eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Belçika'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 20:21
ßelçikaLı esesLilere seLam Gent de AkraßaLarim Çok genellikle Emirdağlilar orda ßizi destekliyen esesliler ;)
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Yer: Turkey
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2008 saat 01:08

SAGOL BİZDE alikelspor olarak cumartesi ilk maçımıza çıkacaz.sen lokerendenmi yazıyorsun sen de alikellimisin ben barışWink

Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
  Alıntı levent1001 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ara/2008 saat 02:50
selam  arkadaslar  ben avrupali eskisehirliler  baskan yardimcisi levent karaca
biz  gecen hafta  odunpazari belediye baskanimiz  sayin sakalliyla ve toki baskaniyla görüstüm    toki  avrupadaki eskisehirliler icin  ev yapacak uygun ödeme kosullari ile  bizde  sayfamizda  öneriler  ve listeye  basladik  ev  sahibi olmak isteyen hemsehrilerimiz  sayfamiza girip  bilgi sahibi olabilirler    sayfamizin adi  www.es26.eu  
sayfamiza  giri  forum bölümünü tiklayin    oradanda  projeler  bölümüne girerek  bilgi sahibi olabilirler.
butun hemsehrilerimize  selamlar.ben nr mide  vereyim bilgi almak isteyen olursa    0049.162.4331158
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 08:40
Değerli dostlar;
Sizlerin de forumdan ve basından takip ettiği üzere BKŞ olarak bir eylem gerçekleştirdik. Bu eylem aslında bir protesto eylemi değil, geniş çaplı bir protesto eylemi için yapılmış bir çağrıdır. Avrupa'da bulunan siz değerli dostlarımızın da bu çağrımıza kulak vererek bulunduğunuz ülkelerde ya da şehirlerde ortak bir eylem gerçekleştirmeniz, bizim başlatmış olduğumuz eylemi pekiştirecek bir girişim olacaktır...

Avrupa'da bulunan dostlarımızın bu konuda da duyarlılık gösterecğinden şüphemiz yok...

Selam ve saygılarımla....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ara/2008 saat 09:14
Alıntı yapılan ESErSin

SAGOL BİZDE alikelspor olarak cumartesi ilk maçımıza çıkacaz.sen lokerendenmi yazıyorsun sen de alikellimisin ben barışWink

Barış bende senin toprağa yakınım .ÇANDIR'lı.Orta köyün,Doma Köyün takımı yokmu?Ben Eskişehirden yazıyorum.Clap
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eski_gurbetci Liste gör
Yazar

Yasin Astarcı
Yer: Gurbet
  Alıntı eski_gurbetci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 17:45
Arkadaslar benim söyle bi frikrim var, bilmem ilgilenirmisiniz ama:

Biliyosun Nisan ayinda Paskalya tatilimiz var: bu iki haftalik süreci bence ES ES - Ankaraspor maçini izleyemeye Eskisehir'e giderek degerlendirebiliriz...

Maç tarihi: 12.04.2009

Eger aranizdan biri böyle bisey organize edebilirse çok sevinirim...

Hemde birbirimizi tanimak için çok iyi bir vesile olur...

Ne dersiniz???
FACEBOOK BÜLENT KOCABEY FAN SAYFASI : http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Bulent-Kocabey/67371906564?ref=mf
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2009 saat 19:55
Alıntı yapılan eski_gurbetci

Arkadaslar benim söyle bi frikrim var, bilmem ilgilenirmisiniz ama:

Biliyosun Nisan ayinda Paskalya tatilimiz var: bu iki haftalik süreci bence ES ES - Ankaraspor maçini izleyemeye Eskisehir'e giderek degerlendirebiliriz...

Maç tarihi: 12.04.2009

Eger aranizdan biri böyle bisey organize edebilirse çok sevinirim...

Hemde birbirimizi tanimak için çok iyi bir vesile olur...

Ne dersiniz???

Yasin

Sen benden daha fanatik ES ES'lisin,herkese selam söyle.
kalender
Yukarı
eski_gurbetci Liste gör
Yazar

Yasin Astarcı
Yer: Gurbet
  Alıntı eski_gurbetci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2009 saat 04:24
Anlasildi Belçika'daki ES ES'lilerde is yok!
FACEBOOK BÜLENT KOCABEY FAN SAYFASI : http://www.facebook.com/home.php?#/pages/Bulent-Kocabey/67371906564?ref=mf
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 18:14

Arkadasim iki mesajla bu isin baslayacagini yada bitecegini saniyorsan yaniliyorsun . Lig A'ya ciktigimizdan beri belcikada es-es'lileri buluyorum ama takimin sadece isminden bi haberler . Bu insanlari anlamakta zor kabullenmekte ama gercek bu !

Ben Fb macina kadikoye gidecem dolayisiyla ankaraspor macindada olacam . Ucak biletleri ucuk fiyatlarda istanbul'a gidis gelis 610 euro Eskisehir'e 310 euro .  Ankaraspor macina gitmek istiyorsan tanisabiliriz ?

Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2009 saat 21:12
Alıntı yapılan Es-Es_Bruksel

Arkadasim iki mesajla bu isin baslayacagini yada bitecegini saniyorsan yaniliyorsun . Lig A'ya ciktigimizdan beri belcikada es-es'lileri buluyorum ama takimin sadece isminden bi haberler . Bu insanlari anlamakta zor kabullenmekte ama gercek bu !

Ben Fb macina kadikoye gidecem dolayisiyla ankaraspor macindada olacam . Ucak biletleri ucuk fiyatlarda istanbul'a gidis gelis 610 euro Eskisehir'e 310 euro .  Ankaraspor macina gitmek istiyorsan tanisabiliriz ?

Brüksel-Eskişehir Uçak seferleri günde 3 adede çıkarılmıştır bilgilerinize sunarım...Wink

Ayrıca bu vesile ile gelecek gurbetçi EsEs'li kardeşlerimden ben kendi adıma 1 kişiyi karşılama+konaklama+yemek+maç dahil (UHD) her türlü ağırlamaya söz veriyorum...Benim gibi bu forumdan gönüllü çok arkadaşımız çıkacaktır...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır