eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor: 2-Samsunspor: 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 14:13
çıkması gereken takımların başında EsEs-KörfEs-Antalya gelir bence ama tabiki gönül ister sakarya samsun hatta bolu daha aklıma gelmeyen şehir takımları süperligde olsun renk gelsin lige adamlar rahat rahat top oynuyorlar oftaşa bilmem ibb ye karşı neyse..
samsunlular bence sonuca çok bakıyorlar bizim kartal maçı hariç oynadığımız futbol ortada antalya malatya sakarya paçayı zor kurtardılar biraz kendilerine fazla güveniyorlar gerçekçi olmak lazım bence
neyse 3 puan bizim olsun aşkımız sonsuz olsun :D
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 16:09

Samsunsporlu arkadaşlar takımlarına güveniyorlar,bu da çok normal bir sonuçtur..Şahsen ben kimle oynarsak oynayalım hiç bir zaman güvensizlik duymadım...Onlarıda mazur görmek gerekir...Çünkü iyi takım oldular..

Bu maç çok zorlu bir maç olur..Akabinde oynayacağımız Erciyes maçı bizim bundan sonra ki rotamızı kesin belirleyecektir...Bu maçlardan alınacak 6 puan bizi asla at başı giden üç takımın dışına düşürmeyecektir...Sezon sonuna kadar da böyle gitmesine neden olacaktır..O bakımdan çok ama çok önemli maç..Bu iki maçtan sonra alınacak yenilgi bile
bizi hedeften asla döndürmez...

Maçı alalım da skor benim için önemli değil..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 16:19
Alıntı yapılan scetintas

Samsunsporlu arkadaşlar takımlarına güveniyorlar,bu da çok normal bir sonuçtur..Şahsen ben kimle oynarsak oynayalım hiç bir zaman güvensizlik duymadım...Onlarıda mazur görmek gerekir...Çünkü iyi takım oldular..

Bu maç çok zorlu bir maç olur..Akabinde oynayacağımız Erciyes maçı bizim bundan sonra ki rotamızı kesin belirleyecektir...Bu maçlardan alınacak 6 puan bizi asla at başı giden üç takımın dışına düşürmeyecektir...Sezon sonuna kadar da böyle gitmesine neden olacaktır..O bakımdan çok ama çok önemli maç..Bu iki maçtan sonra alınacak yenilgi bile
bizi hedeften asla döndürmez...

Maçı alalım da skor benim için önemli değil..

Aynen Suat ağabey sana katılıyorum. Skor ne olursa olsun kazanalım.
Tek korkum Samsun bir çıkış yakaladı, bunu devam ettirmek isteyecektir. Bu yüzen maça çok asılacaktır. En azından kaybetmemek isteyecektir. Ulaş'ta oynayabilirse defansımız tam güven verecek.

üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
benchmurat Liste gör
Deneyimli Yazar

murat tuğral
  Alıntı benchmurat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 16:23
bundan sonra puan kaybetme gibi bir lüks yok ve olmamalı taraftar yönetim ve oyuncular iyice süperlige motive olmalı  esesin yeri süper ligin zirvesi
benchmurates tuğrales
Yukarı
RYAN Liste gör
Yazar

MURAT
  Alıntı RYAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 16:26
rakibımıze saygı duyuyoruz onları kücümsemıyoruz allah yardımcımız olsun bu mactan alnımızın akıyla 3 puanı alıp önumuze bakıyoruz
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 17:06
Maaşallah iyi gidiyoruz. Normal şartlarda gelecek sezon Süper Ligdeyiz. Ne varki ben bu ülkenin Futbol Federasyonuna ve hakem camiasına bir türlü güvenemiyorum. İnşallah sakata gelmeyiz. Samsunspor maçında ESES'ime sonsuz başarılar diliyorum.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 17:52
4-1 kere maşallah.

İyi gidiyoruz, Allah sakatlık vermesin. Hafta sonu güzel bir maç izleyeceğimize inanıyorum.
Maç günü ve saati itibariyle stadı doldurabilmek biraz zor olacak.
Maçtan önce bir konvoy yapsak seyirci sayısının artmasına yardımcı olabiliriz.

Tahmin yarışmasındaki sonucum yazımın başında:)
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 18:07
Samsun maçı zor maç olacak ancak Sakarya ve Antalyanın birbirleriyle yapacakları maçtan çıkacak sonucun bizim için anlamı olması için Samsun maçını kazanmalıyız.

Samsun iyi bir takım ancak ben Antalya ve bizim kalitemizde olduklarını düşünmüyorum.Bu maçtan alınacak bir galibiyetle Samsunla aramızdaki puan farkının 8'e çıkacağı düşünüldüğünde önemli bir avantaj elde etmiş oluruz.

Sonuç olarak deplasmanlarda aldığımız puanların artı olarak hanemize işlenmesi için içerde puan kaybetmemeliyiz.Ancak puan kaybı durumunda da dünyanın sonu değil  takımımız bu yarışı sonuna kadar götürebilecek kapasitede.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 18:24
Kendi evimizdeki en son yenilgimizi  2006-2007 sezonun ilk yarısında kasımpaşaya 3-0'lık skorla almıştık.O maçtan bu yana evimizde yenilgi yüzü görmüyoruz ve o maçtan bu yana kalemizde yanlızca 4 gol gördük.Samsunspor iyi bi takım hedefi var ama bizi hiç alakadar etmez.Şampiyonluk yolundaki en zorlu sınavlarımızdan bir tanesi evimizdeki istakrarlı futbolumuz ve taraftar baskısıyla bu maçı kazanacağımızdan şüphem yok, bu maçı kazanıp zorlu erciyes deplasmanına morelli gitmeliyiz.Ayrıyetten coşkundan yine gol yada goller bekliyorum bu maçta.Allah yardımcımız olsun bu yıl süper lig hasreti bitecek.
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2007 saat 18:30
En azından samsunu yenip erciyestende bir beraberlik almamız lazım..
www.esesim.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır