eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 21:50

Belcikadaki tum Es-Es'lere ornek olsun suat abinin yazdiklari. kismet olursa buradaki arkadaslarlada tanismak isterim.

Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2009 saat 13:29
Belcikada yasayan renkdaslarima selamlar.
Hafta sonu yaptigimiz genel kurul toplantisinda konustuk 10. Ekim'de oynanacak
Belcika -Türkiye macina bir organizasyon yapmayi ve Belcikadaki Eskisehirsporlularla tanismak istiyoruz.
M.Dogan.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2009 saat 12:34
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan Es-Es_Bruksel

Arkadasim iki mesajla bu isin baslayacagini yada bitecegini saniyorsan yaniliyorsun . Lig A'ya ciktigimizdan beri belcikada es-es'lileri buluyorum ama takimin sadece isminden bi haberler . Bu insanlari anlamakta zor kabullenmekte ama gercek bu !

Ben Fb macina kadikoye gidecem dolayisiyla ankaraspor macindada olacam . Ucak biletleri ucuk fiyatlarda istanbul'a gidis gelis 610 euro Eskisehir'e 310 euro .  Ankaraspor macina gitmek istiyorsan tanisabiliriz ?

Brüksel-Eskişehir Uçak seferleri günde 3 adede çıkarılmıştır bilgilerinize sunarım...Wink

Ayrıca bu vesile ile gelecek gurbetçi EsEs'li kardeşlerimden ben kendi adıma 1 kişiyi karşılama+konaklama+yemek+maç dahil (UHD) her türlü ağırlamaya söz veriyorum...Benim gibi bu forumdan gönüllü çok arkadaşımız çıkacaktır...Smile

Sevgili Suat,
sansin varmis , ucak seferleri Brüksel sehrinden yapiliyor. Eger Frankfurt olsaydi battiydin SmileSmile  Iki haftada bir misafirin eksik olmazdi Wink

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
esesli_haci26 Liste gör
Yeni Yazar

HACI BEKİR FISTIK
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esesli_haci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:52
Alikelspor bizim takımımız yani bizim köyün benim akrabalarım oynuyolar alikelsporda
EsKiŞeHiRlİ OlUnMaZ EsKiŞeHiRli DoĞuLuR
Yukarı
esesli_haci26 Liste gör
Yeni Yazar

HACI BEKİR FISTIK
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esesli_haci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:57
Alıntı yapılan Adnan26

En cok gurbetcimizin yasadigi Belcika maalesef cok sessiz... tüm cabalarimiza ragmen onlari Avrupali Eskisehirliler Catisi altinda göremedik.. Tümünün Emirdagli oldugunu ve Emirdagsporu destekledigini düsünmeye basladim.. 

Böyle  bir sayfanin acilmasi iyi oldu. Baskanimizla AED gecesinde yaptigimiz söyleside takim süperlige cikmayi basarirsa hazirlik dönemini Almanyada yapmaya karar aldik. Simdiden kafamizda bir plan yapmaya basladik. Muhtemelen bir Almanya kampinda hemsehrilerimizin yogun oldugu Belcikada bir mac yapma düsüncesi ön plana cikiyor. Bu sayfada iletisim kurarak böyle bir organizasyonu düzenleyebiliriz.

abi hem emirdağsporu destekleyen var aa onların çogu emirdağlı biz alikelsporu destekliyoruz
EsKiŞeHiRlİ OlUnMaZ EsKiŞeHiRli DoĞuLuR
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 19:46
alikelsporun şampıyon oldugunu biliyoruz biraz gec oldu ama onları tebrik ediyoruz.başarılarının devamını dileriz.bu arada belcikada oynayan oyunculardan eses imize gelebilecek isimler bekliyoruz.ceylan calışkanında desteklerini bekliyoruz.ortada emirdagspor diye bir takım olmadıgı icin hepsininde eses i tuttugunu duşunuyoruz.
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2009 saat 11:23
emirdağlılarda eskişehiri destekliyor kendilerini afyona değilde eskişehire bağlı görüorlar
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
anadolu26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2009 saat 13:59
babaannem ve dedem akrabaları alikelli belçikadan bu köyün spor takımının olduğunu duymak gurur verici:)
Açıktayım çekirdekten taraftarım
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Haz/2009 saat 05:33
Belçika'da Eskisehirspor diye bi takim var, amatör lig'de mücadele veriyolar galiba, bildigim kadariyla oyuncularin hepsi Emirdag'li, nerde Belçika'daki bizim HAS ESKISEHIRLILER?
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2009 saat 03:57
Anderlecht Sivas maçina biletlerini almak isteyenler için yaziyorum, yarin biletler bitebilir, ben yarin sabah ordayim, Belçika'li gurbetçiler acele etsin Exclamation Yarin sabah stadda olun! Ayrica oyuncularla görüsme imkani var yarin, ilgilenler olursa!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır