Sayfayı yazdır | Close Window

NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4710
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 09:56
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE
Gönderen: eskisehirspor
Konu: NEBİ HATİPOĞLU GÖREVE
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:23
Bu içinde bulunduğumuz şartlar içinde olabilecek yaşanabilecek en güzel şey kulübün camianın başına Nebi Hatipoğlu nun geçmesi olacaktır...Şahsen Mesut ve Halil çekişmesinin onlarda gösterilen ısrarının kulübü uçuruma sürükleyeceği inancındayım kurtuluş yolunda başımızda şahsen ben seni görmek istiyorum başkanım...

Bize reklam için kulüp başına geçen faydasından çok zararı olan başkan ve başkan adayları lazım değil...Gerek yaş gerek vizyon gerekse kulübe duyduğun sevgi bu isteği dillendirmemiz için fazlasıyla yeterli...Başkanım duy sesimizi şu kötü günlerde ekibini kur listeni oluştur kulübün dizginlerini eline al...Yeni sezonda hazır olacak stadımız da ptt 1.lig maçlarını seyretmeye bizleri mecbur bırakma...

Önce ki dönem bu takımı süper lige çıkardığın gibi bizi bu ligde tutmayı elbette başarabilirsin...Yaşanılanlara camiaya yaşatılanlara lütfen sessiz tepkisiz kalma...Sana inanıyoruz sana güveniyoruz...Seninle başarı dolu,şanımıza şerefimize yakışacak hakettiğimiz güzel günler yaşayacağımıza tüm kalbimle inanıyorum ve bu bağlamda kulübün başında başkanım seni görmek istiyorum...

(Aynı düşüncede olan renktaşlarımdan bu konu da destek bekliyorum...Lütfen bu konuyu Nebi Başkanın kulübün başına geçmesi gerekliliğini sanal ortamda da(facebook ta twitter da forumda) dile getirin güncel tutun...Kaybedilecek zamanımız ve başka bir sevdamız yok...

SEVMEK EYLEM GEREKTİRİR...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Yanıtlar:
Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:32
Su aşamada takım bu kadar kötüyken böyle bir enkazı devr alıp bu sorumluluğa girmez diye düşünüyorum...

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:37
Kimse sonuç ne olursa olsun bu şartlarda ona mana bulmaz ligde kalsakta kalmasakta bence kötü günlerde gösterdiği destek eminim taraftarın camianın ve tüm şehirin gözünde onu bu kulübün bu şehrin unutulmazları arasına sokar...

-------------

Gönderen: boffin25
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:38
kendisi işleri sebebiyle KESİNLİKLE aday değil. boşuna bir başlık olmuş

Gönderen: aftor
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:46
Evet Nebi Hatipoğlu bey başkan olarak senı görmek ,isteriz
başkan olarak takımın başında

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:56
Gelmek keşke gelse

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 17:57
Hıç yormayın kendinizi arkadaşlar..

geçen akşam kendi ağzıyla söyledi hiç bir şekilde Başkanlığı düşünmüyor kendisi

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 19:46
Necati Abi peki biz böyle herşeyi kabullenecek miyiz ??? Mesudu istifa ettirteme Nebi yi ikna edeme ...Bu anlayış ve tutumla daha çok çile çekeriz...Mirasıyla hava attığımız gurur duyduğumuz koskoca camianın taraftarın ne yazık ki zerre kadar yaptırım gücü kalmamış suçu başkasında başkalarında aramamalıyız...

Adam yüzümüze baka baka bizimle dalga geçiyor salak saçma konuşuyor davranıyor haybeye koltuk işgal ediyor ve sadece 3 5 çapulcunun desteği ile tarihimizin en kötü dönemini yaşatıyor ama malesef bizde camia olarak ses getirecek tek bir eylem tek bir icraat yok...

Bu sessizlik bu kabullenmişlik yemin ederim kanıma dokunuyor...Bize bu acıları yaşatanlara sebep olanlara hakkımı helal etmiyorum...Halili ve Mesudu bu saatten sonra değil bu kulübün başında seyircinin içinde dahi görmek istemiyorum...

Allaha yakın bize uzak olsunlar...

-------------

Gönderen: genç26
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 20:03
Evet kulüp için en iyi aday başkalığı zamanında kulüp değer kazandı bu konuda en profesyonel yönetim uygulayabilecek ender insanlardan biraz baskıyla başkanlığa gelebilir de Hoşcan'ı nasıl istifa ettirecez. adam dışarıda yağmur yağdığı kanısında

Gönderen: fatih262626
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 20:09
Nebi göreve, gerçekten bu şehre bir katkın olsun istiyorsan zor zamanda geleceksin

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 21:32
Kurtarıcıya ihtiyacımız var

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 21:50
Ümitsiz bir yorum yapacağım ama gerçekleride söylemek gerekli.Nebi Hatipoğlu bu yönetim istifa etmeden gelmez.bu yönetimde istifa etmeyeceği için bu durum imkansız.Bu yönetimin istifa etmeyeceğini bazı yakın çevremden aldığım bilgiye dayanarak söylüyorum.Aslında yönetim kurulu istifa etmek istemekte,ancak içlerinde bir yönetici varki bakın yönetici diyorum başkan değil.çekilen kredilere şahsi imzasını koymuş durumda tüm iyi niyetiyle.yani başkanın hiç bağlantısı yok aslında.eğer o yönetici zor durumda olmasa yönetim kurulu çoktan istifa etmişlerdi,bundan eminim.Bu sebeple sene sonuna kadar bu yönetim istifa etmez.aslında yöetim kurulu yapacağı toplantıda başkanı istifa ettirip içlerinden bu yöneticiyi başkan atasa bile olur,ama mesut yakalamış bu açığı sonuna kadar götürecek,durum ne olursa olsun.
Emin olmamakla birlikte Ali Eldemin yönetim kurulundan ayrıldığını duydum.

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 22/Kas/2015 saat 22:50
Nebi hatipoğlu bu enkaz takıma başkan olmaz zaten geçen hafta estv açıkladı başkan adayı olmayacağım diye

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 00:47
Bu zor günümüzde bizi ite çakala mahkum etme...Olmaz diye kestirip atma...Kurtar şu takımı camiayı efsane ol rahmetli Aziz Bolel gibi seni de dilimizden düşürmeyelim...Hep hayırla sevgiyle yad edelim...Ne olur...

-------------

Gönderen: gokhan26
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 09:33
yalvarcaz mi ¿

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 10:02
başlık kapatılsın

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 11:33
yok arkadas herkes kendını dusunuyor eskısehırı dusunen yok

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 11:51
Haddimi aşmak istemem ama bu başlık benim bu forumla tanıştığım günden bu yana gördüğüm en anlamlı başlık. Açan renkdaşımızı tebrik ediyor ve herkesten destek olmasını umuyorum.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 12:54
Alıntı yapılan kagankayra

Haddimi aşmak istemem ama bu başlık benim bu forumla tanıştığım günden bu yana gördüğüm en anlamlı başlık. Açan renkdaşımızı tebrik ediyor ve herkesten destek olmasını umuyorum.

Gönderen: ykp26
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 13:23

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 15:10
Hadisi Şerif : Bir görevi isteyerek alırsan onunla baş başa bırakılırsın, ama sana istemeden verilirse Allah"ın desteğini bulursun.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 18:24
bir başlıkta ETİ için açalım zor zamanda başkan olmak istemeyenler iyi günde de eses in adını ağızlarına almasınlar 

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderen: yorum_es
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 19:11
Şahsen benim gördüğüm en vizyoner başkandı. Açık tribündeki koltuklar, şu anki tesisler, ileriye yönelik konulan gerçekçi hedefler sadece onun döneminde oldu. Mevcutların ve adayların kapasitesinin çok üzerinde bir profili var.
Bugün veya yarın mutlaka kulübün başında görmek isterim.

-------------
Anlatılmaz yaşanır...

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 21:02
Sahsen böyle bir zor durumda elini tasin altina sokmasini istedigim biri...ama zamaninda bu taraftarin Arabasini bile tasladigini hatirlayinca bazi degerlerin degerini anlamadigimiz kanisindayim.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 22:06
Nebi bey eti ile ilişkileri çok iyi. Eso başkanlık seçimlerinde nebi bey aday idi Füruzan kanatlı da nebi beyi çok destekledi.
Bu aşamada nebi bey başkan adayı olursa eti den tek destek alacak tek lider insandır.

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 05/Oca/2016 saat 23:33
Başkanlık yaptığı 2 sene süresince başta siyaset mevzusundan denilmedik laf bırakılmayan Nebi Hatiboğlu baskan filan olmaz.

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 06/Oca/2016 saat 05:49
Yap listeni gel başkanım gel kurtar bizi şu Hoşcandan adam resmen dalga geçiyor Halile vermemde vermem diyor .. Yeterki Halil Ünal başkan olmasında her maç statda ana avrat küfür yemeye razı olan ağlayarak kamuoyu yapmaya çalışan Esese hiç yakışmayan bi başkan bozmamız var

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2016 saat 08:33
Hatipoğlu takımı kurtaracam diye gelmez Hatipoğlu uzun vade adamıdır. Hatipoğlu gelirse takım düşer borçlar kaç senede ödenir bilemem ama sonunda ödenir bilmem kaç sene sonra bu takımı borcsuz süper e çıkarır gelir Hoşçan unal gibi bir adam takımın a.k bırakır. Filmi başa sararsin

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 07/Oca/2016 saat 10:27
Nebi bey için fazla söz gerek yok değerli bir insan başkan olmaya niyeti yok saygı duymak lazım. Bir gün tekrar başkan olarak görebilmek umidiyle

Gönderen: serhat_8526
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 09:53
Dün akşamki yemekte verdiğin çek ile en büyük yardımda sen bulunmuşsun sayın hatipoğlu.Bu gözler bir tek sende vizyonu gördü,bir tek senin çalışkanlığını azmini mücadeleni gördü.İnşallah bu sene ligte kalabiliriz.Yeni stad,yeni gelirler,yep yeni bir vizyonla bu camiyanın başkanlık koltuğunda sen olursunda artık rüzgar bize döner.

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 10:49
Nebi Hatipoğlu trübünden gelen bir yöneticidir şahsen tanımam ama iyi bir taraftar olduğunu bilirim , çıktığımız sene takımı borçsuz devretmiştir , fakat kimseden destek alamadığı için mecburen halillere malilllere vermek zorunda kalmıştır takımı sonuçta süper lig için trilyonlar lazım adam fabrikasını satıp destek olacağı hali yoktu , keşke yine başa gelse yinede dişardan destek veriyor sağolsun .

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 12:15
helal osun başkana yine önderlik yapmış.her zaman bu takımın yanında oldu.

-------------

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 12:17
helal osun başkana yine önderlik yapmış.her zaman bu takımın yanında oldu.

-------------

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 13:53
Yaptıkları unutulmaz. Önümüzde ki yıl yönetimden başlayan köklü değişik olur da fikrini değiştirip başkanlık koltuğunda görürüz inşallah.   

Gönderen: neandertal
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 15:22
Halil ve Mesut gibi karakterlerden takımı uzak tutsun da, Nebi mi olur Ali Veli mi olur hiç farketmez.

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 15:32
Ligde kalırsak sn bakan ve Sn vali nin de önderliğinde başkan nebi Hatipoğlu olmalıdır.
Halil ve mesut gibi takımı mahfeden yok eden kişller olmamalı.

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 08/Nis/2016 saat 15:39
Hatırlıyorum ve hatırlatacağım da...
Ki;
İçimizden birileri ve bizler nelere de alet edildiğimizi anlayalım...!!!

Nebi Hatipoğlu'na duygusal bir açıklamasından dolayı
galatasaraylı damgası vurularak yıpratılmış ve soğutulmuştu...
O da şampiyonluğu yakaladığı sene askerliğini bahane edip bırakmıştı...

Yerine gelenler de fenerbahçe galatasaray üyelerini yönetime doldurmuşlardı...
Ve o sürecin devamında batışımız hala devam ediyor...

"Belki de Hatipoğlu'nun ahını almışızdır..." diye hep aklıma gelir!!!

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 09/Nis/2016 saat 05:38

"Belki de Hatipoğlu'nun ahını almışızdır..." diye hep aklıma gelir!!![/QUOTE]

Galiba Arabasida taslanmisti.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 17/Nis/2016 saat 17:02
Lütfen. .

Gönderen: usanmaz262626
Gönderi tarihi: 01/Ara/2018 saat 20:39
Nebi Başkan ortalıkta görünmüyor son zamanlarda.
Umarım desteğe devam ediyordur.

-------------
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderen: Mahmut Han
Gönderi tarihi: 03/Ara/2018 saat 12:30
CTESİ ICERDEN BIRISI ILE GORUSTUM
ACIK VE NET OXAKTA TRANSFER AÇILMAYACAK DEDI DUSECEGIZ BASKA YOLU YOK DEDİ.

KİMSE BOSU BOSUNA UMITLENMESIN. ACI AMA PAYLASMAK ISTEDIM

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com