eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2015-2016 Sezonu PFDK Kararları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2016 saat 19:37
4- ESKİŞEHİRSPOR Kulübünün, 16.04.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TORKU KONYASPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, futbolcu ve teknik sorumlusunun flaş röportaja katılımının sağlanmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 15.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

5- TORKU KONYASPOR Kulübünün, 16.04.2016 tarihinde oynanan ESKİŞEHİRSPOR - TORKU KONYASPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/2. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir müsabakaya girişleri engellenmesine,
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 17:29
Futbol magandası trabzonspor'a ödül vermişler. 4 saha kapatma istersen 50 ver onlar için en büyük ödül saha kapatma.
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 17:47
Hakem dövmenin bedeli 4 maç saha kapatma. Gidin istediğinizi dövün demiş bence federasyon
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
pelee Liste gör
Yazar

MEHMET EMİN
Yer: ESK.
  Alıntı pelee Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 20:57
Orospu çocuğu tff bunu biz yapsaydik ne cezalar gelirdi. Hakemleri sevdiğimden değil adaletsizlikten ve Trabzon dan nefret ettiğim için sınır oldum.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2016 saat 21:52
Ayıp beee 4 maç nedir yaa? TFF'nin verdiği cezadan daha başka ne beklenebilir ki!
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 18:44
Saha kapatma cezasını halil ünal tff ile görüşecekti.
Herhangi bir gelişme var mı?
Tff'nin indirme ihtimali var denilmişti.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2016 saat 20:56
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Benim bildigim başvuru yapıldı 2 maç olsun diye daha net cevap vermedi TFF
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2016 saat 19:24
    Arkadaşlar ne olur bilen biri açıklasın
Passolig çıktığında dendiki artık stad kapatma biticek Kameralar tespit edecek sadece küfür veya cezai uygulama yapanlar cezalandırılacak
    Fakat sonra kimin küfür ettiğine bakılmaksızın tirübün kapatma cezaları geldi  bu cezalar böyle verilecekse ben neden passolig aldım
    Neyse İnsanları bunada alıştırdılar şimdi çıktı Stad kapama cezası Kardeşim ben gitmediğim bir maçtan neden ceza alıyorum veya bu sene yeni Passolig kartı alacak olanlar neden cezalı
eğer bu cezalar böyle keyfe keder verilecekse tüm spor severler neden birilerine para yatırmak zorunda Yönetim bu konuyu araştırmalı  tamamı olmasa bile hatırı sayılır bir taraftar olacağını düşünüyorum bu konu çözülürse
   Bu konunun araştırılmasını ve bilen varsa birilerinin açıklamasını bekliyorum

DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2016 saat 16:46
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan ~ERHAN~

Benim bildigim başvuru yapıldı 2 maç olsun diye daha net cevap vermedi TFF

Bizans olunca erteleme kararı veren TFF'den
bi erteleme de bizim için bekliyoruz...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
Keçedayı Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Keçedayı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2016 saat 13:08
Bu husus önemli. Yönetim bu konuyla ilgileniyodur insallah.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır