineye para verecek ama birileri canımız istemedi seni maça almayacağız desin. Parayı da boşuna vermiş olsun.

Mahkemeye gitsek, elimizde kalacak malum hukuk devleti değiliz...

Gönderen: simsekler26
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 12:50
Ceza Antalyaspor maçında geçerli. Seyirci cezaları aynı kategoride değerlendiriliyor.

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 13:15
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Tc ile verse de farketmez ki giderim babamın tc si ile bileti alırım ben giderim maça nede olsa fotoğraf yok

kağıt bilet almak için passO kart lazım passo kart almak içinde fotoğraf ve kimlik bilgisi

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderi tarihi: 02/Şub/2016 saat 16:22
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 02.02.2016 tarih ve 54 sayılı toplantısında almış olduğu kararlar aşağıda belirtilmiştir.

1- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 28.01.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - BURSASPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, teknik sorumlusunun flaş röportaja ve basın toplantısına katılımının sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, yedek güç sisteminin çalışır durumda bulundurulmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Cezaların birleştirilmesi suretiyle ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2016 saat 16:25
Bursa maçında Fener maçından çok daha fazla küfür edildiği halde "çirkin ve kötü tezahürattan" ceza verilmemiş.Ben yine tribüne giriş yasağı bekliyordum. Fener maçında boşu boşuna ceza yedik gerçekten..

-------------

Gönderi tarihi: 02/Şub/2016 saat 18:08
Kupada çeyrek finale kalsaydık ceza verirlerdi.

-------------

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 15/Şub/2016 saat 22:53
Umarım bu hainler pfdk'ya da sızmamıştır.

http://hizliresim.com/RoWZ6R">

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 12:17
Sevgilisine pankartla evlenme teklif edilince birsey olmuyorda Bodrum'daki sevgilisiyle yaşadığı aşkı anlatincami suç oluyor. Ayrıca şehitler ölmez vatan bölünmeze gıcık olmuyorlarda bunama oluyorlar. Anneannem söylerdi "İşgilli g.t dingildermis dingildemezse fingirdermis"

-------------

Gönderen: alabucak
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 20:02
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hukuk Müşavirliği, Spor Toto Süper Lig ekipleri http://www.sahadan.com/Team/Default.aspx?id=2 - Fenerbahçe , http://www.sahadan.com/Team/Default.aspx?id=3 - Beşiktaş , http://www.sahadan.com/Team/Default.aspx?id=1 - Galatasaray , http://www.sahadan.com/Team/Default.aspx?id=446 - Medicana Sivasspor ve http://www.sahadan.com/Team/Default.aspx?id=536 - Eskişehirspor 'u Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk etti.

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 20:04
sebebi bu http://www.sahadan.com/Team/Default.aspx?id=536 - Eskişehirspor da Antalyaspor maçındaki talimata aykırı hareketi sebebiyle PFDK'ya sevk edilen diğer Süper Lig ekipleri oldu.

-------------
ŞİMŞEK

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 20:05
Bu pankarttan dolayı federasyon bize ceza verecekse adı Türk Futbol Federasyonu değildir.

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 20:29
bu pankarttan inşallah ceza almayız. keşke bu tarz işlere girilmeseydi onun yerine şehitlere polislere askerlere güzellemeler yapabileceğimiz pankartlar assaydık.

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 21:12
Arkadaşlar sevk sebebimizin devre arası sulama yapılmasıymış benim duyduğum haber bu . Özellikle antalya kalesine sulama yapmamız dikkat çekmiş ne alakaysa

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 23:14
4- ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün 14.02.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-ANTALYASPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki "talimata aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile 2015-2016 Sezonu Spor Toto Süper Lig Müsabakaları Statüsünün 5/12. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

ESKİŞEHİRSPOR Kulübü futbolcusu NADİR ÇİFTÇİ 'nin aynı müsabakadaki "hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 41. maddesi uyarınca ve "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 15.02.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Es-Astaraftar
Gönderi tarihi: 16/Şub/2016 saat 23:41

Spor Toto Süper Lig Müsabakaları Statüsünün 5/12. maddesi

(12) Yeşil zeminin sulanması işleminin müsabaka başlangıcından 60 dakika önce bitirilmesi zorunludur. Bununla birlikte her iki takımın temsilcilerinin talebi ve TFF temsilcisinin izninin alınması şartıyla müsabakanın başlamasına 60 dakikadan daha az bir süre kala da sulama yapılabilir. Sulama işleminin tüm sahayı kapsaması zorunludur. Yeşil zeminin devre arasında sulanabilmesi için her iki takımın temsilcilerinin talebi ile TFF temsilcisinin izni şarttır. Suni çim sahalarda, aşırı sıcak havalarda müsabakadan 45 dakika öncesinde ve devre arasında sulama yapılabilir.

yakın zamanda ise verilen ceza örneği aşağıda görülmektedir.

Fenerbahçe A.Ş.'nin, 13.12.2015 tarihinde oynanan Fenerbahçe A.Ş. - Medipol Başakşehir FK Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, yeşil zeminin statüye aykırı sulanmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına,

Nadir Sportmenlik dışı davranıştan dolayı 2 maç ceza alır tahminen

-------------
Taraftar doğduk biz

Gönderi tarihi: 18/Şub/2016 saat 17:41

4- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 14.02.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - ANTALYASPOR A.Ş. Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, yeşil zeminin statüye aykırı sulanmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü sporcusu NADİR ÇİFTÇİ'nin, rakip takım sporcusuna yönelik hakareti ve müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 26.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

-------------
ŞİMŞEK

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 18/Şub/2016 saat 20:24
Eyyyy yönetim Nadir'ib cezasina süresi geçmeden erteleme başvurusuna bulunsun hukukçu arkadaş.

-------------

Gönderen: radres26
Gönderi tarihi: 18/Şub/2016 saat 20:25
İtiraz degil erteleme.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Şub/2016 saat 19:59
Deplasman cezası geliyor. BJK maçına bizi almayacaklar

-------------

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 23/Şub/2016 saat 22:08
Kötü tezahürat ne? Hırsız Ramazan mı? Yoksa kaleciyi ıslıklayıp yuhalamak mı? Tribün kapama cezası çok ağır olur.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderi tarihi: 24/Şub/2016 saat 05:29
Ha ha haa. Sokakta hırsız var diye bağırsak bak başımıza neler geliyor. Birde topluca bağırdık. Ramazan önemli değil. O sıfatı ülkede kullanmak yasak.

-------------

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 24/Şub/2016 saat 07:49
"TFF'nin resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şöyle denildi:

"1- ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün 20.02.2016 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş.-ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."

Kim küfretti lan..
Şaka bir yana tribünde yellensen ceza gelecek. TFF nin amacı ne anlamadım. Böyle seyirci başka yerde övülür, ödüllendirilir.

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 24/Şub/2016 saat 08:28
Başkan cikta gozlemciden şikayetçi ol küfür nerde

-------------

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 24/Şub/2016 saat 08:39
Kasımpaşa taraftarı futbolcularımız maç sonu seyircimizin yanına giderken hepiniz o. ç. diye bağırdı. Protokoldeydim, çok net duydum. O terbiyesizler sevk edilmemiş de hırsız Ramazan dendi diye biz mi sevk edilmişiz? Allah kahretsin böyle düzeni lanet olsun Allah kahretsin yanlı davranan herkesi.

Gönderi tarihi: 24/Şub/2016 saat 10:53
Kasımpaşa taraftarı pfdk'ye sevk edilmemiş mi ? Futbolcularımıza tahrikleri yapan kimdi.

Tribünden çok şey söyleyeceksin ama yine sahayı kapatacaklar.
Tff Eskişehirspor düşmanı açık ve net.

Gönderen: Saint_EsEs
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 17:31
5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 20.02.2016 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişleri engellenmesine,

-------------
Aziz EsEs

Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 17:38

5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 20.02.2016 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişleri engellenmesine, ceza kesilmiş vede beşiktaş ta cezalı seyircisiz maç

-------------
ŞİMŞEK

Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 17:43
Her şey bu kadar basit olmamalı. "Hırsız Ramazan" yüzünden ceza yiyoruz. Hakikaten çok komik. Tek bir küfür bile edilmedi. Sahaya tek bir madde atılmadı.
Beşiktaş'ın ceza almasından dolayı bu karar verilmiştir açık ve net.
İnsanları tribünden soğutuyorsunuz yazıklar olsun.

-------------

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 17:59
Alıntı yapılan alabucak

<p style="TEXT-ALIGN: justify">5- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün,
20.02.2016 tarihinde oynanan KASIMPAŞA A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR Spor Toto
Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu
çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde
misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin
53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan tribüne giriş
yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke
edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişleri
engellenmesine, ceza kesilmiş vede beşiktaş ta cezalı seyircisiz maç

G ve F olmak üzere iki blok vardı hangisine1 maç deplasman yasağı geldi öğrenebiliyor muyuz ?

-------------

Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 18:06
Alıntı yapılan alabucak

<p style="TEXT-ALIGN: justify">5- ESKİŞEHİRSPOR ceza kesilmiş vede beşiktaş ta cezalı seyircisiz maç

4- Beşiktaş A.Ş.’nin, 22.02.2016 tarihinde oynanan Beşiktaş A.Ş. – Gençlerbirliği Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 100.000.-TL para cezası ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan Kuzey, Güney, Doğu, Batı tribünlerine giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine,

5- Eskişehirspor Kulübünün, 20.02.2016 tarihinde oynanan Kasımpaşa A.Ş. – Eskişehirspor Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 20.000-TL para cezası ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişleri engellenmesine,

renkdaşım , maç seyircisiz değil

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 18:09
kasımpaşa tarafına VİP tribune eskişehirspor passo kartımla girip maç izledim bjk maçına gitsem sıkıntı olurmuki

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: aliESES26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 18:56
Bu TFF tam bir eyyamcı.Maçta asla küfür olmadı.
Haram zıkkım olsun akdıkları paralar

Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 19:00
Aşağıdaki habere göre resmen Gözlemci yakmış bizi. Kasımpaşalı futbolculara "Ayağa kalkın erkek gibi oynayın" diye bağırıldı. Ancak maçın gözlemcisi Sebahattin Şahin "Ayağa kalkın ananızı s..." diye bağırıldığını yazmış.

%20 - http://www.net26.net/gozlemcinin-kurbani-olduk-565.html

-------------

Gönderen: aliESES26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 19:12
Video görüntüleri ile PFDK ya itiraz etme hakkımız varmıdır acaba?

Gönderen: eseslieko26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 19:19
salih dursuna 3 maç ceza gelmiş şaka gibi bunu bizim topçumuz yapsa sezonu kapatmıştı yazıklar olsun kuddusi devam ediyor kaldığı yerden

video herşeyi anlatıyor

https://m.youtube.com/watch?v=BLfCdgQj6R4

-------------
ŞAMPİYON ESKİŞEHİR

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 21:32
Ulan nadir e de 3 salihe de 3 mac ceza vermek kadar serefsizlik varmi. Ayrica aykut demirde tehdit eder o da 3 mac alir. Allah belanizi ne diyelim. Bu adilere dur denilmeli artık

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 22:20
Hakkı yendi dediğimiz takım bu işte. Biz ve diğer Anadolu kulüpleri en ufak bir olayda bile en az bu kadar ceza alıyoruz.
Bu sistem böyle devam ettikçe, ligimiz iki takımın şampiyonluğu, iki takımın da Avrupa mücadelesi olarak sürüp gider.

-------------
E S E S

Gönderen: mert.ES
Gönderi tarihi: 25/Şub/2016 saat 23:34
Alıntı yapılan aliESES26

Bu TFF tam bir eyyamcı.Maçta asla küfür olmadı.
Haram zıkkım olsun akdıkları paralar

maçın son dakikalarında hepiniz o.ç. şeklinde küfür edildi 50-100 kişi tarafından. gazla çalışan bir tribünümüz olduğu için bence tff ye değil kendimize bakmalıyız

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 01:50
kasımpaşalıların tahriklerinden sonra kısa bir süre pasa noluyor gözün başın oynuyor diye bağrıldı

Gönderen: esescanba
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 08:05
bundan sonra hangi futbolcu hakeme kırmızı kart gösterirse en fazla 3 maç ceza alır.

Gönderen: esescanba
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 08:09
YÖNETİM UYUMA KULUBÜN ŞEHRİN HAKKINI BİR KERE  SAVUNUN YA KÜFÜR OLMADI İTİRAZ EDİN BAĞIRIN ÇAĞIRIN SESİNİZİ YÜKSELTİN LİGDEN ÇEKİLİRİZ DEYİN YETER ARTIK ACİL İTİRAZ EDİN

Gönderen: esesman
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 08:27
Alıntı yapılan aliESES26

Video görüntüleri ile PFDK ya itiraz etme hakkımız varmıdır acaba?

benim bildiğim sahanın içinde bulunan spor büro polisleri sürekli bizi kayıt altına aldı, o görüntüler istenerek itirazda bulunulabilir

-------------

ANTİ byzans!!...

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 12:54
Yemın edıyorum futboldan soguttular ınsanları. Baska ulkelerde taraftarı stadlara nasıl cekerız dıye ugrasırlar bızım ulkede de nasıl engellerız dıye ugrasılıyor. Bu tup kafalı adam bu ulkenın futbolu yönetıyorya gercekten yazık bu ulkenin futboluna..

-------------
sadece eses

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 12:55
Yemın edıyorum futboldan soguttular ınsanları. Baska ulkelerde taraftarı stadlara nasıl cekerız dıye ugrasırlar bızım ulkede de nasıl engellerız dıye ugrasılıyor. Bu tup kafalı adam bu ulkenın futbolu yönetıyorya gercekten yazık bu ulkenin futboluna..

-------------
sadece eses

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 14:03
Yazıklar olsun.Sezon başından beri beklediğim deplasmandı.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 14:11
Yönetim sen sessiz kalmaya devam et. Daha çok bize oyun oynarlar.

Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 14:37
Akıllı bir yönetim gözlemcinin yazdığı "ayağa kalkın ananızı si..." tezavruhatının aslında söylenmediğini Ligtv ve polis görüntülerinden tespit ederek ispatlayıp, cezanın iptali için PFDK'ya itiraz eder. Ama nerede bunlar da öyle bir yetenek. Kendi işleri varken uğraşmazlar bile.

-------------

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 20:25
Şimdi tamamen mi giremiyoruz yoksa kasımpaşa maçında olanlar mı giremiyor ?

-------------

Gönderi tarihi: 26/Şub/2016 saat 21:02
Kasımpaşa maçında olanlar Beşiktaş tada gençler maçında olanlar giremicek

-------------

Gönderen: Ç A K İ
Gönderi tarihi: 07/Mar/2016 saat 11:39
akşam gs - başakşehir maçında sahaya yabancı madde yağdı !!!

şimdi tff nin ne ceza vereceğini çok merak ediyorum ve dünden beri bakıyorum hiç bi spor programında bu konuşulmadı eskişehir yapsa götlerini yırtarlardı

bunun cezası tribün kapatmadır. hep beraber eyyamcı TFF nun kararını göricez

-------------
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 15:44
Beklediğimiz gibi PFDK'ya sevkedildik. Hem küfür hem de saha olayları var. Tahminim Gs maçı komple seyircisiz olacak. 2 maç seyircisiz oynama verirlerse de şaşırmam.

___

2- ESKİŞEHİRSPOR Kulübü'nün 13.03.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR-AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca, "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "8 futbolcusunun sarı kart görmesi nedeniyle takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 40. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

ESKİŞEHİRSPOR Kulübü idarecisi GÖKTÜRK ARSLAN'nın aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. maddesi uyarınca 14.03.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine,

ESKİŞEHİRSPOR Kulübü kaleci antrenörü/antrenörü YILMAZ BAL'ın aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı hareketi ve hakareti" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 36. ve 41 maddeleri uyarınca 14.03.2016 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

-------------

Gönderi tarihi: 17/Mar/2016 saat 16:16
6- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 13.03.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - AKHİSAR BLD. GENÇLİK VE SPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 3. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 100.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MARATON ve KAPALI tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 12.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü idarecisi GÖKTÜRK ARSLAN'ın, sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 25.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ESKİŞEHİRSPOR Kulübü kaleci antrenörü YILMAZ BAL'ın, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle takdiren 3 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA VE YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

-------------

Gönderen: fatih_hayati
Gönderi tarihi: 17/Mar/2016 saat 17:44
Kapalı turbun cezasi 65liler ve vip turbunlerini de kapsıyor mu?

-------------
Es-Es Es ki ki ki eski eski es

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2016 saat 17:52
Bu duruma şaşırdık mı??

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 17/Mar/2016 saat 18:00
Alıntı yapılan fatih_hayati

Kapalı turbun cezasi 65liler ve vip turbunlerini de kapsıyor mu?

Maalesef bütün kapalı tribünü kapsıyor.

-------------

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 17/Mar/2016 saat 18:21
Çarşaf gibi ceza yemişiz, hayırlı olsun...
Hayırlı olsun da maçın hakemi ne not almış bu hafta? Nette de bulamadım, var mı hakemlerin aldığı notları veren bir site?

-------------
E S E S

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 17/Mar/2016 saat 18:37
hırsıza hırsız dedin cezalısın bu nasıl iştir anlamak zor

ayrıca bu passo zımbırtısını alınca kim suçluysa o maça gelmeyecekti hani ne oldu stadın çoğu ne küfür etti ne taşkınlık yaptı...

bu arada ilaveten Tff kart alsak onunla maça girebilirmiyiz

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 08:36
Böyle federasyonun böyle pfdk 'nın ........

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: tameraslım
Gönderi tarihi: 18/Mar/2016 saat 09:43
Yazıklar olsun ülke futbolu böyle yöneten adi şerefsizlere!!
Yazıklar olsun Eeskişehispor umu böyle yöneten bilgisiz beceriksiz yöneticilere!!

Gönderi tarihi: 19/Nis/2016 saat 16:10
Eskişehirspor'umuz Konyaspor maçında yapılan''talimatlara aykırı hareketi'' nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.  Bu ceza büyük ihtimalle, Konyaspor maçıının devre arasında çim sulandığı için. 15 bin tl para cezası gelecek.

Başkan taraftar'a ''5 tl sms atıyorsunuz onuda Tff'ye vereyim '' mesajı veriyor resmen.

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 20/Nis/2016 saat 00:46
O vanayı hangi işgüzar açtırıyorsa... Neyse...

Gönderi tarihi: 20/Nis/2016 saat 12:30
Alıntı yapılan lvntkrgl

O vanayı hangi işgüzar açtırıyorsa... Neyse...

Valla geçenlerde sudan ceza yedik maçta devre arası açılınca ne mal bunlar gene ceza yicez dedim ve direk içimden m.h geldi bilerekmi yapıyor acaba

-------------

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 20/Nis/2016 saat 13:42
sulayınca ne oluyor sanki taktiksel bişeymi adamlar hiç etkilenmedi.tam tersi bizi etkilemiş olmalı 2 top yapamadık.

Gönderi tarihi: 20/Nis/2016 saat 15:11
Konyaspor'un atak yapacağı kaleye doğru sulamışlar ikinci yarı. Atak yapamasınlar misali.

Yönetimin kafası nelere çalışıyor.  Antin guntin işler hep.

Bu kafadaki insanlar Eskişehirspor'u yönetiyor.

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 21/Nis/2016 saat 19:37
4- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 16.04.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TORKU KONYASPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, futbolcu ve teknik sorumlusunun flaş röportaja katılımının sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

5- TORKU KONYASPOR Kulübünün, 16.04.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TORKU KONYASPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişleri engellenmesine,

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 03/May/2016 saat 17:29
Futbol magandası trabzonspor'a ödül vermişler. 4 saha kapatma istersen 50 ver onlar için en büyük ödül saha kapatma.

Gönderen: skipper
Gönderi tarihi: 03/May/2016 saat 17:47
Hakem dövmenin bedeli 4 maç saha kapatma. Gidin istediğinizi dövün demiş bence federasyon

-------------
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...

Gönderen: pelee
Gönderi tarihi: 03/May/2016 saat 20:57
Orospu çocuğu tff bunu biz yapsaydik ne cezalar gelirdi. Hakemleri sevdiğimden değil adaletsizlikten ve Trabzon dan nefret ettiğim için sınır oldum.

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 03/May/2016 saat 21:52
Ayıp beee 4 maç nedir yaa? TFF'nin verdiği cezadan daha başka ne beklenebilir ki!

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 18:44
Saha kapatma cezasını halil ünal tff ile görüşecekti.
Herhangi bir gelişme var mı?
Tff'nin indirme ihtimali var denilmişti.

Gönderi tarihi: 23/Tem/2016 saat 20:56
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Benim bildigim başvuru yapıldı 2 maç olsun diye daha net cevap vermedi TFF

-------------

Gönderen: TMR 26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2016 saat 19:24
    Arkadaşlar ne olur bilen biri açıklasın
Passolig çıktığında dendiki artık stad kapatma biticek Kameralar tespit edecek sadece küfür veya cezai uygulama yapanlar cezalandırılacak
    Fakat sonra kimin küfür ettiğine bakılmaksızın tirübün kapatma cezaları geldi  bu cezalar böyle verilecekse ben neden passolig aldım
    Neyse İnsanları bunada alıştırdılar şimdi çıktı Stad kapama cezası Kardeşim ben gitmediğim bir maçtan neden ceza alıyorum veya bu sene yeni Passolig kartı alacak olanlar neden cezalı
eğer bu cezalar böyle keyfe keder verilecekse tüm spor severler neden birilerine para yatırmak zorunda Yönetim bu konuyu araştırmalı  tamamı olmasa bile hatırı sayılır bir taraftar olacağını düşünüyorum bu konu çözülürse
   Bu konunun araştırılmasını ve bilen varsa birilerinin açıklamasını bekliyorum

-------------
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 26/Tem/2016 saat 16:46
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan ~ERHAN~

Benim bildigim başvuru yapıldı 2 maç olsun diye daha net cevap vermedi TFF

Bizans olunca erteleme kararı veren TFF'den
bi erteleme de bizim için bekliyoruz...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: Keçedayı
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 13:08
Bu husus önemli. Yönetim bu konuyla ilgileniyodur insallah.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com