eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gentli kursat Liste gör
Yeni Yazar

kursat
Yer: Belgium
Online Durum: Offline
  Alıntı gentli kursat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2008 saat 17:51
3 hafta macimiz yok bisim sezon arasi  
Yukarı
fcalikelspor Liste gör
Yeni Yazar

gokhan mine
  Alıntı fcalikelspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2008 saat 17:11
slm herkese ben belcikadan gokhen fc alikelsporun baskani ve kurucularindan biri herkesle tanismak isterim bu sene sampiyon es es ve fc alikelspor saygilar
gmine
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2008 saat 20:39
Alıntı yapılan fcalikelspor

slm herkese ben belcikadan gokhen fc alikelsporun baskani ve kurucularindan biri herkesle tanismak isterim bu sene sampiyon es es ve fc alikelspor saygilar

Merhaba Gökhan bey
Insallah Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak birgün tanisma firsatimiz olur.
Belcikada yasayan hemserilerimizin Forumda cogalmasi bizi mennun etti.
Saygilar M.Dogan
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Yer: Turkey
  Alıntı dayz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2008 saat 20:48
gökhan bey eskişehirsporumuzu belçikada tanıtmaya ve anlatmaya devam ediniz.türkiyede böyle taraftar kitlesine sahip anadolu takımı yok... saygılarımla
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2008 saat 13:59

belçikadaki eskişehrliler olarak atatürk stadımıza ersin kardeşin yardımıyla güzel bir pankart yaptırdık. Bunun devamını bütün avrupadaki hemşerilerimizden bekliyoruz bir avrupa trıbünü olustururuz belki  [barış eses-gent]                                                                 

Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 17:46
Bugün maçın başlamasına 5 dk varken zar zor sahanın içine girdim,,tellere pantalonumu taktırdım,gözlemciyle hafiften papaz oldum,polis köpeğiyle burun buruna geldim ama ne olursa olsun gerekeni yaptım :) ...Yanlız pankartı asılı bırakamadık...Çünkü mustafa abilerin pankartı oraya tam olduğu için o anda bazı gazetelere poz verdik çünkü bana o anda gazate için fotoğraf lazımdı ..Anadolu gazetesi spor müdürü süha arkadaşım allah nasip ederse hafta içi belçikadaki esesliler için bir yazı yazacak ve fotoğraları gazeteye koyacak...Yurt dışındaki eseslilerin internet aracılığı ile görmesi içinde o gün için anadolu gazetesinin internetteki sayfasında net bir ifadeyle gösterilecek.....Avrupanın diğer ülkelerindeki eseslileride bukadar istekli görmek isteriz.. önümüzdeki maçta açık trübünün demirlerine asacağız allah nasip ederse...Eğer maça 10 dk erken  gidebilseydik açık trübünün demirlerine asacaktık...Şerefsiz Gözlemcide orduluydu galiba :) Bana yardım eden hakan abiye ve ayağımı bırakmayıp tellerden çanak üstü düşmemi sağlayan ismaile teşekkürler...  :)
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2008 saat 17:51
nedir bu ordu lu lar dan çektiğimizUnhappy
Yukarı
fcalikelspor Liste gör
Yeni Yazar

gokhan mine
  Alıntı fcalikelspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Oca/2008 saat 14:11
insallah avrupadaki taraftar kitlemiz gungectikce coklugunu daha fazla hissettirecez  almanyadaki esesliler dernegiylede en yakin bir zamanda tanisma firsatimiz olur saygilar
gmine
Yukarı
fcalikelspor Liste gör
Yeni Yazar

gokhan mine
  Alıntı fcalikelspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 14:58
gmine
Yukarı
gentli kursat Liste gör
Yeni Yazar

kursat
  Alıntı gentli kursat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Oca/2008 saat 21:57
insallha gokhan abi 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır