eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Kas/2015 saat 17:23
Bu içinde bulunduğumuz şartlar içinde olabilecek yaşanabilecek en güzel şey kulübün camianın başına Nebi Hatipoğlu nun geçmesi olacaktır...Şahsen Mesut ve Halil çekişmesinin onlarda gösterilen ısrarının kulübü uçuruma sürükleyeceği inancındayım kurtuluş yolunda başımızda şahsen ben seni görmek istiyorum başkanım...

Bize reklam için kulüp başına geçen faydasından çok zararı olan başkan ve başkan adayları lazım değil...Gerek yaş gerek vizyon gerekse kulübe duyduğun sevgi bu isteği dillendirmemiz için fazlasıyla yeterli...Başkanım duy sesimizi şu kötü günlerde ekibini kur listeni oluştur kulübün dizginlerini eline al...Yeni sezonda hazır olacak stadımız da ptt 1.lig maçlarını seyretmeye bizleri mecbur bırakma...

Önce ki dönem bu takımı süper lige çıkardığın gibi bizi bu ligde tutmayı elbette başarabilirsin...Yaşanılanlara camiaya yaşatılanlara lütfen sessiz tepkisiz kalma...Sana inanıyoruz sana güveniyoruz...Seninle başarı dolu,şanımıza şerefimize yakışacak hakettiğimiz güzel günler yaşayacağımıza tüm kalbimle inanıyorum ve bu bağlamda kulübün başında başkanım seni görmek istiyorum...

(Aynı düşüncede olan renktaşlarımdan bu konu da destek bekliyorum...Lütfen bu konuyu Nebi Başkanın kulübün başına geçmesi gerekliliğini sanal ortamda da(facebook ta twitter da forumda) dile getirin güncel tutun...Kaybedilecek zamanımız ve başka bir sevdamız yok...

SEVMEK EYLEM GEREKTİRİR...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır