Sayfayı yazdır | Close Window

Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Avrupa ESES
Forum Açıklaması: Avrupa'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=474
Yazdırma tarihi: 28/Mar/2024 saat 16:55
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri
Gönderen: ESErSin
Konu: Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri
Gönderi tarihi: 06/Kas/2007 saat 22:49
Belçika

-------------
Halktan Değil Haktan Yanayım

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 06/Kas/2007 saat 22:51

bizde bundan böyle esesimize belçikadan destek vermeye çalışacağız

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 06/Kas/2007 saat 23:28
Hayrola Ersin? Tayin Belçika'ya mı çıktıSmile

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: Co®®ateC
Gönderi tarihi: 06/Kas/2007 saat 23:43
Ersin reis sende gurbete gidiyosun demek.Hayırlısı olsun..

-------------
www.esesim.org

Gönderi tarihi: 07/Kas/2007 saat 00:13
arkadaşlar ersin reis in bi yere gittiği yok ondan rica ettim konu açması için o da sağolsun kırmadı

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 07/Kas/2007 saat 11:32
En cok gurbetcimizin yasadigi Belcika maalesef cok sessiz... tüm cabalarimiza ragmen onlari Avrupali Eskisehirliler Catisi altinda göremedik.. Tümünün Emirdagli oldugunu ve Emirdagsporu destekledigini düsünmeye basladim.. 

Böyle  bir sayfanin acilmasi iyi oldu. Baskanimizla AED gecesinde yaptigimiz söyleside takim süperlige cikmayi basarirsa hazirlik dönemini Almanyada yapmaya karar aldik. Simdiden kafamizda bir plan yapmaya basladik. Muhtemelen bir Almanya kampinda hemsehrilerimizin yogun oldugu Belcikada bir mac yapma düsüncesi ön plana cikiyor. Bu sayfada iletisim kurarak böyle bir organizasyonu düzenleyebiliriz.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 07/Kas/2007 saat 19:59
Türkiye mi daha büyük emirdağ mı :D

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: libero_26
Gönderi tarihi: 07/Kas/2007 saat 20:09
eseseskikiki eskieski es belcikadan selamlar! gercek es esli

Gönderen: Es-Es_Bruksel
Gönderi tarihi: 08/Kas/2007 saat 04:31
Ne okulu bitirmek nede bir kizi sevmek
Tek dilegim ALLAH'tan seni sampiyon gormek

-------------
Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 09/Kas/2007 saat 18:18
Belçika'nın Kırmızı Şimşeklerini cani gönülden başarılı olmasını dilerim...
Ama Belçika'nın geleceği ile ilgili Avrupadan tuhaf sesler geliyor, Belçika'nın fiilen ortadan kalkacağı yönünde haberler işitiyoruz... BKŞ'li arkadaşlar Beliçika gibi dağılmayın, hep tek yürek olun... Güçlü olun, Sağlıcakla kalın...

Belçika%20haritadan%20silinecek

Belçika'da geçen 10 Haziran'da yapılan genel seçimlerden bu yana yaşanan siyasi kriz bir türlü aşılamadı. Siyasi partiler arasındaki koalisyon çabaları sonuç vermedi. Uzmanlar, yakın gelecekte "Federal" Belçika'nın haritadan silineceğini belirtiyor.

09.11.2007 Hürriyet Gazetesi

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderi tarihi: 11/Kas/2007 saat 19:35
Belcika'daki es-es'li arkadaslar internetten es-es'i takip etmiyorlar anlasilan, ben inaniyorum super ligte ilgi daha cok olacak ve buradaki es-es'li arkadaslarida bir araya getirecegiz. Ben belcikadaki tum es-es'li arkadaslarla dialog kurmaya caliyorum ama surekli bir takip olmadigi icin cevap alamiyorum...

Sonunda Zorda olsa basaracagiz Bitmeyen destan , Bitmeyen sevda , hala mi diyenlere inat sonsuza dek Es-es-es ki-ki-ki eski-eski-es

-------------

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 12/Kas/2007 saat 22:22
Belçikadan eskisehirspor.com' a üye olan fakat üyeliği aktif edilmemiş bir çok  dostumuz olduğu haberini aldık bu sebeple bir kaç açıklama yapmak istiyorum...

Lütfen her üye üye olurken verdiği mail adresini kontrol etsin aktivasyon maili o adrese gelecektir eğer mail box da yoksa önemsiz posta bölümünüde kontrol edin...

Yinede aktivasyon maili gelmediyse aldığınız ve aktif edemediğiniz kullanıcı isimlerinizi liste halinde aşağıdaki mail adresime gönderiniz...

mailto:esesliyim@eskisehirspor.com - esesliyim@eskisehirspor.com

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: gent_eses
Gönderi tarihi: 12/Kas/2007 saat 23:43
ersın baskan ben barış yaptıkların için saol  bundan sonra belcıkanın da destegını arkanızda hıssedın herşey es es için ittibatı koparmayalım

Gönderi tarihi: 13/Kas/2007 saat 00:05
nedemek kardeşim :) allaha şükür ölene kadar beraberiz...allan nasip ederse belçika oluşumundan ben çok ümitliyim...Tabi bu sizin sayenizde olacak

kizilcikli26_ersin@hotmail.com

Gönderen: eses2606
Gönderi tarihi: 13/Kas/2007 saat 20:15
Belçika da ki ESES taraftarlarının böyle bir oluşumundan memnun olduk takımımıza daha çok destek vermelerini bekliyoruz yurt dışında oynanan maçlara Eskişehirspor bayrakları ile gitsinler.renklerimizi orda görmekten gurur duyarız uçak sefeleri de başladı maçlara da bekleriz:D

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 14/Kas/2007 saat 19:55
Anderlecht-Eskişehirspor Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları olursa (ki en geç 2 yıl içinde)Belçika'daki taraftarımızın desteğini o zaman hissedeceğiz...Belçika'daki bu oluşumda emeği geçen herkese teşekkürler

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 14/Kas/2007 saat 20:48
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Anderlecht-Eskişehirspor Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları olursa .........

Umut, seni bu sözün nedeniyle kutlarım.

Clap

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 14/Kas/2007 saat 21:21
eskısehırdeyım ama emırdaglıyım bız emırdaglılar eskısehırsporluyuz eskısehır ı sevıyoruz ve desteklıyoruz belcıkadakı emırdaglı kardeslerımız de eskısehırlı kardeslerımızde destek vereceklerdır hıc merak etmeyın hem su sozu soylemeyın artık tabiki TÜRKİYE büyük ama AFYON BİZDEN KÜCÜK ONU SOYLEYIM

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 00:01
Inaniyorum ki Super lige ciktigimizda takip dahada fazlasacak.
Gozden uzaksin ama es-es'im gonlumuzden aslaaa!

-------------

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 00:47
Konuyu biraz gereksiz işgal etmiş olabilirim ama bu soru en uygun burda sorulur diye düşündüm. İş için 3 gündür Brükselde'yim. Bir 10 gün daha kalacağım. Özellikle haftasonu için Brüksel'de ne tavsiye edersiniz. Gezilecek, yemek yenilecek yerler olarak.
Şimdiye kadar bir Grand Place'a gittim ve Chez leon'da yemek yedim.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 15/Kas/2007 saat 19:28
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan Panzerfaust26

Anderlecht-Eskişehirspor Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları olursa .........

Umut, seni bu sözün nedeniyle kutlarım.

Clap

Biz gitseydik Şampiyonlar Ligi'ne iddaa ediyorum bırak 8'î 5 yemezdik 8eziktaş gibiLOL

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderi tarihi: 17/Kas/2007 saat 12:03

ARKADAŞLAR BELCIKANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİNİN KURUCULARINDAN BİRİ OLARAK BUTUN AVRUPADAKİ ES ES Lİ KARDESLERİMİZLE BİR ARAYA GELMEK İSTERİZ HATTA TAKIMI OLAN VARSA DOSTLUK MACINA DAVET EDIYORUZ BÜTÜN ES ES GÖNÜLLÜLERİNE DUYURULUR

Gönderi tarihi: 18/Kas/2007 saat 00:21
Alıntı yapılan tatar ilker

Konuyu biraz gereksiz işgal etmiş olabilirim ama bu soru en uygun burda sorulur diye düşündüm. İş için 3 gündür Brükselde'yim. Bir 10 gün daha kalacağım. Özellikle haftasonu için Brüksel'de ne tavsiye edersiniz. Gezilecek, yemek yenilecek yerler olarak.

Turk mahallesi var( scarbeek ) oraya gitmeni tavsiye edrim birde eger daha uzun sureli kalacaksan bana adresini bildirirsen seninle bir tur yaparizWink

-------------

Gönderi tarihi: 22/Kas/2007 saat 13:07
arkadaşlar eskışehirliler olarak belçıka gent te takım kurduk fc alikelspor formalar hatta armalara kadar aynı eses. takip etmek isteyen hemşerilerimiz varsa http://www.vgv.1u-server.be - www.vgv.1u-server.be den takip edebilirler. bu hafta eses nasıl kocaeliyi 4 tane atacakasa bizde okadar atarız inşallah. sıtye gıren arkadaslar lutfen msj yazıp destek versinler

Gönderi tarihi: 22/Kas/2007 saat 14:06
Alıntı yapılan gent_eses

arkadaşlar eskışehirliler olarak belçıka gent te takım kurduk fc alikelspor formalar hatta armalara kadar aynı eses. takip etmek isteyen hemşerilerimiz varsa http://www.vgv.1u-server.be - www.vgv.1u-server.be den takip edebilirler. bu hafta eses nasıl kocaeliyi 4 tane atacakasa bizde okadar atarız inşallah. sıtye gıren arkadaslar lutfen msj yazıp destek versinler

Hos güzelde, herseyi (forma, arma) EsEs bentzettinizde, ismini neden Eskisehir ile alakali koymadiniz ?  Hic olmazsa Kirmizi Simsekler olsaydi.... FC Alikelspor ???

-------------

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 22/Kas/2007 saat 14:18
Alıntı yapılan Es-Es_Bruksel

Alıntı yapılan tatar ilker

Turk mahallesi var( scarbeek ) oraya gitmeni tavsiye edrim birde eger daha uzun sureli kalacaksan bana adresini bildirirsen seninle bir tur yaparizWink
Sağolasın Es-Es_Bruksel,

Dün gece döndüm Türkiye'ye. Başka sefere geldiğimde haberleşiriz.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderi tarihi: 22/Kas/2007 saat 15:38

evet haklısın ama bu sene böyle oldu  allah izin verirse seneye ESKİŞEHİRSPOR olarak devam etcez [bıde unutmadan alıkel de eskışehırımızın bı köyü alakasız bısey değil yani]

Gönderi tarihi: 22/Kas/2007 saat 15:49
Alıntı yapılan gent_eses

evet haklısın ama bu sene böyle oldu  allah izin verirse seneye ESKİŞEHİRSPOR olarak devam etcez [bıde unutmadan alıkel de eskışehırımızın bı köyü alakasız bısey değil yani]

Fazla karismak gibi olmasin, ama tavsiyem ismi Eskisehirspor olarak degistirme arzusunu gerceklestirmeden önce bu ismin yükünü kaldiarabilecek güclü bir takim ve yönetim kurmak. Takima EsEsin ismini verip alt liglerde süründürürseniz bir cok kisiden tepki alirsiniz. Burada cok örnekleri oldugu icin yaziyorum, lütfen yanlis algilanmasin. EsEs gibi esecek , Simsekler gibi cakacak , yüksek liglerde mücadele edecek duruma geldiginiz zaman degistirin daha mantikli olur.

Basarilar dilerim..

-------------

Gönderi tarihi: 22/Kas/2007 saat 17:36
doğru söyluyosun ya zaten daha bellı değil acelemiz de yok zaten ligin bıtimine cok var şampiyon olalım ılk önce oturup konuşacaz projemiz cok inşallah her şey güzel olur sizinde takımınız var mı?

Gönderi tarihi: 25/Kas/2007 saat 02:09

Fazla karismak gibi olmasin, ama tavsiyem ismi Eskisehirspor olarak degistirme arzusunu gerceklestirmeden önce bu ismin yükünü kaldiarabilecek güclü bir takim ve yönetim kurmak. Takima EsEsin ismini verip alt liglerde süründürürseniz bir cok kisiden tepki alirsiniz. Burada cok örnekleri oldugu icin yaziyorum, lütfen yanlis algilanmasin. EsEs gibi esecek , Simsekler gibi cakacak , yüksek liglerde mücadele edecek duruma geldiginiz zaman degistirin daha mantikli olur.

Basarilar dilerim..

Benim sehrimin benim takimimin adini burada 3500 km uzaklikta duymak bile cok mutluluk verici... Bunu bu sekilde dusunmeliyiz. Aksi halde 1 sene onceki es-es'imin 2,ligten dusmemek icin ne terler doktugunu unutmayalim. Hersey senin dedigin kadar kolay olmasa gerek...

Birde su var es-es;

cok guclu olmasada , sampiyon olmasada bizler sadece renklere asigiz

-------------

Gönderi tarihi: 25/Kas/2007 saat 02:12
Alıntı yapılan gent_eses

Tebrikler arkadasim iyi bir olusuma imza atmissiniz.

Benimde sizlere yardimci olabilecegim birsey varsa lutfen buradan banada iletin

Hayirli olsun

-------------

Gönderi tarihi: 25/Kas/2007 saat 02:59

Basarilar dilerim..

Benim sehrimin benim takimimin adini burada 3500 km uzaklikta duymak bile cok mutluluk verici... Bunu bu sekilde dusunmeliyiz. Aksi halde 1 sene onceki es-es'imin 2,ligten dusmemek icin ne terler doktugunu unutmayalim. Hersey senin dedigin kadar kolay olmasa gerek...

Birde su var es-es;

cok guclu olmasada , sampiyon olmasada bizler sadece renklere asigiz

O kadarda basit olmasa gerek. Arkadaslarimizin duyarli hareket edeceklerinden eminim. Sadece ismi EsEs olsun diye takima isim verilmez. Burada yaklasik 20 yildir bir Türk takiminda yöneticilik yapiyorum, 250 gencimiz vra, yaslkari 6-18, ayrica 40 futbolcumuz büyükler liginde top kosturuyor.  Hessen eyaletinde en büyük ve en yüksek liglerinde top kosturan takimimiz. Takimlarimizin ne kadar zor sartlar altinda mücadele ettigini biliyorum. Eger basari istiyorsaniz maddi gücünüz, yani sponsorlariniz ve yüksek sayida üyeniz, olmasi sart. 

Eskisehirsporumuzun adi alt amatör liglerde sürünemez...

-------------

Gönderi tarihi: 25/Kas/2007 saat 14:35
Senin anlattigin kadarda mesakatli olmasa gerek. Sizlerin gibi bir turk nufusu yok burada eskisehirlide ... Sunu soylemek istiyorum tabiki alt liglerde kalacaksa Eskisehirspor ismi kullanilmamali ama arkadasimizinda yazisini dikkata alarak isminin simdiden konulmasinda bir sakinca gormuyorum hatta yeni bir olusum icinde yer alan belcikadaki es-es'lileri bile bir araya toparlayabilir. Ben bu acidan dusunmustum.

Aksi halde kim ister alt liglerde(amator) kalmasini

-------------

Gönderi tarihi: 27/Kas/2007 saat 17:17
Takımın isimi KIZILCIKLI26 OLSUN.....SHALKE 04 GİBİ Tongue

Gönderi tarihi: 28/Kas/2007 saat 13:02
alikel bildigim kadarıyla eskiden emirdaga sonrada ciftelere baglanan bir koyumuz ciftelerden emirdaga giderken belpınar koyunden asagıya dogru inince baskurt sadıroglu yenıdogan doganay ve ortakoy yenidogan doganay ortakoye genel olarak alikel denir bilmeyenler olabilir diye yazdım yapmıs oldugunuz faaliyetleri tebrik ediyorum bizleri oralarda en iyi sekilde temsil etmenizi bekliyorum ben ankara sokaklarında arabamın arkasında ES ES bayragıyla bu gunlerde fazlasıyla bu gururu yasıyorum. insaallah sizde sampıyon oldugumuz gunde macınıza ES ES bayragıyla cıkarsınız basarılar diliyorum 

Gönderen: orba
Gönderi tarihi: 30/Kas/2007 saat 16:57
Belçika'da bulunan ES-ES likardeşlerim,3 Aralık Pazartesi günü Gent şehrinde olacağım,aha sonra Brüksel'e geçeceğim.Arkadaşlarla tanışmak isterim,bana ulaşabileceğiniz mail adresi mailto:orhanbarda@yahoo.com - orhanbarda@yahoo.com veya 05332696050 görüşmek üzere selamlar

Gönderi tarihi: 09/Ara/2007 saat 01:53

arkadaşlar belçikanın kırmızı şimşekleri fc alikelspor olarak bu gün gene fırtınalar estirdik deplasmanda rakıbimizi 6 1 yendik burdan almyadaki başkanımız  adnan abiye selamlar bugün yönetim olarak konuştuk ve isterseler almanyaya gelmeyi düsünuyoruz adnan abi haber beklıcem GENT_ESES BARIŞ TAŞER  

Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 00:13
Alıntı yapılan ESErSin

arkadaşlar belçikanın kırmızı şimşekleri fc alikelspor olarak bu gün gene fırtınalar estirdik deplasmanda rakıbimizi 6 1 yendik burdan almyadaki başkanımız  adnan abiye selamlar bugün yönetim olarak konuştuk ve isterseler almanyaya gelmeyi düsünuyoruz adnan abi haber beklı # - cem GENT_ESES BARIŞ TAŞER  

Tebrikler Ersin Basarilariniz surer insALLAH

Bir dahaki organizasyona katilma umidiyle tum almanyadakilere selamlar

-------------

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 01:16
Bir Alikelli olarak, başarılarınızın devamını dilerim Clap, Ayrıca topiğiniz altında FC Alikelspor başlığı oluşturup, futbolcularınızın ismini takım bilgilerini de yazarsanız bence muhteşem olacaktır. O futbolcular içinde kesin akrabam vardır LOL.

Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 11:53

loranleroy  yazdıgın yazıyı okudum.herhalde canadadan yazıyorsun bende alikelli olarak seni merak ettim.bende ankaradan ramazan taser.ortakoyden.25 yıldır ankaradayım bilmem tanırmısın.alikelspor olarak orda takım kuranlar oglum barıs taser.koprubasından nuri ucak gokhan mine turker aslan omer saygın serdar mıne koprubasından daha cok arkadas var biliyorum ama isimlerıni bilemıyorum kusura bakmasınlar.bu bilgileri sana vermek istedim sende yazınca insaallah seni tanırız.basarılar herkese.

Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 16:49
canadadan oldugun tamamda anlayamadık kım oldugunu bıraz bılgı verirsen sevinirim  zaten eskışehirin yerel gazetelerıne takımın resim ve bilgilerini yolladık  en kısa zamanda yayınlanacaktır sende ınternetten takıp edersin artık bu arada türkye sorumlumuz zaferede teşekkürlerLOL ESES_GENT BARIŞ TAŞER

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 17:38
Alıntı yapılan eses2606

loranleroy  yazdıgın yazıyı okudum.herhalde canadadan yazıyorsun bende alikelli olarak seni merak ettim.bende ankaradan ramazan taser.ortakoyden.25 yıldır ankaradayım bilmem tanırmısın.alikelspor olarak orda takım kuranlar oglum barıs taser.koprubasından nuri ucak gokhan mine turker aslan omer saygın serdar mıne koprubasından daha cok arkadas var biliyorum ama isimlerıni bilemıyorum kusura bakmasınlar.bu bilgileri sana vermek istedim sende yazınca insaallah seni tanırız.basarılar herkese.

Barış ı tanırım, gideli 2 - 3 yıl olmuş olmalı, bende Ortaköylüyüm, Gökhan Mine dayımın oğlu olur, Faruk Çalık, Mesut Çalık ta takımda olmalı bi ara haberlerini almıştım sanırım.. Sizinle de akraba olmalıyız, köydeki lakabınız Sıhıyalar değil mi sizin?

Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 18:50
ya bı de kım oldugunu söylesende bızıde aydınlatsan

Gönderi tarihi: 12/Ara/2007 saat 20:42
ne demek Barış bey hem ben sadece aracıyım önemli olan ı Ersin abi yapıyo sağolsun bugün aradım gazeteye verceksin dimi dedim ATV ye bile veririm yeterki Barış istesin dedi:DLOL

Gönderi tarihi: 13/Ara/2007 saat 03:32
BEN ERSİN KONAK...Büyüklerim kardeşlerim,,,Belçikadaki  çok sevdiğim arkadaşım olan BARIŞ kendi nickini kullanamadığı için benim nickimle yazıyor...Bu yüzden lütfen kopyalanan yazılara BARIŞ diye hitap ederseniz daha iyi olur...Winkzaten ben her yazımın altına imzamı  koyuyorum..Bu arada çağıl abi bu derde kim çare bulacak ,,yurt dışından bir sürü kişi nicki varken giremiyor..Bunu gerçi daha önce konuşmuştuk ama tekrar bilgi vermek istedim..
Birde zaferin dediği gibi atv değil fox sa bile çıkarırım vall..Cenk erenle,,şenay düdeğe falanTongue...Boy boy gereksiz haber yapacaklarına tabiki bizim haberimizi yapacaklar işleri neLOL yanlız barışım ben zafere söyledim stada belçikadaki esesliler olarak bir pankartınızı asarak gazateye verecdğimiz haberin aynı anda olmasını istedim...Yani 2..3 gün içerisinde pankartı yaptırırsak diğer işlemleri ben hallediyorum..Zaten gazeteci arkadaşlarda senden iyi olmasın hepsi arkadaşımız...Avrupanın sesini eskişehirdekilerede duyuralım...SAYGILARIMLA

ERSİN KONAK
KIZILCIKLI

Gönderi tarihi: 13/Ara/2007 saat 19:17

Gordugum kadari ile azinsanmayacak bir sayiya ulastik artik bizde olusum icin bir seyler yapmaliyiz. brukselde gentte anverste sevda heryerde...

Almanyadaki son organisazyondan sonra almanyadanda ses cikmaz oldu umarim bir dahaki organizasyona bizlerde belcikadan katiliriz.

Aykan

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 14/Ara/2007 saat 15:48

Gordugum kadari ile azinsanmayacak bir sayiya ulastik artik bizde olusum icin bir seyler yapmaliyiz. brukselde gentte anverste sevda heryerde...

Almanyadaki son organisazyondan sonra almanyadanda ses cikmaz oldu umarim bir dahaki organizasyona bizlerde belcikadan katiliriz.

Aykan

Aykan,
Bizim AED olarak kücük caplida olsada organizasyonlarimiz devamli var sadece bu Forumda gereksiz yer kaplamayalim diye bunlari bunlari buraya aktarmiyoruz sende bizim forumun üyesisin herhalde takib etmiyorsun, Mesela Ramazanda 10-15 Ailenin katildigi Iftar Aksami organizasyonumuz vardi yarinda  Almanyanin cesitli sehirlerinden yaklasik 30 Hemserimizin katildigi Hali saha macimiz var. Almanyadan mekana yakin olan ve katilmak isteyenler icin asagida bilgi vereyim. Ayrica siz belcikada olanlar ESES'in basrisina endeksli olarak  Sampiyonluk kutlamasi yapmak icin ESKISEHIRSPORLULAR GECESI düzenleme planimiz var buna simdiden kendinizi ayarlayin.Saygilar M.Dogan

Eskisehirliler Futbol maci; 15.12.2007

Mac saati: 17°°-19°°' mactan 20 dakika önce orda olmamiz gerekli!

Macin Oynanacagi adres:

Soccer Center Mannheim
Am Ullrichsberg 10
68309 Mannheim

sahanin web adresi: http://www.soccercenter-ma.de/scm.htm - http://www.soccercenter-ma.de/scm.htm

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 26/Ara/2007 saat 18:15
Yani Bir Dahaki Organisazyon Sampiyonluk Kutlamalari adi altinda mi olacak?

-------------

Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 01:28

Bu gece buraya pankartın resmini koyacaktım...Fakat esnaf esnafya yaptığı pankartta kendine benzemiş... O  esnafta eskişehirsporlu ve burayı okuyor ama umrumda bile değil...Herkez işini adam gibi yapacak...Kabul etmediğim için baştan yapacak başka şansı yok zaten tamam dedi...Zaten büyüklermiz boşuna söylememiş ( tanıdıkla iş yapma ) diye.....Herkeze hayırlı geceler

ersin konak

Gönderi tarihi: 31/Ara/2007 saat 01:45

Insallah.. Baskanimizin sözü var, gecemize Sergenli takimimizi getirecek. Hatta yaz kamp dönemi burada olacak.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Oca/2008 saat 18:28
Alıntı yapılan Adnan26

Insallah.. Baskanimizin sözü var, gecemize Sergenli takimimizi getirecek. Hatta yaz kamp dönemi burada olacak.

Super Haber Bunlar...

Baskanimiz sampiyonluk maci icinde bir organizasyon dusunuyor mu?

InsALLAH buda olur tum avrupadaki es-es'ler sampiyonlugu ilk once Eskisehirde kutlariz

-------------

Gönderi tarihi: 02/Oca/2008 saat 18:33

Alıntı yapılan Adnan26

Super Haber Bunlar...

Baskanimiz sampiyonluk maci icinde bir organizasyon dusunuyor mu?

InsALLAH buda olur tum avrupadaki es-es'ler sampiyonlugu ilk once Eskisehirde kutlariz

Insallah.. Bizim dernek olarak Eskisehirdeki maclardan birine gitmek istiyoruz. Sizlerinde katilimi ile belki Brükselden bir ucak kaldirabiliriz. Ucaklarin kapasitesi tahminim 130 yolcu. Bunu basarbiliriz.

-------------

Gönderen: gentli kursat
Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 17:18
slm ben belcikadan kursat yani ben gokhan abimin  abimgilin takimda oynuyom(fc alikelspor da)

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 19:55
burda kim kim vaar bu forumda  tanismak isterim herkeslen :p:p:p

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 20:56
mrb kursat ben barısın babasıyım sizin takımda oynayan sen kimlerdensin seni tanıyormuyuz acaba slm

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:27
ben gokhan minenin teyzesinin ogluyum ben de oynuyom baris abim gilenen 

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:32
sen kimin oglusun teyzen bayagı var senin kursat

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:35
ben mi selmanin ogluyum abi 

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:40
sen bizi tanıyormusun biz ankarada oturuyoz yolun duserse ugra baban bizim koyden degil bildigim kadarıyla ali enistene ve ailene selam soyle

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:46
ben taniyom sizi abi,insallha kelirim, bliyom babam turkmen koylu ama annem alikeli ben anne tarafini daha iyi taniyom burda gente ondan pek baba tarafini tanimiyom gente ben alikeli sayilirim tabiki, aleykum slm sende ordakilerine slm soyle :p:p

Ben baris abi gibi futbolcuylan top oynamak koc iyi bisey baris abi cok guzel oynuyo ve aralarinda en kucuk oyuncu benim 18 yasindayim ama bana cok iyi davraniyorlar herkes basta gokhan abim ondan sonra baris abim ve tuù takim ve hocamis nuri abi de

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:52
ya kısmet ıste kursat barıs abin ankaragacu  genc takımında oynarken ayagı 2 yerden kırılmasaydı belki onu televizyonda super lıg takımında seyredecektin ama kader iste simdi aynı takımda futbol oynuyorsun insaallah sen buyuk futbolcu olursunda seni seyrederiz tv de ne dersin olabılırmi hocanız nuri ucak herhalde onada slm soyle
.

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 22:57
Kes ke  olmasaydi iste kader bu yok sa simdi 1 lide top kosturuyo olacakti  ama simdi ayni takimda yanyana top oynuyos o orda saha oynuyo ben de yaninda orda sol yada orta saga oynuyom.
ben sadece turkiyede top kosturmak istiyom insallha olur 1 gun ?

-------------

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 23:01
insaallah canım gurur duyarız seni opuyorum bizi tanıyan herkese cok selamlar iyi aksamlar.

Gönderi tarihi: 03/Oca/2008 saat 23:02
a slm sende bisi taniyanlara slm soyle sanada iyi geceler 

-------------

Gönderi tarihi: 04/Oca/2008 saat 04:15
Alıntı yapılan Adnan26

Insallah.. Bizim dernek olarak Eskisehirdeki maclardan birine gitmek istiyoruz. Sizlerinde katilimi ile belki Brükselden bir ucak kaldirabiliriz. Ucaklarin kapasitesi tahminim 130 yolcu. Bunu basarbiliriz.

Evet bunu basarabiliriz...
insaALLAH o mac sampiyonluk maci olur.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Oca/2008 saat 13:28
insaALLAH basarabilirsiniz Red Yazı tipi

-------------

Gönderi tarihi: 04/Oca/2008 saat 13:49
yarin machimis vaar  Araplara karsi bu machi  yenersek iyi olacak bisim icin insallha yeneris gecen hafta ben yoktum ama buhafta da yokum cunku calisiyom ama yarin son ondan sonra calismicam cumartesi gunleri cunku Fc alikelsporun machlarini gidecem ye oynicam:p:p:p

-------------

Gönderi tarihi: 05/Oca/2008 saat 14:18

ben buraya takimda oynayan herkesin adini yazacam ya  bilin ki Fc Alikelspor da kim kim oynuyor ve teknik kadroyu da yazacam yani sizde burdan takip edin bisim takimi

olurmu sizce ? 

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 11:30
kursat ne oldu dunku macınız bır bılgı yazmamıssın merak ettım.

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 00:17
4 -0 yendik bis buyuk takimis baris abim costu gene iyi top oynamis  

-------------

Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 17:51
3 hafta macimiz yok bisim sezon arasi  

-------------

Gönderen: fcalikelspor
Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 17:11
slm herkese ben belcikadan gokhen fc alikelsporun baskani ve kurucularindan biri herkesle tanismak isterim bu sene sampiyon es es ve fc alikelspor saygilar

-------------
gmine

Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 20:39
Alıntı yapılan fcalikelspor

slm herkese ben belcikadan gokhen fc alikelsporun baskani ve kurucularindan biri herkesle tanismak isterim bu sene sampiyon es es ve fc alikelspor saygilar

Merhaba Gökhan bey
Insallah Avrupali Eskisehirliler Dernegi olarak birgün tanisma firsatimiz olur.
Belcikada yasayan hemserilerimizin Forumda cogalmasi bizi mennun etti.
Saygilar M.Dogan

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: dayz26
Gönderi tarihi: 18/Oca/2008 saat 20:48
gökhan bey eskişehirsporumuzu belçikada tanıtmaya ve anlatmaya devam ediniz.türkiyede böyle taraftar kitlesine sahip anadolu takımı yok... saygılarımla

-------------
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......

Gönderi tarihi: 19/Oca/2008 saat 13:59

belçikadaki eskişehrliler olarak atatürk stadımıza ersin kardeşin yardımıyla güzel bir pankart yaptırdık. Bunun devamını bütün avrupadaki hemşerilerimizden bekliyoruz bir avrupa trıbünü olustururuz belki  [barış eses-gent]                                                                 

Gönderi tarihi: 20/Oca/2008 saat 17:46
Bugün maçın başlamasına 5 dk varken zar zor sahanın içine girdim,,tellere pantalonumu taktırdım,gözlemciyle hafiften papaz oldum,polis köpeğiyle burun buruna geldim ama ne olursa olsun gerekeni yaptım :) ...Yanlız pankartı asılı bırakamadık...Çünkü mustafa abilerin pankartı oraya tam olduğu için o anda bazı gazetelere poz verdik çünkü bana o anda gazate için fotoğraf lazımdı ..Anadolu gazetesi spor müdürü süha arkadaşım allah nasip ederse hafta içi belçikadaki esesliler için bir yazı yazacak ve fotoğraları gazeteye koyacak...Yurt dışındaki eseslilerin internet aracılığı ile görmesi içinde o gün için anadolu gazetesinin internetteki sayfasında net bir ifadeyle gösterilecek.....Avrupanın diğer ülkelerindeki eseslileride bukadar istekli görmek isteriz.. önümüzdeki maçta açık trübünün demirlerine asacağız allah nasip ederse...Eğer maça 10 dk erken  gidebilseydik açık trübünün demirlerine asacaktık...Şerefsiz Gözlemcide orduluydu galiba :) Bana yardım eden hakan abiye ve ayağımı bırakmayıp tellerden çanak üstü düşmemi sağlayan ismaile teşekkürler...  :)

Gönderi tarihi: 20/Oca/2008 saat 17:51
nedir bu ordu lu lar dan çektiğimizUnhappy

Gönderi tarihi: 21/Oca/2008 saat 14:11
insallah avrupadaki taraftar kitlemiz gungectikce coklugunu daha fazla hissettirecez  almanyadaki esesliler dernegiylede en yakin bir zamanda tanisma firsatimiz olur saygilar

-------------
gmine

Gönderi tarihi: 23/Oca/2008 saat 14:58

-------------
gmine

Gönderi tarihi: 23/Oca/2008 saat 21:57
insallha gokhan abi 

-------------

Gönderi tarihi: 23/Oca/2008 saat 21:58
Fc alikelspor maclari haftaya basliyor beyler  haberinis olsun 02/02/2008 machlar geri basliyor  :p:p

-------------

Gönderi tarihi: 23/Oca/2008 saat 22:01

iste FC Alikelsporun mach gunleri ven saatleri

26 januari 2008

FC De Galliers – FC Samurai, Ertvelde

13.30u

FC Reyniers – S.G.E.E., Gent

15.00u

Dynamo Kahuna – Les Enfants Terribles, Gent

13.30u

FC Mediterranee – VC Pic Nic Boys, Gent

13.30u

FC Plaza – FCAB Algérienne, Evergem

13.30u

02 februari 2008

S.G.E.E. – FC De Galliers, Gent

14.00u

Les Enfants Terribles – FC Reyniers, Gent

16.30u

VC Pic Nic Boys – Dynamo Kahuna, Gent

15.30u

GSI Zelzate – FC Mediterranee, Zelzate

15.30u

FCAB Algérienne – FC Alikelspor,Gent

17.00u

FC Samurai – FC Plaza, Gent

15.30u

09 februari 2008

FC Samurai – S.G.E.E., Gent

15.30u

FC De Galliers – Les Enfants Terribles, Ertvelde

14.00u

FC Reyniers – VC Pic Nic Boys, Gent

15.30u

Dynamo Kahuna – GSI Zelzate, Gent

13.30u

FC Mediterranee – FCAB Algérienne, Gent

14.00u

FC Plaza – FC Alikelspor, Evergem

13.30u

16 februari 2008

Les Enfants Terribles – FC Samurai, Gent

17.00u

VC Pic Nic Boys – FC De Galliers, Gent

15.30u

GSI Zelzate – FC Reyniers, Zelzate

15.30u

FCAB Algérienne – Dynamo Kahuna,Gent

17.00u

S.G.E.E. – FC Plaza, Gent

14.00u

23 februari 2008

FC Alikelspor – GSI Zelzate, Gent

13.30u

FC Samuraai – FC Alikelspor, Gent

15.00u

FC Reyniers – FCAB Algérienne, Gent

15.30u

VC Pic Nic Boys – GSI Zelzate, Gent

15.30u

01 maart 2008

FC Alikelspor – FC Mediterranee, Gent

14.00u

Les Enfants Terribles – FC Plaza, Gent

15.00u

08 maart 2008

S.G.E.E. – Les Enfants Terribles, Gent

14.00u

FC Samurai – VC Pic Nic Boys, Gent

15.30u

FC De Galliers – GSI Zelzate, Ertvelde

14.00u

Fc Reyniers – FCAB Algérienne, Gent

15.30u

Dynamo Kahuna – FC Alikelspor, Gent

13.30u

15 maart 2008

VC Pic Nic Boys – S.G.E.E., Gent

15.30u

GSI Zelzate – FC Salurai, Zelzate

15.30u

FCAB Algérienne – FC De Galliers,Gent

17.00u

FC Alikelspor – FC Reyniers, Gent

14.00u

FC Mediterranee – Dynamo Kahuna, Gent

14.00u

Les Enfants Terribles – FC Plaza, Gent

15.00u

22 maart 2008

Les Enfants Terribles – VC Pic Nic Boys, Gent

15.00u

S.G.E.E. – GSI Zelzate, Gent

14.00u

FC Samurai – FCAB Algérienne, Gent

15.30u

FC De Galliers – FC Alikelspor, Ertvelde

14.00u

FC Reyniers – FC Mediterranee, Gent

15.30u

Dynamo Kahuna – FC Plaza, Gent

13.30u

29 maart 2008

GSI Zelzate – Les Enfants Terribles, Zelzate

15.30u

FC Alikelspor – FC Samurai, Gent

14.00u

FC Mediterranee – FC De Galliers, Gent

14.00u

Dynamo Kahuna – FC Reyniers, Gent

13.30u

VC Pic Nic Boys – FC Plaza, Gent

15.30u

05 april 2008

VC Pic Nic Boys – GSI Zelzate, Gent

15.30u

Les Enfants Terribles – FCAB Algérienne, Gent

15.00u

S.G.E.E. – FC Alkelspor, Gent

14.00u

FC Samurai – FC Mediterranee, Gent

15.30u

FC De Galliers – Dynamo Kahuna, Ertvelde

14.00u

FC PlazaFc Reyniers, Evergem

13.30u

12 april 2008

FC Mediterranee – S.G.E.E., Gent

14.00u

Dynamo Kahuna – FC Samurai, Gent

13.30u

FC Reyniers – FC De Galliers, Gent

15.30u

GSI Zelzate – FC Plaza, Zelzate

15.30u

BEKERWEDSTRIJG

Les Enfants Terribles – VC Pic Nic Boys, Gent

15.00u

19 april 2008

GSI Zelzate – FCAB Algérienne, Zelzate

15.30u

VC Pic Nic Boys – FC Alikelspoir, Gent

15.30u

Les Enfants Terribles – FC Mediterranee, Gent

15.00u

S.G.E.E. – Dynamo Kahuna, Gent

14.00u

FC Samurai – FC Reyniers, Gent

15.30u

FC Plaza – FC De Galliers, Evergem

13.30u

26 april 2008

FC Alikelspor – Les Enfants Terribles, Gent

14.00u

-------------

Gönderi tarihi: 23/Oca/2008 saat 22:44
Güzel kardesim.. yazilarini takip ediyorum. Büyük bir heyecanla bilgileri buraya aktariyorsun. Yalniz "mach" yerine mac diye yazarsan daha güzel gözükecek. Biliyorum avrupada iki kültür arasinda büyüdünüz, ama biraz olsun düzgün yazmaya gayret gösterelim.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 01:12
tmmm ben elimden geleni yapiyom 

-------------

Gönderi tarihi: 24/Oca/2008 saat 03:25
Alıntı yapılan gentli kursat

tmmm ben elimden geleni yapiyom 

Tamam Kürsat.. yanlis anlama. Ben burada senin yasitlarinin bulundugu genc takimi calistirdim. Iclerinde oglumda var. Türkce sorunu genclerimizin büyük derdi. Insallah böyle düzgün kalitede yazilarin bulundugu Eskisehirspor sitemiz bu sorunlari asmanizda faydaci olur.  

Takiminiza basarilar dilerim.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 00:00

Eskisehirspor  sadece Eskisehir'in degil tum anadolunun takimidir . Gel artik mayis 2008 gelde bitsin artik bu hasret..........

-------------

Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 13:25

Eskisehirspor  sadece Eskisehir'in degil tum anadolunun takimidir . Gel artik mayis 2008 gelde bitsin artik bu hasret..........

Aykan bey, insallah mayis ayinda hasretimiz sona erecek ve arzuladigimiz Sampiyonluk gelecek. Ama o zaman sizi Frankfurta bekliyoruz, keza burada takiminda katilacagi Sampiyonluk Gecesi düzenlenecek....  Tüm Belcikanin Kirmizi Simseklerini aramizda görecegiz insallah...

-------------

Gönderi tarihi: 25/Oca/2008 saat 15:34
INSALLAH o gunleride gorecez gorusuruz insallah adnan bey

-------------
gmine

Gönderi tarihi: 26/Oca/2008 saat 02:39
tmm adnan abi 

-------------

Gönderi tarihi: 05/Şub/2008 saat 12:53
kursat ne oldu bu haftaki macınızın skoru hic bilgi vermiyorsun macların programını yazmıssın. sonuclarıda yazki bilelim.

Gönderi tarihi: 05/Şub/2008 saat 15:54

02 februari 2008

S.G.E.E. – FC De Galliers, Gent

14.00u

0 – 2

Les Enfants Terribles – FC Reyniers, Gent

16.30u

1 - 3

GSI Zelzate – FC Mediterranee, Zelzate

15.30u

5 – 0

FCAB Algérienne – FC Alikelspor,Gent

17.00u

4 - 3

FC Samurai – FC Plaza, Gent

15.30u

2 – 2

sonuclar bu

-------------

Gönderi tarihi: 06/Şub/2008 saat 13:47
http://img522.imageshack.us/my.php?image=kursatty5.jpg">

-------------

Gönderi tarihi: 06/Şub/2008 saat 18:34
iste  bu bisim ozel sitemis daha tam hazir deyil ama ben genede koyim foruma
http://www.fcalikelspor.com/

-------------

Gönderi tarihi: 06/Şub/2008 saat 18:37
http://imageshack.us">

iste bisim takim

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2008 saat 14:00
Alıntı yapılan ESErSin

Bugün maçın başlamasına 5 dk varken zar zor sahanın içine girdim,,tellere pantalonumu taktırdım,gözlemciyle hafiften papaz oldum,polis köpeğiyle burun buruna geldim ama ne olursa olsun gerekeni yaptım :) ...Yanlız pankartı asılı bırakamadık...Çünkü mustafa abilerin pankartı oraya tam olduğu için o anda bazı gazetelere poz verdik çünkü bana o anda gazate için fotoğraf lazımdı ..Anadolu gazetesi spor müdürü süha arkadaşım allah nasip ederse hafta içi belçikadaki esesliler için bir yazı yazacak ve fotoğraları gazeteye koyacak...Yurt dışındaki eseslilerin internet aracılığı ile görmesi içinde o gün için anadolu gazetesinin internetteki sayfasında net bir ifadeyle gösterilecek.....Avrupanın diğer ülkelerindeki eseslileride bukadar istekli görmek isteriz.. önümüzdeki maçta açık trübünün demirlerine asacağız allah nasip ederse...Eğer maça 10 dk erken  gidebilseydik açık trübünün demirlerine asacaktık...Şerefsiz Gözlemcide orduluydu galiba :) Bana yardım eden hakan abiye ve ayağımı bırakmayıp tellerden çanak üstü düşmemi sağlayan ismaile teşekkürler...  :)

Ersin neden olmasin Belcikali Esesliler icin yaptirdiginiz güzel olmus Arkadaslarla konusuruz.
Sen özelden bir mesaj yaz kaca mal oluyor Pankartin her macta asilmasi kaldirilmasiyle ilgilenebilirmisin bilgilendirirsen memnun oluruz.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 22:46
sergen ve coskusdan eksik gresun macini kazanmak sampiyonluk yolunda atilmis buyuk bir adimdi. diger onemli mac ise altay deplasmanindan sonraki kendi sahamizdaki sakarya maci eger o maci kazanabilirsek direk rakibimizden birini saf disi etmis olur sampiyonluk yolunda ikinci buyuk adimida atmis oluruz.

Gonuller seninle es_es'im

Her Zaman Heryerde En Buyuk Es_Es

-------------

Gönderen: orba
Gönderi tarihi: 24/Mar/2008 saat 10:16
     Görevli olarak bulunduğum Gent'te tanışmak fırsatını bulduğum Sport Can cafe sahibi Ali BİLGİN beyefendiye ve Halit URFALI,İsa BİÇİCİ beyefendilere bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden  ve samimi dostluklarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum .

Gönderi tarihi: 26/Mar/2008 saat 17:45

Belçika da bulunan Barış Taşer/Gökhan Mine/Nuri Uçak ın yaptırdıkları pankart Sakarya maçında stadımıza asıldı bunun devamını bekliyoruz.Belçika dan destek büyük Şampiyonluk maçına da gelicekler 

-------------
Basket te EFES Futbolda ESES

Gönderen: eski_gurbetci
Gönderi tarihi: 28/Haz/2008 saat 05:30
heyttt beeee, ben simdi üye oldum,,, öf be gözlerim doldu simdi, Eskisehir burnumda tutuyor... destek veriyoruzzz elbette... Beni bilen her belcikali ESKISEHIRSPOR u da bilir!!!!

-------------
FACEBOOK BÜLENT KOCABEY FAN SAYFASI : http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Bulent-Kocabey/67371906564?ref=mf

Gönderen: lokerenli-esesli
Gönderi tarihi: 31/Ağu/2008 saat 20:18

bir alikeli olarak yeni sezonda hem eskisehir e hem alikelspora basarilar. hem burdan eskisehir spor genc takimlarda oynayan ufuk ucaka basarilar diliyorum

-------------
ANTI BIZANS

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com